OSVEŽI

Nogomet » 01.02.2022 » Vse tekme

AZIJA: Svetovno prvenstvo - Kvalifikacije - Tretja stopnja

11:14Japonska - Savdska Arabija -:-
13:00Libanon - Irak -:-
13:00Vietnam - Kitajska -:-
15:00Sirija - Južna Koreja -:-
15:30Iran - Združeni arabski emirati -:-
17:00Oman - Avstralija -:-

JUŽNA AMERIKA: Svetovno prvenstvo - Kvalifikacije

21:00Bolivija - Čile -:-
00:00Urugvaj - Venezuela -:-
00:30Argentina - Kolumbija -:-

ANGLIJA: Championship, Druga liga

20:45Millwall - Preston -:-
20:45Swansea - Luton -:-

ANGLIJA: League One

20:45Doncaster - Rotherham -:-
20:45Gillingham - Crewe -:-
20:45Sheffield Wed - Morecambe -:-
20:45Wigan - Oxford Utd -:-
20:45Wimbledon - Cheltenham -:-
21:00Bolton - Cambridge Utd -:-

ANGLIJA: League Two

20:45Bradford City - Leyton Orient -:-
20:45Colchester - Rochdale -:-
20:45Harrogate - Mansfield -:-
20:45Northampton - Barrow -:-
20:45Port Vale - Forest Green -:-
20:45Salford - Carlisle -:-
20:45Swindon - Crawley -:-
20:45Tranmere - Stevenage -:-

ANGLIJA: National League

20:45Southend - Barnet -:-
20:45Yeovil - Weymouth -:-

ANGLIJA: NL sever

20:45Chester - Brackley Town -:-
20:45Kettering - Southport -:-
20:45Kidderminster - Leamington -:-

ANGLIJA: NL jug

20:45Dartford - Ebbsfleet -:-
20:45Dorking - Oxford City -:-
20:45Hampton & Richmond - Eastbourne Boro -:-
20:45Maidstone Utd - Braintree -:-

ANGLIJA: NPL Premier Division

20:45Atherton - Ashton Utd -:-
20:45Lancaster - Grantham -:-

ANGLIJA: Southern League Central Division

20:45Banbury - Biggleswade -:-
20:45Needham Market - Leiston -:-
20:45Rushall - Stourbridge -:-

ANGLIJA: Southern League South Division

20:45Harrow - Hayes & Yeading -:-
20:45Hendon - Gosport -:-
20:45Taunton - Salisbury -:-
20:45Truro City - Tiverton -:-

ANGLIJA: Isthmian League Premier Division

20:45Bognor Regis - Corinthian-Casuals -:-
20:45Potters Bar - Cray Wanderers -:-

ANGLIJA: Professional Development League

14:00Bristol City U23 - Cardiff U23 -:-
14:00Coventry U23 - Hull U23 -:-
14:00Swansea U23 - Millwall U23 -:-

ANGLIJA: Premier liga U18

13:00Manchester City U18 - Blackburn U18 -:-

ANGOLA: Girabola

15:00Sagrada - Sporting de Cabinda -:-

AVSTRALIJA: A-Liga

09:45Macarthur FC - Western United -:-

AZERBAJDŽAN: Azerbajdžanski pokal

14:30Karabag - Keshla -:-
16:45Nefči Baku - Sabah Baku -:-

BRAZILIJA: Campeonato Matogrossense

00:00Acao - Luverdense -:-

BRAZILIJA: Campeonato Paulista

00:00Bragantino - Guarani -:-
23:00Palmeiras - Agua Santa -:-

BRAZILIJA: Campeonato Paulista A2

00:00Portuguesa - Monte Azul -:-

BRAZILIJA: Campeonato Pernambucano

23:00Sete de Setembro - Nautico -:-

CIPER: Ciprski pokal

16:00Omonia - PO Xylotympou 2006 -:-

EGIPT: Ligaški pokal

16:00Ghazl El Mahallah - Ceramica Cleopatra -:-
16:00Pharco - Enppi -:-
16:00Zamalek - El Gaish -:-

FRANCIJA: Ligue 2

19:00Auxerre - Paris FC -:-
19:00Niort - Dunkerque -:-
19:00Pau - Nimes -:-
19:00Valenciennes - Nancy -:-

HONGKONG: FA pokal

09:00Eastern AA - Kitchee -:-

INDIJA: ISL

15:00Goa - Odisha -:-

INDONEZIJA: Liga 1

09:15Persipura Jayapura - Madura United -:-
12:15Bhayangkara Solo - PS Barito Putera -:-
14:45Persela Lamongan - Arema -:-

