OSVEŽI

Nogomet » 03.10.2022 » Vse tekme

ANGLIJA: Premier League

21:00Leicester - Nottingham -:-

ITALIJA: Serie A

20:45Verona - Udinese -:-

ŠPANIJA: LaLiga

21:00Vallecano - Elche -:-

ALŽIRIJA: Division 1

16:30MC Alger - ASO Chlef -:-

ANGLIJA: Southern League South Division

20:45Beaconsfield - Hartley Wintney -:-

ANGLIJA: Premier liga 2

20:00Nottingham U21 - Sunderland U21 -:-

ANGLIJA: Professional Development League

14:00Cardiff U21 - Reading U21 -:-
14:00Wigan U21 - Burnley U21 -:-
15:00Charlton U21 - QPR U21 -:-
15:00Millwall U21 - Bristol City U21 -:-
16:00Swansea U21 - Colchester U21 -:-
20:00Hull U21 - Crewe U21 -:-
20:00Sheffield Wed U21 - Sheffield Utd U21 -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

23:00Boca Juniors - Velez Sarsfield -:-
23:30Talleres Cordoba - Lanus -:-
01:30Argentinos Jrs - River Plate -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

23:00Chaco For Ever - San Martin S.J. -:-
20:05Nueva Chicago - Quilmes -:-
20:30Dep. Riestra - Guillermo Brown -:-
00:00Deportivo Moron - Instituto -:-
00:05All Boys - Santamarina -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

00:00Antoniana - Sportivo Las Parejas -:-

ARGENTINA: Primera B - Clausura

20:30Dock Sud - Comunicaciones BsAs -:-

ARGENTINA: Primera C - Clausura

20:30Atlas - Real Pilar -:-
20:30Club Lujan - Argentino de Merlo -:-
23:00Midland - Leandro N. Alem -:-

ARGENTINA: Rezervna liga - Druga stopnja

15:00Arsenal Sarandi 2 - Newells Old Boys 2 -:-
15:00Racing Club 2 - Defensa y Justicia 2 -:-
15:00Union Santa Fe 2 - Rosario Central 2 -:-
16:00Barracas Central 2 - Aldosivi 2 -:-
16:00Platense 2 - Atletico Tucuman 2 -:-

ARUBA: Division di Honor

00:00Santa Fe - Estrella -:-
02:00Britannia - River Plate -:-

AZIJA: AFC Championship U17 - Kvalifikacija

11:00Združeni arabski emirati U17 - Palestina U17 -:-
15:00Guam U17 - Indonezija U17 -:-
15:00Libanon U17 - Oman U17 -:-
15:30Filipini U17 - Japonska U17 -:-
17:15Kuvajt U17 - Mjanmar U17 -:-
18:45Bahrajn U17 - Katar U17 -:-
20:00Turkmenistan U17 - Sirija U17 -:-
20:30Maldivi U17 - Indija U17 -:-

BELGIJA: Pro League U21

19:00Lommel SK U21 - Lierse K. U21 -:-
19:30Eupen U21 - Dender U21 -:-
19:30Kortrijk U21 - Oostende U21 -:-
20:00RWDM 47 U21 - St. Truiden U21 -:-
20:00Westerlo U21 - Waasland-Beveren U21 -:-

BELORUSIJA: Višaja liga rezerve

13:00Arsenal Dzjaržinsk 2 - Neman 2 -:-
14:00Minsk 2 - Energetik-BGU 2 -:-
14:00Slavia Mozir 2 - Isloč Minsk 2 -:-

BOLGARIJA: Parva liga

14:00Lokomotiva Plovdiv - CSKA 1948 -:-
16:30CSKA Sofija - Pirin Blagoevgrad -:-
19:00Beroe - Levski -:-

