Nogomet » 26.04.2024 » Vse tekme
Stavite na Nogomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
FRANCIJA: Ligue 1
21:00Montpellier - Nantes -:-NEMČIJA: Bundesliga
20:30Bochum - Hoffenheim -:-SLOVENIJA: 2. SNL
17:00Ilirija 1911 - Tabor Sežana -:-ŠPANIJA: LaLiga
21:00Real Sociedad - Real Madrid -:-AFRIKA: CAF Liga prvakov - Končnica
18:00Mamelodi Sundowns - Esperance -:-20:00Al Ahly - Mazembe -:-
ALŽIRIJA: Division 1
17:00Biskra - Oran -:-17:00ES Setif - US Souf -:-
17:00JS Kabylie - Constantine -:-
17:00Khenchela - MC Alger -:-
17:00Magra - Saoura -:-
17:00Paradou - ASO Chlef -:-
ANGLIJA: Championship, Druga liga
21:00QPR - Leeds -:-ANGLIJA: Premier liga 2
20:00Aston Villa U21 - Norwich U21 -:-20:00Chelsea U21 - Southampton U21 -:-
20:00Fulham U21 - Tottenham U21 -:-
20:00Middlesbrough U21 - Crystal Palace U21 -:-
20:00Nottingham U21 - Manchester Utd U21 -:-
20:00Stoke U21 - Newcastle U21 -:-
20:00West Ham U21 - Leicester U21 -:-
ANGLIJA: Professional Development League
15:00Hull U21 - Crewe U21 -:-ANGOLA: Girabola
18:00Kabuscorp - Primeiro de Agosto -:-ARGENTINA: Rezervna liga - Prva stopnja
00:00Ind. Rivadavia 2 - Argentinos Jrs 2 -:-ARMENIJA: Premier liga
17:00Ararat - Van -:-AVSTRALIJA: A-Liga
11:45Brisbane Roar - Adelaide United -:-AVSTRALIJA: NPL NSW
11:30Manly Utd - NWS Spirit -:-11:30Sydney FC U23 - Sydney Utd -:-
AVSTRALIJA: NPL Queensland
12:30Redlands - Wynnum Wolves -:-AVSTRALIJA: NPL South Australian
12:00Adelaide City - Adelaide United U23 -:-12:00South Adelaide - Croydon -:-
AVSTRALIJA: NPL Victoria
11:30Melbourne Knights - Oakleigh Cannons -:-AVSTRALIJA: NSW League One
12:00Nepean - Bankstown City Lions -:-AVSTRALIJA: SA State League
12:45West Torrens - Sturt Lions -:-AVSTRALIJA: Victoria Premier League
12:30Bentleigh Greens - Melbourne City U21 -:-12:30Northcote City - Brunswick City -:-
12:30Preston Lions - Werribee City -:-
AVSTRIJA: Bundesliga - Skupina za obstanek
19:30Austria (D) - Altach -:-AVSTRIJA: 2. Liga
18:10Kapfenberg - Horn -:-18:10Lafnitz - Leoben -:-
18:10Ried - Amstetten -:-
AVSTRIJA: Regionalliga Vzhod
19:00Drassburg - Donaufeld Dunaj -:-19:00Marchfeld - Mauerwerk -:-
19:30SK Rapid (Am) - TWL Elektra -:-
19:30Traiskirchen - Favoritner -:-
20:00Ardagger - SV Oberwart -:-
AVSTRIJA: Regionalliga Central
18:00Wallern/St Marienkirchen - Weindorf St. Anna -:-19:00Bad Gleichenberg - Allerheiligen -:-
19:00Gleisdorf - Deutschlandsberger -:-
19:00LASK (Am) - Union Gurten -:-
19:00Voitsberg - ASK Klagenfurt -:-
19:00Vorwarts Steyr - Vöcklamarkt -:-
19:00Weiz - SPG Wels -:-
AVSTRIJA: Burgenland
19:00USVS Rudersdorf - Edelserpentin -:-19:30Marz - Halbturn -:-
