Nogomet » 07.05.2024 » Vse tekme
Stavite na Nogomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
EVROPA: Liga prvakov - Končnica
21:00PSG - Dortmund 0:1ANGLIJA: League One - Končnica
21:00Bolton - Barnsley 2:3ANGLIJA: League Two - Končnica
20:30Crawley - Milton Keynes 3:0ANGLIJA: Professional Development League
14:00Bristol City U21 - Charlton U21 4:214:00QPR U21 - Barnsley U21 0:2
14:30Peterborough U21 - Coventry U21 1:0
20:00Colchester U21 - Watford U21 2:1
ANGLIJA: Premier liga U18
12:00Southampton U18 - Chelsea U18 1:213:00Crystal Palace U18 - West Ham U18 1:4
18:30Sunderland U18 - Blackburn U18 1:2
19:00Middlesbrough U18 - Newcastle U18 3:4
ARGENTINA: Primera Nacional
20:05Talleres RE - Racing Cordoba 0:0ARGENTINA: Torneo Federal
01:35Sportivo Belgrano - Douglas Haig 1:1ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:00Deportivo Metalurgico - Deportivo Camioneros 0:1ARGENTINA: Rezervna liga - Prva stopnja
20:00Banfield 2 - San Lorenzo 2 1:120:00Belgrano 2 - Racing Club 2 2:1
20:00Sarmiento Junin 2 - Estudiantes 2 0:1
20:00Union Santa Fe 2 - Godoy Cruz 2 2:1
00:00Independiente 2 - Talleres Cordoba 2 0:1
ARMENIJA: Premier liga
14:00Zah. Armenija - Urartu 1:017:00Ararat-Armenia - BKMA 4:1
ARUBA: Division di Honor - Za obstanek
01:00Caiquetio - CDRA 4:103:00Sport Boys - Caravel 0:1
AVSTRALIJA: NSW League One
12:00Nepean - Hakoah Sydney 0:4AVSTRIJA: Regionalliga Central
19:00Weiz - Weindorf St. Anna 2:2AVSTRIJA: Steiermark
19:00Hartberg (Am) - Lebring 2:019:00Ilzer SV - Stadtwerke Bruck/Mur 1:1
19:00Lafnitz (Am) - Hohenhaus Schladming 5:2
19:00SV Frauental - Koflach 1:2
19:00SV Union Gnas - Furstenfeld 0:3
19:00SV Wildon - Heiligenkreuz 2:1
19:00UFC Fehring - Kalsdorf 1:1
19:00Weinland Gamlitz - Tillmitsch 0:2
AZIJA: AFC Asian Cup Women U17
10:00Kitajska U17 Ž - Avstralija U17 Ž 3:013:00Japonska U17 Ž - Tajska U17 Ž 4:0
BANGLADEŠ: Pokal federacije - Končnica
11:00Mohammedan - Bangladesh Police 2:1BRAZILIJA: Serie A
01:00PreloženaJuventude - Atletico GO -:-BRAZILIJA: Serie B
00:00Ceará M. - CRB 2:201:00Ponte Preta - Amazonas 3:0
02:00Santos - Guarani 4:1
BRAZILIJA: Serie C - Prva stopnja
01:00Londrina - CSA 2:201:00Sao Bernardo - Ferroviario 5:0
BRAZILIJA: Serie D
01:00Aguia De Maraba - Fluminense-PI 1:120:30Audax RJ - Democrata SL 0:1
BRAZILIJA: Gaucho 2
00:30PreloženaVeranopolis - Passo Fundo -:-BRAZILIJA: Goiano 2
00:00Gremio Anapolis - Ouvidorense 0:1BRAZILIJA: Matogrossense 2
01:00Operario-VG - Atletico MT 1:000:30Paulistano FC - Rondonopolis 0:9
BRAZILIJA: Baiano U20
20:00Jacuipense U20 - Alagoinhas U20 4:0BRAZILIJA: Catarinense U20
20:00Inter de Lages U20 - Criciuma U20 0:3BRAZILIJA: Paranaense U20 - Prva stopnja
20:30AA Iguacu U20 - Campo Mourao U20 1:0BRAZILIJA: Brasileiro ženske
00:00Cruzeiro Ž - Palmeiras Ž 1:202:00America Mineiro Ž - Flamengo RJ Ž 1:2
20:00Fluminense Ž - Avai Kindermann Ž 1:0
00:00PreloženaSantos Ž - Gremio Ž -:-
BRAZILIJA: Brasileiro A3 ženske
20:00Botafogo PB Ž - Uniao RN Ž 0:1CIPER: Prvenstvo Cyta - Skupina za obstanek
18:00Ethnikos - AEL Limasol 2:018:00Karmiotissa - Nea Salamis 1:3
18:00Othellos Athienou - Doxa 3:0
DR KONGO: Ligue 1 - Skupina za obstanek
13:30US Panda - Groupe Bazano 1:215:30Simba - Blessing 0:0
EGIPT: Premier liga
18:00Al Ahly - Al Ittihad 4:1EGIPT: Division 2 A - Skupina za napredovanje
15:30Al-Sekka - Petrojet 1:2EKVADOR: Liga Pro - Prva stopnja
02:00Tecnico U. - Imbabura 1:1EKVADOR: Serie B
22:00Leones del Norte - Ind. Juniors 1:1FINSKA: Finski pokal
