OSVEŽI

Nogomet » 07.08.2022 » Vse tekme

ANGLIJA: Premier League

15:00Leicester - Brentford 2:2
15:00Manchester Utd - Brighton 1:2
17:30West Ham - Manchester City 0:2

FRANCIJA: Ligue 1

13:00Toulouse - Nice 1:1
15:00Angers - Nantes 0:0
15:00Lens - Brest 3:2
15:00Lille - Auxerre 4:1
15:00Montpellier - Troyes 3:2
17:05Rennes - Lorient 0:1
20:45Marseille - Reims 4:1

NEMČIJA: Bundesliga

15:30Stuttgart - RB Leipzig 1:1
17:30Köln - Schalke 3:1

SLOVENIJA: Prva liga

17:30Radomlje - Mura 1:1
20:15Maribor - Olimpija 0:2

SLOVENIJA: 2. SNL

17:30Beltinci - Jadran Dekani 3:0
17:30Brinje - Krško 1:1

ANGLIJA: Championship, Druga liga

16:00PreloženaCoventry - Rotherham -:-

ANGLIJA: Premier liga 2

15:00Liverpool U21 - Manchester City U21 0:3

ARGENTINA: Liga Profesional

23:00Talleres Cordoba - Argentinos Jrs 2:0
23:00Union Santa Fe - Velez Sarsfield 2:1
02:00Boca Juniors - Platense 2:1
18:00Aldosivi - Huracan 0:1
20:00San Lorenzo - Estudiantes 0:0
22:30Independiente - River Plate 0:1

ARGENTINA: Primera Nacional

23:05Temperley - Nueva Chicago 2:2
20:00Deportivo Madryn - Alvarado 1:1
20:00Flandria - Deportivo Maipu 1:1
20:15All Boys - Agropecuario 0:0
21:00Santamarina - Atl. Rafaela 3:1
21:30Chaco For Ever - Def. de Belgrano 1:0

ARGENTINA: Torneo Federal

16:00Def. Pronunciamiento - Union Sunchales 1:1
20:00Circulo Deportivo - CA Liniers 1:1
20:00Sol de Mayo - Ferro Gen. Pico 1:1
20:00Sportivo Belgrano - Boca Unidos 2:1
20:15Douglas Haig - Crucero del Norte 2:0
20:30Defensores Belgrano - Sportivo Las Parejas 0:0
20:30Desamparados - Villa Mitre 0:0
20:30Independiente Chivilcoy - Club Sportivo Penarol 3:1
20:30Olimpo - Huracan Las Heras 1:1
20:30Sportivo Estudiantes - Sansinena 1:0
21:00Argentino MM - Juventud Unida Universitario 1:0
21:00Racing Cordoba - Juventud Unida Gualeguaychu 4:1

ARGENTINA: Primera B - Clausura

18:10Comunicaciones BsAs - Justo Jose de Urquiza 1:0

ARGENTINA: Primera C - Clausura

23:00Real Pilar - San Martin Burzaco 1:0
20:30Argentino de Merlo - Sportivo Italiano 1:2
20:30Claypole - Excursionistas 0:3
20:30Puerto Nuevo - Central Cordoba 1:0

ARGENTINA: Primera D - Apertura

20:30CSR Espanol - Deportivo Paraguayo 0:1

ARGENTINA: Rezervna liga - Druga stopnja

15:00Argentinos Jrs 2 - Talleres Cordoba 2 3:1
15:00Godoy Cruz 2 - Gimnasia L.P. 2 1:1

ARGENTINA: Primera A ženske

16:00Porvenir Ž - Independiente Ž 0:1
18:10Estudiantes Ž - Platense Ž 0:1
20:00Boca Juniors Ž - Ferro Ž 2:0

ARMENIJA: Premier liga

15:30Van - BKMA 2:2
18:00PreloženaArarat-Armenia - Pjunik -:-

AVSTRALIJA: NPL ACT

08:00Gungahlin - Monaro Panthers 2:2

AVSTRALIJA: NPL Northern NSW

06:00Broadmeadow - Charlestown Azzurri 2:0
06:00Valentine P. - Cooks Hill United 2:3
06:30Edgeworth E. - Lambton J. 1:1
07:00Maitland - Lake Macquarie 4:0

AVSTRALIJA: NPL NSW - Končnica

07:00Manly Utd - Blacktown City 2:1pp

AVSTRALIJA: NPL Queensland

08:15Moreton Bay Utd - Peninsula 1:2
09:15Brisbane U21 - Sunshine Coast Wanderers 4:2
10:00Olympic FC - Queensland Lions 2:3

AVSTRIJA: Bundesliga

17:00Altach - Austria (D) 3:2
17:00Rapid Dunaj - Austria Lustenau 1:1
17:00Tirol - Austria Celovec 2:2

AVSTRIJA: 2. Liga

10:30Sturm Graz (Am) - Rapid (Am) 1:1

AVSTRIJA: Regionalliga West - Vorarlberg

10:30Altach U21 - Rothis 1:1
17:00RW Rankweil - FC Wolfurt 1:1

AZERBAJDŽAN: Premier liga

15:00Shamakhi - Nefči Baku 0:1
17:15Sabah Baku - SumQayit City 3:0

BELGIJA: Jupiler Pro League

13:30Standard Liege - Cercle Brugge 2:0
16:00Gent - Westerlo 2:1
18:30Anderlecht - Seraing 3:1
21:00Antwerp - OH Leuven 4:2