BOLGARIJA: Tretja liga - Severozahod

15:00Boruna - Botev Vraca II -:-

BOLIVIJA: Division Profesional - Clausura

23:15The Strongest - U. Sucre -:-
01:30Oriente Petrolero - Blooming -:-

BOLIVIJA: Nacional B - Druga stopnja

23:00Vaca Diez - Universitario Beni -:-

BRAZILIJA: Pokal Brazilije U20

20:30Brasil de Pelotas U20 - Palmeiras U20 -:-

BURKINA FASO: Premier liga

18:00Salitas - AS Douanes -:-

CIPER: Prva divizija

18:00E.N. Paralimni - Nea Salamis -:-
18:00Karmiotissa - Ol. Nikozija -:-

DANSKA: Superliga

19:00Nordsjaelland - Randers -:-

DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF - Končnica

00:00Atletico Pantoja - Vega Real -:-

EKVADOR: Liga Pro - Druga stopnja

01:00Barcelona - Guayaquil City -:-

ESTONIJA: Esiliiga

18:00Parnu - Levadia U21 -:-
18:00Viimsi JK - Nomme Utd -:-

ETIOPIJA: Premier liga

12:00Fasil Kenema - Adama City -:-
15:00Defence Force - Hadiya Hossana -:-

FRANCIJA: Ligue 2

20:45Laval - Bordeaux -:-

FRANCIJA: National, 3. liga

18:30Concarneau - Chateauroux -:-

GANA: Premier League

17:00PreloženaSamartex - Great Olympics -:-
17:00PreloženaTamale City - Real Tamale -:-

GRČIJA: Superliga

17:00PAS Giannina - Panetolikos -:-
19:00AEK - Ionikos -:-

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura

01:00Xinabajul - Coban Imperial -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:00Olancho - Vida -:-

INDONEZIJA: Liga 1

10:30PS Barito Putera - PSM Makassar -:-

IRSKA: Premier Division

20:45Shelbourne - St. Patricks -:-

IRSKA: Divizija 1

20:45Longford - Waterford -:-

ISLANDIJA: Besta-deild karla - Ligaška končnica

21:15Breidablik - Stjarnan -:-

ITALIJA: Serie C - Skupina A

20:30Padova - FeralpiSalo -:-

ITALIJA: Primavera 1

12:30Udinese U19 - Lecce U19 -:-
16:30Empoli U19 - AS Roma U19 -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

19:15Beitar Jeruzalem - Maccabi Bnei Raina -:-

IZRAEL: Leumit liga

18:00H. Petah Tikva - Ironi Tiberias -:-
18:00Hap. Ramat Gan - Nof Hagalil -:-
18:00Maccabi Jaffa - H. Kfar Saba -:-

JUŽNA KOREJA: K League 1 - Skupina za obstanek

07:00Seongnam - Suwon -:-

JUŽNA KOREJA: WK League ženske

08:00Changnyeong Ž - Suwon FC Ž -:-
08:00Gyeongju Ž - Sejong Sportstoto Ž -:-
08:00Incheon Hyundai Steel Ž - Boeun Sangmu Ž -:-
08:00Seoul Ž - Hwacheon Ž -:-

JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Motsepe Foundation Championship

15:30Platinum City - Cape Town Spurs -:-

KATAR: Divizija 2

19:00Al-Kharitiyath - Al-Shahaniya -:-

KIRGIZISTAN: Premier liga

12:30Kaganat - Dordoi Biškek -:-
12:30Talant - Neftchi Kochkor-Ata -:-

KOLUMBIJA: Primera A - Clausura

23:05Junior - Dep. Cali -:-
01:10America De Cali - Atl. Nacional -:-
03:15Santa Fe - Envigado -:-

KOLUMBIJA: Primera B - Clausura

22:00Llaneros - Quindio -:-
22:00Real Santander - Huila -:-

KOSTARIKA: Primera Division - Apertura

23:00Guanacasteca - Cartagines -:-
02:00Guadalupe - Saprissa -:-
02:00Zeledon - Sporting San Jose -:-