19:05PPJ - JaPS 2 2:0GVINEJA: Liga 1
18:00Hafia - Milo FC 2:3HONGKONG: Premier liga
13:45Tai Po - Hong Kong FC 3:0ITALIJA: Serie C - Napredovanje - Končnica
20:30Atalanta U23 - Trento 3:120:30Audace Cerignola - Giugliano 1:1
20:30Giana Erminio - Pro Vercelli 3:0
20:30Gubbio - Rimini 0:1
20:30Juventus U23 - Arezzo 2:0
20:30Legnago Salus - Lumezzane 1:0
20:30Pescara - Pontedera 2:2
20:30Taranto - Latina 0:0
21:00Picerno - Crotone 2:0
IZRAEL: Leumit liga - Skupina za napredovanje
18:00Bnei Yehuda - Maccabi Jaffa 3:118:00Hapoel Umm al-Fahm - M. Herzliya 1:2
18:00Kiryat Shmona - Ironi Tiberias 2:0
18:00Nof Hagalil - I. Ramat HaSharon 2:0
IZRAEL: Leumit liga - Skupina za obstanek
18:00H. Akko - Hap. Ramat Gan 1:218:00Hapoel Afula - Ihud Bnei Shfaram 3:0
18:00MS Kafr Qasim - Hapoel I. R. Lezion 2:0
18:00Sektzya Ness Ziona - H. Kfar Saba 1:2
JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Skupinski del
00:00Caracas (Ven) - Penarol (Uru) 0:100:00Rosario (Arg) - Atletico-MG (Bra) 0:1
JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana - Skupinski del
00:00Nacional Asuncion (Par) - Corinthians (Bra) 0:200:00Racing Montevideo (Uru) - Argentinos Jrs (Arg) 2:1
JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Premier liga
19:30Cape Town City - Swallows 2:019:30Kaizer Chiefs - TS Galaxy 2:2
19:30Royal AM - Cape Town Spurs 0:1
19:30Supersport Utd - Sekhukhune 1:1
KANADA: Prvenstvo
17:00Forge - CF Montreal 1:1KATAR: Emirjev pokal
16:15Qatar SC - Al-Waab 2:019:00Umm-Salal - Al Bidda 3:1pp
KENIJA: Premier liga
11:00Nairobi City - Ulinzi Stars 1:114:00Rangers - Talanta FC 1:0
KOLUMBIJA: Primera B - Apertura
23:00Inter Palmira - Huila 2:102:00Llaneros - Real Santander 4:0
02:30Quindio - Cucuta 1:1
KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura – skupina
03:00Escorpiones - Santa Ana 1:0KUVAJT: Premier League - Ligaška končnica
18:00Al Naser - Al Arabi 0:420:15Al Salmiya - Al Qadisiya 0:0
LATVIJA: Virsliga
16:30Grobina - BFC Daugavpils 1:317:00Tukums 2000 - Jelgava 2:1
LIBIJA: Premier League
17:00Abu Salim - Al Madina 1:117:00Al Malaab El Libby - Al Bashaer 2:0
17:00Al-Khmes - Al Ittihad Misurata 0:0
17:00Olympic Azzaweya - Al Ittihad 0:0
LITVA: Pokal Litve
16:00Tauras - Šiauliai FA 0:416:30Minija - Suduva 1:211m
16:30Riteriai - Banga Gargzdai 3:5pp
18:00Atmosfera - BFA Vilnius 6:0
18:00BE1 NFA - Ekranas 0:1
18:00Garliava - Kauno Žalgiris 0:5
18:00Nemunas - Sveikata 3:1
MALTA: Trofeja nogometne zveze
19:00Floriana - Gzira 3:211mMAROKO: Botola Pro
21:00Berkane - Moghreb Tetouan 3:2MJANMAR: MNL League Cup
11:30Chinland - Mahar United 1:011:30University Iževsk - Shwe Pyi Thar 6:1
NEMČIJA: 2. Bundesliga
18:30VfL Osnabruck - Schalke 0:4NEMČIJA: Regionalliga Zahod
19:00Wuppertaler - Dusseldorf II 1:0NEMČIJA: Oberliga Bremen
19:00Werder II - Oberneuland 14:0NIGER: Super Ligue
17:15Akokana - Olympic Niamey 0:117:15Jangorzo - Sahel 0:1
17:15Urana - Liberte 0:0
OMAN: Profesionalna liga
16:00Al Nasr - Al-Wahda 1:018:20Bahla - Seeb 0:1
PARAGVAJ: Division Intermedia
23:15Resistencia - Sp. Carapegua 1:201:30Encarnacion FC - Guairena FC 2:1
PERU: Liga 2
20:00Santos - Comerciantes 0:122:30ADA Jaen - San Marcos 0:2
ROMUNIJA: Liga 2 - Ligaška končnica
18:00Gloria Buzau - Unirea Slobozia 3:0ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 5 - Skupina za napredovanje
17:00Campulung - Kids Tampa Brasov 3:217:00Olimpic Zarnesti - Cetate Rasnov 2:1
ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 5 - Skupina za obstanek