BELGIJA: Belgijski pokal - Kvalifikacija

14:00Linden - La Calamine 3:211m
15:00Cappellen - Torpedo Hasselt 1:0
15:00Diksmuide - Avanti 1:211m
15:00Eendr. Termien - Tongeren 2:3
15:00Kalken - Wielsbeke 3:411m
15:00Torhout - Witgoor Sport 0:111m
16:00ASV Geel - Eendracht A. 2:111m
16:00Aalst - Anzegem 5:1
16:00Achel - Stockay-Warfusee 5:2
16:00Acren - Malmundaria 4:1
16:00Aische - Jong Lede 2:311m
16:00Berlare - Ardennen 2:0
16:00Binche - SG-Tertre Hautrage 2:0
16:00Boezinge - Westhoek 1:2
16:00Borght-Humbeek - Huy 2:0
16:00City Pirates - Union Rochefortoise 3:1
16:00Destelbergen - Merelbeke 1:2
16:00Diegem - Longlier 1:011m
16:00Dikkelvenne - KE Wervik 1:0
16:00Entite Manageoise - K. FC Turnhout 2:1
16:00Erpe-Mere - Roselies 2:0
16:00Fizoise - Rhodienne-De Hoek 2:1
16:00Ganshoren - R. Leopold 2:1
16:00Geraardsbergen - Ranst 3:5
16:00Grand-Leez - Arquet 1:2
16:00Gullegem - Berlaar-Heikant 2:1
16:00Hades - Lasne-Ohain 4:1
16:00Heide Hasselt - Couvin-Mariembourg 0:4
16:00Jette - Melsele 2:1
16:00K. Berchem Sport - Entente Durbuy 3:0
16:00KRC Gent - Ostiches 3:4
16:00Kalfort Puursica - Bocholter 0:6
16:00Latem - Houtvenne 1:3
16:00Lenaarts - Denderhoutem 1:0
16:00Lille - Arlon 3:1
16:00Lokeren-Temse - Nijlen 2:1
16:00Lyra-Lierse Berlaar - Bierbeek 2:1
16:00Meux - Beloeil 3:1
16:00Mormont - Sparta Heestert 2:1
16:00Olsa Brakel - Jemappes 5:0
16:00Onhaye - Kampenhout 4:1
16:00Oostkamp - Mariekerke 1:211m
16:00Oudenaarde - Jeunesse Tamines 3:211m
16:00Pepingen-Halle - Renaissance Mons 0:111m
16:00Raeren - Grez-Doiceau 7:1
16:00Rebecquoise - Freylangeoise 4:0
16:00Retie - Deerlijk Sport 0:2
16:00Richelle - Wezel Sport 1:2
16:00Royal Gosselies - Anderlues 6:3
16:00Royal Marloie Sport - Sp. Hasselt 0:1
16:00Schriek - Biesme 0:1
16:00Sprimont - Excelsior Mariakerke 9:1
16:00Stade Disonais - Hamme 1:211m
16:00Stade Everois - Belisia Bilzen 1:4
16:00Standaard Meerbeek - Union Bossiere Gembloux 0:1
16:00Trois-Ponts - Renaissance Mons B 3:1
16:00Tubize-Braine - d'Ophain 2:0
16:00UR La Louviere - Roeselare Daisel 1:211m
16:00Verlaine - Sart-Lez-Spa 4:1
16:00Waremme - Vaux 2:1
16:00Warnant - Habay La Neuve 0:111m
16:00Weerstand Koersel - FC Lebbeke 2:0
16:00Wellen - Elsautoise 3:0
16:00Wetteren - Kleit Maldegem 6:0
16:00Wijgmaal - Monceau 2:1
16:00Zelzate - Racing Waregem 2:0
16:00Zepperen-Brustem - Drongen 1:2
17:00Jodoigne - Herstal 2:3
18:00Perwez - Wallonne Ciney 2:0

BELORUSIJA: Višaja liga

15:00Gomel - Arsenal Dzjaržinsk 4:1
17:00BATE Borisov - Slavia Mozir 4:0
17:00Dinamo Minsk - FC Minsk 3:1

BELORUSIJA: Višaja liga rezerve

11:00Dnepr M. 2 - Belšina 2 2:0
12:00Sluck 2 - Isloč Minsk 2 0:4
14:00Žodino 2 - Neman 2 0:2

BOLGARIJA: Parva liga

19:00Levski - Pirin Blagoevgrad 1:0
20:00PreloženaBotev Plovdiv - CSKA Sofija -:-

BOLGARIJA: Vtora liga

17:00Bistrica - Sportist Svoge 1:2
17:00Krumovgrad - CSKA 1948 II 1:1

BOLGARIJA: Tretja liga - Jugovzhod

17:30Lokomotiva Plovdiv II - Zagorec 0:0

BOLGARIJA: Tretja liga - Severozahod

17:00Lokomotiv Drjanovo - Botev Vraca II 1:1

BOLIVIJA: Division Profesional - Clausura

23:15Guabira - Royal Pari 1:0
01:30Blooming - Tomayapo 1:0
21:00Nacional Potosi - Bolivar 2:1
23:15The Strongest - Universitario de Vinto 3:2

BOLIVIJA: Nacional B - Prva stopnja

01:00Alianza Beni - 3 De Febrero 3:1
16:00Argentinos Juniors - 24 de Septiembre 0:4
21:00Destroyers - Atletico Warnes 2:2
21:00Real Candua - Morro Municipal 0:2
21:00Stormers SC - Mojocoya 2:0
21:00Wils. Cooperativas - 23 de Marzo 0:1
21:30Atletico Bermejo - Garcia Agreda 1:0
22:00Libertad FC - Mariscal Sucre 0:4

BOSNA IN HERCEGOVINA: Premier liga

17:00Tuzla City - Sloboda 0:0
21:00Široki Brijeg - Leotar 1:0

BOSNA IN HERCEGOVINA: Prva liga - RS

17:30Novi Grad - Slavija 1:1
17:30Omarska - Zvijezda 09 0:1

BRAZILIJA: Serie A

00:00Atletico GO - Bragantino 2:1
00:00Avai - Corinthians 1:1
01:30Sao Paulo - Flamengo RJ 0:2
21:00Fluminense - Cuiaba 1:0
21:00Palmeiras - Goias 3:0
23:00Fortaleza - Internacional 3:0
00:00Atletico-MG - Athletico-PR 2:3

BRAZILIJA: Serie B

00:00Cruzeiro - Tombense 2:0
00:00Novorizontino - Londrina 0:1

BRAZILIJA: Serie C - Prva stopnja

23:00Ypiranga FC - Manaus 5:0
00:00AE Altos - Paysandu 0:3
16:00Brasil de Pelotas - Confianca 1:0
20:00Floresta EC - Campinense 1:1
22:00Remo - Aparecidense 0:0
00:00Mirassol - Vitoria 1:2

BRAZILIJA: Serie D - Končnica

20:00Lagarto - Amazonas 1:1
20:00Real Noroeste - SER Caxias 1:1
21:00America RN - Moto Club 2:1
21:00Parana - Pouso Alegre 1:1
21:00Santa Cruz - Tocantinopolis 0:0
00:00Rio Branco - ASA 0:0

BRAZILIJA: Campeonato Catarinense 2 - Končnica

20:00Calcio Caravaggese - Nacao 0:1
20:00Inter de Lages - Carlos Renaux 1:1

BRAZILIJA: Copa Paulista

15:00Juventus-SP - EC Sao Bernardo 1:0
21:00Marilia - Noroeste 3:2

BRAZILIJA: Brasileiro U20

20:00Athletico-PR U20 - Atletico GO U20 3:0
20:00Botafogo U20 - Atletico-MG U20 1:0
20:00Ceará M. U20 - Cruzeiro U20 1:1
20:00Chapecoense-SC U20 - Corinthians U20 1:4
20:00Fortaleza U20 - Flamengo RJ U20 1:2
20:00Gremio U20 - Santos U20 3:2
20:00Internacional U20 - Fluminense U20 1:0
20:00Palmeiras U20 - America Mineiro U20 2:3
20:00Sao Paulo U20 - Bahia U20 3:0
20:00Vasco U20 - RB Bragantino U20 3:3

BRAZILIJA: Brasileiro ženske

16:00Atletico-MG Ž - Real Brasilia Ž 2:3
16:00Avai Kindermann Ž - Internacional Ž 2:1
16:00Bragantino Ž - Cruzeiro Ž 1:0
16:00Cresspom Ž - Ferroviaria Ž 0:5
16:00Esmac Ž - Palmeiras Ž 1:4
16:00Gremio Ž - Corinthians Ž 2:2
16:00Santos Ž - Flamengo RJ Ž 1:1
16:00Sao Paulo Ž - Sao Jose Ž 3:1

