Nogomet » 25.03.2024 » Vse tekme
Stavite na Nogomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
SLOVENIJA: 2. SNL
18:00Triglav - Brinje 0:1ALŽIRIJA: Division 1
15:30Paradou - Ben Aknoun 0:015:30Saoura - MC Alger 0:1
ANGLIJA: NL jug
20:45PreloženaTaunton - Slough Town -:-ANGLIJA: Professional Development League
14:00Wigan U21 - Swansea U21 2:1ANTIGVA IN BARBUDA: ABFA Premier Liga
23:00Greenbay Hoppers - Grenades 3:701:00Swetes - All Saints Utd. 1:9
23:00Willikies - John Hughes 0:1
ARGENTINA: Primera Nacional
19:00Chacarita Juniors - San Martin Tucuman 1:020:00Almirante Brown - Gimnasia Mendoza 0:0
23:00Ferro - All Boys 2:2
00:30Club A. Guemes - Racing Cordoba 0:1
00:50Atletico Atlanta - Nueva Chicago 0:0
ARGENTINA: Torneo Federal
00:30Sportivo Belgrano - Sportivo Las Parejas 1:0ARGENTINA: Primera B - Apertura
19:30Acassuso - San Martin Burzaco 1:019:30Fenix - Liniers 2:1
19:30Villa Dalmine - Deportivo Armenio 1:1
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:30Juventud de Bernal - Atletico Pilar 1:3ARGENTINA: Copa Argentina
21:15Godoy Cruz - San Martin S.J. 1:011m23:30Platense - Olimpo 1:011m
ARGENTINA: Primera A ženske - Apertura
19:00Banfield Ž - River Plate Ž 0:1ARUBA: Division di Honor - Za obstanek
23:00Santa Fe - Jong Aruba 1:001:00Caravel - Sport Boys 3:2
00:00Real Koyari - La Fama 1:6
BARBADOS: Premier liga
23:00Weymouth Wales - Brittons Hill 2:101:30UWI Blackbirds - Paradise SC 2:1
BELGIJA: Pro League U21
19:30Oostende U21 - RFC De Liege U21 5:0BRAZILIJA: Goiano - Končnica
23:30Atletico GO - Goiania 3:1BRAZILIJA: Mineiro - Za obstanek
23:30Ipatinga - Patrocinense 3:0BRAZILIJA: Copa do Nordeste
23:00Juazeirense - River-PI 4:123:00Nautico - CRB 1:1
BRAZILIJA: Paranaense U20 - Prva stopnja
19:30Campo Mourao U20 - Arapongas U20 4:0BRAZILIJA: Brasileiro ženske
21:00Bragantino Ž - Atletico-MG Ž 2:100:00Flamengo RJ Ž - Corinthians Ž 2:3
EKVADOR: Liga Pro - Prva stopnja
00:00PreloženaBarcelona - LDU Quito -:-00:00Ind. del Valle - Aucas 1:1
22:30Delfin - Libertad 1:1
EVROPA: Evropsko prvenstvo U21 - Kvalifikacije
19:30Moldavija U21 - Nizozemska U21 0:3EVROPA: Elite League U20
14:00PreloženaItalija U20 - Norveška U20 -:-FRANCIJA: National, 3. liga
21:00Versailles - Niort 1:1GANA: Premier League
16:00Heart Of Lions - Bibiani Gold Stars 2:216:00Real Tamale - Accra Lions 1:0
GRČIJA: Superliga 2 - Skupina za napredovanje
14:00Ilioupoli - Athens Kallithea 0:4IRSKA: Divizija 1
20:45Bray - Longford 1:1ISLANDIJA: Ligaški pokal
15:00Grotta Seltjarnarnes - Vestri 3:0ISLANDIJA: Ligaški pokal ženske - Končnica
19:00Valur Ž - Stjarnan Ž 4:0ITALIJA: Serie C - Skupina C
20:30Crotone - Casertana 0:0IZRAEL: Leumit liga
18:00H. Akko - Maccabi Jaffa 4:118:00M. Herzliya - H. Kfar Saba 1:0
18:00Sektzya Ness Ziona - Ihud Bnei Shfaram 4:1
JAMAJKA: Premier League
23:30Montego Bay - Molynes 2:123:00Humble Lions - Lime Hall Academy 6:0
JUŽNA AMERIKA: Južnoameriško prvenstvo ženske U17 - Finalna skupina
22:00Brazilija U17 Ž - Ekvador U17 Ž 4:000:30Paragvaj U17 Ž - Kolumbija U17 Ž 0:0
JUŽNA KOREJA: WK League ženske
11:00Changnyeong Ž - Boeun Sangmu Ž 1:011:00Gyeongju Ž - Hwacheon Ž 0:0
11:00Incheon Hyundai Steel Ž - Sejong Sportstoto Ž 2:1
11:00Seoul Ž - Suwon FC Ž 1:1
KAMERUN: Elite One - Ligaška končnica
14:00Yong Sports Academy - Gazelle 1:016:00Stade Renard - Cotonsport 1:1
KITAJSKA: Liga Jia
12:30Foshan Nanshi - Guangzhou FC 1:1KOLUMBIJA: Primera A - Apertura
00:10Atl. Nacional - Deportivo Pasto 1:002:20Aguilas - Santa Fe 1:1
