OSVEŽI

Nogomet » 26.01.2022 » Vse tekme

AFRIKA: Afriški pokal narodov - Končnica

17:00Slonokoščena Obala - Egipt 0:111m
20:00Mali - Ekvatorialna Gvineja 0:111m

FRANCIJA: Ligue 1

19:00Angers - St. Etienne 0:1

ALBANIJA: Pokal Albanije

13:45Egnatia - Laci 1:1
13:45Flamurtari - Vllaznia 1:2

ANDORA: Primera Divisió

20:45FC Santa Coloma - UE Santa Coloma 3:1
21:00Carroi - Sant Julia 0:6

ANGLIJA: Championship, Druga liga

21:00West Brom - Preston 0:2

ANGLIJA: NL jug

20:45Havant & W - Tonbridge 1:1

ANGLIJA: Super League ženske

20:00Chelsea Ž - West Ham Ž 2:0

ARGENTINA: Torneos De Verano - Končnica

01:00Boca Juniors - San Lorenzo 1:0

AVSTRALIJA: A-Liga

07:05PreloženaMacarthur FC - Perth Glory -:-

AZIJA: Azijski pokal ženske

15:00PreklicanaIndija Ž - Kitajska Ž -:-
15:00Tajvan Ž - Iran Ž 5:0

BELGIJA: Jupiler Pro League

18:45Eupen - Standard Liege 0:2
18:45Waregem - OH Leuven 1:1
21:00Anderlecht - Cercle Brugge 0:2
21:00Seraing - Beerschot VA 2:1

BENIN: Ligue 1

16:00AS Sobemap - Djeffa 1:2
16:00ASVO - JAC 2:0
16:00Adjidja - ASPAC (Ben) 1:0
16:00Bembereke - Buffles du Borgou 1:0
16:00Coton FC - Eternel 1:0
16:00Dynamique Djougou - Real Sport 0:2
16:00Dynamo Parakou - Cavaliers 1:2
16:00Energie Sports - Hodio 0:1
16:00Espoir - Tonnerre 0:0
16:00FC Loto - Soleil 1:0
16:00Pobe - Dragons 1:0
16:00Takunnin - Pantheres 0:1
16:00Upi Onm - AS Cotonou 1:2

BRAZILIJA: Campeonato Alagoano

00:00CRB - Murici AL 1:1
00:00CSE - Alianca 1:1

BRAZILIJA: Campeonato Amazonense

20:00Manaus - Fast Clube 1:0
20:30Amazonas - Manauara 1:1
20:30Princesa Solimoes - Iranduba 1:0
20:30Sao Raimundo AM - Operario Esporte Clube 0:1

BRAZILIJA: Campeonato Baiano

23:15Bahia - Doce Mel 1:0

BRAZILIJA: Campeonato Brasiliense

19:30Brasilia - Unai EC 2:2
19:30Paranoa - Capital 2:1
19:30Santa Maria - Ceilandia 2:3
00:00Gama - Brasiliense 3:2

BRAZILIJA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

01:00Boavista SC - Botafogo RJ 1:1
19:30Audax RJ - Nova Iguacu 0:0
23:00Volta Redonda - Vasco 2:4

BRAZILIJA: Campeonato Catarinense

20:00Prospera Criciuma - Hercilio Luz 0:1
23:00Barra FC - Figueirense 0:0
23:00Joinville - Concordia 1:3

BRAZILIJA: Campeonato Gaucho

20:00Juventude - Internacional 1:2
23:00Gremio - SER Caxias 2:1
00:00Uniao RS - Novo Hamburgo 1:1

BRAZILIJA: Campeonato Goiano

23:30Vila Nova - Goiatuba 1:0
00:30Anapolis - Goianesia 2:0
00:30Aparecidense - Ipora 2:2
23:30Atletico GO - Clube Recreativo e Atletico Catalano 1:0
00:30Gremio Anapolis - Goias 0:0
00:30Morrinhos - Jataiense 1:1

BRAZILIJA: Campeonato Maranhense - Prva stopnja

19:30SE Juventude - Sampaio Correa 1:2

BRAZILIJA: Campeonato Matogrossense

00:30Acao - Academia FC 0:1
20:30Uniao Rondonopolis - Cuiaba 1:2
23:00Nova Mutum - Luverdense 1:0
23:30Sinop - Gremio Sorriso 2:0
00:00Operario VG - Dom Bosco 1:2