BRAZILIJA: Brasileiro A2 ženske - Končnica

20:00Botafogo RJ Ž - Athletico-PR Ž 2:1
20:00Minas ICESP Ž - Bahia Ž 0:1

CURAÇAO: Prome Divishon

01:00Jong Holland - Sithoc 1:0
03:15Scherpenheuvel - Undeba 4:1
23:30CSD Barber - Jong Colombia 1:0

DANSKA: Superliga

16:00FC Kobenhavn - Brondby 4:1
18:00Odense - Aarhus 1:2

DANSKA: 1. divizija

13:00Naestved - Hobro 2:0
15:00Vejle - Nykobing 2:0

DANSKA: Druga divizija

13:00Thisted - Aarhus Fremad 0:4

DANSKA: Elitedivisionen ženske

14:00Koge Ž - Brondby Ž 2:1
15:00Nordsjaelland Ž - Thisted Ž 1:3

DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF - Skupina zmagovalcev

00:00Moca - Universidad O&M 0:0
22:00Jarabacoa - Vega Real 1:2
00:00Atletico Pantoja - Cibao 3:1

EGIPT: Premier liga

21:00Al Ittihad - Al Ahly 0:3

EKVADOR: Liga Pro - Druga stopnja

00:30Guayaquil City - Macara 0:0
03:00Delfin - Emelec 0:3
21:00Aucas - LDU Quito 1:1
23:30U. Catolica - Dep. Cuenca 0:2

ESTONIJA: Meistriliiga

17:00Trans Narva - Levadia 0:1

ESTONIJA: Meistriliiga ženske

13:30Tabasalu Ž - Parnu JK Vaprus Ž 5:0

FERSKI OTOKI: Formuladeildin, Premier liga

16:00HB Torshavn - Argir 3:0
16:00Runavik - Streymur 0:1
16:00Toftir B68 - Skala Itrottarfelag 7:2

FERSKI OTOKI: 1. Deild

14:30Undri - Fuglafjordur 1:2
16:00Vikingur Gotu 2 - 07 Vestur Sorvagur 2 2:0

FIDŽI: Premier liga

02:00Nasinu - Nadroga 0:2
04:00Tailevu Naitasiri - Lautoka 2:2
06:00Suva - Nadi 0:1

FILIPINI: PFL

10:00Kaya - Azkals 1:0
13:00Maharlika - United City 0:5

FINSKA: Veikkausliiga

15:00KuPS - Honka 1:1
18:00AC Oulu - HJK Helsinki 1:1

FINSKA: Ykkonen

17:30Jaro - KPV 3:0
17:30MP Mikkeli - Ekenas 2:2

FINSKA: Kakkonen - Skupina B

18:00Ilves 2 - Ilves-Kissat 2:0

FINSKA: Kakkonen - Skupina C

16:00Kajaani - GBK Kokkola 2:1
17:30Narpes Kraft - Hercules 4:2

FINSKA: Kansallinen Liiga ženske

14:00Ilves Ž - ONS Oulu Ž 1:0

GRUZIJA: Pokal Gruzije

15:00Gardabani - Rustavi 1:8
15:00Gareji Sagarejo - Telavi 0:1
15:00Guria - Kolkheti 1913 Poti 1:0
15:00Samegrelo - Merani Martvili 0:3
15:00Samtredia - Dinamo Tbilisi 1:2
15:00Shukura - Gagra 2:0
15:00Varketili - Saburtalo Tbilisi 2 2:0
15:00Zana Abasha - Tskhumi Sokhumi 1:0
17:00Lokomotiva Tbilisi 2 - Samgurali 1:0
17:00Merani Tbilisi - Spaeri 2:311m
18:00WIT Georgia 2 - Torpedo Kutaisi 1:2

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura

02:00Deportivo Mixco - Comunicaciones 1:1
04:00Xelaju - Dep. Malacateco 1:0
19:00Santa Lucia - Antigua GFC 0:3
23:00Guastatoya - Xinabajul 1:0
23:00Municipal - Iztapa 1:0

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

01:00UPNFM - Real Sociedad 2:0
03:15Honduras Progreso - Marathon 0:2
03:30Olimpia - Victoria 2:0
03:30Vida - Olancho 1:0

HRVAŠKA: HNL

21:00Lokomotiva Z. - Rijeka 3:1

INDONEZIJA: Liga 1

11:00Borneo - Persib Bandung 4:1
13:15Persikabo 1973 - Persis Solo 2:0
15:30Bhayangkara Solo - Persebaya 1:0
15:30Persita - Dewa United 1:0

IRSKA: Premier Division

17:45Sligo R. - Bohemians 2:1
18:00PreloženaShelbourne - St. Patricks -:-

ISLANDIJA: Besta-deild karla

19:00FH Hafnarfjordur - Akureyri 0:3
19:00KR Reykjavik - Vestmannaeyjar 4:0
21:15Fram - Vikingur Reykjavik 3:3
21:15Stjarnan - Breidablik 5:2

ISLANDIJA: Divizija 2

18:00Fjardabyggd/Leiknir - Aegir 4:1

ITALIJA: Italijanski pokal

17:45Venezia - Ascoli 2:3
18:00Verona - Bari 1:4
21:00Salernitana - Parma 0:2
21:15Monza - Frosinone 3:2

JAPONSKA: Liga J1

11:00Tokyo - Shimizu 0:2
12:00Kawasaki F. - Yokohama M. 2:1
12:00Sagan Tosu - Iwata 2:0
12:00Shonan - Sapporo 1:5

JAPONSKA: Liga J2

11:00Blaublitz - Mito 1:1
12:00Kumamoto - Tochigi 2:0
12:00Kusatsu - Chiba 0:3

JAPONSKA: J3 League

09:30Iwaki - Yamaga 0:0

JUŽNA KOREJA: K League 1

12:00Jeonbuk - Ulsan Hyundai 1:1
12:30Daegu - Incheon 2:3

JUŽNA KOREJA: K League 2

12:00Asan - Gwangju 0:2
12:30Daejeon - Busan 3:0

JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Premier liga

15:00TS Galaxy - AmaZulu 0:0
17:30Supersport Utd - Chippa Utd. 1:1

KANADA: Kanadska Premier liga

20:00Atl. Ottawa - Edmonton 2:1
23:00Valour - York 2:0

KANADA: CSL

00:00Serbian W. E. - Toronto Falcons 2:0

KAZAHSTAN: Pokal Kazahstana

14:00Kyzylzhar - Kaspij Aktau 1:3
15:00Astana - Zhetysu 2:2
17:00Ordabasy - Kairat Almaty 1:3
17:00Tobol - Taraz 3:5

