OSVEŽI

Nogomet » 18.08.2022 » Vse tekme

EVROPA: Evropska liga - Kvalifikacija

18:30Ferencvaroš (Hun) - Shamrock R. (Irl) -:-
19:00Apollon (Cyp) - Olympiakos (Gre) -:-
19:00Malmo FF (Swe) - Sivasspor (Tur) -:-
19:00Pjunik (Arm) - Šerif Tiraspol (Mda) -:-
19:00Zurich (Sui) - Hearts (Sco) -:-
19:45Ludogorec (Bul) - Žalgiris (Ltu) -:-
20:00Dnipro-1 (Ukr) - AEK Larnaka (Cyp) -:-
20:00HJK Helsinki (Fin) - Silkeborg (Den) -:-
20:30Gent (Bel) - Omonia (Cyp) -:-
21:00Austria (D) (Aut) - Fenerbahče (Tur) -:-

EVROPA: Europa Conference League - Kvalifikacija

18:00Rakow (Pol) - Slavia Praga (Cze) -:-
19:00CSKA Sofija (Bul) - Basel (Sui) -:-
19:00Maccabi Tel Aviv (Isr) - Nice (Fra) -:-
19:00Molde (Nor) - Wolfsberger (Aut) -:-
19:00RFS (Lat) - Linfield (Nir) -:-
19:00Slovacko (Cze) - AIK Stockholm (Swe) -:-
19:00Young Boys (Sui) - Anderlecht (Bel) -:-
19:30Univ. Craiova (Rou) - Hapoel Beer Sheva (Isr) -:-
19:45Basaksehir (Tur) - Antwerp (Bel) -:-
20:00Zrinjski (Bih) - Slovan Bratislava (Svk) -:-
20:15Maribor (Slo) - CFR Cluj (Rou) -:-
20:30FCSB (Rou) - Viking (Nor) -:-
20:30Köln (Ger) - MOL Fehervar (Hun) -:-
20:30Lech (Pol) - Dudelange (Lux) -:-
20:45Villarreal (Esp) - Hajduk Split (Cro) -:-
20:45West Ham (Eng) - Viborg (Den) -:-
21:00Alkmaar (Ned) - Gil Vicente (Por) -:-
21:00Fiorentina (Ita) - Twente (Ned) -:-
21:00Partizan (Srb) - Hamrun Spartans (Mlt) -:-
21:00Vaduz (Lie) - Rapid Dunaj (Aut) -:-
21:00Škupi (Mkd) - Ballkani (Kos) -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Arsenal Sarandi - River Plate -:-
02:30Boca Juniors - Rosario -:-
21:30Aldosivi - Velez Sarsfield -:-
00:00Talleres Cordoba - Patronato -:-
00:00Union Santa Fe - Gimnasia L.P. -:-

ARGENTINA: Rezervna liga - Druga stopnja

15:00Racing Club 2 - Banfield 2 -:-
16:00Estudiantes 2 - Argentinos Jrs 2 -:-

AVSTRALIJA: NPL Victoria

11:30Green Gully - Eastern Lions -:-

AZIJA: AFC Liga prvakov - Končnica

10:00Daegu (Kor) - Jeonbuk (Kor) -:-
13:00Kobe (Jpn) - Yokohama M. (Jpn) -:-

BOLIVIJA: Nacional B - Prva stopnja

01:00Mariscal Sucre - Libertad FC -:-

BRAZILIJA: Serie B

00:00Criciuma - Operario -:-

BRAZILIJA: Pokal Brazilije

01:00Fluminense - Fortaleza -:-
02:30Athletico-PR - Flamengo RJ -:-
02:30Corinthians - Atletico GO -:-

BRAZILIJA: Copa Paulista

00:00Oeste - Agua Santa -:-

BRAZILIJA: Brasileiro U20 - Končnica

20:30Palmeiras U20 - Vasco U20 -:-

EGIPT: Premier liga

18:30Al Masry - Ismaily -:-
18:30El Gounah - Ghazl El Mahallah -:-
21:00Future FC - Ceramica Cleopatra -:-

