OSVEŽI

Nogomet » 10.08.2022 » Vse tekme

EVROPA: Europa Conference League - Kvalifikacija

18:00Guimaraes (Por) - Hajduk Split (Cro) 1:0

ANGLIJA: EFL pokal

20:45Blackburn - Hartlepool 4:0
20:45Coventry - Bristol City 1:4
20:45Middlesbrough - Barnsley 0:1
20:45Plymouth - Peterborough 0:2
20:45Port Vale - Rotherham 1:2
20:45Sheffield Wed - Sunderland 2:0

ANGLIJA: Professional Development League

14:00Wigan U21 - Watford U21 5:0

ARGENTINA: Primera Nacional

02:10Almirante Brown - Ind. Rivadavia 2:0
20:00Deportivo Madryn - Deportivo Moron 0:1

ARGENTINA: Primera C - Clausura

20:30Leandro N. Alem - Laferrere 0:0

ARGENTINA: Rezervna liga - Druga stopnja

15:00Independiente 2 - Lanus 2 1:2
16:00Arsenal Sarandi 2 - Colon Santa Fe 2 0:1
16:00Central Cordoba 2 - Atletico Tucuman 2 0:3
16:00Sarmiento Junin 2 - Huracan 2 3:1

ARMENIJA: Prva liga

15:30FC Gandzasar - Pjunik 2 1:3
15:45BKMA 2 - Urartu 2 6:0
15:45Zah. Armenija - Ararat 2 0:2

AVSTRALIJA: NPL Queensland

11:30Brisbane City - Gold Coast Knights 1:2

AVSTRALIJA: Pokal Avstralije

11:30Bentleigh Greens - Sydney FC 1:2
11:30Modbury Jets - Macarthur FC 0:4

AVSTRIJA: Regionalliga West - Vorarlberg

18:30Admira Dornbirn - Hohenems 1:1
18:30FC Wolfurt - Egg 5:1
18:30Göfis - Rotenberg 2:2
18:30Rothis - RW Rankweil 2:1
19:00Bregenz - Altach U21 3:1
19:00Lauterach - Dornbirner SV 0:0

AZIJA: AFC pokal - Končnica

13:00Viettel (Vie) - Kuala Lumpur City (Mys) 0:111m

BOLIVIJA: Division Profesional - Clausura

00:00Tomayapo - Independiente Petrolero 1:0
02:15J. Wilstermann - Oriente Petrolero 0:1
21:00Santa Cruz - The Strongest 0:3
00:00Palmaflor - Blooming 2:1

BOLIVIJA: Nacional B - Prva stopnja

19:00ABB - Maestranza 2:1
19:00GAM Sica Sica - Fatic 1:4
19:20Real Oruro - Deportivo Shalon 4:0
21:0024 de Septiembre - Destroyers 2:1
21:30Municipal Challapata - Sur-Car 1:6

BOSNA IN HERCEGOVINA: Premier liga

20:00Sarajevo - Tuzla City 1:5

BRAZILIJA: Serie B

00:00Gremio - Operario 5:1
00:00Ituano - Sport Recife 4:1
01:30CSA - Brusque 1:0
01:30Ponte Preta - Vasco 3:1
02:00Londrina - Cruzeiro 1:2
02:30Sampaio Correa - Bahia 2:0
02:30Tombense - Vila Nova 0:0
00:00Chapecoense-SC - Novorizontino 2:2
00:00Nautico - CRB 2:1

EGIPT: Premier liga

18:30Arab Contractors - El Gounah 0:0
18:30Smouha - Future FC 1:1
21:00Al Ahly - Al Masry 2:0

EKVADOR: Serie B

02:00Buhos ULVR - El Nacional 0:1
22:00Santo Domingo - Ind. Juniors 0:2

ESTONIJA: Pokal Estonije

18:00Paide III - Johvi Phoenix 4:511m

ESTONIJA: Meistriliiga ženske

18:00Polva Lootos Ž - Tallina Kalev Ž 0:1

EVROPA: UEFA Superpokal

21:00Real Madrid - Eintracht 2:0

FINSKA: Kakkonen - Skupina C

17:30Vaajakoski - JJK Jyvaskyla 0:2

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura

19:00Dep. Malacateco - Santa Lucia 3:1
21:00Iztapa - Coban Imperial 4:3
23:00Guastatoya - Deportivo Mixco 0:0
00:00Xinabajul - Achuapa 1:1

