OSVEŽI

Nogomet » 02.02.2022 » Vse tekme

JUŽNA AMERIKA: Svetovno prvenstvo - Kvalifikacije

00:00Urugvaj - Venezuela -:-
00:30Argentina - Kolumbija -:-
01:30Brazilija - Paragvaj -:-
03:00Peru - Ekvador -:-

ALŽIRIJA: Division 1

17:00Paradou - Constantine -:-
17:00USM Alger - JS Kabylie -:-

ANGLIJA: Championship, Druga liga

20:45Barnsley - Cardiff -:-
20:45Huddersfield - Derby -:-

ANGLIJA: Professional Development League

14:00Wigan U23 - Peterborough U23 -:-

ANGLIJA: Pokal Premier lige

20:00Watford U23 - Huddersfield U23 -:-

ANGLIJA: League Cup ženske - Končnica

20:00Chelsea Ž - Manchester Utd Ž -:-

AVSTRALIJA: A-Liga

09:45WS Wanderers - Perth Glory -:-

AVSTRALIJA: A-Liga Ženske

09:35Sydney Ž - Brisbane Ž -:-

AZERBAJDŽAN: Azerbajdžanski pokal

14:00Zira - Sabail -:-
16:15SumQayit City - Gabala -:-

BELGIJA: Jupiler Pro League

18:45Kortrijk - Antwerp -:-

BELGIJA: Druga amaterska divizija skupina ACFF

20:00Waremme - Givry -:-

BELGIJA: Belgijski pokal

20:45Gent - Club Brugge -:-

BELGIJA: Superliga ženske

20:30Leuven Ž - Waregem Ž -:-

BRAZILIJA: Campeonato Alagoano

22:00CSE - Jacyoba -:-
00:00Alianca - ASA -:-

BRAZILIJA: Campeonato Amazonense

20:00Penarol - JC -:-
20:00Sao Raimundo AM - Fast Clube -:-
20:30Amazonas - Manaus -:-
20:30Princesa Solimoes - Operario Esporte Clube -:-

BRAZILIJA: Campeonato Baiano

23:15Bahia De Feira - Unirb -:-
23:15Vitoria - Bahia -:-

BRAZILIJA: Campeonato Brasiliense

19:30Gama - Paranoa -:-
19:30Santa Maria - Capital -:-
19:30Taguatinga Esporte - Unai EC -:-

BRAZILIJA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

19:30Bangu - Volta Redonda -:-
22:00Flamengo RJ - Boavista SC -:-

BRAZILIJA: Campeonato Catarinense

20:00Barra FC - Concordia -:-
20:00Prospera Criciuma - Chapecoense-SC -:-
23:00Brusque - Marcilio Dias -:-

BRAZILIJA: Campeonato Cearense

19:00Maracana - Crato -:-
20:00Caucaia - Ferroviario -:-
20:00Icasa-CE - Atletico-CE -:-
23:00Iguatu - Pacajus -:-

BRAZILIJA: Campeonato Gaucho

20:30Gremio - EC Sao Jose -:-
23:00Sao Luiz - Internacional -:-
23:00Ypiranga FC - Uniao RS -:-

BRAZILIJA: Campeonato Goiano

19:30Clube Recreativo e Atletico Catalano - Ipora -:-
00:30Aparecidense - Vila Nova -:-
00:30Atletico GO - Goiatuba -:-
00:30Gremio Anapolis - Goianesia -:-
00:30Morrinhos - Anapolis -:-

BRAZILIJA: Campeonato Maranhense - Prva stopnja

23:00Sampaio Correa - Pinheiro -:-

BRAZILIJA: Campeonato Matogrossense

00:00Acao - Luverdense -:-
20:30Uniao Rondonopolis - Operario VG -:-
23:00Gremio Sorriso - Dom Bosco -:-
00:30Cuiaba - Nova Mutum -:-
00:30Sinop - Academia FC -:-