BRAZILIJA: Campeonato Mineiro

01:00Caldense - America MG 2:1
21:00Cruzeiro - URT 3:0
23:00Tombense - Pouso Alegre 1:1
23:00Villa Nova MG - Atletico-MG 1:1
00:00Democrata GV - Patrocinense 1:1
00:00Uberlandia - Athletic Club 0:1

BRAZILIJA: Campeonato Paraense

22:00Itupiranga - Caete 4:1
00:00Aguia De Maraba - Tuna Luso 1:1

BRAZILIJA: Campeonato Paranaense

23:00Cascavel - Uniao PR 2:1
23:00Parana - Azuriz 2:1

BRAZILIJA: Campeonato Paulista

23:00Botafogo SP - Santo Andre 0:0
01:00Corinthians - Ferroviaria 0:0
19:00Agua Santa - Sao Bernardo 0:1
23:00Internacional de Limeira - Santos 0:0
23:00Ituano - Novorizontino 2:0

BRAZILIJA: Campeonato Paulista A2

19:00Audax-SP - Sao Bento 0:2
19:00Juventus-SP - Lemense 1:0
19:00Monte Azul - Sao Caetano 1:0
23:00Portuguesa Santista - Rio Claro 0:0
23:00Taubate - Oeste 0:0
23:30Linense - RB Brasil 1:0
00:00Velo Clube - Piracicaba 1:1

BRAZILIJA: Campeonato Pernambucano

00:30Sport Recife - Sete de Setembro 7:0

BRAZILIJA: Campeonato Piauiense

00:00Corisabba - Parnahyba 0:2
00:00River-PI - AE Altos 2:0

BRAZILIJA: Campeonato Potiguar - Prva stopnja

19:00CE Forca E Luz - America RN 0:0
00:00Globo - Assu RN 0:1
00:00Potiguar - Potyguar 1:2

BRAZILIJA: Campeonato Sergipano

00:15Falcon - Itabaiana 0:1
19:15PreloženaCS Maruinense - Atletico Gloriense -:-
00:15Confianca - America SE 5:0

BRAZILIJA: Copa do Nordeste

00:00Nautico - Campinense 0:0

CIPER: Divizija 2

13:30ASIL Lysi - E.N. Paralimni 2:1
13:30Omonia 29th May - Ermis 2:0
13:30Omonia Aradippou - Karmiotissa 1:1

CIPER: Ciprski pokal

15:00Ethnikos - Doxa 3:1
17:00Apollon - AEL Limasol 1:0

DR KONGO: Ligue 1

15:00Motema Pembe - Lubumbashi Sport 2:1

EGIPT: Ligaški pokal

13:30Al Ittihad - Misr Elmaqasah 0:0
13:30Al Masry - Future FC 1:2
13:30El Sharkia Lel Dokhan - Pyramids 1:1

FINSKA: Pokal Suomen ženske

17:30ONS Oulu Ž - OTP Ž 3:1

FRANCIJA: Ligue 2

19:00Quevilly Rouen - Amiens 1:1

FRANCIJA: National 2 - skupina A

18:00Vannes - Guingamp II 2:0

FRANCIJA: National 2 - skupina B

18:00Lens II - FC 93 2:2

FRANCIJA: National 2 - skupina C

14:30Lyon - La Duchere - Lyon II 0:0
16:00Jura Sud-Lava - Saint Priest 2:0

GAMBIJA: Liga GFA

20:00Samger - Elite United 3:0

GRČIJA: Superliga 2

13:00Karaiskakis - Zakynthos 0:2
14:00Almopos - PAOK B 1:2
14:00PreloženaAsteras Vlachioti - Diagoras Rodou -:-
14:00PreloženaErgotelis - PAE Chania -:-
14:00Kavala - Trikala FC 1:0
14:00PreloženaKifisias - Irodotos -:-
14:00PreloženaPAE Egaleo - Kalamata -:-
14:00Panserraikos - Pierikos 1:1
14:00PreloženaRodos - Kallithea -:-
14:00Veria - Apollon Pontou 5:0
14:00Xanthi - Apollon Larissa 0:0