KUVAJT: Premier League

18:20Al Salmiya - Kazma SC -:-

LITVA: I Lyga

18:00Šiauliai 2 - Panevežys 2 -:-

MEHIKA: Liga MX - Apertura

01:05Santos Laguna - Mazatlan FC -:-
03:00Club Leon - Club Tijuana -:-

MEHIKA: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Dongu - Deportiva Venados -:-
23:00Tampico Madero - Saltillo -:-
00:00Gavilanes de Matamoros - Colima FC -:-
02:00Reboceros de La Piedad - Lobos ULMX -:-
23:30Cafetaleros - Escorpiones -:-

MEHIKA: Liga Premier Serie B - Apertura

23:30Mazorqueros - Ciervos -:-

MEHIKA: Liga MX ženske - Apertura

23:00Necaxa Ž - Atlas Ž -:-
02:00Pachuca Ž - Juarez Ž -:-
03:00Mazatlan FC Ž - Atl. San Luis Ž -:-
04:00Guadalajara Chivas Ž - Club America Ž -:-

MJANMAR: Nacionalna liga

11:00Ayeyawady - Sagaing -:-

NEMČIJA: 3. liga

19:00Ingolstadt - Zwickau -:-

NEMČIJA: Regionalliga Bavarska

14:00Aubstadt - Bayern II -:-
14:00Eichstatt - Buchbach -:-
14:00Hankofen-Hailing - Heimstetten -:-
14:00Nurnberg II - Augsburg II -:-
14:00Pipinsried - Illertissen -:-
14:00Rain/Lech - Furth II -:-
14:00Spvgg Ansbach 09 - 1. FC Schweinfurt -:-
14:00Turkgucu Munchen - Unterhaching -:-
14:00Vilzing - Aschaffenburg -:-
14:00Wurzburger Kickers - Burghausen -:-

NEMČIJA: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Husumer - Dornbreite Lubeck -:-

NEMČIJA: Oberliga Hessen

15:00Alzenau - Erlensee -:-
15:00Baunatal - RW Walldorf -:-
15:00Eddersheim - Unter-Flockenbach -:-
15:00Giessen - Hadamar -:-
15:00Hanau - Steinbach Haiger II -:-
15:00SV Steinbach - Friedberg -:-
15:00TUS Dietkirchen - Fernwald -:-
15:00Viktoria Griesheim - Neuhof -:-
15:00Weidenhausen - Waldgirmes -:-

NEMČIJA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:30Dudenhofen - Mechtersheim -:-

NEMČIJA: Oberliga Bavarska Jug

16:00Schalding - Türkspor Augsburg -:-

NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura

02:00Diriangen - Ocotal -:-
03:00Esteli - Sport Sebaco -:-

NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Diriangen U20 - Ocotal U20 -:-
00:00Esteli U20 - Sport Sebaco U20 -:-

NORVEŠKA: OBOS liga

18:00Grorud - Raufoss -:-
18:00Kongsvinger - Sogndal -:-
18:00Ranheim - Sandnes -:-
18:00Stabaek - Asane -:-
18:00Start - KFUM Oslo -:-

NORVEŠKA: Divizija 2 - Skupina 1

17:00Flekkeroy - Odds 2 -:-

NORVEŠKA: Divizija 2 - Skupina 2

16:00Tromsdalen - Valerenga 2 -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 4

19:00Sarpsborg 2 - Eik-Tonsberg -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 5

16:00Bodo/Glimt 2 - Rosenborg 2 -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 6

14:00Stromsgodset 2 - Bossekop -:-

OMAN: Profesionalna liga

15:10Al-Bashaeer - Sohar -:-
15:10Al-Msnaa - Dhofar -:-
16:45Al-Ittihad - Al Nasr -:-
18:00Bahla - Seeb -:-

PANAMA: LPF - Clausura

23:00Tauro - Alianza -:-
01:15Union D. U. - Chiriqui -:-
03:30Herrera - Veraguas -:-

PARAGVAJ: Primera Division - Clausura

00:30Libertad - General Caballero JLM -:-
22:00Nacional Asuncion - 12 de Octubre -:-
00:00Guarani - Resistencia -:-

PARAGVAJ: Division Intermedia

19:30Fernando de la Mora - Independiente F.B.C. -:-
19:30Pastoreo - 2 de Mayo -:-