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:00Real Sociedad - Real Espana 2:1

ISLANDIJA: Lengjudeildin

19:00Selfoss - Thor Akureyri 2:1
21:15HK Kopavogur - Vogar 4:1

ISLANDIJA: Pokal Islandije

20:00Akureyri - Aegir 3:0

JAPONSKA: Pokal YBC Levain - Končnica

12:00Avispa Fukuoka - Kobe 1:0
12:00Kawasaki F. - C-Osaka 2:2
12:00Yokohama M. - Hirošima 1:2
12:30Urawa - Nagoya 3:0

JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Končnica

02:30Flamengo RJ (Bra) - Corinthians (Bra) 1:0

JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana - Končnica

00:15Atletico GO (Bra) - Nacional (Uru) 3:0
02:30Ind. del Valle (Ecu) - Dep. Tachira (Ven) 4:1
00:15Ceará M. (Bra) - Sao Paulo (Bra) 2:211m

JUŽNA KOREJA: K League 1

12:00Suwon FC - Jeonbuk 0:1
12:30Gangwon - Daegu 1:0

JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Premier liga

17:00AmaZulu - Supersport Utd 2:1
19:30Chippa Utd. - Royal AM 1:3
19:30Mamelodi Sundowns - TS Galaxy 0:1
19:30Sekhukhune - Golden Arrows 1:0
19:30Stellenbosch - Orlando Pirates 1:1

KATAR: QSL

16:30Al-Gharafa - Al-Wakra 1:1
18:40Al Sailiya - Shamal 2:1

KITAJSKA: Liga Jia

10:00Kunshan - Shenyang Urban FC 1:1
10:00Nantong Zhiyun - Xinjiang Tianshan 3:0
10:00Shaanxi Changan - Qingdao Youth Island 1:1

KOLUMBIJA: Primera A - Clausura

02:30America De Cali - Aguilas 2:0

KOLUMBIJA: Primera B - Clausura

23:00Cucuta - Chico 1:2

KOSTARIKA: Primera Division - Apertura

04:00Herediano - AD Santos 1:1
04:00Sporting San Jose - Alajuelense 2:2

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

22:00Cariari Pococi - Ad Aserri 2:0
22:00Escorpiones - Municipal Turrialba 2:2
23:00San Jose FC - CS Uruguay 3:3

LAOS: Liga Lao

11:00Young Elephant - Champasak United 1:0
14:00Ezra - Viengchanh 1:1

LITVA: I Lyga

17:00Minija - BFA Vilnius 3:1

MALEZIJA: Superliga

15:00Terengganu - Johor DT 1:2

MALEZIJA: Premier League

11:00Kelantan - Perak 1:2
15:00UiTM - Skuad Projek 4:1

MEHIKA: Liga de Expansion MX - Apertura

00:05Celaya - Tepatitlan de Morelos 1:0
02:05Pumas Tabasco - Alacranes de Durango 2:1
04:05Atletico La Paz - Tlaxcala 2:2
00:00Alebrijes Oaxaca - Zacatecas Mineros 2:2

MJANMAR: Nacionalna liga

10:30Rakhine United - Hantharwady United 1:3

NEMČIJA: 3. liga

19:00Dresden - Verl 2:0
19:00Mannheim - Aue 1:0
19:00Saarbrucken - Dortmund II 1:0
19:00VfL Osnabruck - Ingolstadt 0:1
19:00Wehen - SpVgg Bayreuth 4:1

NEMČIJA: Regionalliga Zahod

18:00Lippstadt - Rodinghausen 2:0
19:30Straelen - Kaan-Marienborn 0:1

NEMČIJA: Oberliga Schleswig-Holstein

19:00Bordesholm - Flensburg 1:3
19:00Heider SV - SC Weiche-08 II 3:0
19:00Neumunster - Kilia Kiel 1:2
19:00Pansdorf - Inter Turkspor Kiel 4:3