GRČIJA: Gamma Ethniki - skupina 1

14:00Doxa Dramas - Ethnikos Sochos 1:1

GRČIJA: Gamma Ethniki - skupina 4

14:00Diavolitsi - Ethnikos Skoulikadou 0:0

GRČIJA: Gamma Ethniki - skupina 1

11:30PreloženaSantorini - Fostiras -:-
14:00PreloženaErmionidas-Ermis - Agios Ierotheos -:-

GRČIJA: Grški pokal

16:00PreloženaAEK - PAOK -:-
17:30PreloženaOlympiakos - Panetolikos -:-
19:00Lamia - Aris 1:0pp

INDIJA: ISL

15:00Bengaluru - Chennaiyin 3:0

INDONEZIJA: Liga 1

09:15Persiraja Aceh - Persela Lamongan 2:2
14:30Persita - Persija Džakarta 1:2

IRAN: Pro Liga

14:30PreloženaHavadar SC - Esteghlal -:-

ISLANDIJA: Pokal Reykjavika

20:00Valur - Fylkir 2:0
20:30Fram - Throttur Reykjavik 2:0

ITALIJA: Serie B

20:00Lecce - L.R. Vicenza 2:1

ITALIJA: Serie C - Skupina A

16:00Sudtirol - Triestina 1:0

ITALIJA: Serie D - Skupina A

14:30Chieri - Fossano 1:1
14:30Gozzano - HSL Derthona 3:3
14:30PreloženaLigorna - Caronnese -:-
15:00Bra - Sanremese 1:4

ITALIJA: Serie D - Skupina B

14:30Crema - Real Calepina 1:1
14:30Legnano - Leon 2:0
14:30SG City Nova - Folgore Caratese 1:0
15:00Calcio Caravaggese - Ponte San Pietro 1:1

ITALIJA: Serie D - Skupina D

14:30Fanfulla - Lentigione 0:1
14:30Ghivizzano Borgo - Seravezza Pozzi 1:1
14:30San Donnino - Forli 2:1

ITALIJA: Serie D - Skupina F

14:30Castelfidardo - S. N. Notaresco 0:1

ITALIJA: Serie D - Skupina G

14:30Afragolese - Torres 0:2
14:30Aprilia - Nuova Florida 1:2
14:30PreloženaVis Artena - Carbonia -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina H

15:00Audace Cerignola - San Giorgio 2:1

ITALIJA: Serie D - Skupina I

14:30Biancavilla - Santa Maria Cilento 0:0
14:30San Luca - Rende Calcio 2:0

ITALIJA: Primavera 2

14:00Udinese U19 - Cremonese U19 0:0

KENIJA: Premier liga

13:00Rangers - Gor Mahia 3:0

KOLUMBIJA: Primera A - Apertura

00:05Santa Fe - Aguilas 3:0
02:10Bucaramanga - Millonarios 0:0
20:00La Equidad - Once Caldas 1:2
22:05Jaguares de Cordoba - Cortulua 2:1
00:20Dep. Cali - Deportes Tolima 0:1

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura

18:00Consultants Desamparados - CS Uruguay 1:2
21:00Cariari Pococi - Ad Aserri 1:2
22:00PreloženaLimon - Puerto Golfito FC -:-
23:00Barrio Mexico - Santa Ana 0:0

MALTA: Premier liga

19:00Hamrun Spartans - Birkirkara 0:0
19:00Sliema Wanderers - Balzan 1:0

MEHIKA: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Tepatitlan de Morelos - Tlaxcala 1:1
02:05Venados - Pumas Tabasco 2:2
04:05Zacatecas Mineros - Cancun 1:0
00:00Raya2 - Alebrijes Oaxaca 2:0

NEMČIJA: 3. liga

19:00Duisburg - Magdeburg 0:5
19:00Havelse - Wehen 0:1
19:00Saarbrucken - Dortmund II 2:0
19:00Verl - Meppen 0:1
19:00Zwickau - Braunschweig 1:0

NEMČIJA: Oberliga Hamburg

19:00Hamm United - Barmbecker SG 2:5

NIGER: Liga 1

14:15Douanes Niamey - Racing FC de Boukoki 2:0
16:15Espoir - Akokana 1:0
16:15Nigelec - Olympic Niamey 2:0
16:15Tahoua - Urana 2:1

NIGERIJA: NPFL

16:00Enugu Rangers - Remo Stars 0:0
16:00Enyimba - Akwa 1:0
16:00Shooting Stars - Kwara 2:1