19:30Parndorf - Leithaprodersdorf -:-
AVSTRIJA: Karnten
19:00Lendorf - Treibach -:-19:00SV Kraig - SAK Celovec -:-
19:00Volkermarkt - Austria Celovec (Am) -:-
19:00Wolfsberger - Donau Klagenfurt -:-
19:09KAC 1909 - St. Jakob/Ros -:-
AVSTRIJA: Niederosterreich
19:30Kottingbrunn - Warth -:-19:30Rohrbach - Korneuburg -:-
19:30Zwettl - Langenrohr -:-
AVSTRIJA: Oberosterreich
19:00Weisskirchen - Ask St. Valentin -:-19:30Leonfelden - Micheldorf -:-
20:00Pregarten - Bad Ischl -:-
AVSTRIJA: Salzburg
18:00Union Henndorf - SAK 1914 -:-18:30Grodig - USK Anif -:-
19:00Eugendorf - UFC Hallein -:-
19:00Puch - Strasswalchen -:-
19:00Seekirchen - Burmoos -:-
AVSTRIJA: Steiermark
19:00Ilzer SV - SV Union Gnas -:-19:00Koflach - Lebring -:-
19:00SV Frauental - Tillmitsch -:-
19:00SV Wildon - Furstenfeld -:-
19:00UFC Fehring - Stadtwerke Bruck/Mur -:-
19:00Weinland Gamlitz - Hohenhaus Schladming -:-
AVSTRIJA: Tirol - Skupina za napredovanje
20:00Fugen - Kitzbuhel -:-AVSTRIJA: Tirol - Skupina za obstanek
19:30SC Kundl - Vols -:-19:30SV Worgl - Innsbrucker AC -:-
AVSTRIJA: Vorarlberg
18:30Austria Lustenau (Am) - Lauterach -:-AVSTRIJA: Dunaj
18:00Red Star Penzing - Dinamo Helfort -:-18:30SV Donau - Sportunion Mauer -:-
AZERBAJDŽAN: I Liqa
13:30Shamakhi - Difai Agsu -:-14:00Mingachevir - Iravan -:-
BANGLADEŠ: Premier liga
11:45Rahmatgonj MFS - Fortis -:-11:45Sheikh Russel - Abahani Limited -:-
BELGIJA: Jupiler Pro League - Skupina za obstanek
20:45Eupen - Charleroi -:-BELGIJA: National Division 1
19:30Gent B - OH Leuven B -:-BELGIJA: Druga amaterska divizija skupina VFV B
20:15Wezel Sport - Bocholter -:-BELGIJA: Pro League U21
19:30Lommel SK U21 - RWDM U21 -:-20:00Dender U21 - Deinze U21 -:-
20:00St. Truiden U21 - Oostende U21 -:-
20:15Westerlo U21 - RFC De Liege U21 -:-
20:30Francs Borains U21 - Patro Maasmechelen U21 -:-
20:30Kortrijk U21 - Eupen U21 -:-
BELGIJA: Superliga ženske - Skupina poražencev
20:00Charleroi Ž - Mechelen Ž -:-BELGIJA: Superliga ženske - Skupina zmagovalcev
20:30Genk Ž - Gent Ž -:-BELORUSIJA: Višaja liga
17:30Vitebsk - BATE Borisov -:-19:30Dinamo Brest - Naftan -:-
BELORUSIJA: Peršaja liga
16:30Volna Pinsk - Belorusija U17 -:-BRAZILIJA: Serie B
00:00Ituano - Operario -:-00:00Sport Recife - Vila Nova -:-
BRAZILIJA: Acreano - Druga stopnja
00:30Independencia - Sao Francisco FC -:-22:30Galvez - Vasco da Gama AC -:-
BRAZILIJA: Gaucho 2
00:00Aimore - Inter Santa Maria -:-00:00Passo Fundo - GE Gloria -:-
00:00Uniao RS - Gaucho -:-
BRAZILIJA: Capixaba U20 - Končnica
20:00Porto Vitoria U20 - Estrela do Norte U20 -:-20:00Vitoria ES U20 - Real Noroeste U20 -:-
BRAZILIJA: Catarinense U20
