Nogomet » Jutri » Kvote
Stavite na Nogomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
Kvote posodablja bet365 - Stavite zdaj!
EVROPA: Euro
18:00Turčija - Gruzija -:- [ 1.70 | 3.70 | 5.00 ]21:00Portugalska - Češka -:- [ 1.50 | 4.20 | 6.50 ]
ARGENTINA: Primera B - Apertura
20:00Fenix - Deportivo Merlo -:-ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:00Atlas - Porvenir -:-20:00CSR Espanol - General Lamadrid -:-
ARGENTINA: Rezervna liga - Prvi krog – končnica
23:00Estudiantes 2 - Newells Old Boys 2 -:-23:00River Plate 2 - Defensa y Justicia 2 -:-
AVSTRALIJA: NPL Northern NSW
12:00Newcastle Olympic - Adamstown Rosebud -:- [ 1.25 | 5.75 | 7.00 ]AVSTRALIJA: Northern NSW State League
12:00Thornton Redbacks - Belmont Swansea Utd. -:-BELORUSIJA: Pokal Belorusije
16:00Lokomotiv Gomel - Isloč Minsk -:-18:00Molodečno - Žodino -:-
BRAZILIJA: Serie A
01:30Atletico-MG - Palmeiras -:- [ 2.70 | 3.30 | 2.70 ]BRAZILIJA: Serie B
02:00Chapecoense-SC - Operario -:- [ 2.63 | 2.75 | 3.10 ]00:00Guarani - Ituano -:- [ 1.70 | 3.30 | 5.50 ]
BRAZILIJA: Serie C - Prva stopnja
01:00ABC - Volta Redonda -:-01:00Nautico - Floresta EC -:-
BRAZILIJA: Serie D
01:00Agua Santa - Pouso Alegre -:-01:15Trem - Princesa Solimoes -:-
00:00Tocantinopolis - Maranhao -:-
BRAZILIJA: Paraense B2
15:00Belenense - Fonte Nova -:-15:00Venus - Amazonia IFC -:-
BRAZILIJA: Brasileiro U20
20:00Atletico GO U20 - Ceará M. U20 -:-21:00Cruzeiro U20 - Corinthians U20 -:-
23:00Fluminense U20 - Flamengo RJ U20 -:-
BRAZILIJA: Acreano U20
22:00Independencia U20 - Vasco da Gama AC U20 -:-00:00Sao Francisco U20 - Santa Cruz U20 -:-
BRAZILIJA: Catarinense U20
19:30Nacao U20 - Brusque U20 -:-BRAZILIJA: Goiano U20 - Končnica
20:30Vila Nova U20 - Trindade U20 -:-BRAZILIJA: Matogrossense U20
21:00Uniao Rondonopolis U20 - Rondonopolis U20 -:-BRAZILIJA: Brasileiro ženske
23:00Corinthians Ž - Bragantino Ž -:-BUTAN: Premier liga
14:00Transport United - Tensung -:-EGIPT: Premier liga
15:00Smouha - El Daklyeh -:-18:00Al Ittihad - Al Ahly -:-
18:00ZED - Pharco -:-
EKVADOR: Serie B
22:00Manta - Cuniburo -:-ESTONIJA: Meistriliiga
17:00Nomme Kalju - Tallinna Kalev -:-17:00Paide - Parnu JK Vaprus -:-
IRAK: Stars Liga
15:45Al Karkh - Al Kahraba -:-15:45Al-Qassim - Bagdad -:-
18:30Al Minaa - Al Wasat -:-
18:30Al Najaf - Al-Hudod -:-
18:30Al Zawraa - Karbala -:-
ISLANDIJA: Besta-deild karla
20:00Fylkir - Vestri -:-21:15Fram - HK Kopavogur -:-
21:15IA Akranes - KR Reykjavik -:-
21:15Stjarnan - FH Hafnarfjordur -:-
22:15Valur - Vikingur Reykjavik -:-
JORDANIJA: Pokal Jordanije
17:00Al Salt - Sahab -:-19:45Al Ramtha - Al Wehdat -:-
KIRGIZISTAN: Premier liga
14:00Kyrgyzaltyn - Ilbirs -:-KITAJSKA: Superliga
13:35Meizhou Hakka - Shanghai Port -:- [ 19.00 | 9.00 | 1.11 ]LATVIJA: 1. Liga ženske
18:00Auda Riga Ž - FK Olaine Ž -:-LITVA: A Lyga
18:00Dainava Alytus - Šiauliai FA -:-MOZAMBIK: Mocambola
14:30UD Songo - Black Bulls -:-OCEANIJA: OFC Pokal narodov
06:00Nova Zelandija - Salomonovi otoki -:-PARAGVAJ: Division Intermedia
23:00Independiente F.B.C. - Colegiales -:-01:30Rubio Nu - Encarnacion FC -:-
RUSIJA: FNL 2 - Divizija B - Skupina 1
14:00Dinamo Mahačkala 2 - Biolog -:-15:00Alania 2 - Majkop -:-
15:30Astrahan - FK Pobeda -:-
16:00Forte Taganrog - Nalčik -:-
16:00Holding - Dinamo Stavropol -:-
16:30Rubin Jalta - Nart Čerkesk -:-
17:00Kamensk-Shakhtinsky - Legion Makhachkala -:-
18:00Rostov 2 - FC Sevastopol -:-
SINGAPUR: Premier liga
13:45DPMM - Lion City -:-SOMALIJA: National league
14:30Horseed - Midnimo -:-SVET: Mednarodne prijateljske
14:00Latvija U18 - Finska U18 -:-SVET: Klubske prijateljske
18:30Aubstadt (Ger) - 1. FC Schweinfurt (Ger) -:-UZBEKISTAN: Pro Liga
15:00Dostlik Tashkent - Kokand 1912 -:-15:00Shortan Guzor - Olimpik-Mobiuz -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
01:30Fundacion AIFI - Anzoategui FC -:-ZDA: USL League One
03:00Northern Colorado - One Knoxville -:-ZDA: USL League Two
03:00Arizona Arsenal - Redlands FC -:-00:00AC Connecticut - Vermont Green -:-
00:00Ironbound SC - Staten Island ASC -:-
00:00Seacoast Utd Phantoms - Boston Bolts -:-
00:00Union FC Macomb - Ann Arbor -:-
ČILE: Čilski pokal
01:00Barnechea - Limache -:- [ 2.50 | 3.20 | 2.50 ]01:00Central Norte - Antofagasta -:-
01:00Puente Alto - U. De Chile -:-
21:00San Antonio Unido - U. Calera -:-
Stavite na s svojega mobilnega telefona z bet365!
Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »
m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.