OSVEŽI

Nogomet » 11.08.2022 » Vse tekme

EVROPA: Evropska liga - Kvalifikacija

18:00HJK Helsinki (Fin) - Maribor (Slo) 1:0
19:00Slovacko (Cze) - Fenerbahče (Tur) 1:1
19:00Zurich (Sui) - Linfield (Nir) 3:0
20:00Dudelange (Lux) - Malmo FF (Swe) 2:2
20:30Slovan Bratislava (Svk) - Olympiakos (Gre) 2:311m
21:00Partizan (Srb) - AEK Larnaka (Cyp) 2:2

EVROPA: Europa Conference League - Kvalifikacija

15:30Kyzylzhar (Kaz) - APOEL (Cyp) 0:0
16:00Tobol (Kaz) - Zrinjski (Bih) 1:1
18:00Rakow (Pol) - Spartak Trnava (Svk) 1:0
19:00Basel (Sui) - Brondby (Den) 3:111m
19:00CFR Cluj (Rou) - Soligorsk (Blr) 1:0
19:00Djurgarden (Swe) - Sepsi (Rou) 3:1
19:00Hapoel Beer Sheva (Isr) - Lugano (Sui) 3:1
19:00Konyaspor (Tur) - Vaduz (Lie) 2:4
19:00Petrocub (Mda) - MOL Fehervar (Hun) 1:2
19:00Twente (Ned) - Čukarički (Srb) 4:1
19:30Antwerp (Bel) - Lillestrom (Nor) 2:0
19:30FCSB (Rou) - Dun. Streda (Svk) 1:0
19:30Panathinaikos (Gre) - Slavia Praga (Cze) 1:1
19:30Univ. Craiova (Rou) - Zorja (Ukr) 3:0
19:45Basaksehir (Tur) - Breidablik (Ice) 3:0
20:00Anderlecht (Bel) - Paide (Est) 3:0
20:00Aris (Gre) - Maccabi Tel Aviv (Isr) 2:1
20:00Hibernians (Mlt) - RFS (Lat) 1:3
20:00Klaksvik (Fai) - Ballkani (Kos) 2:211m
20:00Levski (Bul) - Hamrun Spartans (Mlt) 1:311m
20:00Sligo R. (Irl) - Viking (Nor) 1:0
20:00Škendija (Mkd) - AIK Stockholm (Swe) 1:211m
20:30Lech (Pol) - Vikingur Reykjavik (Ice) 4:1pp
20:30Rapid Dunaj (Aut) - Nefči Baku (Aze) 2:0pp
20:45St. Patricks (Irl) - CSKA Sofija (Bul) 0:2
21:00Alkmaar (Ned) - Dundee Utd (Sco) 7:0
21:00Gil Vicente (Por) - Riga FC (Lat) 4:0
21:00Kisvarda (Hun) - Molde (Nor) 2:1
21:00Young Boys (Sui) - KuPS (Fin) 3:0

ANGLIJA: EFL pokal

21:00West Brom - Sheffield Utd 1:0

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Godoy Cruz - Aldosivi 2:0

ARGENTINA: Copa Argentina

02:10Agropecuario - Boca Juniors 0:1

ARGENTINA: Rezervna liga - Druga stopnja

15:00Boca Juniors 2 - Racing Club 2 3:0
16:00Aldosivi 2 - Godoy Cruz 2 2:1
16:00Barracas Central 2 - Rosario Central 2 0:3
16:00Newells Old Boys 2 - River Plate 2 2:0

ARMENIJA: Premier liga

18:00Ararat - Ararat-Armenia 0:2

BOLIVIJA: Division Profesional - Clausura

00:00Palmaflor - Blooming 2:1
02:15Bolivar - Guabira 3:0
00:00Universitario de Vinto - Aurora 0:3

BOLIVIJA: Nacional B - Prva stopnja

01:00Vaca Diez - Libertad FC 2:1
21:00Argentinos Juniors - Atletico Warnes 6:0

BRAZILIJA: Serie B

00:00Chapecoense-SC - Novorizontino 2:2
00:00Nautico - CRB 2:1
02:30Criciuma - Guarani 0:0

