Nogomet » 14.05.2024 » Vse tekme
Stavite na Nogomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
ANGLIJA: Premier League
21:00Tottenham - Manchester City -:-ŠPANIJA: LaLiga
19:30Osasuna - Mallorca -:-21:30Real Madrid - Alaves -:-
22:00Girona - Villarreal -:-
ALBANIJA: Pokal Albanije
19:00Kukesi - Egnatia -:-ANGLIJA: Professional Development League
14:00Barnsley U21 - Burnley U21 -:-14:00Bristol City U21 - Fleetwood U21 -:-
20:30Bournemouth U21 - Crewe U21 -:-
ANGLIJA: Premier liga U18
13:00Blackburn U18 - Manchester City U18 -:-ANGLIJA: Premier liga U18 - Končnica
20:00Chelsea U18 - Manchester Utd U18 -:-ARGENTINA: Liga Profesional
00:00Gimnasia L.P. - Velez Sarsfield -:-02:00Union Santa Fe - Banfield -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
02:05All Boys - Arsenal Sarandi -:-02:10Def. de Belgrano - Colon -:-
ARGENTINA: Rezervna liga - Prva stopnja
20:00Estudiantes 2 - Tigre 2 -:-20:00Godoy Cruz 2 - Central Cordoba 2 -:-
20:00Newells Old Boys 2 - Independiente 2 -:-
20:00San Lorenzo 2 - Belgrano 2 -:-
ARMENIJA: Premier liga
15:00Van - Zah. Armenija -:-17:00BKMA - Pjunik -:-
AVSTRALIJA: Northern NSW State League
12:30Wallsend Red Devils - South Cardiff -:-AVSTRIJA: Regionalliga Central
19:00SPG Wels - LASK (Am) -:-AVSTRIJA: Karnten
19:21Spitall - SV Kraig -:-BAHRAIN: Premier liga
18:30Al Khalidiyah - Al-Hala -:-18:30Al-Najma - Al-Muharraq -:-
BANGLADEŠ: Pokal federacije - Končnica
11:00Bashundara Kings - Abahani Limited -:-BOCVANA: Premier liga
15:00BDF XI - Eleven Angels -:-15:00Security Systems - Masitoaka -:-
BOLIVIJA: Division Profesional - Clausura
01:00Universitario de Vinto - Royal Pari -:-BRAZILIJA: Serie A
01:00Sao Paulo - Fluminense -:-02:00PreloženaInternacional - Juventude -:-
BRAZILIJA: Serie B
00:00Avai - CRB -:-00:00Vila Nova - Novorizontino -:-
BRAZILIJA: Serie C - Prva stopnja
01:00Aparecidense - Sao Bernardo -:-01:00PreloženaYpiranga FC - Figueirense -:-
BRAZILIJA: Serie D
00:30Democrata SL - Ipatinga -:-BRAZILIJA: Brasileiro U20
20:00Atletico GO U20 - Athletico-PR U20 -:-BRAZILIJA: Acreano U20
22:00SC Humaita U20 - Sao Francisco U20 -:-00:00Andira U20 - Independencia U20 -:-
BRAZILIJA: Catarinense U20
20:00Marcilio Dias U20 - Nacao U20 -:-DR KONGO: Ligue 1 - Ligaška končnica
15:30Mazembe - Don Bosco -:-DR KONGO: Ligue 1 - Skupina za obstanek
13:30Tshinkunku - Simba -:-14:30AC Kuya - Celeste -:-
15:30Groupe Bazano - Sanga Balende -:-
16:30AC Rangers - Motema Pembe -:-
EGIPT: Premier liga
15:00Al Ittihad - Smouha -:-18:00El Gaish - Ismaily -:-
18:00ZED - Zamalek -:-
EKVADOR: Liga Pro - Prva stopnja
02:00U. Catolica - Tecnico U. -:-EKVADOR: Serie B
22:00Cuniburo - Gualaceo -:-FERSKI OTOKI: Formuladeildin, Premier liga
19:00Toftir B68 - Fuglafjordur -:-FINSKA: Kakkonen - Skupina B
18:00Tampere Utd - HJS -:-GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga
14:30Samgurali - Gagra -:-14:30Samtredia - Dinamo Tbilisi -:-
18:00Iberia 1999 - Dila Gori -:-
INDONEZIJA: Liga 1 - Končnica
14:00Bali United - Persib Bandung -:-IRAK: Stars Liga
17:00PreloženaAl Minaa - Al Quwa Al Jawiya -:-17:00PreloženaAl Najaf - Duhok -:-
17:00Al Quwa Al Jawiya - Al Najaf -:-
17:00PreloženaAl Zawraa - Zakho -:-
17:00PreloženaNaft Missan - Al Talaba -:-
19:30Al Talaba - Al Zawraa -:-
ISLANDIJA: Pokal Islandije
19:00Fjolnir - Thor Akureyri -:-ISLANDIJA: Besta deild ženske
20:00Stjarnan Ž - FH Hafnarfjordur Ž -:-20:00Thor/KA Ž - Keflavik Ž -:-
20:00Valur Ž - Tindastoll Ž -:-
JORDANIJA: Premier liga
17:00AL Jalil - Shabab Al Ordon -:-17:00Moghayer Al Sarhan - Al Hussein -:-
19:45Aqaba - Al Ramtha -:-
JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Skupinski del
00:00LDU Quito (Ecu) - Junior (Col) -:-00:00Penarol (Uru) - Atletico-MG (Bra) -:-
00:00Talleres Cordoba (Arg) - Cobresal (Chi) -:-
JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana - Skupinski del