NEMČIJA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

19:30Gonsenheim - Schott Mainz 1:0

NEMČIJA: Oberliga Bavarska Jug

18:30Gundelfingen - Türkspor Augsburg 5:0
19:30Memmingen - Muenchen 1860 II 0:1

NEMČIJA: Oberliga Niederrhein

19:00Sonsbeck - Uerdingen 0:1
19:15Kray - Hilden 1:3
19:30Cronenberger - SSVg Velbert 0:1
19:30Duisburg - Union Nettetal 0:0
19:30FC Monheim - TuRU Düsseldorf 3:1
19:30Germania Ratingen - Homberg 2:1
19:30MSV Dusseldorf - Meerbusch 1:3
19:30Schonnebeck - SC St. Tonis 1:2
19:30TVD Velbert - Baumberg 4:1

NIGERIJA: Pokal Aiteo

17:00Heartland - Katsina Utd 1:011m
17:00Niger Tornadoes WO - Lobi Stars -:-
17:00PreklicanaWikki - Nasarawa -:-

NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Diriangen U20 - Jalapa U20 5:0
23:00Ocotal U20 - Sport Sebaco U20 0:0

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 3

19:00Vidar - Sandnes 2 2:1

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 6

19:30Senja - Skjetten 3:1

NORVEŠKA: Pokal NM

18:00Jerv - Odd 2:3pp

NORVEŠKA: Nasjonal U19 CL - Končnica

14:00Brann U19 - Stabaek U19 1:3

NORVEŠKA: Nasjonal U19 CL - Skupina poražencev

13:00Aalesund U19 - Haugesund U19 2:2

OCEANIJA: OFC Liga prvakov

02:00Lae City (Pap) - Central Coast (Sol) 2:3
05:00Venus (Tah) - ABM Galaxy (Van) 0:1

PANAMA: LPF - Clausura

23:00Veraguas - San Francisco 3:1
01:05Independiente - Chiriqui 3:0
03:30Herrera - Union D. U. 2:2
23:00Alianza - Arabe Unido 0:3

PARAGVAJ: Pokal Paragvaja

00:30River Plate - 12 de Octubre 1:4
20:45Colegiales - Resistencia 1:2
00:30Cristobal Colon - Guarani 0:1

POLJSKA: Divizija 1

18:00Podbeskidzie - Skra 0:1
18:00R. Rzeszow - Arka 1:3
18:00Sosnowiec - Tychy 1:0
20:30LKS Lodz - Puszcza 2:0

POLJSKA: Divizija 2

17:00Garbarnia - Slask 2 3:1
17:00Siarka Tarnobrzeg - Jastrzebie 0:0
17:00Zaglebie 2 - Lech 2 1:0
18:00Kotwica Kolobrzeg - Wisla Pulawy 2:1
18:00Polkowice - Pogon Siedlce 1:2
18:00Stezyca - Hutnik Krakow 2:1
19:00Elblag - Stomil Olsztyn 4:0
19:00Motor Lublin - KKS Kalisz 0:3

PORTUGALSKA: Liga Revelacao U23 - Uvodni del

12:00Estrela U23 - Maritimo U23 0:2
12:00Sporting U23 - Mafra U23 3:3
19:00Braga U23 - Gil Vicente U23 2:3
19:00Famalicao U23 - Vizela U23 3:2
19:00Leixoes U23 - Rio Ave U23 1:0

PORTUGALSKA: Superpokal ženske

18:30Benfica Ž - Braga Ž 3:0
21:15Sporting Ž - Famalicao Ž 3:0

RUSIJA: FNL 2 - skupina 2

12:00Čertanovo - Dynamo Vologda 2:2
13:00Baltika 2 - Krasnogorsk 1:1
13:00Zvezda St. Peterburg - Jenisej 2 3:0
17:00Dinamo Moskva 2 - Torpedo Moskva 2 2:3
17:00Electron VN - Rodina Moskva U21 0:0
17:00Luki-Energija - Dinamo Petersburg 3:2
17:00Murom - Tver 1:0
17:00Zenit 2 - Jadro 2:1
17:30Znamja Truda - Vladimir 0:3
18:00Tekstilštik - S. Kostroma 2:2