20:00Brusque U20 - Inter de Lages U20 -:-BRAZILIJA: Goiano U20
20:30Aparecidense U20 - Vila Nova U20 -:-20:30Guanabara City U20 - Itaberai U20 -:-
20:30Royal U20 - Cerrado EC U20 -:-
20:30Trindade U20 - Aparecida EC U20 -:-
BRAZILIJA: Paulista U20 - Prva stopnja
20:00Bandeirante U20 - Sertaozinho U20 -:-20:00CA Joseense U20 - Pinda U20 -:-
20:00Capivariano U20 - Guarani U20 -:-
20:00Comercial FC - Tiete U20 - Ituano U20 -:-
20:00Comercial U20 - Botafogo SP U20 -:-
20:00Cosmopolitano Sports U20 - Uniao Sao Joao U20 -:-
20:00EC Sao Bernardo U20 - Aster Itaqua U20 -:-
20:00Fernandopolis U20 - Olimpia U20 -:-
20:00Francana U20 - Inter de Bebedouro U20 -:-
20:00Gremio Prudente U20 - Vocem U20 -:-
20:00Guacuano U20 - Brasilis U20 -:-
20:00Guarulhos U20 - Nacional SP U20 -:-
20:00Ibrachina U20 - Flamengo SP U20 -:-
20:00Independente SP U20 - Internacional de Limeira U20 -:-
20:00Itapirense U20 - Ponte Preta U20 -:-
20:00Jau U20 - Rio Claro U20 -:-
20:00Marilia AC U20 - Presidente Prudente U20 -:-
20:00Maua U20 - Jabaquara U20 -:-
20:00Osasco Audax U20 - Oeste U20 -:-
20:00Paulinia FU U20 - Metropolitano FC U20 -:-
20:00Piracicaba U20 - Rio Branco U20 -:-
20:00Porto Football U20 - Aguai U20 -:-
20:00Referencia U20 - GE Osasco U20 -:-
20:00Rio Preto U20 - Jose Bonifacio EC U20 -:-
20:00Santo Andre U20 - Mauaense U20 -:-
20:00Sao Bento U20 - Desportivo U20 -:-
20:00Sao Caetano U20 - Agua Santa U20 -:-
20:00Sao Carlos U20 - Ferroviaria U20 -:-
20:00Sfera U20 - Elosport U20 -:-
20:00Tanabi U20 - Mirassol U20 -:-
20:00Tupa U20 - Novorizontino U20 -:-
20:00Uniao Mogi U20 - Taubate U20 -:-
20:00Uniao Suzano U20 - Sao Jose EC U20 -:-
20:00Velo Clube U20 - Taquaritinga U20 -:-
DR KONGO: Ligue 1 - Skupina za obstanek
13:30Blessing - US Panda -:-DANSKA: Superliga - Skupina za obstanek
19:00Lyngby - Vejle -:-DANSKA: 1. divizija - Skupina za napredovanje
19:00Kolding - Sonderjyske -:-DANSKA: 1. divizija - Skupina za obstanek
19:00B.93 - Horsens -:-19:00Hillerod - Naestved -:-
DANSKA: Druga divizija - Skupina za napredovanje
19:00Esbjerg - Aarhus Fremad -:-19:00Nykobing - AB Kobenhavn -:-
DANSKA: Druga divizija - Skupina za obstanek
19:00Fremad Amager - Hellerup -:-19:00Thisted - Skive -:-
DŽIBUTI: Divizija 1
14:00ASAS - Ports -:-16:30CF GR/SIAF - AS Arta -:-
18:30ASC Hayab - Hopital -:-
EKVADOR: Serie B
02:00Ind. Juniors - Cuniburo -:-ESTONIJA: Meistriliiga
18:00Parnu JK Vaprus - Nomme Utd -:-FINSKA: Veikkausliiga
17:00Inter Turku - Ekenas -:-FINSKA: Ykkonen
18:00JJK Jyvaskyla - EPS -:-FINSKA: Kakkonen - Skupina A
17:30MyPa - Lahden Reipas -:-18:00Atlantis 2 - Futura -:-
18:00PPJ - GrIFK -:-
FINSKA: Finski pokal