BRAZILIJA: Copa Paulista

01:00Sao Caetano - Oeste 2:1

BRAZILIJA: Brasileiro U23

20:00Bragantino U23 - Vila Nova U23 2:1
20:00Fluminense U23 - Nautico U23 2:0
20:00Fortaleza U23 - Paysandu U23 7:0
20:00Gremio U23 - Brasil de Pelotas U23 5:0
20:00Juventude U23 - Ponte Preta U23 1:6
20:00Parana U23 - Vitoria U23 2:1
20:00Sport Recife U23 - Botafogo RJ U23 3:0
22:00Cuiaba U23 - CSA U23 1:0

DANSKA: 1. divizija

18:00Hillerod - Koge 0:2

EGIPT: Premier liga

18:30Ismaily - Al Ittihad 1:0

EKVADOR: Serie B

02:00Imbabura - Manta 0:0
02:00Olmedo - Libertad 0:2

ESTONIJA: Esiliiga

18:00Viimsi JK - Nomme Utd 1:0

ESTONIJA: Pokal Estonije

18:00Viljandi Tulevik - Vandra Vaprus 4:1

FINSKA: Kakkonen - Skupina C

17:30GBK Kokkola - VIFK 2:0

GAMBIJA: Liga GFA

18:00Brikama U. - Wallidan 0:0
18:00Elite United - WAA Banjul 4:0

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:00Guastatoya - Deportivo Mixco 0:0
00:00Xinabajul - Achuapa 1:1
02:00Comunicaciones - Xelaju 1:0
04:00Antigua GFC - Municipal 0:3

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:00Real Sociedad - Real Espana 2:1
03:00Motagua - Vida 2:2
03:00Victoria - UPNFM 4:0
03:15Honduras Progreso - Olancho 2:2
03:30Marathon - Olimpia 1:2

INDIJA: Calcutta Premier Division A

11:30Railway - Bhawanipore 1:4

ISLANDIJA: Pokal Islandije

20:00Kordrengir - FH Hafnarfjordur 2:4

JORDANIJA: Premier liga

17:00Al Hussein - Maan 2:1
19:30Moghayer Al Sarhan - Al Salt 1:2

JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Končnica

02:30Palmeiras (Bra) - Atletico-MG (Bra) 1:011m
02:30Talleres Cordoba (Arg) - Velez Sarsfield (Arg) 0:1

JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana - Končnica

00:15Ceará M. (Bra) - Sao Paulo (Bra) 2:211m
00:15Internacional (Bra) - Melgar (Per) 0:111m

KATAR: QSL

16:30Al Ahli Doha - Al-Duhail 1:1
18:40Al Arabi - Al-Rayyan 2:1

KITAJSKA: Superliga

14:00Hebei Yilinshanzhuang - Tianjin Jinmen Tiger 3:4

KOSTARIKA: Primera Division - Apertura

02:00San Carlos - Saprissa 2:1
23:00Guanacasteca - Guadalupe 1:2

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00San Jose FC - CS Uruguay 3:3
23:00Santa Ana - Consultants Desamparados 0:1

MEHIKA: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Alebrijes Oaxaca - Zacatecas Mineros 2:2
02:05Venados - Dorados de Sinaloa 1:1
04:05Cimarrones de Sonora - Leones Negros 2:1
00:00Tapatio - Raya2 1:1

MEHIKA: Liga MX U20 - Apertura

16:00Queretaro U20 - Atl. San Luis U20 0:3

MEHIKA: Liga MX ženske - Apertura

22:45Club America Ž - Necaxa Ž 3:1

MJANMAR: Nacionalna liga

10:30Ispe FC - Chinland 5:1

NEMČIJA: Oberliga Niederrhein

19:30Hamborn - SW Essen 1:2

NIGERIJA: Pokal Aiteo

15:00Kogi WO - Kano Pillars -:-

NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura

02:00Ocotal - Sport Sebaco 2:1
04:00Diriangen - Jalapa 0:0
23:00Matagalpa - Ferretti 1:0

NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Diriangen U20 - Jalapa U20 5:0
23:00Ocotal U20 - Sport Sebaco U20 0:0
18:00UNAN-Managua U20 - Juventus Managua U20 0:2
20:00Matagalpa U20 - Ferretti U20 2:0
22:00Managua FC U20 - Esteli U20 1:3

NORVEŠKA: Nasjonal U19 CL - Končnica

17:00Valerenga U19 - Stromsgodset U19 1:4

OCEANIJA: OFC Liga prvakov

02:00Hienghene (Nca) - Rewa (Fij) 2:0
05:00Nikao (Coi) - Auckland City (Nzl) 1:4

PANAMA: LPF - Clausura

23:00Alianza - Arabe Unido 0:3
01:15Miguelito - Tauro 3:1
03:30Potros del Este - Plaza Amador 1:1