RUSIJA: FNL 2 - skupina 3

08:00SKA Habarovsk 2 - Kaluga 0:1
11:00Balašiha - Kolomna 0:1
12:00Dinamo Vladivostok - Saljut Belgorod 2:2
12:00Himki 2 - Penza 0:0
12:00Strogino M. - Sahalin 4:2
16:00Peresvet Podolsk - Arsenal Tula 2 2:4
16:00Znamja Noginsk - Saturn Ramensko 1:2
17:00Avangard Kursk - Din. Brjansk 0:0
17:00Kosmos - Saratov 0:1
17:00Kvant - Sakhalinets 0:2
17:00Spartak Tambov - M. Lipetsk 1:2
17:30Rjazan - Rodina Moskva 2 0:0

RUSIJA: FNL 2 - skupina 4

13:00Dinamo Barnaul - Amkar 1:3
15:00Irtiš Omsk - Zenit-Iževsk 0:2

SEVERNA IRSKA: Premiership ženske

20:45Linfield Ž - Glentoran Ž 0:4
20:45Mid-Ulster Ž - Sion Swifts Ž 1:2
21:00Crusaders Ž - Cliftonville Ž 1:2
21:00Lisburn Ladies Ž - Derry City Ž 0:0

SINGAPUR: Premier liga

13:45Albirex Niigata - Young Lions 7:1

SLOVAŠKA: Slovaški pokal

17:00Bacuch - Zav. Poruba 3:211m
17:00Bitarova - MŠK Namestovo 3:5
17:00Brezno - Filakovo 2:0
17:00Bystricka - Dynamo Diviaky 2:0
17:00Casta - Inter Bratislava 0:8
17:00Chlebnice - Oravske Vesele 1:0
17:00Detva - Podkonice 0:3
17:00Družstevnik Borov - Gerlachov 3:211m
17:00Dudince - Kovačova 0:3
17:00Dvorniky - Kechnec 1:4
17:00FK Gemerska Horka - Rožnava 0:4
17:00FK Krasna - Vranov 1:7
17:00FK Slovenske Darmoty - MSK Lucenec 0:2
17:00FO Kinex Bytča - SK Bela 7:3
17:00Hlinik nad Hronom - Ladomerska Vieska 2:3
17:00Hrinova - Žarnovica 5:4
17:00Igram WO - Senica -:-
17:00Iskra Hnušta - Kalinovo 1:2
17:00Komjatice - Nove Zamky 1:7
17:00Kras. Podhradie - Rudnany 1:011m
17:00Liptovska Tepla - Lip. Štiavnica 1:0
17:00Lok. Košice - Medzev 2:311m
17:00MFK Krupina - Vinica 1:3
17:00Nacina Ves - Pavlovce n. Uhom 2:0
17:00Nižna - Tvrdošin 1:2
17:00OFK Mokry Haj - Častkovce 0:111m
17:00OSK Teplicka - Svidnik 2:4
17:00Olcnava - Gelnica 2:1
17:00OŠK Fintice - Velky Šariš 0:4
17:00Partizan Osrblie - Spišska Nova Ves 0:9
17:00Pezinok - Vrakuna B. 0:111m
17:00Ruskov - Snina 0:5
17:00SK Velke Zalužie - Kalna n. Hronom 0:4
17:00Sarisske Dravce - Sabinov 4:0
17:00Sliac - Pliešovce 4:2
17:00Slovan Trstena - Sokol Zubrohlava 0:2
17:00Sokol Liesek - MSK Martin 1:2
17:00Spartak Vysoka - Javornik Makov 1:4
17:00Stara Bystrica - Tatran Turzovka 1:4
17:00TJ Sklotatran Poltar - Slavia Košice 1:2
17:00TJ Visnove - Banik Stranavy 0:2
17:00Tahanovce - Mladost Kalša 1:5
17:00Tomašovce - R. Sobota 1:211m
17:00Torysa - Lubovna 0:2
17:00Turčianska Štiavnicka - HA Banska Bystrica 0:3
17:00Velky Krtiš - Radzovce 2:1
17:00Vikartovce - Spišske Podhradie 0:4
17:00Vinohrad Čebovce - TJD Pribelce 0:1
17:00Šašova - Badin 1:5
17:30TJ Salka - Družstevnik VL 0:5