18:00TuWe - MuSa -:-18:45Fish United - TPV -:-
FINSKA: Kansallinen Liiga ženske
18:00PK-35 Vantaa Ž - Ilves Ž -:-FRANCIJA: National, 3. liga
18:30Niort - Martigues -:-19:30Chateauroux - Epinal -:-
19:30Cholet - Rouen -:-
19:30Dijon - Goal FC -:-
19:30Marignane GCB - Sochaux -:-
19:30Nancy - Le Mans -:-
19:30Versailles - Orleans -:-
19:30Villefranche - Avranches -:-
FRANCIJA: National 2 - skupina A
20:00Bourgoin Jallieu - Andrezieux -:-FRANCIJA: National 2 - skupina B
19:30Angouleme - La Roche -:-19:30Saumur - Les Herbiers -:-
FRANCIJA: National 2 - skupina C
19:00Bastia-Borgo - Beauvais -:-19:00Granville - Stade Briochin -:-
FRANCIJA: National 2 - skupina D
19:00Bourg en Bresse - Wasquehal -:-GANA: Premier League
17:00Legon Cities - Berekum Chelsea -:-GIBRALTAR: National League - Ligaška končnica
21:00Mons Calpe - Manchester 62 -:-GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga
17:00Kolkheti 1913 - Samtredia -:-18:00Dinamo Tbilisi - Telavi -:-
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
01:15Motagua - Real Sociedad -:-03:30Victoria - Marathon -:-
HRVAŠKA: HNL
18:00Istra 1961 - Slaven B. -:-HRVAŠKA: Prva NL
15:50Jarun - Vukovar 1991 -:-17:00Sesvete - Dubrava -:-
HRVAŠKA: Druga NL
17:00H. Dragovoljac - Jadran LP -:-17:00Kustošija - Karlovac -:-
17:00Opatija - Grobničan -:-
INDONEZIJA: Liga 1
10:00PSIS Semarang - Persikabo 1973 -:-10:00Persis Solo - Persita -:-
14:00RANS Nusantara - Persija Džakarta -:-
IRAK: Stars Liga
17:00Al Talaba - Al Naft -:-17:00Al Zawraa - Erbil -:-
17:00Al-Hudod - Al Wasat -:-
17:00Naft Missan - Al-Qassim -:-
17:00Zakho - Al Minaa -:-
IRAN: Pokal Hazfi
16:15Mes Kerman - Chadormalu -:-16:30Fajr Sepasi - Gol Gohar -:-
16:45Aluminium Arak - Persepolis -:-
16:45Havadar SC - Mes Soongoun -:-
17:00Malavan - Saipa -:-
17:00Tractor-Sazi - Zob Ahan -:-
18:00Esteghlal Molasani - Sepahan -:-
IRSKA: Premier Division
20:45Drogheda - Sligo R. -:-20:45Dundalk - Bohemians -:-
20:45Shelbourne - St. Patricks -:-
20:45Waterford - Derry City -:-
21:00Shamrock R. - Galway -:-
IRSKA: Divizija 1
19:00Finn Harps - Cork City -:-20:45Athlone - Cobh Ramblers -:-
20:45Bray - Kerry -:-
20:45Treaty United - UC Dublin -:-
ITALIJA: Serie B
20:30Pisa - Catanzaro -:-20:30Venezia - Cremonese -:-
ITALIJA: Serie A ženske - Ligaška končnica
20:30Juventus Ž - Inter Ž -:-IZRAEL: Leumit liga - Skupina za napredovanje
15:00Bnei Yehuda - Kiryat Shmona -:-15:00Hapoel Umm al-Fahm - Ironi Tiberias -:-
15:00I. Ramat HaSharon - Maccabi Jaffa -:-
15:00Nof Hagalil - M. Herzliya -:-
IZRAEL: Leumit liga - Skupina za obstanek
15:00H. Akko - MS Kafr Qasim -:-15:00H. Kfar Saba - Hap. Ramat Gan -:-
15:00Hapoel Afula - Hapoel I. R. Lezion -:-