BRAZILIJA: Campeonato Mineiro

21:30Cruzeiro - America MG -:-
23:30Pouso Alegre - Athletic Club -:-
23:30Uberlandia - Atletico-MG -:-
00:00Caldense - Tombense -:-
00:00Patrocinense - URT -:-
00:30Villa Nova MG - Democrata GV -:-

BRAZILIJA: Campeonato Paraense

13:30Tapajos - Independente -:-

BRAZILIJA: Campeonato Paranaense

19:00Sao Joseense - Parana -:-
23:00Operario - Cascavel -:-
23:30Coritiba - Rio Branco PR -:-

BRAZILIJA: Campeonato Paulista

23:00Palmeiras - Agua Santa -:-
01:00Botafogo SP - Ferroviaria -:-
23:00Ponte Preta - Novorizontino -:-
23:00Santo Andre - Sao Bernardo -:-

BRAZILIJA: Campeonato Paulista A2

19:00Audax-SP - Velo Clube -:-
19:00Juventus-SP - Piracicaba -:-
19:00Primavera EC - Sao Caetano -:-
19:00Rio Claro - Oeste -:-
23:00Taubate - Linense -:-
00:00Portuguesa Santista - RB Brasil -:-

BRAZILIJA: Campeonato Pernambucano

23:00Sete de Setembro - Nautico -:-
00:30Retro - Sport Recife -:-

BRAZILIJA: Campeonato Piauiense

01:30River-PI - Fluminense-PI -:-
23:00Flamengo PI - Corisabba -:-
00:00AE Altos - Oeirense -:-

BRAZILIJA: Campeonato Potiguar - Prva stopnja

19:00America RN - Potiguar -:-
19:00Assu RN - ABC -:-
19:00CE Forca E Luz - Santa Cruz de Natal -:-
19:00Potyguar - Globo -:-

BRAZILIJA: Campeonato Sergipano

22:00PreloženaBoca Junior - America SE -:-
22:00PreloženaCS Maruinense - Itabaiana -:-
22:00PreloženaConfianca - Frei Paulistano -:-
22:00PreloženaFalcon - Sergipe -:-
22:00PreloženaLagarto - Atletico Gloriense -:-
00:15Sergipe - Confianca -:-

BRAZILIJA: Campeonato Sul-Matogrossense - Prva stopnja

20:00Aquidauanense - Naviraiense -:-

BRAZILIJA: Campeonato Tocantinense

20:00Tocantins - Uniao Araguainense -:-

BRAZILIJA: Copa do Nordeste

23:30Alagoinhas - CRB -:-
23:30Floresta EC - Fortaleza -:-

CIPER: Divizija 2

13:30E.N. Paralimni - Sotiras -:-
13:30Ermis - Anagennisi -:-

CIPER: Ciprski pokal

15:00Paeek - AEK Larnaka -:-
17:00Ol. Nikozija - APOEL -:-

DR KONGO: Ligue 1

14:30Mazembe - RCK -:-

FINSKA: Pokal Suomen ženske

16:30Ilves 2 Ž - Ilves Ž -:-

GRČIJA: Superliga

14:00Asteras T. - PAS Giannina -:-
16:15OFI Kreta - Panathinaikos -:-
16:15Olympiakos - Panetolikos -:-
18:30Aris - AEK -:-
18:30Volos - Ionikos -:-
20:30Apollon Smirnis - PAOK -:-

GRČIJA: Gamma Ethniki - skupina 4

14:00Acheron Kanalaki - Panagriniakos -:-
14:00PreklicanaAmvrakikos Loutrou - Aias Gastounis -:-
14:00Diavolitsi - Panegialios -:-
14:00Ethnikos Skoulikadou - Anagennisi Arta -:-
14:00Nafpaktiakos A. - Diagoras Vrachneikon -:-
14:00Panachaiki 2005 - Tilikratis L. -:-