POLJSKA: Ekstraklasa

19:00Slask - Warta -:-

POLJSKA: Divizija 1

18:00Chrobry Glogow - Odra Opole -:-

PORTUGALSKA: Liga Portugal

21:15Maritimo - Casa Pia -:-

PORTUGALSKA: Liga Revelacao U23

16:00Leixoes U23 - Famalicao U23 -:-
18:00Mafra U23 - Estoril U23 -:-

ROMUNIJA: Liga 1

17:00Botosani - U. Cluj -:-
20:00Chindia Targoviste - Rapid Bukarešta -:-

ROMUNIJA: Liga 2

15:00Unirea Constanta - Gloria Buzau -:-

RUSIJA: Premier liga

18:00Krilja Sovjetov Samara - Krasnodar -:-

SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:00Dragon - Aguila -:-
23:00Luis Angel Firpo - Platense Municipal -:-
23:15Alianza FC - FAS -:-

SAUDOVA ARABIJA: Division 1

17:05Hajer - Al-Hazem -:-
17:15Al-Qaisumah - Al Jabalain -:-
19:15Najran - Al Ain -:-

SLONOKOŠČENA OBALA: Liga 1

17:30Bouake - Sporting Gagnoa -:-
20:00Racing d'Abidjan - ES Bafing -:-

SOMALIJA: Prvenstvo Nation Link Telecom

14:30Mogadishu City - Horseed -:-

SRBIJA: Superliga

16:00Čukarički - Radnički Niš -:-

SRBIJA: Prva liga

14:00Radnički Beograd - Grafičar Beograd -:-
15:00Sremska Mitrovica - Novi Sad -:-
15:00Vršac - Sloboda -:-
18:00Mačva - Zlatibor Čajetina -:-

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

15:00Coastal Union - Kagera Sugar -:-
17:15Ruvu Shooting - Young Africans -:-
19:15Azam - Singida Big Star -:-

TURČIJA: Super Lig

19:00Karagumruk - Istanbulspor -:-

TURČIJA: 1. Lig

19:00Erzurumspor - Denizlispor -:-

URUGVAJ: Primera Division - Clausura

00:30Wanderers - Penarol -:-

UZBEKISTAN: Superliga

15:30Kokand 1912 - Termez Surkhon -:-
15:30Lok. Taškent - Neftchi Fargona -:-

VENEZUELA: Primera Division - Južnoameriški pokal – skupina

23:00Portuguesa - Puerto Cabello -:-
01:15Lara - Dep. Tachira -:-

ZDA: MLS

23:00Sporting Kansas City - Seattle Sounders -:-
02:30Nashville SC - Houston Dynamo -:-

ZDA: USL Championship

02:00LA Galaxy 2 - Sacramento Republic -:-
04:00Monterey Bay - Tampa Bay -:-

ZDA: MLS Next Pro - Končnica

23:00Columbus Crew 2 - Toronto FC II -:-
02:30St. Louis City 2 - Tacoma Defiance -:-

ZDA: USL League One

01:30Tormenta - Richmond Kickers -:-

ZDA: NISA

01:00Syracuse Pulse - Michigan Stars -:-

ZDA: NWSL ženske

00:00Chicago Ž - Angel City Ž -:-

ČILE: Primera Division

23:00Cobresal - U. Espanola -:-
23:00U. De Chile - A. Italiano -:-

ČILE: Primera B

01:30Melipilla - Ferroviario -:-
01:30San Felipe - Magallanes -:-
20:30Barnechea - S. Wanderers -:-
20:30Recoleta - CD Santa Cruz -:-

ŠPANIJA: LaLiga2

21:00Zaragoza - Eibar -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

19:00Värnamo - Mjallby -:-
19:10Göteborg - Elfsborg -:-

ŠVEDSKA: Superettan

19:00Trelleborg - Jonkoping -:-

ŠVEDSKA: Divizija 1 - Jug

19:00Trollhattan - Oddevold -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.