PORTUGALSKA: Campeonato de Portugal

17:00Operario - Rabo Peixe 1:0
21:00Moncarapachense - Pinhalnovense 3:0

PORTUGALSKA: Ligaški pokal - Končnica

20:45Sporting - Santa Clara 2:1

PORTUGALSKA: Liga Revelacao U23 - Skupina za obstanek

12:00Famalicao U23 - Guimaraes U23 2:3

SALVADOR: Primera Division - Clausura

22:15Jocoro - FAS 2:2
22:15Platense Municipal - Atletico Marte 1:1
22:3011 Deportivo - Municipal Limeno 3:2

SAUDOVA ARABIJA: Division 1

13:30Al-Shoalah - Al Ain 1:1
14:00Bisha - Al Akhdoud 1:1
16:00Hajer - Ohod 1:1

SVET: Klubske prijateljske

00:30Liverpool M. (Uru) - Instituto (Arg) 0:2
08:30PreklicanaCSKA Sofija (Bul) - Hartberg (Aut) -:-
09:30Visakha (Cam) - Boeung Ket (Cam) 3:2
10:15Petržalka (Svk) - Znojmo (Cze) 4:0
11:00PreklicanaL. Mikulaš (Svk) - Trebišov (Svk) -:-
11:00Metalist Harkiv (Ukr) - Radomiak Radom (Pol) 1:1
11:00Podbeskidzie (Pol) - Katowice (Pol) 2:2
12:00Arka (Pol) - Ol. Grudziadz (Pol) 1:0
12:00PreklicanaFAC Dunaj (Aut) - Sered (Svk) -:-
12:00Maribor (Slo) - Voždovac (Srb) 1:2
12:00Pohronie (Svk) - Samorin (Svk) 3:2
12:00PreklicanaTrans Narva (Est) - Maardu (Est) -:-
12:30Dinamo Mahačkala (Rus) - Dinamo Stavropol (Rus) 6:1
13:00Belasica (Mkd) - Sloga Vinica (Mkd) 0:0
13:00Koper (Slo) - Rudar Prijedor (Bih) 0:2
13:00Mihalovce (Svk) - Lipany (Svk) 3:1
13:00Ružomberok (Svk) - Radnički Niš (Srb) 2:1
13:00Spartak Subotica (Srb) - Karvina (Cze) 0:2
13:00Strumska Slava (Bul) - Sportist Svoge (Bul) 0:2
13:00Tabor Sežana (Slo) - Brinje (Slo) 2:2
13:00Teteks (Mkd) - FK Skopje (Mkd) 4:3
13:00Vejle (Den) - Esbjerg (Den) -:-
13:00Wanderers (Uru) - Albion (Uru) 3:1
13:00PreklicanaWisla (Pol) - Rabotnički (Mkd) -:-
14:00PreklicanaJastrzebie (Pol) - Sleza Wroclaw (Pol) -:-
14:00PreklicanaKatowice (Pol) - Ruch Radzionkow (Pol) -:-
14:00Kazincbarcika (Hun) - Košice (Svk) 1:2
14:00PreklicanaStruga (Mkd) - Voska Sport (Mkd) -:-
14:00Ural (Rus) - Pjunik (Arm) 1:1
14:00Wanderers (Uru) - Albion (Uru) 1:3
14:30Sesvete (Cro) - Opatija (Cro) 2:1
14:30Struga (Mkd) - Botev Vraca (Bul) 1:1
14:30Zaglebie (Pol) - Metalac GM (Srb) 3:1
14:30Široki Brijeg (Bih) - Velež Mostar (Bih) 0:3
14:30Žižkov (Cze) - Vratimov (Cze) 4:1
14:45Lviv (Ukr) - Dinamo Tbilisi (Geo) 0:0
15:00Domžale (Slo) - Austria Celovec (Aut) 0:2
15:00Gomel (Blr) - Dnjapro (Blr) 4:1
15:00Priština (Kos) - Atyrau (Kaz) 2:2
15:00Černomorec Odesa (Ukr) - Škupi (Mkd) 1:1
15:00Čukarički (Srb) - Mura (Slo) 1:1
15:30PreklicanaJablonec (Cze) - Bodo/Glimt (Nor) -:-
15:30Šala (Svk) - Komarno (Svk) 1:6
16:00PreklicanaChrobry Glogow (Pol) - Warta Gorzow (Pol) -:-
16:00Gornik Z. (Pol) - Oleksandrija (Ukr) 2:2
16:00Korona (Pol) - Skra (Pol) 1:0
16:00Sparta Praga (Cze) - Lokomotiva Moskva (Rus) 2:3
16:00PreklicanaUnion Berlin (Ger) - Aue (Ger) -:-
16:00Union Berlin (Ger) - Widzew Lodz (Pol) 0:0
16:30Veszprem FC (Hun) - Szekszardi UFC (Hun) 3:1
17:00Beltinci (Slo) - ZTE (Hun) 3:0
17:00Cracovia (Pol) - Rabotnički (Mkd) 1:0
17:00Dubrava (Cro) - Kustošija (Cro) 3:2
17:00Dugo Selo (Cro) - Jarun (Cro) 4:3
17:00Rijeka (Cro) - Triglav (Slo) 3:0
17:00Slask (Pol) - Vojvodina (Srb) 0:2
17:30Bielsko-Biala (Pol) - Czechowice (Pol) 5:2
18:00Cuiavia Inowroclaw (Pol) - Solec K. (Pol) 0:5
18:00PreklicanaHodonin (Cze) - Kromeriž (Cze) -:-
18:00Humenne (Svk) - Stropkov (Svk) 7:2
18:00Illertissen (Ger) - Aalen (Ger) 0:2
18:00KKS Kalisz (Pol) - Nowe Skalmierzyce (Pol) 8:0
18:30PreklicanaHomburg (Ger) - Diefflen (Ger) -:-
19:00Hamburger SV II (Ger) - Eichede (Ger) 7:1
19:00Mainz II (Ger) - Basara Mainz (Ger) 4:1
19:00Phonix Lubeck (Ger) - Preussen Reinfeld (Ger) 4:0
19:00Sturm Graz (Am) (Aut) - SV Wildon (Aut) 4:1
19:00WAF Brigittenau (Aut) - Floridsdorf (Aut) 4:4
19:00Wiener Viktoria (Aut) - Dinamo Helfort (Aut) 2:3
19:15Heimstetten (Ger) - Pullach (Ger) 2:0
19:30Union Titus Petange (Lux) - Differdange (Lux) 2:2
20:30Athlone (Irl) - Sligo R. (Irl) 1:2
21:00Portuguesa (Ven) - Monagas (Ven) 0:1
23:00Penarol (Uru) - Nacional (Uru) 1:0
00:00U. Sucre (Bol) - Tomayapo (Bol) 1:2
00:30Metropolitanos (Ven) - Puerto Cabello (Ven) 2:111m