GVATEMALA: Liga Nacional - Clausura

19:00Achuapa - Solola -:-
19:00Iztapa - Dep. Malacateco -:-
19:30Municipal - Comunicaciones -:-
22:00Santa Lucia - Guastatoya -:-

INDIJA: ISL

15:00East Bengal - Chennaiyin -:-

INDONEZIJA: Liga 1

09:15PSS Sleman - Persik Kediri -:-
09:15Persita - Borneo -:-
12:15PSM Makassar - Persib Bandung -:-
14:45PSIS Semarang - Persebaya -:-

IRAN: Divizija 1

11:30Arman Gohar - Esteghlal Molasani -:-
11:30Astara - Pars Janoobi Jam -:-
11:30Esteghlal Khuzestan - Mes Shahr Babak -:-
11:30Mes Kerman - Kheybar Khorramabad -:-
11:30Qashqai Shiraz - Khooshe Talaee -:-
11:30Rayka Babol - Shams Azar Qazvin -:-
11:30Shahin Bushehr - Machine Sazi -:-
11:30Shahrdari Hamedan - Saipa -:-
11:30Vista Toorbin - Malavan -:-

ITALIJA: Serie C - Skupina B

21:00AC Imolese - Viterbese -:-
21:00Cesena - Lucchese -:-
21:00Fermana - Gubbio -:-
21:00Grosseto - Pistoiese -:-
21:00Olbia - Ancona-Matelica -:-
21:00Pescara - Carrarese -:-
21:00Pontedera - Vis Pesaro -:-
21:00Reggiana - Modena -:-
21:00Siena - Teramo -:-
21:00Virtus Entella - Montevarchi -:-

ITALIJA: Serie C - Skupina C

18:00Catanzaro - Picerno -:-
18:00Fidelis Andria - Catania -:-
18:00Monopoli - Turris -:-
18:00Monterosi - Bari -:-
18:00Paganese - Latina -:-
18:00Potenza - Foggia -:-
18:00Taranto - Campobasso -:-
18:00Vibonese - Virtus Francavilla -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina A

14:30Caronnese - Ticino -:-
14:30Casale - Sestri Levante -:-
14:30Chieri - HSL Derthona -:-
14:30Fossano - Citta di Varese -:-
14:30Gozzano - Asti -:-
14:30Lavagnese - Imperia -:-
14:30Novara - Borgosesia -:-
14:30PDHA - Bra -:-
14:30Saluzzo - Ligorna -:-
14:30Vado - Sanremese -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina B

14:30Arconatese - Crema -:-
14:30Calcio Caravaggese - Breno -:-
14:30Ciserano-Bergamo - Ponte San Pietro -:-
14:30Folgore Caratese - Legnano -:-
14:30Franciacorta - Casatese -:-
14:30Leon - Brusaporto -:-
14:30Real Calepina - Olginatese -:-
14:30Sona - SG City Nova -:-
14:30Villa Valle - Desenzano Calvina -:-
14:30Vis Nova Giussano - Castellanzese -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina C

14:30Adriese - Delta Rovigo -:-
14:30ArzignanoChiampo - Union Clodiense -:-
14:30Luparense - Ambrosiana -:-
14:30San Martino Speme - Este -:-
14:30Spinea - Cartigliano -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina D

14:30Aglianese Calcio - Forli -:-
14:30Alcione Milano - Prato -:-
14:30Ath. Carpi - Sasso Marconi -:-
14:30Correggese - Sammaurese -:-
14:30Fanfulla - Tritium -:-
14:30Ghivizzano Borgo - Lentigione -:-
14:30Mezzolara - SCD Progresso -:-
14:30Real Forte Querceta - San Donnino -:-
14:30Rimini - G.S. Bagnolese -:-
14:30Seravezza Pozzi - Ravenna -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina E

