OSVEŽI

Nogomet » 08.08.2022 » Vse tekme

SLOVENIJA: Prva liga

20:15Gorica - Koper 1:2

ANGLIJA: Championship, Druga liga

21:00West Brom - Watford 1:1

ANGLIJA: Premier liga 2

18:00West Brom U21 - Newcastle U21 2:1
20:00Crystal Palace U21 - Brighton U21 3:2
20:00Leicester U21 - Tottenham U21 2:2
20:00Nottingham U21 - Southampton U21 1:3
20:00Wolves U21 - Chelsea U21 1:7

ANGLIJA: Professional Development League

13:00Sheffield Wed U21 - Swansea U21 2:1
15:00Burnley U21 - Charlton U21 1:3
15:00Peterborough U21 - QPR U21 2:2
20:00Hull U21 - Millwall U21 0:1

ARGENTINA: Liga Profesional

01:00Newells Old Boys - Colon 0:0
16:00Central Cordoba - Defensa y Justicia 1:0

ARGENTINA: Primera Nacional

01:00Belgrano - Club Atletico Mitre 1:3
20:00Gimnasia Jujuy - Quilmes 3:1
20:30San Martin S.J. - Brown Adrogue 3:2
22:10Club A. Guemes - Instituto 1:1

ARGENTINA: Primera B - Clausura

20:30Dock Sud - Defensores Unidos 0:1
20:30Los Andes - Argentino de Quilmes 4:1

ARGENTINA: Primera C - Clausura

20:30Club Lujan - Midland 0:1
20:30General Lamadrid - Porvenir 2:1

ARGENTINA: Rezervna liga - Druga stopnja

15:00Estudiantes 2 - San Lorenzo 2 4:2

ARGENTINA: Primera A ženske

18:35Deportivo Espanol Ž - CA Estudiantes Ž 1:5
20:10Racing Club Ž - Huracan Ž 0:0

ARMENIJA: Premier liga

15:30Širak - Urartu 0:2

AZERBAJDŽAN: Premier liga

15:00Turan Tovuz - Gabala 0:2

BELORUSIJA: Višaja liga rezerve

13:00BATE Borisov 2 - Slavia Mozir 2 7:1
16:00Gomel 2 - Arsenal Dzjaržinsk 2 2:1

BOLGARIJA: Parva liga

17:30Septemvri Sofija - Lokomotiv Sofija 0:3
19:45Lokomotiva Plovdiv - Arda 1:0

BOLGARIJA: Vtora liga

17:00Botev II - Minjor Pernik 1:1

BOLIVIJA: Division Profesional - Clausura

23:15The Strongest - Universitario de Vinto 3:2
01:30Aurora - U. Sucre 1:1

BRAZILIJA: Serie A

23:00Fortaleza - Internacional 3:0
00:00Atletico-MG - Athletico-PR 2:3

BRAZILIJA: Serie C - Prva stopnja

00:00Mirassol - Vitoria 1:2
01:00Volta Redonda - Ferroviario 2:1

BRAZILIJA: Serie D - Končnica

00:00Rio Branco - ASA 0:0

BRAZILIJA: Copa Paulista

00:30Sao Bento - Rio Claro 1:2

CURAÇAO: Prome Divishon

23:30CSD Barber - Jong Colombia 1:0
01:45Willemstad - Centro Dominguito 2:0

DANSKA: Superliga

19:00Silkeborg - Aalborg 3:1

DANSKA: Landspokal

19:00Culpa - Maribo BK 2:0

DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF - Skupina zmagovalcev

00:00Atletico Pantoja - Cibao 3:1

EGIPT: Premier liga

18:30Ceramica Cleopatra - Enppi 0:0
18:30El Gaish - Eastern Company 1:1

EKVADOR: Liga Pro - Druga stopnja

23:30U. Catolica - Dep. Cuenca 0:2
02:00Barcelona - Mushuc Runa 4:1

ESTONIJA: Esiliiga

17:00Paide Linnameeskond U21 - Flora U21 1:2

FILIPINI: PFL

10:00Stallion - Mendiola FC 1991 2:0

FINSKA: Veikkausliiga

17:00Lahti - HIFK 0:0

FINSKA: Kakkonen - Skupina B

17:30Honka Akatemia - GrIFK 1:2
17:30Klubi 04 - Tampere Utd 1:1

FINSKA: Kansallinen Liiga ženske

18:00PK-35 Vantaa Ž - HJK Ž 1:3

FRANCIJA: Ligue 2

20:45Caen - Metz 1:0

GRUZIJA: Pokal Gruzije

15:00Matchakhela - Dila Gori 1:6

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:00Guastatoya - Xinabajul 1:0
23:00Municipal - Iztapa 1:0