15:00Sektzya Ness Ziona - Ihud Bnei Shfaram -:-
IZRAEL: Liga Alef sever
12:00Akei Nazareth - Ironi Nesher -:-12:00Hapoel Bnei Zalfa - Kiryat Yam -:-
12:00Hapoel Karf Kanna - Hapoel Kaukab -:-
12:00Hapoel Raanana - Tayibe -:-
12:00M. Kiryat Ata-Bialik - Ironi Baka -:-
12:00MS Tira - Tzeirei Kafr Kanna -:-
12:00Tzeirey Um El Fahem - Hapoel Bueine -:-
12:40Maccabi Nujeidat Ahmad - Hapoel Migdal HaEmek -:-
IZRAEL: Liga Alef jug
12:00H. Bikat Hayarden - Hapoel Marmorek -:-12:00Holon Yermiyahu - Hapoel Herzliya -:-
12:00Ironi Modiin - FC Dimona -:-
12:00M. Ironi Ashdod - Hapoel Kfar Shalem -:-
12:00Maccabi Shaarayim - H. Bnei Lod -:-
12:00Maccabi Yavne - Shimshon Kafr Qasim -:-
12:00Nordia Jerusalem - M. Ironi Kiryat Malachi -:-
12:00Shimshon Tel Aviv - Agudat Sport Ashdod -:-
JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Skupinski del
00:00Cerro Porteno (Par) - Fluminense (Bra) -:-00:00Cobresal (Chi) - Talleres Cordoba (Arg) -:-
02:00Barcelona (Ecu) - Sao Paulo (Bra) -:-
02:00Palestino (Chi) - Millonarios (Col) -:-
JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana - Skupinski del
00:00Metropolitanos (Ven) - Lanus (Arg) -:-00:00Nacional Asuncion (Par) - Racing Montevideo (Uru) -:-
02:00Always Ready (Bol) - Cesar Vallejo (Per) -:-
02:00Fortaleza (Bra) - Boca Juniors (Arg) -:-
04:00Delfin (Ecu) - Internacional (Bra) -:-
04:00Ind. Medellin (Col) - Defensa y Justicia (Arg) -:-
JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Premier liga
19:30Cape Town Spurs - Richards Bay -:-19:30TS Galaxy - Swallows -:-
JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Motsepe Foundation Championship
15:00Black Leopards - Orbit College -:-15:00Pretoria Callies - Upington City -:-
KAZAHSTAN: Prva divizija
11:00Akžajik Uralsk - Arys -:-11:00Okzhetpes - SD Family -:-
13:00Kyran - Zhetisay -:-
13:00Taraz - Altai -:-
KITAJSKA: Superliga
12:00Qingdao West Coast - Nantong Zhiyun -:-13:00Shenzhen Xinpengcheng - Qingdao Hainiu -:-
13:35Cangzhou - Henan Songshan Longmen -:-
13:35Changchun Yatai - Meizhou Hakka -:-
13:35Wuhan TT - Tianjin Jinmen Tiger -:-
13:35Zhejiang Professional - Beijing Guoan -:-
14:00Chengdu Rongcheng - Shandong Taishan -:-
KOLUMBIJA: Primera B - Apertura
22:30Atletico - Tigres -:-23:00Orsomarso - Boca Juniors -:-
KOLUMBIJA: Copa Colombia
00:30Patriotas FC - Bucaramanga -:-02:00Quindio - Envigado -:-
03:00Once Caldas - Fortaleza -:-
KONGO: Liga 1
16:00Juk - CARA Brazzaville -:-19:00Etoile du Congo - AS BNG -:-
LATVIJA: Virsliga
17:00Metta/LU - Auda Riga -:-LATVIJA: 1. liga
18:00Rezekne - Valmiera 2 -:-LITVA: I Lyga
16:00BE1 NFA - BFA Vilnius -:-17:00Babrungas - Minija -:-