TAJSKA: Tajska liga 1

12:00Nakhon Ratchasima - Chiangrai United 1:0
12:00Ratchaburi - Muangthong Utd 0:1

TAJSKA: Tajska liga 2

12:00Phrae - Udon Thani 2:1

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

14:00Kagera Sugar - Simba 1:0

TURČIJA: 2. Lig Bela skupina

10:00PreloženaIsparta 32 Spor - 24Erzincanspor -:-
11:00PreloženaAkhisarspor - 1922 Konyaspor -:-
11:00PreloženaAnkara Demirspor - Pazarspor -:-
11:00PreloženaEskisehirspor - Kirklarelispor -:-
11:00PreloženaKaracabey Belediyespor - Sanliurfaspor -:-
11:00PreloženaNazillispor - Amedspor -:-
11:00PreloženaPendikspor - Buca -:-
11:00PreloženaUsakspor - Zonguldak -:-

TURČIJA: 2. Lig Rdeča skupina

11:00PreloženaAdiyamanspor - Ankaraspor -:-
11:00PreloženaAfjet Afyonspor - Soma Spor -:-
11:00PreloženaDiyarbekirspor - Vanspor FK -:-
11:00PreloženaErgene Velimese - Bodrumspor -:-
11:00PreloženaEtimesgut - Inegolspor -:-
11:00PreloženaKahramanmaras - Sivas Belediyespor -:-
11:00PreloženaNigde Anadolu - Trabzon FK -:-
11:00PreloženaSakaryaspor - Corum -:-
11:00PreloženaSerik Belediyespor - Bayburt -:-
11:00PreloženaTurgutluspor - Sariyer -:-