KENIJA: Premier liga - Za obstanek

14:00Murang'a - Wazito 3:2

KITAJSKA: Superliga

13:30Henan Songshan Longmen - Beijing Guoan 3:0
13:30Meizhou Hakka - Wuhan FC 2:1
14:00Cangzhou - Guangzhou FC 2:0

KOLUMBIJA: Primera A - Clausura

23:05Deportes Tolima - Jaguares de Cordoba 2:2
01:10Alianza Petrolera - Atl. Nacional 0:2
03:15Millonarios - Dep. Cali 4:2
21:00Deportivo Pasto - Bucaramanga 1:0

KOLUMBIJA: Primera B - Clausura

22:00Orsomarso - Huila 0:2
22:30Fortaleza - Real Cartagena 3:1

KOSTARIKA: Primera Division - Apertura

23:30Puntarenas FC - Zeledon 1:0
01:30Sporting San Jose - Herediano 1:2
04:00Guadalupe - Alajuelense 1:3
04:00Saprissa - Cartagines 1:1
19:00Grecia - San Carlos 0:1

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

03:00Liberia - Carmelita 1:1
19:00ADR Jicaral - AD Sarchi 2:1
20:00Cofutpa - Puerto Golfito FC 2:0
00:00Municipal Garabito - Quepos Cambute 2:3

LAOS: Liga Lao

11:00Champasak United - Viengchanh 1:2
11:00Young Elephant - Lao Army FC 0:0
13:00Luangprabang United - Ezra 0:1

LATVIJA: Optibet Virslīga

15:00Riga FC - Metta/LU 3:2
17:00Liepaja - Auda Riga 1:0
17:00RFS - Super Nova 2:3

LATVIJA: 1. liga

14:00Tukums 2000 2 - Rezekne 5:0
16:00Valmiera 2 - Grobina 2:3

LITVA: A Lyga

14:00Kauno Žalgiris - Riteriai 2:0
16:55Suduva - Panevežys 4:1

LUKSEMBURG: Nacionalna divizija

16:00Differdange - Racing Luxembourg 2:3
16:00Fola - UNA Strassen 2:1
16:00Kaerjeng - Wiltz 1:1
16:00Mondercange - Victoria Rosport 5:1
16:00Mondorf - US Hostert 2:0
19:00Hesperange - Niedercorn 4:2

MADŽARSKA: OTP Bank Liga

15:30Kisvarda - Mezokovesd 4:2
17:45Puskas Akademia - Ujpest 2:0
20:00MOL Fehervar - Honved 4:0

MADŽARSKA: Liga Merkantil Bank

17:30Csakvari - Siofok 1:0
17:30Dorogi - Gyirmot 1:4
17:30Mosonmagyarovari TE - Ajka 2:1
17:30Nyiregyhaza - Haladas 0:1
17:30Szentlorinc - MTK Budimpešta 3:3
19:00Bekescsaba - Kazincbarcika 6:1
19:00Budafoki - Pecsi 2:2
19:00Gyor - Szeged 1:2
19:00Kozarmisleny - Tiszakecske 3:1

MADŽARSKA: Madžarski pokal

11:00Gardony Varosi - Nagykanizsa 2:3
16:00Monori - Cegledi 1:0pp
16:30Bonyhad - Epitok 2:311m
16:30Bugyi SE - Kecskemeti LC 1:0
16:30Dabas-Gyon - Szekkutas Tc 1:4
16:30Ibrany - Mateszalkai MTK 0:111m
16:30Kalocsai - Testveriseg 1:0pp
16:30Karancslapujto - Balkanyi 6:0
16:30Kecel - Deszki 0:1
16:30Kiskunfelegyhazi - Hodmezovasarhely 0:5
16:30Kormend VSE - Zsambek 0:8
16:30Letavertes - Hatvan 0:5
16:30Matraderecskei - Vac VLSE 3:0
16:30Menfocsanak - Balatonfuredi 0:2
16:30Nagydobosi - Ujfeherto 0:5
16:30Pecsi VSK - Szepetnek 2:0
16:30Pecsvarad - Kelen 1:0
16:30Putnok VSE - Senyo Carnifex 2:0
16:30Rabapatyi - Komaromi VSE 1:3
16:30Rabaszentandras - Zalaszentgroti 0:3
16:30Sarosd - Dunaharaszti 1:2
16:30Sopte - Devecser 4:1
16:30Teskand - BVSC-Zuglo 0:7
16:30Ugod - Mezoors 1:5
16:30Urkut - SC Sopron 2:0
17:00Edeleny - Hajduszoboszloi SE 3:1
18:00Balmazujvarosi - Hidasnemeti VSC 1:2pp

MALAVI: Superliga

14:30Civo Utd - Silver Strikers 1:1
14:30Red Lions - MAFCO 0:1
14:30PreloženaSable Farming - Kamuzu Barracks -:-

MEHIKA: Liga MX - Apertura

02:05Monterrey - Club Leon 5:1
04:05Santos Laguna - Cruz Azul 4:0
19:00Toluca - Club Tijuana 3:1
23:00Atl. San Luis - Necaxa 1:2

MEHIKA: Liga MX U20 - Apertura

16:00Atl. San Luis U20 - Necaxa U20 2:2
16:00Club America U20 - Juarez U20 1:1
16:00Toluca U20 - Club Tijuana U20 2:2
19:00Pachuca U20 - Tigres U20 1:1

MEHIKA: Liga MX ženske - Apertura

00:00UNAM Ž - Atl. San Luis Ž 3:0

MJANMAR: Nacionalna liga

10:30Yadanarbon - Ayeyawady 0:0

MOLDAVIJA: Super Liga

19:00Balti - Milsami 1:1
19:00Petrocub - Dacia Buiucani 1:0

MOZAMBIK: Mocambola

14:00Ferroviario Lichinga - ENH Vilankulo 2:1
14:00Ferroviario Nacala - Ferroviario 0:3
14:00LD Maputo - Black Bulls 0:1
14:00Matchedje Mocuba - Ferroviario Beira 0:2

NEMČIJA: 2. Bundesliga

13:30Braunschweig - Darmstadt 0:1
13:30Kaiserslautern - St. Pauli 2:1
13:30Magdeburg - Kiel 1:2

NEMČIJA: 3. liga

13:00Dortmund II - Ingolstadt 0:4
14:00Aue - VfL Osnabruck 1:1
15:00Verl - Mannheim 2:2

NEMČIJA: Regionalliga Sever

13:00Lohne - Phonix Lubeck 2:3
14:00Havelse - Hamburger SV II 1:2
14:00Teutonia Ottensen - Hildesheim 2:3
14:00Werder II - Drochtersen/Assel 2:4

NEMČIJA: Regionalliga Severovzhod

13:00Babelsberg - Chemie Leipzig 4:2
13:00Berlin Ankaraspor - Greifswald 2:0
13:00Lokomotive Leipzig - Hertha II 4:2