EKVADOR: Ekvadorski pokal - Skupinski del

02:00Nueve de Octubre - Mushuc Runa -:-

ESTONIJA: Pokal Estonije

18:00FC Tallinn - Flora U21 -:-
18:00Nomme Kalju - Levadia -:-

EVROPA: Liga prvakov ženske - Kvalifikacija

10:00Sarajevo Ž (Bih) - Birkirkara Ž (Mlt) -:-
11:00Dinamo Minsk Ž (Blr) - Beroe Ž (Bul) -:-
11:00Valur Ž (Ice) - Hayasa Ž (Arm) -:-
11:00Žilstroj-2 Ž (Ukr) - Guria L. Ž (Geo) -:-
12:00Benfica Ž (Por) - Hajvalia Ž (Kos) -:-
12:00Minsk FK Ž (Blr) - Slovacko Ž (Cze) -:-
14:00Ajax Ž (Ned) - Kristianstad Ž (Swe) -:-
14:00Gintra Universitetas Ž (Ltu) - KuPS Ž (Fin) -:-
14:00Paris FC Ž (Fra) - Servette Ž (Sui) -:-
15:30Flora Ž (Est) - Kiryat Gat Ž (Isr) -:-
15:30PAOK Ž (Gre) - Swansea Ž (Wal) -:-
16:30Apollon Limasol Ž (Cyp) - SFK Riga Ž (Lat) -:-
17:00Brann Ž (Nor) - ALG Spor Ž (Tur) -:-
17:00Olimpia Cluj Ž (Rou) - Glentoran Ž (Nir) -:-
17:00St. Polten Ž (Aut) - Ljuboten Ž (Mkd) -:-
17:30Pomurje Ž (Slo) - Shelbourne Ž (Irl) -:-
18:00Breidablik Ž (Ice) - Rosenborg Ž (Nor) -:-
18:00Breznica Ž (Mne) - Myjava Ž (Svk) -:-
18:00Shymkent Ž (Kaz) - ŽNK Split Ž (Cro) -:-
18:00Twente Ž (Ned) - Anenii Noi Ž (Mda) -:-
19:00Fortuna Hjorring Ž (Den) - Eintracht Ž (Ger) -:-
20:00Ferencvaroš Ž (Hun) - Rangers Ž (Sco) -:-
20:00RSC Anderlecht Ž (Bel) - UKS SMS Lodz Ž (Pol) -:-
20:30Juventus Ž (Ita) - Racing Luxembourg Ž (Lux) -:-
20:35Glasgow City Ž (Sco) - AS Roma Ž (Ita) -:-
21:00Manchester City Ž (Eng) - Tomiris-Turan Ž (Kaz) -:-
21:00Real Madrid Ž (Esp) - Sturm Graz Ž (Aut) -:-
21:00Zurich Ž (Sui) - KI Klaksvik Ž (Fai) -:-

FINSKA: Ykkonen

17:30TPS Turku - Ekenas -:-

FINSKA: Kakkonen - Skupina B

17:30Honka Akatemia - EPS -:-

INDIJA: Durand Cup

11:30Mumbai City - Indian Navy -:-
14:30Neroca FC - TRAU FC -:-

INDONEZIJA: Liga 1

11:00PSIS Semarang - Persik Kediri -:-
15:30PS Barito Putera - Bali United -:-

IRAN: Pro Liga

17:00Malavan - Esteghlal -:-
18:00Mes Rafsanjan - Gol Gohar -:-
18:30Sepahan - Nassaji Mazandaran -:-

ISLANDIJA: Lengjudeildin

20:00Fjolnir - Grindavik -:-
20:00Kordrengir - Vestri -:-
20:00Vogar - Grotta Seltjarnarnes -:-
21:15Afturelding - KV Reykjavik -:-
21:15Fylkir - Selfoss -:-

ISLANDIJA: Pokal Islandije

22:00Vikingur Reykjavik - KR Reykjavik -:-

IZRAEL: Leumit liga

18:00Agudat Sport Ashdod - Akei Nazareth -:-
18:00Bnei Yehuda - I. Ramat HaSharon -:-
18:00H. Kfar Saba - Hapoel I. R. Lezion -:-
18:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Afula -:-
18:00Ironi Tiberias - H. Akko -:-
18:00M. Petach Tikva - Nof Hagalil -:-
18:00MS Kafr Qasim - H. Petah Tikva -:-
18:00Maccabi Jaffa - Hap. Ramat Gan -:-

JORDANIJA: Pokal Jordanije

17:00Sahab - Al Wehda -:-
19:30Al Salt - Al Khaledeya -:-
19:30Moghayer Al Sarhan - Sama -:-

JUŽNA KOREJA: WK League ženske

11:00Changnyeong Ž - Seoul Ž -:-
11:00Incheon Hyundai Steel Ž - Gyeongju Ž -:-
11:00Sejong Sportstoto Ž - Hwacheon Ž -:-
11:00Suwon FC Ž - Boeun Sangmu Ž -:-

KANADA: Kanadska Premier liga

01:00Atl. Ottawa - HFX Wanderers -:-

KITAJSKA: Liga Jia

10:00Guangxi Pingguo Haliao - Beijing SU -:-
10:00Hebei Kungfu - Xinjiang Tianshan -:-
10:00Nanjing City - Qingdao Youth Island -:-
10:00Shenyang Urban FC - Jiangxi Beidamen -:-