ZAMBIJA: Superliga

14:00Zanaco - Green Eagles 1:1

ČEŠKA: Liga Tipsport

11:00Prostejov - Pardubice 3:1
13:00Brno - Trenčin 1:3

ČILE: Primera Division - Za obstanek

23:00Huachipato - Copiapo 1:0

ŠKOTSKA: Premier liga

20:45Dundee Utd - Ross County 2:1
20:45Hearts - Celtic 1:2
20:45Motherwell - Hibernian 0:0
20:45Rangers - Livingston 1:0
20:45St. Johnstone - Dundee 0:0

ŠKOTSKA: SWPL 1 ženske

20:00Hibernian Ž - Motherwell Ž 1:0
20:30Hearts Ž - Spartans LFC Ž 1:1

ŠPANIJA: Primera RFEF - skupina 1

19:00Celta B - Real Union 1:2
19:00Rayo Majadahonda - Valladolid Promesas 3:1
19:00Unionistas - Internacional de Madrid 2:0
20:00Zamora - Dep. La Coruna 0:1
21:00Badajoz - San Sebastian Reyes 2:1
21:00Racing Santander - Ferrol 1:0

ŠPANIJA: Primera RFEF - skupina 2

19:00Algeciras - Cornella 3:2
19:00Gimnastic - FC Andorra 0:3
19:00UCAM Murcia - Linense 1:0
20:00Sabadell - Alcoyano 3:0
21:00Linares - Baleares 2:0
21:00San Fernando - Betis B 1:0
21:00Sanluqueno - Castellon 0:1
21:00Sevilla Atletico B - Villarreal B 2:1

ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 2

19:45Izarra - Osasuna B 0:1

ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 5

20:00Mancha - Melilla 2:2

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 2

16:15Lealtad - Gijon Industrial 1:0
16:15Llanes - L'Entregu 2:1
16:15Sporting B - Lenense 2:0

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 6

15:30Torrellano - Roda 0:0
20:00Villarreal C - Callosa 0:0

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 7

16:00Alcorcon B - Ursaria 3:0
20:00Galapagar - Parla 4:0
20:00Paracuellos Antamira - Complutense 1:0
20:00Pozuelo de Alarcon - Alcala Henares 2:1
20:00Tres Cantos - CDE Madrid 0:0
20:00Vallecano B - Moratalaz 4:1
20:30Ad Torrejon - Getafe B 4:1
20:30Las Rozas - Trival Valderas 1:1
21:00Carabanchel - Villaviciosa 2:2

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 8

16:30Almazan - Ciudad Rodrigo CF 4:0
20:00Ribert - Real Avila 1:2
20:00Santa Marta Tormes - Colegios Diocesanos 2:1

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 9

15:30Intergym Melilla - Torredonjimeno 0:4
20:00Atletico de Porcuna - UD San Pedro 2:0
20:00CD Alhaurino - Almeria B 2:1
20:00Huetor Tajar - Huetor Vega 0:0
20:00Torre del Mar - Malaga B 1:3
20:30Motril - Real Jaen 2:0
21:00Marbella - CD Torreperogil 1:0

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 10

19:00Cordoba B - Rota 3:1
20:00Conil - Los Barrios 2:1
20:00Huelva - Ciudad de Lucena 1:0
20:00Xerez - Pozoblanco 1:1

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 11

20:00PreloženaManacor - Soller -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 12

13:00PreloženaAtl. Paso - La Cuadra -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 14

21:00Arroyo - Aceuchal 2:2
21:00Badajoz B - CD Calamonte 1:1
21:00Jerez - Moralo 0:1

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 15

20:00Beti Onak - Valle Egues 1:0

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 18

20:00Ciudad Real - Conquense 1:1
20:00Guadalajara - Hogar Alcarreno 5:1

ŠPANIJA: Segunda Division ženske

18:00Femarguin Ž - Tenerife B Ž 2:0

ŠPANIJA: Kraljičin pokal ženske

16:15Logrono Ž - Villarreal Ž 0:111m
17:00Malaga Ž - Vallecano Ž 0:2
18:00Alhama Ž - Eibar Ž 3:1
18:00Espanyol Ž - Alaves Ž 2:0
19:30Racing Santander Ž - Athletic Bilbao Ž 0:5
20:00CD Juan Grande Ž - Valencia Ž 0:1
20:00Granada Ž - Betis Ž 0:1
20:00Real Oviedo Ž - Huelva Ž 1:4

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.