00:00Racing Montevideo (Uru) - Nacional Asuncion (Par) -:-JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Premier liga
19:30Royal AM - Mamelodi Sundowns -:-KATAR: Emirjev pokal
16:15Umm-Salal - Al-Gharafa -:-19:00Qatar SC - Al-Rayyan -:-
KIRGIZISTAN: Premier liga
14:00Dordoi Biškek - Kant -:-14:00Talant - Kyrgyzaltyn -:-
KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura – skupina
03:00Santa Ana - ADR Jicaral -:-LATVIJA: Virsliga
17:00Liepaja - Riga FC -:-MALAVI: Superliga
14:30Silver Strikers - Karonga Utd. -:-MAVRETANIJA: Ligue 1
19:30Nouadhibou - Kaedi -:-MEHIKA: Liga MX ženske - Clausura – skupina
03:00Tigres Ž - Juarez Ž -:-05:00Monterrey Ž - UNAM Ž -:-
MJANMAR: MNL League Cup
11:00Rakhine United - Rainbow -:-11:30Kachin United - Shan United -:-
MONGOLIJA: Premier liga
13:15Brera Ilch - Khoromkhon -:-NIZOZEMSKA: Eredivisie - Razigravanje za obstanek
18:45Breda - Roda -:-18:45De Graafschap - Den Haag -:-
18:45Emmen - Dordrecht -:-
NORVEŠKA: Nasjonal U19 CL
15:00Brann U19 - Viking U19 -:-OCEANIJA: OFC Liga prvakov
00:00Auckland City (Nzl) - Hekari United (Pap) -:-PARAGVAJ: Primera Division - Apertura
01:30Guarani - General Caballero JLM -:-PARAGVAJ: Division Intermedia
23:15Deportivo Santani - Resistencia -:-PERU: Liga 2
20:00Moquegua - Ayacucho -:-22:15Carlos Stein - ADA Jaen -:-
POLJSKA: III Liga - skupina III
17:00Bielsko-Biala - Bytom Odrzanski -:-17:00Jelenia Gora - Warta Gorzow -:-
ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 9 - Skupina za obstanek
17:00Targu Mures 1898 - Unirea Alba-Iulia -:-RUSIJA: Pokal Rusije - Pot po regijah - Play off
19:45Baltika - Spartak Moskva -:-SAUDOVA ARABIJA: Division 1
18:20Al Arabi - Al Taraji -:-18:20Al Bukayriyah - Al Oruba -:-
19:50Al Jandal - Al Batin -:-
SIERRA LEONE: Premier liga
18:15Ports Authority - Luawa -:-SOMALIJA: National league
14:30Dekedda - Horseed -:-SVET: Mednarodne prijateljske
01:00Trinidad in Tobago - Gvajana -:-12:00Avstrija U16 - Švica U16 -:-
12:00Portugalska U16 - Irska U16 -:-
13:00Nemčija U17 - Ciper U17 -:-
20:30Argentina U17 - Bolivija U17 -:-
SVET: Mednarodne prijateljske Ženske
11:00Latvija U16 Ž - Švedska U16 Ž -:-11:00Češka U16 Ž - Švica U16 Ž -:-
TANZANIJA: Ligi Kuu Bara
15:00Geita Gold - Coastal Union -:-TURKMENISTAN: Yokary Liga
14:00Ahal - Nebitci -:-UGANDA: Premier liga
15:00Bright Stars - Kitara -:-15:00Busoga - Vipers -:-
15:00Kampala City - Wakiso Giants -:-
15:00Mbarara City - BUL -:-
15:00UPDF - Maroons -:-
15:00Villa - Uganda Revenue -:-
UZBEKISTAN: Superliga
16:00Lok. Taškent - OKMK -:-VIETNAM: V.League 2
14:15PVF-CAND - Phu Tho -:-ZDA: USL League Two
00:00Charlotte Independ. 2 - Charlotte Eagles -:-ZDRUŽENI ARABSKI EMIRATI: UAE Liga
16:10Al Sharjah - Hatta -:-16:10Bani Yas - Al Bataeh -:-
19:00Ajman - Al-Jazira -:-
ČEŠKA: 1. liga - Ligaška končnica
17:00Mlada Boleslav - Slovacko -:-19:30Sparta Praga - Ostrava -:-
ČILE: Primera Division
01:00U. Calera - U. De Chile -:-ČILE: Primera B
00:00U. De Concepcion - Deportes Temuco -:-02:30CD Santa Cruz - Rangers -:-
ŠKOTSKA: Premier liga - Ligaška končnica
20:30Rangers - Dundee -:-ŠKOTSKA: Premier liga - Za obstanek
20:45Partick - Raith -:-ŠKOTSKA: SWPL 1 ženske - Skupina za obstanek
20:30Montrose Ž - Spartans LFC Ž -:-ŠPANIJA: Liga F ženske
18:00Eibar Ž - Barcelona Ž -:-ŠVEDSKA: Superettan
19:00Örebro - Degerfors -:-ŠVEDSKA: Divizija 1 - Sever
19:15Vasalund - Eskilstuna -:-ŠVEDSKA: Divizija 2 - Södra Svealand
19:30Sleipner - Atvidaberg -:-20:00Nacka FC - Syrianska FC -:-
ŠVEDSKA: Pokal Švedske - Kvalifikacija
19:00Balkan - Simrishamn -:-ŠVICA: Superliga - Skupina za obstanek
20:30Basel - Lausanne Ouchy -:-20:30Grasshoppers - Yverdon -:-
Stavite na Nogomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »
m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.