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

01:00Real Espana - Motagua 1:1

INDIJA: Calcutta Premier Division A

11:30Bhawanipore - Kidderpore 1:0
11:30Peerless - George Telegrapher 1:1
11:30Railway - Calcutta Customs 3:0
11:30Southern Samity - Aryan 1:2
11:30United SC - Tollygunge Agragami 5:3

ISLANDIJA: Besta-deild karla

21:15IA Akranes - Valur 1:2
21:15Leiknir - Keflavik 1:2

ITALIJA: Italijanski pokal

17:45Genoa - Benevento 3:2
18:00Modena - Sassuolo 3:2
21:00Cremonese - Ternana 3:2
21:15Bologna - Cosenza 1:0

IZRAEL: Pokal Toto

19:00Hapoel Hadera - Maccabi Bnei Raina 1:0
19:30Hapoel Tel Aviv - Ashdod 2:3

JUŽNA KOREJA: K League 2

12:00Gyeongnam - Anyang 2:3
12:00Jeonnam - Bucheon FC 1995 1:1

KANADA: Kanadska Premier liga

23:00Valour - York 2:0

KIRGIZISTAN: Premier liga

14:00Dordoi Biškek - Kaganat 3:1
14:30Kara Balta - Neftchi Kochkor-Ata 0:6
14:30Nur-Batken - Kant 0:3

KITAJSKA: Liga Jia

09:30Shanghai Jiading Huilong - Suzhou Dongwu 0:0
13:30Zibo Cuju - Qingdao Manatee 1:1

KITAJSKA: Yi liga

09:30Hainan Star - Notranja Mongolija 2:2
09:30Zhuhai Qinao - Jiangxi Dark Horse 1:0

KOLUMBIJA: Primera A - Clausura

01:10Junior - Once Caldas 1:2
03:15Pereira - Santa Fe 0:1

KOLUMBIJA: Primera B - Clausura

22:00Boca Juniors - Valledupar FC 2:0
22:00Llaneros - Atletico 1:0
22:00Real Santander - Bogota FC 2:0
00:00Tigres - Quindio 2:0

KOSTARIKA: Primera Division - Apertura

02:00AD Santos - Guanacasteca 0:1

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

00:00Municipal Garabito - Quepos Cambute 2:3

LATVIJA: Optibet Virslīga

17:00Spartaks - BFC Daugavpils 2:1

LIECHTENSTEIN: Pokal Liechtensteina

20:00Triesen C - Eschen C 0:5

LUKSEMBURG: Nacionalna divizija

19:30Dudelange - Jeunesse Esch 5:0

MADŽARSKA: Liga Merkantil Bank

20:15Diosgyor - Soroksar 1:2

MALEZIJA: Premier League

10:45Kelantan United - Terengganu 2 2:3

MEHIKA: Liga MX - Apertura

23:00Atl. San Luis - Necaxa 1:2
01:05Pachuca - Tigres 2:0
03:05Club America - Juarez 2:1

MEHIKA: Liga de Expansion MX - Apertura

04:00Leones Negros - Venados 4:0

MEHIKA: Liga MX ženske - Apertura

03:05Guadalajara Chivas Ž - Toluca Ž 2:0
00:00Necaxa Ž - Monterrey Ž 0:4

MJANMAR: Nacionalna liga

10:30Sagaing - Myawady 0:4

NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura

23:00Sport Sebaco - UNAN-Managua 5:0
00:00Ferretti - Jalapa 3:1
03:00Juventus Managua - Esteli 0:0

NIZOZEMSKA: Eerste Divisie

20:00Jong AZ Alkmaar - Maastricht 3:1
20:00Jong Ajax - Telstar 1:1

NORVEŠKA: OBOS liga

18:00Asane - Fredrikstad 4:3
18:00Grorud - Kongsvinger 1:2
18:00Ranheim - Mjondalen 2:1
18:00Sandnes - Skeid 0:0
18:00Start - Bryne 6:0