NEMČIJA: Regionalliga Zahod

14:00Kaan-Marienborn - Köln II 1:1
14:00Schalke II - Lippstadt 1:3

NEMČIJA: Regionalliga Jugozahod

14:00Hoffenheim II - Kassel 2:0
14:00Worms - Offenbach 1:0

NEMČIJA: Regionalliga Bavarska

14:00Augsburg II - Buchbach 1:3
14:00Bayern II - Aschaffenburg 1:1

NEMČIJA: Oberliga NOFV-Nord

14:001.FC Frankfurt - Hansa Rostock II 1:5
14:00TuS Makkabi Berlin - CFC Hertha 1:2
15:00Pampow - Neustrelitz 2:2

NEMČIJA: Oberliga NOFV- Süd

14:00An der Fahner Hohe - Einheit Wernigerode 0:4
14:00Grimma - Einheit Rudolstadt 6:0
14:00Sandersdorf - Auerbach 1:1

NEMČIJA: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Eichede - Inter Turkspor Kiel 0:2
14:00Todesfelde - Husumer 8:0
16:00Oldenburger - SC Weiche-08 II 1:3

NEMČIJA: Oberliga Niedersachsen

15:00Ahlerstedt/Ottendorf - Spelle-Venhaus 1:1
15:00Bersenbruck - Eintracht Celle 4:1
15:00Egestorf-Langreder - Arminia Hannover 5:0
15:00Gifhorn - Lupo-Martini Wolfsburg 0:2
15:00Papenburg - VfL Oldenburg 2:2
15:00Pattensen - Heeslinger 0:6
15:00Rotenburger - Hansa Luneburg 1:3

NEMČIJA: Oberliga Hessen

15:00Eddersheim - Baunatal 3:0
15:00Neuhof - Friedberg 2:3

NEMČIJA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:30Kirchberg - Pfeddersheim 3:3

NEMČIJA: Oberliga Bavarska Sever

15:00Ammerthal - Regensburg II 2:0

NEMČIJA: Oberliga Bavarska Jug

15:00Türkspor Augsburg - Memmingen 0:1

NEMČIJA: Oberliga Niederrhein

15:00Baumberg - Duisburg 2:0
15:00Homberg - Hamborn 0:0
15:00Kleve - TuRU Düsseldorf 0:1
15:00Meerbusch - Germania Ratingen 3:5
15:00SW Essen - Kray 0:0
15:15Union Nettetal - Schonnebeck 5:2
15:30Hilden - FC Monheim 1:1
15:30SC St. Tonis - Sonsbeck 2:2

NIGERIJA: NNL

17:00J'Atete - Bendel 1:0

NIGERIJA: Pokal Aiteo

17:00Akwa - Kogi 1:2

NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura

03:00Diriangen - Managua FC 0:0
03:00Ocotal - Matagalpa 1:1
23:00Sport Sebaco - UNAN-Managua 5:0
00:00Ferretti - Jalapa 3:1

NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Apertura

00:00Diriangen U20 - Managua FC U20 1:2
00:00Ocotal U20 - Matagalpa U20 1:1
19:00Juventus Managua U20 - Esteli U20 0:7
20:00Sport Sebaco U20 - UNAN-Managua U20 1:2
21:00Ferretti U20 - Jalapa U20 4:2

NIZOZEMSKA: Eredivisie

12:15Groningen - Volendam 2:2
14:30Nijmegen - Twente 0:1
14:30Vitesse - Feyenoord 2:5
16:45Alkmaar - G.A. Eagles 2:0

NIZOZEMSKA: Eerste Divisie

12:15Zwolle - De Graafschap 2:1

NORVEŠKA: Eliteserien

18:00Haugesund - Jerv 3:1
18:00Kristiansund - Molde 2:3
18:00Lillestrom - Tromso 1:1
18:00Sandefjord - Viking 2:2
18:00Stromsgodset - Sarpsborg 08 3:1
20:00Valerenga - Aalesund 4:0

NORVEŠKA: OBOS liga

15:00Raufoss - Stjordals Blink 2:2
15:00Sogndal - KFUM Oslo 1:2
15:00Stabaek - Brann 1:2

NORVEŠKA: Divizija 2 - Skupina 2

13:00Brattvag - Frigg 2:0
17:30Eidsvold - Tromsdalen 4:0

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 5

13:00Innstrandens - Byasen 0:6
16:00Tiller - Bodo/Glimt 2 1:1
16:00Trygg/Lade - Junkeren 0:3

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 6

12:00Skjervoy - Lorenskog 1:3
15:00Tromso 2 - Mjolner 0:1
16:00Mjondalen 2 - Harstad 3:2
17:30Bossekop - Lillestrom 2 0:2

NORVEŠKA: Toppserien ženske

15:00Arna-Bjørnar Ž - Avaldsnes Ž 2:1
15:00Brann Ž - Lyn Ž 4:0

NORVEŠKA: 1. Divizija ženske - Prva stopnja

12:00Tromso Ž - Honefoss Ž 1:0
13:00Aalesund Ž - Klepp Ž 5:4
15:00Amazon Grimstad Ž - Asane Ž 1:2
15:00Grand Bodo Ž - Ovrevoll Hosle Ž 0:2

OCEANIJA: OFC Liga prvakov

02:00Central Coast (Sol) - ABM Galaxy (Van) 3:1
05:00Venus (Tah) - Lae City (Pap) 1:0

PANAMA: LPF - Clausura

23:00Veraguas - Union D. U. 0:3
01:15Herrera - Independiente 0:5
03:30Plaza Amador - Tauro 1:0
23:00Potros del Este - Alianza 2:1

PARAGVAJ: Primera Division - Clausura

23:0012 de Octubre - Libertad 1:3
01:15Cerro Porteno - Nacional Asuncion 0:0
22:00Sol De America - Guarani 1:0
00:30Olimpia - Ameliano 2:0

PARAGVAJ: Division Intermedia

16:00Fernando de la Mora - Sportivo Trinidense 0:2
16:00Rubio Nu - Colegiales 1:2

PERU: Liga 1 - Clausura

01:00Sport Huancayo - ADT Tarma 1:1
18:00Cesar Vallejo - Grau 0:1
20:15Dep. Municipal - Sport Boys 2:2
22:30Cienciano - Universitario Lima 1:0

PERU: Liga 2 - Clausura

20:00Union Comercio - Los Chankas 4:0
22:00Alfonso Ugarte - Pirata 2:1
22:00Juan Aurich - Union Huaral 4:1
22:30Comerciantes Unidos - Santos 1:1

PERU: Liga ženske

18:00Sporting Cristal Ž - Killas Ž 3:2
18:30Atletico Trujillo Ž - Sport Boys Ž 2:1
22:30Carlos Mannucci Ž - Universitario Lima Ž 1:2

POLJSKA: Ekstraklasa

15:00Warta - Pogon 1:2
17:30Zaglebie - Lech 1:1
20:00Gornik Z. - Rakow 1:0

POLJSKA: Divizija 1

12:40Tychy - Podbeskidzie 1:4
15:00Skra - Termalica B-B. 0:2
18:00Puszcza - Chojniczanka 3:2