17:00Sepsi 2 - Tarlungeni 4:017:00Targu Secuiesc - Odorheiu 1:0
ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 6 - Skupina za napredovanje
17:00Cetatea - Viitorul Daesti 0:217:00Ramnicu Valcea - Vedita Colonesti 1:1
ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 7 - Skupina za napredovanje
17:00CSO Filiasi - Viitorul Simian 2:017:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSM Deva 3:1
ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 7 - Skupina za obstanek
17:00Gilortul Tg. Carbunesti - CS U Craiova 2 2:117:00Jiul Petrosani - Turceni 0:1
17:00Vointa - U Craiova 1948 2 2:5
ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 8 - Skupina za napredovanje
17:00Bihor - Phoenix Buzias 1:117:00Politehnica Timisoara - Peciu Nou 1:1
ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 8 - Skupina za obstanek
17:00Soimii Lipova - Progresul Pecica 2:017:00Teuz Cermei - Ineu 4:2
ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 9 - Skupina za obstanek
17:00Avantul Reghin - Viitorul Cluj 3:1ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 10 - Skupina za napredovanje
17:00CSM Satu Mare - Santandrei 2:017:00CSM Zalau - Sighetu Marmatiei 6:1
ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 10 - Skupina za obstanek
17:00Satu Mare - Baia Mare 0:117:00Victoria Carei - Baile Felix 2:2
SAUDOVA ARABIJA: Division 1
17:55Hajer - Al Kholood 1:118:20Al Najma - Al Safa 1:1
18:20Jeddah - Al-Faysaly 1:0
SEJŠELI: Premier Liga
13:00La Passe - Anse Reunion 0:5SIERRA LEONE: Premier liga
18:30Old Edwardians - Ports Authority 0:0SOMALIJA: National league
14:30Gaadiidka - Horseed 0:2SRBIJA: Superliga - Skupina za obstanek
14:00IMT Novi Beograd - Novi Pazar 0:118:00Radnik - Habitfarm Javor 0:1
18:00Spartak Subotica - Radnički Niš 3:1
19:00Voždovac - Železničar Pančevo 2:3
SRBIJA: Prva liga - Ligaška končnica
17:00Grafičar Beograd - Jedinstvo Ub 2:417:00Inđija - Smederevo 3:1
17:00Tekstilac Odzaci - Radnicki S. Mitrovica 2:0
19:00Mačva - OFK Beograd 2:0
SVET: Mednarodne prijateljske
17:00Peru U20 - Kostarika U20 3:2SVET: Mednarodne prijateljske Ženske
10:00Turčija U16 Ž - Azerbajdžan U16 Ž 4:011:00Hrvaška U16 Ž - Madžarska U16 Ž 2:1
13:00Belorusija U16 Ž - Kazahstan U16 Ž 5:0
17:00Izrael U16 Ž - Grčija U16 Ž 3:4
TURKMENISTAN: Yokary Liga
14:00Ašgabat - Sagadam 1:0TURČIJA: Turški pokal
19:30Bešiktaš - Ankaragucu 1:0UGANDA: Premier liga
15:00Gadaffi - Maroons 3:115:00Mbarara City - Uganda Revenue 0:0
18:00Kampala City - UPDF 1:0
UZBEKISTAN: Superliga
15:00PreloženaDinamo Samarkand - Olympic -:-15:00Pakhtakor - Met. Bekobod 4:3
16:00OKMK - Nasaf Qarshi 3:4
VIETNAM: Nacionalna liga ženske
11:00Hanoi 2 Ž - Hanoi Ž 0:511:00TKS Viet Nam Ž - Phong Phu Ha Nam Ž 1:0
ZDRUŽENI ARABSKI EMIRATI: UAE Liga
18:45Al-Wahda - Al Nasr 1:0ČAD: Premiere Division - LPFN
16:45PreloženaEmat - Agri - Tchad -:-ČEŠKA: Jihočesky KP
17:30SK Rudolfov - Hluboka nad Vltavou 0:1ČILE: Primera B
00:00La Serena - Arica 2:1ŠKOTSKA: Premier liga - Za obstanek
20:45Airdrieonians - Partick 2:2ŠKOTSKA: Championship - Za obstanek
20:45Alloa - Hamilton 2:220:45Montrose - Inverness 0:0
ŠKOTSKA: League One - Razigravanje za obstanek
20:45Dumbarton - Stirling 2:120:45Spartans - Peterhead 2:1
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 13
20:30Muleno - CA Pulpileno 0:1ŠVEDSKA: Superettan
19:00Orgryte - Helsingborg 0:1Stavite na Nogomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »
m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.