PARAGVAJ: Pokal Paragvaja

00:30Cristobal Colon - Guarani 0:1
22:00Deportivo Juventud - Tacuary 1:211m
00:30Fulgencio Yegros - General Caballero JLM 0:3

POLJSKA: Divizija 1

18:00Chojniczanka - S. Rzeszow 1:1
18:00Termalica B-B. - Chrobry Glogow 3:1
20:30Ruch - Gornik Leczna 1:1

POLJSKA: Divizija 2

19:30Polonia V. - Pruszkow 1:1

PORTUGALSKA: Liga Revelacao U23 - Uvodni del

18:00Farense U23 - Portimonense U23 0:1

RUSIJA: Mladinska liga

16:00Fakel Voronež U19 - Čertanovo M. U19 1:2

SLOVAŠKA: Slovaški pokal

17:00FK Svit - Kežmarok 0:111m
17:30FK Jesenske - Hajnačka 2:311m

SVET: Mednarodne prijateljske

10:30Italija U18 - Albanija U18 3:0
10:30Mjanmar U19 - Tajska U19 3:7
13:30Vietnam U19 - Malezija U19 2:111m

SVET: Klubske prijateljske

17:00Pro Sesto (Ita) - Casatese (Ita) 3:1
19:00Al-Nassr (Sau) - Cadiz B (Esp) 1:0
20:30CD Calamonte (Esp) - Villanovense (Esp) 0:1
20:30Coria C.F. (Esp) - CD Utrera (Esp) 1:2
20:30Torredonjimeno (Esp) - Mancha (Esp) 0:3
21:00Alcala Henares (Esp) - Fuenlabrada (Esp) 0:1

SVET: Svetovno prvenstvo ženske U20

01:00Španija U20 Ž - Brazilija U20 Ž 0:0
04:00Kostarika U20 Ž - Avstralija U20 Ž 1:3
19:00Gana U20 Ž - ZDA U20 Ž 0:3
22:00Japonska U20 Ž - Nizozemska U20 Ž 1:0

SVET: Mednarodne prijateljske Ženske

18:00Bosna in Hercegovina U19 Ž - Romunija U19 Ž 2:1

SVET: Prijateljska tekma ženske

18:00Ajax Ž (Ned) - Montpellier Ž (Fra) 4:1

TURKMENISTAN: Yokary Liga

15:00Kopetdag - Nebitci 3:2

URUGVAJ: Primera Division - Clausura

20:30Maldonado - Cerrito 2:1
00:00Wanderers - Fenix 2:1

URUGVAJ: Copa Uruguay

01:00Juventud - Universal San Jose 1:0
01:00Universitario Salto - Paysandu FC 1:0
01:30Quilmes - Deportivo Colonia 1:2

UZBEKISTAN: Superliga

16:00Dinamo Samarkand - Sogdiana 1:2
16:00Olympic - Kokand 1912 1:1
17:00Navbahor Namangan - Termez Surkhon 2:0

VENEZUELA: Primera Division

22:00PreloženaCarabobo - Metropolitanos -:-
22:00PreloženaCaracas - Puerto Cabello -:-
22:00PreloženaEstudiantes M. - La Guaira -:-
22:00PreloženaLara - Dep. Tachira -:-
22:00PreloženaMineros - Zamora -:-
22:00PreloženaMonagas - Hermanos Colmenares -:-
22:00PreloženaUniversidad Central - Portuguesa -:-
22:00PreloženaZulia - Aragua -:-
23:00Zulia - Monagas 0:0

ZDA: MLS - All Stars

02:30MLS All-Stars - Liga MX All-Stars 2:1

ZDA: USL Championship

01:00Miami FC - FC Tulsa 1:2
03:00San Antonio - Loudoun 2:1
04:00San Diego Loyal - Monterey Bay 1:0

ZDA: USL League One

01:00North Carolina - Forward Madison 2:1

ZDA: NISA

01:00Chattanooga - California Utd. 0:1
04:00PreloženaBay Cities - Syracuse Pulse -:-

ZDA: NWSL ženske

01:30Washington Ž - Portland Thorns Ž 1:2

ŠVEDSKA: Divizija 1 - Sever

19:00Haninge - Hammarby TFF 1:1
19:00Orebro Syr. - Motala 1:0

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.