POLJSKA: Divizija 2

13:00Slask 2 - Polonia V. 1:1
16:00Hutnik Krakow - Siarka Tarnobrzeg 6:0
16:00Lech 2 - Kotwica Kolobrzeg 2:3

POLJSKA: III Liga - skupina IV

15:30Wiazownica - Orleta Radzyn 1:2

PORTUGALSKA: Liga Portugal

16:30Santa Clara - Casa Pia 0:0
19:00Braga - Sporting 3:3
21:30Chaves - Guimaraes 0:1
21:30Portimonense - Boavista 0:1

PORTUGALSKA: Liga Portugal 2

12:00Feirense - Estrela 1:1
16:30Moreirense - Vilafranquense 1:0
19:00Porto B - Sp. Covilha 0:1

PORTUGALSKA: Liga Revelacao U23 - Uvodni del

18:00Benfica U23 - Portimonense U23 7:2
19:00Leixoes U23 - Famalicao U23 1:0

ROMUNIJA: Liga 1

15:00Sepsi - UTA Arad 0:0
17:30Chindia Targoviste - CFR Cluj 0:2
20:30U Craiova 1948 - Univ. Craiova 1:2

RUSIJA: Premier liga

14:00Torpedo Moskva - Himki 1:3
16:30Krilja Sovjetov Samara - Dinamo Moskva 0:2
19:00FK Rostov - Orenburg 2:1
19:00Soči - Nižni Novgorod 2:1

RUSIJA: FNL

15:00Rodina Moskva - Volgar-Astrahan 0:0
15:00Ufa - Alania Vladikavkaz 1:3
16:00Kamaz Čelni - Krasnodar 2 1:1
16:00Uljanovsk - Kuban 1:4
18:00Dinamo Mahačkala - Šinik Jaroslavl 2:1

RUSIJA: FNL 2 - skupina 1

15:00Legion Dinamo - SKA Rostov 0:1
16:00Biolog - Nalčik 3:2
16:00Holding - Forte Taganrog 2:1
17:00Majkop - Čajka 0:1
17:30Černomorec - Dinamo Stavropol 1:0
18:00Rotor Volgograd - Mašuk 2:1

RUSIJA: FNL 2 - skupina 4

11:30Ural 2 - Nosta 2:2
12:00FK Novosibirsk - Mjas 0:1
15:00Himik Avgust - Tjumen 1:2
15:00Orenburg 2 - Čeljabinsk 0:3

SEVERNA MAKEDONIJA: 1. MFL

17:30Akademija Pandev - Bregalnica 1:2
17:30Sileks - Rabotnički 2:0

SINGAPUR: Premier liga

11:30Young Lions - Tanjong Pagar 4:2

SLOVAŠKA: Liga Fortuna

18:00Podbrezova - Dun. Streda 0:0
18:00Slovan Bratislava - Skalica 3:0
20:30Spartak Trnava - Žilina 2:2

SLOVAŠKA: 2. liga

10:30Petržalka - Považska Bystrica 2:1
10:30Samorin - Tatran 3:0

SLOVAŠKA: 3. Liga - Vzhod

13:00Oravske Vesele - Filakovo 1:0
17:00Kalinovo - Snina 1:1
17:00R. Sobota - Slavia Košice 3:1

SLOVAŠKA: 3. Liga - Zahod

17:00Beluša - Nove Zamky 3:1
17:00Galanta - Malženice 2:2

SLOVAŠKA: 4. liga - Bratislava

17:30D. Lužna - Kalinkovo 3:1
17:30Ivanka pri Dunaji - Malacky 1:2
17:30Jarovce - Domino 0:1
17:30Nova Dedinka - Rovinka 0:4

SLOVAŠKA: 4. liga - Centralna

10:30PreloženaBešenova - Lip. Štiavnica -:-
17:30Javornik Makov - FK Čadca 1:0
17:30Krasno - Žarnovica 4:0
17:30L. Hradok - Banik Stranavy 0:2

SLOVAŠKA: 4. liga - Vzhod

16:30Gerlachov - Medzilaborce 0:1
16:30Kechnec - Mladost Kalša 0:4
16:30Lubovna - Rudnany 3:1
16:30Raslavice - Sokolany 1:1
16:30Sabinov - Medzev 2:1
16:30Sobrance-Sobranecko - Velky Šariš 0:0
16:30Sokol Lubotice - Pavlovce n. Uhom 4:3
16:30Spišske Podhradie - FK Čana 3:0

SLOVAŠKA: 4. liga - Zahod

17:00Blava - Gabčikovo 4:2
17:00FK TJ Lokomotiva Kozarovce - Lehota p. V. 0:3
17:00Hurbanovo - Gbely 3:0
17:00Imel - Kolarovo 0:1
17:00Pata - Boleraz 2:2
17:00Z. Moravce-Vrable B - Trebatice 1:2

SLOVAŠKA: 1. liga ženske

11:00B. Bistrica Ž - Slovan Bratislava Ž 0:3
11:00GFC Ž - Myjava Ž 1:3
11:00Spartak Trnava Ž - Ružomberok Ž 2:1
11:00Trenčin Ž - Žilina Ž 10:0
17:00Petržalka Ž - Nove Zamky Ž 3:0

SOMALIJA: Prvenstvo Nation Link Telecom

14:30Sahafi - Gaadiidka 1:2

SRBIJA: Superliga

18:55Radnik - Kolubara 0:0
21:00PreloženaPartizan - Napredak -:-
21:00Čukarički - Spartak Subotica 2:0

SRBIJA: Prva liga

17:30Jedinstvo Ub - Rad 0:0
19:00Trayal Kruševac - IMT Novi Beograd 2:3

SVET: Mednarodne prijateljske

11:00Tajska U19 - Mjanmar U19 1:0
13:30Vietnam U19 - Malezija U19 2:1

SVET: Klubske prijateljske

14:00Folkestone Invicta (Eng) - Ashford U. (Eng) 4:2
14:00USV Hercules (Ned) - HFC (Ned) 3:0
15:00Clitheroe (Eng) - FC United (Eng) 2:2
17:30Belasica (Mkd) - Sloga Vinica (Mkd) 4:0
17:30Dibba Al Fujairah (Uae) - Kazma SC (Kuw) 3:3
17:30Makedonija GP (Mkd) - Lokomotiva Skopje (Mkd) 2:2
17:30Siena (Ita) - Gubbio (Ita) 1:1
17:30PreklicanaVoska Sport (Mkd) - Egnatia (Alb) -:-
17:30Voska Sport (Mkd) - Oriku (Alb) 3:2
17:45OFI Kreta (Gre) - Asteras T. (Gre) 1:0
18:00AC Imolese (Ita) - Ravenna (Ita) 2:1
18:00Juventus (Ita) - Atletico (Esp) 0:4
18:30Nocerina (Ita) - Turris (Ita) 1:1
19:00Almeria (Esp) - Al-Hilal (Sau) 1:2
19:00Girona (Esp) - Zaragoza (Esp) 1:1
19:00Goztepe (Tur) - Altinordu (Tur) 2:2
19:00Ionikos (Gre) - Atromitos (Gre) 2:2
19:00La Nucia (Esp) - Elche (Esp) 0:3
19:00Murcia (Esp) - Mar Menor (Esp) 1:0
19:00Rayo Majadahonda (Esp) - Real Avila (Esp) 2:1
20:00Albacete (Esp) - Getafe (Esp) 1:0
20:00Barcelona (Esp) - UNAM (Mex) 6:0
20:00Santa Marta Tormes (Esp) - Guijuelo (Esp) 0:1
20:00Velez (Esp) - Mancha (Esp) 1:1
20:00Volos (Gre) - PAS Giannina (Gre) 2:0
20:30CD Calamonte (Esp) - Montijo (Esp) 0:1
20:30PreklicanaMosta FC (Mlt) - Santa Lucia (Mlt) -:-
20:45AS Roma (Ita) - Šahtar (Ukr) 5:0
21:00UD Ibiza (Esp) - Mallorca (Esp) 0:0