14:30Flaminia - Arezzo -:-
14:30Rieti - Montespaccato -:-
14:30Trestina - Follonica Gavorrano -:-
14:30Unipomezia - Foligno -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina F

14:30Castelnuovo Vomano - Vastogirardi -:-
14:30Fano - Porto D'Ascoli -:-
14:30Matese - Trastevere Calcio -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina G

14:30Aprilia - Muravera -:-
14:30Cynthialbalonga - R. Monterotondo -:-
14:30Nuova Florida - Latte Dolce -:-
14:30Vis Artena - Arzachena -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina H

14:30A.C.D. Nardo - SS Nola 1925 -:-
14:30Audace Cerignola - Molfetta Calcio -:-
14:30Bisceglie - Casarano -:-
14:30Bitonto - Brindisi -:-
14:30Casertana - Citta di Fasano -:-
14:30Francavilla - Nocerina -:-
14:30Gravina - Altamura -:-
14:30Lavello - San Giorgio -:-
14:30Mariglianese - Rotonda -:-
14:30Virtus Matino - Sorrento -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina I

14:30Cavese - Trapani -:-
14:30Gelbison Cilento - Giarre -:-
14:30Lamezia Terme - Santa Maria Cilento -:-
14:30Licata - Biancavilla -:-
14:30Paterno - Rende Calcio -:-
14:30Portici 1906 - Troina -:-
14:30Real Aversa - Sancataldese -:-
14:30S. Agata - Cittanovese -:-
14:30San Luca - Castrovillari -:-

ITALIJA: Primavera 1

12:30Napoli U19 - Spal U19 -:-
14:30Atalanta U19 - Torino U19 -:-
14:30Bologna U19 - Verona U19 -:-
16:30Juventus U19 - Sassuolo U19 -:-

IZRAEL: Državni pokal

18:30Maccabi Tel Aviv - Maccabi Jaffa -:-
19:30Hapoel Hadera - Maccabi Haifa -:-

KOLUMBIJA: Primera A - Apertura

20:00Bucaramanga - Alianza Petrolera -:-
22:05Envigado - Millonarios -:-
00:10Dep. Cali - Pereira -:-

MEHIKA: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Tepatitlan de Morelos - Alebrijes Oaxaca -:-
02:05Pumas Tabasco - Celaya -:-
04:05Venados - Correcaminos -:-
00:00Raya2 - Atlante -:-

NEMČIJA: 3. liga

19:00Duisburg - VfL Osnabruck -:-

NEMČIJA: Regionalliga Sever

19:30Altona - Heider SV -:-

NEMČIJA: Regionalliga Severovzhod

19:00Berlin Ankaraspor - Auerbach -:-
19:00Furstenwalde - TB Berlin -:-
19:00Luckenwalde - Lokomotive Leipzig -:-
19:00Tasmania Berlin - Lichtenberg -:-

NEMČIJA: Regionalliga Zahod

14:00Borussia M. II - Dusseldorf II -:-
19:30Aachen - Homberg -:-
19:30Ahlen - RW Essen -:-
19:30PreloženaWegberg-Beeck - Fortuna Köln -:-
19:30Wiedenbruck - Lippstadt -:-

NEMČIJA: Oberliga Hamburg

19:00Hamm United - Bramfelder SV -:-

NEMČIJA: Oberliga Bremen

19:30PreloženaBorgfeld - Hemelingen -:-
19:30PreloženaKomet Arsten - Hastedt -:-
19:30PreloženaSFL Bremerhaven - Brinkumer -:-

NIGERIJA: NPFL

16:00Abia Warriors - Wikki -:-
16:00Akwa - Kwara -:-
16:00Enugu Rangers - Plateau United -:-
16:00Gombe United - MFM FC -:-
16:00Kano Pillars - Remo Stars -:-
16:00Katsina Utd - Sunshine Stars -:-
16:00Lobi Stars - Niger Tornadoes -:-
16:00Nasarawa - Enyimba -:-
16:00Rivers United - Dakkada FC -:-
16:00Shooting Stars - Heartland -:-