ITALIJA: Serie C - Skupina A

14:30Pro Patria - Trento -:-
14:30Pro Vercelli - Pro Sesto -:-
18:00FeralpiSalo - Seregno -:-
18:00Giana Erminio - Mantova -:-
18:00Legnago Salus - Lecco -:-
18:00Pergolettese - Padova -:-
18:00Piacenza - Virtus Verona -:-
18:00Renate - Fiorenzuola -:-
18:00Sudtirol - AlbinoLeffe -:-
18:00Triestina - Juventus U23 -:-

ITALIJA: Primavera 1

11:00AS Roma U19 - Lecce U19 -:-
11:30Pescara U19 - Cagliari U19 -:-
13:00Empoli U19 - Genoa U19 -:-
13:00Sampdoria U19 - Fiorentina U19 -:-
15:00Milan U19 - Inter U19 -:-

IZRAEL: Liga Alef sever

16:00Hapoel Karf Kanna - Hapoel Migdal HaEmek -:-

IZRAEL: Državni pokal

19:00Bnei Yehuda - Hapoel Haifa -:-
19:30M. Petach Tikva - Hapoel Beer Sheva -:-

KOLUMBIJA: Primera A - Apertura

00:00Deportivo Pasto - Jaguares de Cordoba -:-
02:05Deportes Tolima - U. Magdalena -:-

KOLUMBIJA: Primera B - Apertura

21:30Real Cartagena - Fortaleza -:-

MEHIKA: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Tepatitlan de Morelos - Alebrijes Oaxaca -:-

MEHIKA: Liga MX ženske - Clausura

01:00Juarez Ž - Monterrey Ž -:-
02:00Club Leon Ž - Queretaro Ž -:-
02:00Guadalajara Chivas Ž - Cruz Azul Ž -:-
03:00Mazatlan FC Ž - Atl. San Luis Ž -:-
03:00UNAM Ž - Santos Laguna Ž -:-
04:00Club Tijuana Ž - Tigres Ž -:-

PORTUGALSKA: Liga Portugal

21:15Santa Clara - Boavista -:-

PORTUGALSKA: Liga Revelacao U23 - Skupina za obstanek

12:00Famalicao U23 - Sporting U23 -:-
12:00Farense U23 - Guimaraes U23 -:-
12:00Maritimo U23 - Vizela U23 -:-
18:00Belenenses U23 - Academica U23 -:-

SAUDOVA ARABIJA: Division 1

13:55Al Kholood - Al-Shoalah -:-
14:10Ohod - Bisha -:-
16:00Al-Nahda - Al Khaleej -:-

SVET: Mednarodne prijateljske

12:00DR Kongo - Bahrajn -:-
12:00Nepal - Mavricij -:-
15:55Kuvajt - Libija -:-
16:00Nova Zelandija - Uzbekistan -:-
23:00Surinam - Gvajana -:-

SVET: Klubske prijateljske

11:00Jihlava (Cze) - Chrudim (Cze) -:-
11:30Tikveš (Mkd) - Kuban (Rus) -:-
12:00Silkeborg (Den) - Randers (Den) -:-
13:00Besa 1976 (Mkd) - Vushtrria (Kos) -:-
13:00SKA Rostov (Rus) - Vardar (Mkd) -:-
13:00Torpedo Moskva (Rus) - Sileks (Mkd) -:-
14:00Ararat-Armenia (Arm) - Slovan Bratislava (Svk) -:-
14:00Ružomberok (Svk) - Dinamo Moskva (Rus) -:-
17:00Velež Mostar (Bih) - GOŠK Gabela (Bih) -:-
19:00Simmeringer (Aut) - Mannsworth (Aut) -:-

UGANDA: Premier liga

13:00Bright Stars - Uganda Revenue -:-
13:00PreloženaVilla - Arua Hill -:-
13:00PreloženaWakiso Giants - Vipers -:-

WALES: Cymru Premier

20:45TNS - Druids -:-
21:00Aberystwyth - Haverfordwest -:-

ŠKOTSKA: Premier liga

20:45Dundee - Dundee Utd -:-
20:45Hibernian - Hearts -:-
20:45Livingston - St. Johnstone -:-
20:45Ross County - Aberdeen -:-
20:45St Mirren - Motherwell -:-

ŠKOTSKA: Championship

20:45Partick - Ayr -:-
20:45Raith - Queen of South -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.