SVET: Arab Cup U20 - Končnica

18:30Savdska Arabija U20 - Egipt U20 2:111m

SVET: COTIF Tournament - Končnica

22:00Urugvaj U20 - Argentina U20 0:4

SVET: Prijateljska tekma ženske

10:30Levante Ž (Esp) - CA Osasuna Ž (Esp) 2:111m
13:00Eintracht Ž (Ger) - Hoffenheim Ž (Ger) 2:3
13:00Real Sociedad Ž (Esp) - Real Madrid Ž (Esp) 0:3
14:00Köln Ž (Ger) - Twente Ž (Ned) 3:2
14:00Orebro Ž (Swe) - AIK Ž (Swe) 1:1
15:30Henstedt-Ulzburg Ž (Ger) - Werder Ž (Ger) 0:2
19:00Atletico Ž (Esp) - Alhama Ž (Esp) 6:1

TAJVAN: Premier liga

10:00AC Taipei - Taiwan Shihu 2:2
10:00Taipower - Hang Yuen 0:2
10:00Taiwan Steel - Taichung 0:3

TURKMENISTAN: Yokary Liga

15:00Altyn Asyr - Ahal 1:1

TURČIJA: Super Lig

18:15Giresunspor - Adana Demirspor 2:3
18:15Karagumruk - Alanyaspor 2:4
20:45Antalyaspor - Galatasaray 0:1

TURČIJA: Rezerv Lig

16:00Bešiktaš 2 - Kayserispor 2 0:2
16:00Sivasspor 2 - Gaziantep 2 1:1

URUGVAJ: Primera Division - Clausura

00:30Cerrito - Boston River 0:3
15:15Fenix - Montevideo City 1:0
20:00Danubio - Maldonado 0:0
23:30Defensor Sp. - Penarol 2:3

URUGVAJ: Segunda Division

15:00La Luz - Villa Espanola 1:1
17:30Rampla Juniors - Racing Montevideo 1:0

UZBEKISTAN: Superliga

16:00Dinamo Samarkand - Nasaf Qarshi 0:4

VENEZUELA: Primera Division

23:00Mineros - Metropolitanos 2:2
01:15Caracas - Hermanos Colmenares 1:2
23:00Universidad Central - Zulia 0:1

VENEZUELA: Segunda Division

22:00Academia Anzoategui - Angostura 1:2
22:00Academia Rey - Local Andina 2:1
22:00Dynamo Puerto - Atletico La Cruz 0:0
22:00Frontera - Trujillanos 1:0
22:00Fundacion AIFI - Petare 2:1
22:00Heroes de Falcon - El Vigia 1:0
22:00Libertador - Bolivar 1:2
22:00Llaneros - Urena 0:1
22:00Rayo Zuliano - Titanes 4:4
22:00Yaracuyanos - Nueva Esparta 2:0

VIETNAM: V.League 1

13:00Nam Dinh - Hošiminh 2:1
13:00Song Lam Nghe An - Thanh Hoa 0:0

VIETNAM: V.League 2

11:00Phu Tho - Cong An 0:4
12:00BHTS Quang Nam - Dak Lak 3:0
13:00Pho Hien - Ba Ria Vung Tau 1:3

VIETNAM: Vietnamski pokal ženske

11:00Ho Chi Minh City 2 Ž - TKS Viet Nam Ž 0:4
13:30Hanoi Ž - Phong Phu Ha Nam Ž 2:0

WALES: Ligaški pokal

14:30Gresford - Airbus 2:1
15:30Cardiff Metropolitan - Newtown 2:1
15:30Chirk AAA FC - Bala Town 1:6

ZDA: MLS

01:00Charlotte - Chicago Fire 2:3
01:30CF Montreal - Inter Miami 2:2
01:30Cincinnati - Philadelphia Union 3:1
01:30Columbus Crew - New York City 3:2
01:30DC United - New York Red Bulls 0:0
01:30Orlando City - New England Revolution 0:3
02:00Nashville SC - Toronto FC 3:4
02:30Sporting Kansas City - Los Angeles Galaxy 4:2
03:00Austin FC - San Jose Earthquakes 3:3
03:00Colorado Rapids - Minnesota 4:3
04:00Salt Lake - Los Angeles 1:4
04:30Portland Timbers - Dallas 1:1

ZDA: USL Championship

01:00Indy Eleven - Pittsburgh 0:2
01:30Loudoun - LA Galaxy 2 2:0
01:30Tampa Bay - Detroit 1:0
02:00Birmingham - Atlanta United 2 6:0
02:00Louisville City - Charleston 4:1
02:30Memphis - Hartford Athletic 3:1
03:00New Mexico - Miami FC 0:3
04:00Monterey Bay - El Paso 1:0
04:00OC Blues - Colorado Springs 3:3
04:00San Diego Loyal - San Antonio 3:0
04:30Phoenix Rising - Las Vegas Lights 0:0
05:00Sacramento Republic - Rio Grande 1:1

ZDA: MLS Next Pro

03:00St. Louis City 2 - Chicago Fire II 2:1
05:59Colorado Rapids 2 - Minnesota 2 4:311m
23:00Columbus Crew 2 - New York City II 3:0
00:00Cincinnati 2 - Philadelphia II 2:3

ZDA: USL League One

00:30Richmond Kickers - Tucson 3:1
01:30Chattanooga Red Wolves - Greenville 5:1
03:00Northern Colorado - Tormenta 2:0
04:30Central Valley Fuego - Union Omaha 0:1

ZDA: USL League Two - Končnica

04:00Ventura - Long Island 2:1

ZDA: NISA

01:00Michigan Stars - California Utd. 0:1
01:30Chattanooga - Maryland Bobcats 3:0
04:00PreloženaLA Force - Syracuse Pulse -:-

ZDA: NWSL ženske

23:00San Diego Wave Ž - Kansas City Current Ž 1:2
00:00Chicago Ž - Gotham Ž 2:0
00:00Reign Ž - Houston Dash Ž 1:2