KOLUMBIJA: Primera B - Clausura

22:00Atletico - Tigres -:-

KOLUMBIJA: Copa Colombia

01:00Ind. Medellin - Deportes Tolima -:-
03:15Fortaleza - Millonarios -:-
00:30U. Magdalena - La Equidad -:-

LITVA: I Lyga

18:00Marijampole City - Neptunas -:-

MALEZIJA: Superliga

14:15Kuala Lumpur City - NS Matrix -:-
15:00Penang - Sri Pahang -:-

MEHIKA: Liga MX - Apertura

02:00Toluca - Monterrey -:-
04:05Cruz Azul - Club Tijuana -:-
04:05Pachuca - Club America -:-

MEHIKA: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Alacranes de Durango - Leones Negros -:-
02:05Tlaxcala - Celaya -:-
04:05Dorados de Sinaloa - Tapatio -:-
00:00Tepatitlan de Morelos - Correcaminos -:-

MEHIKA: Liga MX U20 - Apertura

16:00Atl. San Luis U20 - UNAM U20 -:-
18:00Santos Laguna U20 - Club Leon U20 -:-

MJANMAR: Nacionalna liga

10:30Rakhine United - Chinland -:-

NEMČIJA: Oberliga Bavarska Jug

19:30VfB Hallbergmoos-Goldach - Deisenhofen -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 6

19:00Senja - Mjolner -:-

NORVEŠKA: Nasjonal U19 CL - Končnica

14:00Stromsgodset U19 - Valerenga U19 -:-

OMAN: Profesionalna liga

19:45Sur Club - Al-Msnaa -:-
19:55Seeb - Al-Bashaeer -:-
22:00Al Oruba - Al Suwaiq -:-

PANAMA: LPF - Clausura

03:00Chiriqui - Herrera -:-

RUSIJA: Divizija Supreme ženske

19:00Krasnodar Ž - Rubin Ž -:-

SEVERNA IN SREDNJA AMERIKA: Liga CONCACAF

02:00Cibao (Dom) - Motagua (Hon) -:-
04:00Hankook (Blz) - Alianza FC (Sal) -:-
00:00Real Espana (Hon) - Cartagines (Cos) -:-

SOMALIJA: Prvenstvo Nation Link Telecom

14:30Badbaado - Mogadishu City -:-

SVET: Svetovno prvenstvo ženske U20

01:00Nizozemska U20 Ž - Gana U20 Ž -:-
01:00ZDA U20 Ž - Japonska U20 Ž -:-
04:00Južna Koreja U20 Ž - Francija U20 Ž -:-
04:00Nigerija U20 Ž - Kanada U20 Ž -:-

SVET: Mednarodni pokal prvakov ženske

02:30Lyon Ž - Chelsea Ž -:-
05:00Monterrey Ž - Portland Thorns Ž -:-

UZBEKISTAN: Superliga

16:00Termez Surkhon - Met. Bekobod -:-
17:00Qizilqum - Dinamo Samarkand -:-

VENEZUELA: Primera Division

22:00Aragua - Mineros -:-
22:00Dep. Tachira - Universidad Central -:-
22:00La Guaira - Zulia -:-
22:00Lara - Estudiantes M. -:-
22:00Metropolitanos - Monagas -:-
22:00Portuguesa - Caracas -:-
22:00Puerto Cabello - Hermanos Colmenares -:-
22:00Zamora - Carabobo -:-

ZDA: MLS

01:30Atlanta Utd - New York Red Bulls -:-
01:30Toronto FC - New England Revolution -:-
02:00New York City - Charlotte -:-
03:00Dallas - Philadelphia Union -:-
04:00Vancouver Whitecaps - Colorado Rapids -:-

ZDA: USL Championship

02:00Birmingham - Detroit -:-
03:00New Mexico - Memphis -:-
04:00OC Blues - Las Vegas Lights -:-
05:00Sacramento Republic - Colorado Springs -:-

ZDA: MLS Next Pro

01:00Orlando City B - Rochester New York -:-

ZDA: USL League One

02:00Union Omaha - Charlotte Independ. -:-
04:00Northern Colorado - Tucson -:-

ZDA: NISA

01:00Albion San Diego - Maryland Bobcats -:-

ZDA: NWSL ženske

02:30Houston Dash Ž - Gotham Ž -:-

ČILE: Čilski pokal

23:00Antofagasta - Curico Unido -:-
00:00Nublense - Colo Colo -:-
02:30O'Higgins - U. Espanola -:-
00:00Huachipato - Coquimbo -:-

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norrland

19:30Storfors AIK - Boden -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.