PORTUGALSKA: Liga Portugal

20:00Benfica - Gil Vicente -:-
21:45Belenenses - Sporting -:-

PORTUGALSKA: Liga Portugal 2

16:30Chaves - Varzim -:-
16:30Leixoes - Mafra -:-
18:00Rio Ave - Sp. Covilha -:-

PORTUGALSKA: Liga 3

12:00Amora - Alverca -:-
20:30Felgueiras - S. Joao Ver -:-
21:00Anadia - Lusitania -:-

PORTUGALSKA: Campeonato de Portugal

16:00Olhanense - Louletano -:-
16:00Vitoria Sernache - Castelo Branco -:-

PORTUGALSKA: Taça da Liga ženske

12:00Braga Ž - Sporting Ž -:-
15:30Benfica Ž - Famalicao Ž -:-

SAUDOVA ARABIJA: Division 1

13:25Al Jeel - Al Oruba -:-
13:55Al Akhdoud - Al Qadisiya -:-
14:10Al Ain - Jeddah -:-
16:15Al-Kawkab - Hajer -:-

SVET: Mednarodne prijateljske

23:00Surinam - Gvajana -:-
02:00Belize - Nikaragva -:-

SVET: Klubske prijateljske

10:30Voska Sport (Mkd) - Pelister (Mkd) -:-
11:00Sosnowiec (Pol) - Aktobe (Kaz) -:-
11:00Tychy (Pol) - Jastrzebie (Pol) -:-
13:00Belasica (Mkd) - Pobeda (Mkd) -:-
13:00Mariupol (Ukr) - Široki Brijeg (Bih) -:-
13:30Banska Bystrica (Svk) - Brno (Cze) -:-
14:00Brabrand (Den) - Aarhus Fremad (Den) -:-
14:00Tikveš (Mkd) - Voska Sport (Mkd) -:-
14:00Vlašim (Cze) - Ostrava B (Cze) -:-
14:00Vyšehrad (Cze) - Varnsdorf (Cze) -:-
15:00Liefering (Aut) - Villarreal B (Esp) -:-
17:30SC Sopron (Hun) - Szabadkikoto (Hun) -:-
18:00Nottingen (Ger) - Aalen (Ger) -:-
18:00Polkowice (Pol) - KKS Kalisz (Pol) -:-
18:00Raufoss (Nor) - Skeid (Nor) -:-
19:15Heimstetten (Ger) - Holzkirchen (Ger) -:-
19:30Ennepetal (Ger) - Duisburg (Ger) -:-

TAJSKA: Tajska liga 1

12:00Bangkok Utd - Samut Prakan City -:-
12:00Chiangmai Utd - Suphanburi -:-
12:30Police Tero - Buriram -:-

TAJSKA: Tajska liga 2

12:00Udon Thani - Chainat -:-

TAJSKA: Tajski FA pokal

12:00Muangthong Utd - Uthai Thani -:-
13:00Pathum United - Port MTI FC -:-

TURČIJA: 3. Lig Skupina 2

11:00Aksaray Bld. - Yomraspor -:-
11:00Beyoglu Yeni Carsi - Malatya -:-
11:00Darica Genclerbirligi - Duzcespor -:-
11:00Hacettepe - Altindag Bld. -:-
11:00Igdir FK - Bayrampasa -:-
11:00Kestel - Iskenderun -:-
11:00Kizilcabolukspor - 52 Orduspor -:-
11:00Kusadasispor - Carsambaspor -:-
11:00Siirt Ozel - Elazig Karakocan -:-