NORVEŠKA: Divizija 2 - Skupina 2

19:00Asker - Valerenga 2 1:4

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 4

17:00Fram - Sarpsborg 2 2:0

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 5

18:00Strindheim - Rosenborg 2 2:2

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 6

16:30Floya - Stromsgodset 2 2:1

OCEANIJA: OFC Liga prvakov

02:00Rewa (Fij) - Auckland City (Nzl) 0:3
05:00Nikao (Coi) - Hienghene (Nca) 0:1

PANAMA: LPF - Clausura

23:00Potros del Este - Alianza 2:1
01:15Miguelito - Arabe Unido 0:0

PARAGVAJ: Primera Division - Clausura

00:30Olimpia - Ameliano 2:0

PARAGVAJ: Division Intermedia

20:30Sportivo Iteno - Martin Ledesma 1:1

POLJSKA: Ekstraklasa

19:00Wisla Plock - Legnica 4:1

POLJSKA: Divizija 1

18:00S. Rzeszow - Ruch 2:3

PORTUGALSKA: Liga Portugal

21:15Gil Vicente - Ferreira 1:0

PORTUGALSKA: Liga Portugal 2

19:00Penafiel - Leixoes 0:0

PORTUGALSKA: Liga Revelacao U23 - Uvodni del

18:00Estoril U23 - Farense U23 3:0

ROMUNIJA: Liga 1

17:00Hermannstadt - Voluntari 2:1
20:00Botosani - Farul Constanta 1:1

RUSIJA: FNL

17:00Neftehimik - Rubin 2:2
19:00Baltika - Arsenal Tula 1:0

RUSIJA: FNL 2 - skupina 1

16:00Alania 2 - Jesentuki 0:1

SOMALIJA: Prvenstvo Nation Link Telecom

14:30Horseed - Jazeera 3:0

SRBIJA: Superliga

19:00Habitfarm Javor - Mladost GAT 2:1

SRBIJA: Prva liga

17:30Novi Sad - Železničar Pančevo 0:1
21:00Sloboda - Mačva 2:1

SVET: Mednarodne prijateljske

15:00Iran U19 - Afganistan U19 4:0
18:00Tadžikistan U19 - Kirgizistan U19 3:1

SVET: Klubske prijateljske

17:30Folgore Caratese (Ita) - Renate (Ita) 1:2
18:00Avellino (Ita) - Casertana (Ita) 1:1
20:00Albacete (Esp) - Socuellamos (Esp) 1:0

SVET: Igre muslimanske solidarnosti

12:30Alžirija U23 - Kamerun U23 3:0
12:30Maroko U23 - Iran U23 3:0
16:00Savdska Arabija U23 - Azerbajdžan U23 1:0
16:00Turčija U23 - Senegal U23 1:0

SVET: Prijateljska tekma ženske

18:00Saku JK Ž (Est) - Gintra Universitetas Ž (Ltu) 1:5

TURČIJA: Super Lig

18:15Basaksehir - Kasimpaša 4:0
20:45Ankaragucu - Konyaspor 0:0
20:45Fenerbahče - Umraniyespor 3:3

TURČIJA: Rezerv Lig

16:00Giresunspor 2 - Adana Demirspor 2 5:1
16:00Karagumruk 2 - Alanyaspor 2 1:0
17:00Antalyaspor 2 - Galatasaray 2 2:4

URUGVAJ: Primera Division - Clausura

23:30Defensor Sp. - Penarol 2:3
20:00Albion - Liverpool M. 1:1

URUGVAJ: Segunda Division

01:30Sud America - Uruguay Montevideo 1:0

VENEZUELA: Primera Division

23:00Universidad Central - Zulia 0:1
01:30Estudiantes M. - Portuguesa 1:1

ZDA: MLS Next Pro

23:00Columbus Crew 2 - New York City II 3:0
00:00Cincinnati 2 - Philadelphia II 2:3
01:00Inter Miami II - New England Revolution II 4:2
01:00Toronto FC II - Orlando City B 3:0
02:00Houston Dynamo 2 - Sporting Kansas City II 3:0
04:00Portland Timbers 2 - North Texas 3:211m

ZDA: NWSL ženske

23:00San Diego Wave Ž - Kansas City Current Ž 1:2
00:00Chicago Ž - Gotham Ž 2:0
00:00Reign Ž - Houston Dash Ž 1:2
01:00Orlando Pride Ž - Angel City Ž 2:2

ČEŠKA: Liga U19

10:15Dukla Praga U19 - Sparta Praga U19 0:2

ČILE: Primera Division

00:15Colo Colo - Antofagasta 1:0
02:45Nublense - Coquimbo 2:1
23:30Huachipato - U. Calera 3:4

ČILE: Primera B

18:30Barnechea - CD Santa Cruz 2:0

ŠVEDSKA: Allsvenskan

19:00Hacken - Helsingborg 5:0
19:00Varberg - Göteborg 0:4

ŠVEDSKA: Superettan

19:00Eskilstuna - Jonkoping 0:2
19:00Vasteras SK - Brommapojkarna 0:1
19:00Örebro - Orgryte 0:1

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.