SLOVAŠKA: 1. liga ženske

17:00Nove Zamky Ž - Trenčin Ž 0:3
17:00Ružomberok Ž - Petržalka Ž 3:0
17:00Slovan Bratislava Ž - Myjava Ž 3:1
17:00Spartak Trnava Ž - GFC Ž 4:1
17:00Žilina Ž - B. Bistrica Ž 1:12

SVET: Mednarodne prijateljske

15:00Iran U19 - Kirgizistan U19 2:2
18:00Tadžikistan U19 - Uzbekistan U19 0:3
18:30Italija U19 - Albanija U19 3:0

SVET: Klubske prijateljske

09:30Getafe B (Esp) - Navalcarnero (Esp) 2:4
14:00Vitoria (Esp) - Alaves B (Esp) 1:0
16:30Al Dhafra (Uae) - Kazma SC (Kuw) 3:0
17:00ASD Pineto Calcio (Ita) - Recanatese (Ita) 0:4
17:00Coruxo (Esp) - Pontevedra (Esp) 1:0
17:30Corvinul Hunedoara (Rou) - Progresul Ezeris (Rou) 8:0
17:30Monopoli (Ita) - Sorrento (Ita) 1:1
18:00Carrarese (Ita) - Monterosi (Ita) 1:1
18:00Ethnikos (Cyp) - E.N. Paralimni (Cyp) 1:0
18:00Fanfulla (Ita) - Villa Valle (Ita) 1:1
18:00FeralpiSalo (Ita) - Virtus Entella (Ita) 1:2
18:00Gubbio (Ita) - Trestina (Ita) 1:0
18:00Real Sociedad B (Esp) - Rayo Majadahonda (Esp) 0:1
18:00San Donato (Ita) - Scandicci (Ita) 1:1
18:00Sotiras (Cyp) - Ol. Nikozija (Cyp) 4:2
18:00Voždovac (Srb) - Al-Ahli Dubai (Uae) 4:4
18:30Panachaiki 2005 (Gre) - Atromitos (Gre) 1:2
18:45Baleares (Esp) - Pena Deportiva (Esp) 2:0
19:00Aguilas FC (Esp) - Almeria B (Esp) 1:0
19:00Amorebieta (Esp) - Numancia (Esp) 1:1
19:00Anorthosis (Cyp) - Doxa (Cyp) 0:0
19:00Barcelona B (Esp) - Valencia B (Esp) 2:1
19:00Celta B (Esp) - Bergantinos (Esp) 2:3
19:00Domžale (Slo) - Šahtar (Ukr) 0:3
19:00Escobedo (Esp) - Laredo (Esp) 0:3
19:00Langreo (Esp) - Lealtad (Esp) 2:111m
19:00Murcia (Esp) - Alcorcon (Esp) 1:1
19:00Nea Salamis (Cyp) - Ermis (Cyp) 1:0
19:00Olot (Esp) - Gimnastic (Esp) 1:3
19:00Peralada (Esp) - Sabadell (Esp) 0:1
19:00Real Titanico (Esp) - Real Oviedo B (Esp) 1:3
19:00Unionistas (Esp) - Alcorcon B (Esp) 2:4
19:00Vilafranca (Esp) - Prat (Esp) 1:2
19:30Arandina (Esp) - Gimnastica Segoviana (Esp) 2:4
19:30Atletico B (Esp) - San Sebastian Reyes (Esp) 2:2
19:30Cappellen (Bel) - Antwerp B (Bel) 1:6
19:30Rapitenca (Esp) - Sant Andreu (Esp) 0:3
19:30Sestao (Esp) - Ath. Bilbao B (Esp) 2:0
19:30Trival Valderas (Esp) - Union Adarve (Esp) 1:3
19:45Antequera (Esp) - Melilla (Esp) 1:3
20:00Arenteiro (Esp) - Ferrol (Esp) 2:2
20:00Bembibre (Esp) - Atl. Astorga (Esp) 0:1
20:00CE Manresa (Esp) - Cornella (Esp) 0:3
20:00Dollingstown (Nir) - Glenavon (Nir) 0:2
20:00Logrones (Esp) - Cultural Leonesa (Esp) 3:0
20:00Orihuela (Esp) - CF Intercity (Esp) 0:3
20:00San Cristobal CP (Esp) - Terrassa (Esp) 1:011m
20:00UCAM Murcia (Esp) - El Palo (Esp) 1:011m
20:00URSL Vise (Bel) - La Calamine (Bel) 4:1
20:30Forli (Ita) - Cesena (Ita) 0:6
20:30Miajadas (Esp) - Don Benito (Esp) 2:0
20:30San Fernando (Esp) - Betis B (Esp) 0:1
20:30Torrent (Esp) - Saguntino (Esp) 0:0
21:00Olivenza (Esp) - Badajoz (Esp) 0:2
21:30Cordoba (Esp) - Merida (Esp) 3:2