22:00Once Caldas - Alianza 1:0
KOLUMBIJA: Primera B - Apertura
22:00U. Magdalena - Leones 2:300:00Orsomarso - Inter Palmira 4:2
00:30Boca Juniors - Atletico 0:1
KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura
21:00Consultants Desamparados - Cariari Pococi 3:122:00Jaco - Carmelita 2:2
MAROKO: Kraljevi pokal
23:00Widad Temara - RAC Casablanca 0:123:00USM Oujda - FUS Rabat 3:1pp
MEHIKA: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Cimarrones de Sonora - Celaya 0:1MEHIKA: Liga Premier Serie A
23:00Apodaca - Orgullo Reynosa 2:023:00Saltillo - Gavilanes de Matamoros 1:2
MEHIKA: Liga MX ženske - Clausura
00:00Necaxa Ž - Juarez Ž 1:4NEMČIJA: Regionalliga Bavarska
19:00Aschaffenburg - Bayreuth 1:0NEMČIJA: Bundesliga - ženske
19:30Eintracht Ž - Werder Ž 2:0NIGERIJA: NPFL
16:00Niger Tornadoes - Shooting Stars 2:1NORVEŠKA: Nasjonal U19 CL
15:30Valerenga U19 - Bodo/Glimt U19 4:3PANAMA: LPF - Apertura
00:15Plaza Amador - UMECIT 3:1SEVERNA IN SREDNJA AMERIKA: Liga narodov CONCACAF - Liga A - končnica
23:00Jamajka - Panama 1:002:15ZDA - Mehika 2:0
SIERRA LEONE: Premier liga
17:15Kallon - Wilberforce Strikers 1:1SVET: Mednarodne prijateljske
23:00Gvatemala - Venezuela 0:001:30Belize - Portoriko 3:0
10:30Srednjeafriška republika - Papua Nova Gvineja 4:0
10:45Nemčija U18 - Češka U18 1:4
11:00Burundi - Bocvana 0:0
11:15Japonska U23 - Ukrajina Ol. 2:0
12:00Belgija U18 - Wales U18 0:1
12:00Nemčija U16 - Italija U16 5:0
13:00Crvena zvezda U18 - Rusija U17 5:1
13:00Nizozemska U18 - Anglija U18 1:2
14:00Madagaskar - Ruanda 0:2
14:00Tanzanija - Mongolija 3:0
14:00Tunizija U17 - Maroko U17 1:2
14:30Indonezija U20 - Kitajska U20 1:1
15:00Francija U20 - Nemčija U20 4:4
15:00Malezija U23 - Indija U23 1:1
16:15Šrilanka - Butan 2:0
17:00Azerbajdžan - Bolgarija 1:1
18:00Ciper - Srbija 0:1
18:00Črna Gora - Severna Makedonija 1:0
19:00Malta U21 - Slovaška U21 1:4
19:00Švedska - Albanija 1:0
20:00Gvineja - Bermudi 5:1
20:00Kapverdski otoki - Ekvatorialna Gvineja 1:0
20:00Kuvajt U19 - Oman U19 0:1
20:30Gabon - Kongo 1:1
21:00Jordanija U20 - Japonska U19 2:0
21:05Francija U23 - ZDA U23 2:2
22:00Bolivija - Andora 1:0
22:00Komori - Angola 0:0
22:00Tunizija U20 - Egipt U20 1:1
23:00Gvineja-Bissau - Sudan 2:1
23:00Maroko U16 - Nigerija U16 3:5
SVET: Klubske prijateljske
00:30Guadalajara Chivas (Mex) - Atlas (Mex) 0:013:00Bodo/Glimt (Nor) - Molde (Nor) 3:5
15:00Udinese (Ita) - Padova (Ita) 2:3
16:00Sogndal (Nor) - Brann (Nor) 1:2
18:00Landskrona (Swe) - Eskilsminne (Swe) 1:1
SVET: Mednarodne prijateljske Ženske
16:00Mehika U16 Ž - Švedska U16 Ž 1:118:00Francija U16 Ž - Nizozemska U16 Ž 2:2
18:00Portugalska U16 Ž - Japonska U16 Ž 0:1
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
01:30Inter de Barinas - Dep. Tachira 1:122:00Angostura - Puerto Cabello 1:0
WALES: Cymru South
20:30PreloženaGoytre Utd - Llantwit Major -:-WALES: Cymru North
21:00Llanidloes - Ruthin 1:3ZDA: USL Championship
23:00Monterey Bay - Rhode Island 2:2ZDA: MLS Next Pro
00:00St. Louis City 2 - North Texas 1:211m03:00Tacoma Defiance - Colorado Rapids 2 4:2
ZDA: NWSL ženske
00:00Portland Thorns Ž - Gotham Ž 0:1ČILE: Primera Division
23:00U. De Chile - Cobresal 2:2ČILE: Primera B
00:30Limache - U. De Concepcion 0:1ČILE: Segunda Division
23:00Dep. Concepcion - Linares Unido 2:1ŠPANIJA: LaLiga2
20:30Albacete - Ferrol 1:1Stavite na Nogomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »
m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.