TURČIJA: Super Lig Ženske

10:00ALG Spor Ž - Karagumruk Ž -:-
10:00Belediyesi Ž - Fomget Genclik Ve Spor Ž -:-
10:00Fatih Vatanspor Ž - 1207 Antalyaspor Ž -:-
10:00Hatayspor Ž - Karadeniz Ereglispor Ž -:-
10:00Kayseri Ž - Sivasspor Ž -:-
10:00Kirecburnu Ž - Fenerbahče Ž -:-
10:00Konak Bld. Ž - Adana Idmanyurd Ž -:-
10:00Rizespor Ž - Dudullu Ž -:-
10:00Trabzonspor Ž - Galatasaray Ž -:-
10:00Yabancilar Ž - Hakkarigucu Ž -:-
12:00Bešiktaš Ž - Amed SK Ž -:-
12:00Kocaeli Bayan Ž - Altay Ž -:-

UGANDA: Premier liga

13:00PreloženaOnduparaka FC - Bright Stars -:-
13:00PreloženaPolice - BUL -:-
13:00Vipers - Villa -:-

ŠKOTSKA: Premier liga

20:45Celtic - Rangers -:-

ŠPANIJA: Primera RFEF - skupina 2

19:30Sabadell - Betis B -:-

ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 4

20:00San Roque - Xerez D.F.C. -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 2

18:00El San Martin - Gijon Industrial -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 4

18:00Urduliz - Portugalete -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 5

18:00San Cristobal CP - Granollers -:-
18:00Vilafranca - Vilassar de Mar -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 6

18:00Callosa - Torrent -:-
18:00Hercules B - Villajoyosa -:-
18:00Roda - Villarreal C -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 8

18:00Almazan - Atl. Astorga -:-
18:00Arandina - Mirandes B -:-
18:00Colegios Diocesanos - La Virgen -:-
18:00Cultural Leonesa B - Guijuelo -:-
18:00Palencia CF - Ciudad Rodrigo CF -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 9

11:00El Palo - Torre del Mar -:-
18:00Almeria B - Marbella -:-
18:00Malaga B - Motril -:-
18:00Torredonjimeno - CD Alhaurino -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 10

18:00Cartaya - Xerez -:-
18:00Ciudad de Lucena - Cordoba B -:-
18:00Pozoblanco - Conil -:-
18:00Puente Genil - Sevilla C -:-
18:00Tomares UD - Ceuta B -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 11

18:00Binissalem - Santanyi -:-
18:00Llosetense - Mallorca B -:-
18:00Murense - Felanitx -:-
18:00Platges de Calvia - Campos -:-
18:00Poblense - Serverense -:-
18:00Rotlet Molinar - Constancia -:-
18:00Sant Jordi - Portmany -:-
18:00Sant Rafel - Inter Ibiza -:-
18:00Soller - Collerense -:-
18:00Son Veri - Manacor -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 12

15:30Yaiza - Tenisca -:-
18:00Villa Santa Brigida - Las Zocas -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 14

18:00Miajadas - Azuaga -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 15

18:00Cantolagua - Subiza -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 17

18:00Biescas - Borja B. -:-
18:00Binefar - Carinena -:-
18:00Calamocha - Belchite 97 -:-

ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 18

18:00Albacete B - Azuqueca -:-
18:00Miguelturreno - Torrijos -:-

ŠPANIJA: Kraljevi pokal

20:00Vallecano - Mallorca -:-
21:00Valencia - Cadiz -:-

ŠPANIJA: Primera Division ženske

11:00Athletic Bilbao Ž - Eibar Ž -:-
11:00Atletico Ž - Madrid C. Ž -:-
11:00Betis Ž - Alaves Ž -:-
11:00Levante Ž - Barcelona Ž -:-
11:00Real Sociedad Ž - Real Madrid Ž -:-
11:00Sevilla Ž - Villarreal Ž -:-
11:00Tenerife Ž - Huelva Ž -:-
11:00Vallecano Ž - Valencia Ž -:-

ŠPANIJA: Segunda Division ženske

12:00Cacereno Ž - Albacete Ž -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.