SVET: Igre muslimanske solidarnosti

12:30Maroko U23 - Savdska Arabija U23 0:2
12:30Turčija U23 - Kamerun U23 3:2
16:00Azerbajdžan U23 - Iran U23 3:0
16:00Senegal U23 - Alžirija U23 1:1

SVET: Svetovno prvenstvo ženske U20

19:00Nemčija U20 Ž - Kolumbija U20 Ž 0:1
22:00Nova Zelandija U20 Ž - Mehika U20 Ž 1:1

SVET: Prijateljska tekma ženske

16:30Flora Ž (Est) - Gintra Universitetas Ž (Ltu) 0:2
18:00Slavia Praga Ž (Cze) - Real Madrid Ž (Esp) 0:2
18:30Athletic Bilbao Ž (Esp) - Eibar Ž (Esp) 1:0

TADŽIKISTAN: Višaja liga

14:30Khujand - Istiqlol Dušanbe 1:2

URUGVAJ: Copa Uruguay

18:30Colon - Los Halcones 3:1
20:00La Luz - Deportivo Italiano 2:111m
20:00Rampla Juniors - Atletico Rio Negro 2:111m

UZBEKISTAN: Superliga

16:00AGMK - Lok. Taškent 4:0
17:00Bunyodkor - Qizilqum 1:2

VIETNAM: Vietnamski pokal ženske

11:00Phong Phu Ha Nam Ž - Ho Chi Minh City 2 Ž 4:1
13:30TKS Viet Nam Ž - Hanoi Ž 0:2

WALES: Cymru South

15:30PreloženaAfan Lido - Cambrian & Clydach -:-
15:30PreloženaLlantwit Major - Ammanford -:-
15:30PreloženaPontardawe - Llanelli -:-
15:30PreloženaYnyshir Albions - Barry -:-

ZDA: USL Championship

01:00New York Red Bulls 2 - Atlanta United 2 2:1

ČEŠKA: Pokal MOL

17:00Prerov - Prostejov 1:4

ČILE: Primera B

02:00Melipilla - San Felipe 1:0

ŠKOTSKA: Pokal Challenge

20:45Hibernian 2 - Brechin 1:211m
20:45Spartans - Rangers B 0:1
21:00Hearts 2 - Buckie Thistle 2:3

ŠVEDSKA: Divizija 1 - Sever

19:00Gefle - Stockholm Internazionale 4:1
19:00Pitea - Umea 3:1
19:00Sollentuna - Team TG FF 2:0
19:00Sylvia - Taby 1:2
19:00Vasalund - Sandvikens IF 0:0

ŠVEDSKA: Divizija 1 - Jug

18:30Tvaaker - Qviding 2:1
19:00IFK Malmo - Lunds 0:3
19:00Oddevold - GAIS 0:2
19:00Torn - Olympic 3:2
19:00Trollhattan - Vanersborg 1:1

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norra Svealand

20:00Osteraker IFK - Skiljebo 0:3

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Västra Götaland

19:30Eskilsminne - Ullareds IK 6:0

ŠVEDSKA: Pokal Švedske ženske - Kvalifikacija

18:30Gamla Upsala Ž - Bollstanas Ž 0:1

ŠVICA: Superliga

19:00Luzern - Grasshoppers 1:1

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.