OSVEŽI

Nogomet » 31.01.2022 » Vse tekme

SEVERNA IN SREDNJA AMERIKA: Svetovno prvenstvo - Kvalifikacije - Tretja stopnja

00:00Mehika - Kostarika -:-
00:05Panama - Jamajka -:-
01:05Honduras - Salvador -:-

ALBANIJA: Superliga

13:45Egnatia - Dinamo Tirana -:-
13:45Laci - Partizani -:-
16:45Skenderbeu - Teuta -:-

ANGLIJA: League One

20:45Portsmouth - Charlton -:-

ANGLIJA: Premier liga 2

20:00Newcastle U23 - Aston Villa U23 0:1
20:00Sunderland U23 - Nottingham U23 -:-

AVSTRALIJA: A-Liga Ženske

08:35Perth Ž - Wellington Phoenix Ž -:-

BELGIJA: Pro League U21

19:30Anderlecht U21 - St. Truiden U21 -:-
19:30Antwerp U21 - Mechelen U21 -:-
19:30Cercle B. U21 - Genk U21 -:-
19:30Club Brugge U21 - Charleroi U21 -:-
19:30Gent U21 - OH Leuven U21 -:-
19:30Kortrijk U21 - Eupen U21 -:-
19:30Waasland-Beveren U21 - Seraing U21 -:-
19:30Waregem U21 - Standard Liege U21 -:-
20:00Beerschot VA U21 - Oostende U21 -:-
20:00Deinze U21 - Mouscron U21 -:-
20:00Lierse K. U21 - Royal Union SG U21 -:-
20:00Lommel SK U21 - RWDM U21 -:-
20:00Westerlo U21 - Virton U21 -:-

BERMUDI: Premier League

23:30Devonshire Cougars - Dandy Town Hornets -:-

BRAZILIJA: Campeonato Catarinense

23:00Camboriu - Joinville -:-
23:00Hercilio Luz - Brusque -:-

BRAZILIJA: Campeonato Gaucho

23:00Novo Hamburgo - Ypiranga FC -:-
23:00Sao Luiz - Juventude -:-

BRAZILIJA: Campeonato Mineiro

23:00America MG - Democrata GV -:-

BRAZILIJA: Campeonato Paranaense

23:00Cianorte - Cascavel -:-
00:00Rio Branco PR - Operario -:-
00:00Uniao PR - Coritiba -:-

BRAZILIJA: Campeonato Paulista

00:30Novorizontino - Mirassol -:-
00:00Bragantino - Guarani -:-

BRAZILIJA: Campeonato Paulista A2

00:00Portuguesa - Monte Azul -:-

CIPER: Prva divizija

18:00Aris - AEL Limasol -:-

DR KONGO: Ligue 1

14:30Groupe Bazano - Sanga Balende -:-
14:30St Eloi Lupopo (Cod) - Etoile de Kivu -:-

EGIPT: Ligaški pokal

16:00Arab Contractors - Smouha -:-
16:00Future FC - Al Ittihad -:-
16:00Ismaily - El Gounah -:-

FRANCIJA: Pokal Francije

21:15PSG - Nice -:-

GIBRALTAR: National League - Skupina za obstanek

20:45College 1975 FC - Lynx -:-

INDIJA: ISL

15:00North East United - Hyderabad -:-

ITALIJA: Serie C - Skupina C

21:00Juve Stabia - Foggia -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

19:00Kiryat Shmona - Sakhnin -:-

IZRAEL: Leumit liga

18:00Hapoel Afula - Hapoel I. R. Lezion -:-
18:00MS Kafr Qasim - I. Ramat HaSharon -:-
18:00Sektzya Ness Ziona - Hap. Ramat Gan -:-

IZRAEL: Liga Alef sever

13:00Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara - Ironi Tiberias -:-
13:00Ironi Baka - Maccabi Tamra -:-

JAMAJKA: Premier League

19:00Vere United - Mount Pleasant -:-
21:15Tivoli - Harbour View -:-

KATAR: QSL

14:30Al-Wakra - Al-Sadd -:-

KOLUMBIJA: Primera A - Apertura

00:10America De Cali - Bucaramanga -:-
02:15Alianza Petrolera - Envigado -:-
00:00Deportivo Pasto - Jaguares de Cordoba -:-

KOLUMBIJA: Primera B - Apertura

20:00Orsomarso - Quindio -:-
22:05Bogota FC - Chico -:-

MADŽARSKA: Liga Merkantil Bank

20:00Vasas - Diosgyor -:-

MEHIKA: Liga de Expansion MX - Clausura

01:05Cancun - Atlante -:-
05:05Dorados de Sinaloa - Leones Negros -:-

MEHIKA: Liga Premier Serie B - Clausura

22:00PreloženaUruapan - Cuautla -:-

MEHIKA: Liga MX ženske - Clausura

19:00Atlas Ž - Puebla Ž -:-
22:45Club America Ž - Necaxa Ž -:-

NEMČIJA: 3. liga

19:00Braunschweig - Verl -:-

PORTUGALSKA: Liga Portugal

20:00Estoril - Ferreira -:-
22:15Famalicao - Arouca -:-

PORTUGALSKA: Liga Portugal 2

18:00Casa Pia - Penafiel -:-

PORTUGALSKA: Liga Revelacao U23 - Ligaška končnica

12:00Braga U23 - Rio Ave U23 -:-

ROMUNIJA: Liga 1

19:00CFR Cluj - Botosani -:-

SAUDOVA ARABIJA: Division 1

13:50Al Jabalain - Al Wehda -:-
16:00Al-Sahel - Najran -:-
17:45Al Draih - Al Adalh -:-

SVET: Klubske prijateljske

09:30Šahtar K. (Kaz) - CSKA Sofija (Bul) -:-
13:00Ahmat Grozni (Rus) - Škupi (Mkd) -:-
13:00Borac (Bih) - Soligorsk (Blr) -:-
14:00Beroe (Bul) - Mladost Lučani (Srb) -:-
14:00Dun. Streda (Svk) - Čukarički (Srb) -:-
14:00LKS Lodz (Pol) - Rudar (Mne) -:-
14:00M. Lipetsk (Rus) - Miercurea Ciuc (Rou) -:-
14:00Oleksandrija (Ukr) - Vejle (Den) -:-
14:00Zorja (Ukr) - Spartak Subotica (Srb) -:-
15:00Šahtar (Ukr) - Crvena zvezda (Srb) -:-
15:30Akademija Pandev (Mkd) - CSKA Sofija (Bul) -:-

URUGVAJ: Superpokal

23:00Plaza Colonia - Penarol -:-

ŠPANIJA: LaLiga2

21:00UD Ibiza - Zaragoza -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.