ČEŠKA: 1. liga

16:00Mlada Boleslav - Jablonec 2:2
16:00Slovacko - Hradec Kralove 1:0
16:00Česke Budejovice - Sparta Praga 0:2
19:00Slavia Praga - Zlin 4:1

ČEŠKA: Divizija 2

10:30Sparta Praga B - Vyškov 1:1

ČEŠKA: ČFL - skupina A

10:15Admira Praga - Dukla Praga B 2:1
17:00Povltavska FA - Hostoun 0:0

ČEŠKA: ČFL - skupina B

10:15Chlumec nad Cidlinou - Banik Most - Souš 1:0
10:15Hradec Kralove B - Mlada Boleslav B 0:0
11:00Teplice B - Brozany 1:2
17:00Zapy - Pardubice B 1:1

ČEŠKA: MSFL

10:15Ostrava B - Slovan Rosice 1:2
10:15Uničov - Kvitkovice 4:1

ČEŠKA: Divizija A

15:00Domažlice B - Sobeslav 3:2

ČEŠKA: Divizija B

14:30Admira Praga B - Ujezd Prague 0:1
16:00Vilemov - Louny 1:4

ČEŠKA: Divizija C

10:15Liberec B - Chrudim B 1:0
17:00Benatky - Časlav 3:1
17:00Dvur Kralove - Dobrovice 2:0
17:00FK Turnov - Trutnov 1:2
17:00Hlinsko - Novy Bydžov 2:1

ČEŠKA: Divizija D

17:00Brno Bohunice - Lanzhot 1:0
17:00Sperice - Bistrice n. P. 5:1
17:00Tasovice - Humpolec 5:0
17:00Ždar nad Sazavou - Start Brno 1:0

ČEŠKA: Divizija E

17:00Všechovice - Bzenec 5:2
17:00Šumperk - Kozlovice 0:1

ČEŠKA: Divizija F

15:00Krnov - Bruntal 0:1
17:00Bilovec - Valašske Meziriči 2:2
17:00Bohumin - Polanka nad Odrou 4:1
17:00Frenštat p. R. - Karvina B 2:0

ČEŠKA: Kralovehradecky KP

14:00Chlumec nad Cidlinou B - Vrchlabi 6:1
17:00Rychnov nad Knežnou - Horice 6:1
17:00Spartak PM - Libčany 3:0
17:00Trebeš - Tynište n. Orl. 2:3

ČEŠKA: Liberecky KP

10:30Skalice - Železny Brod 5:0

ČEŠKA: Moravskoslezsky KP

17:00Moravan Oldršsov - Haj ve Slezsku 0:1
17:00Vresina - Brušperk 1:2

ČEŠKA: Olomoucky KP

17:00Brodek u Prerova - Zabreh 1:1
17:00Dolany - Lutin 3:1
17:00Konice - Bohunovice 1:1
17:00Medlov - Velke Losiny 1:0
17:00Čechovice - Rapotin 3:0

ČEŠKA: Pardubicky KP

17:00Lanškroun - Lazne Bohdaneč 1:1
17:00Moravska Trebova - Prelouč 1:0
17:00SK Pardubicky - Hermanuv Mestec 3:2
17:00Svitavy - Litomyšl 1:2
17:00Vysoke Myto B - Chocen 8:3

ČEŠKA: Plzensky KP

18:00Chotikov - Stankov 7:1
18:00Holyšov - Zruč 1:2

ČEŠKA: Pražsky prebor

17:00Tempo Praga - Vyšehrad 6:1

ČEŠKA: Vysočina KP

16:30Nova Ves - Ledec nad Sazavou 1:1
16:30Pelhrimov - Okrišky 1:1
16:30Polna - Žirovnice 1:1

ČEŠKA: Zlinsky KP

17:00Francova Lhota - Luhačovice 1:1
17:00Nedašov - Brumov 3:5
17:00Nevšova - Bystrice pod Hostynem 3:1
17:00Štitna nad Vlari - Morkovice 2:1

ČILE: Primera Division

23:30Everton - U. Catolica 1:1
19:15Palestino - A. Italiano 3:3
21:45U. Espanola - U. De Chile 1:1
00:15Colo Colo - Antofagasta 1:0

ČILE: Primera B

02:00Deportes Temuco - D. Puerto Montt 0:1
02:00U. De Concepcion - Copiapo 3:0
17:00S. Wanderers - Ferroviario 2:2

ČILE: Segunda Division

21:00OpuščenaInd. Cauquenes - Real San Joaquin 0:2
21:00Lautaro - Iberia 2:1
22:00PreloženaDep. Concepcion - General Velasquez -:-

ČRNA GORA: Prva črnogorska liga

21:00Budućnost - Dečić 0:2

ŠKOTSKA: Premier liga

13:00Hibernian - Hearts 1:1
16:00Dundee Utd - Livingston 0:1

ŠKOTSKA: SWPL 1 ženske

14:00Glasgow City Ž - Spartans LFC Ž 7:0
16:00Hearts Ž - Partick Ž 3:1
17:00Dundee Utd Ž - Motherwell Ž 1:1
17:00Hamilton Ž - Aberdeen Ž 3:1
17:00Rangers Ž - Braehead Ž 14:0
17:10Celtic Ž - Hibernian Ž 9:0

ŠVEDSKA: Allsvenskan

15:00Hammarby - Sundsvall 3:0
15:00Kalmar - AIK Stockholm 1:0
15:00Sirius - Malmo FF 2:1
17:30Mjallby - Elfsborg 1:1
17:30Värnamo - Djurgarden 0:0

ŠVEDSKA: Superettan

13:00Östersund - Landskrona 3:1
15:00Halmstad - Dalkurd 3:1

ŠVEDSKA: Divizija 1 - Sever

17:00Umea - Sollentuna 2:3

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norrland

14:00Sund IF - IFK Ostersund 1:4

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norra Svealand

14:00Uppsala - Sandvikens AIK 0:0
15:00IFK Stocksund - Skiljebo 3:4

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Västra Götaland

13:30Savedalen - Hoganas 2:0

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Södra Götaland

15:00Kristianstad - IFK Berga 4:0

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Södra Svealand

17:00Eskilstuna - Assyriska FF 1:4
17:00United Nordic - Karlbergs 2:0

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norra Götaland

14:00Saffle SK - Stenungsunds 0:1

ŠVEDSKA: Elitettan ženske

12:00Team TG FF Ž - Mallbacken Ž 4:5

ŠVICA: Superliga

14:15Zurich - Sion 0:3
16:30Basel - Young Boys 0:0
16:30Lugano - Luzern 1:2

ŠVICA: Challenge liga

14:15Vaduz - Bellinzona 2:3
16:30Lausanne - Lausanne Ouchy 0:0

ŠVICA: 1.Liga Gruppe 1

16:00FC La Sarraz-Ecleplens - Monthey 0:2
16:00Portalban - Vevey 0:3

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.