17:00Nevezis Kedainiai - Ekranas -:-
18:00Neptunas - Garliava -:-
MACAO: Elite League
15:00Chao Pak Chei - Monte Carlo -:-MADŽARSKA: OTP Bank Liga
20:00ZTE - Puskas Akademia -:-MAROKO: Botola Pro
20:00Jeunesse Sportive Soualem - Mouloudia Oujda -:-MEHIKA: Liga Premier Serie A
18:00Correcaminos 2 - Orgullo Reynosa -:-MEHIKA: Liga MX U23 - Clausura
17:00Puebla U23 - Club America U23 -:-17:00Queretaro U23 - UNAM U23 -:-
MEHIKA: Liga MX ženske - Clausura
03:00Tigres Ž - Juarez Ž -:-05:00Club Tijuana Ž - Pachuca Ž -:-
MJANMAR: MNL League Cup
11:00Rainbow - Shan United -:-11:30Rakhine United - Glory Goal -:-
MONGOLIJA: Premier liga
13:15Deren - Khovd -:-NEMČIJA: 2. Bundesliga
18:30Hertha Berlin - Hannover -:-18:30St. Pauli - Rostock -:-
NEMČIJA: 3. liga
19:00Arminia - Lübeck -:-NEMČIJA: Regionalliga Sever
19:00SC Weiche-08 - Meppen -:-19:30Drochtersen/Assel - Lohne -:-
19:30Spelle-Venhaus - Hannover II -:-
NEMČIJA: Regionalliga Severovzhod
19:00Altglienicke - Eilenburg -:-19:00Chemie Leipzig - Babelsberg -:-
19:00Hansa Rostock II - BFC Dynamo -:-
NEMČIJA: Regionalliga Zahod
19:30Fortuna Köln - Wuppertaler -:-19:30Gutersloh - Schalke II -:-
19:30SSVg Velbert - Wegberg-Beeck -:-
NEMČIJA: Regionalliga Jugozahod
19:00Balingen - Fulda-Lehnerz -:-NEMČIJA: Regionalliga Bavarska
19:00Bayreuth - Turkgucu Munchen -:-19:00Illertissen - Ansbach -:-
19:00Memmingen - Furth II -:-
NEMČIJA: Oberliga NOFV- Süd
19:30Sandersdorf - Motor Marienberg -:-NEMČIJA: Oberliga Hamburg
18:45Dassendorf - Duneberg -:-19:30Harksheide - Barmbecker SG -:-
19:30Victoria Hamburg - Rugenbergen -:-
NEMČIJA: Oberliga Bremen
19:00Leher - TURA Bremen -:-NEMČIJA: Oberliga Niedersachsen
18:45Bornreihe - BSV Rehden -:-20:00Meppen II - Delmenhorst -:-
NEMČIJA: Oberliga Westfalen
19:30Sprockhovel - Lotte -:-NEMČIJA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:30Pfeddersheim - Mechtersheim -:-19:30Pirmasens - SpVgg Quierschied -:-
NEMČIJA: Oberliga Bavarska Sever
18:15Abtswind - Kornburg -:-18:15Fortuna Regensburg - Regensburg II -:-
19:00Feucht - Hankofen-Hailing -:-
NEMČIJA: Oberliga Baden-Württemberg
18:15Denzlingen - Grossaspach -:-19:00Goppinger SV - Essingen -:-
NEMČIJA: Oberliga Niederrhein
19:30Buderich - Mulheimer FC 97 -:-20:00TVD Velbert - Union Nettetal -:-
NIGERIJA: NPFL
17:00Remo Stars - Niger Tornadoes -:-NIKARAGVA: Liga Primera - Clausura
02:00Diriangen - Ferretti -:-NIZOZEMSKA: Eerste Divisie
20:00Cambuur - Dordrecht -:-20:00De Graafschap - Maastricht -:-
20:00Jong Ajax - Roda -:-
20:00Oss - Jong AZ Alkmaar -:-
20:00Venlo - Den Bosch -:-
20:00Willem II - Groningen -:-
NIZOZEMSKA: Divisie 1 U18 - Spomladanska sezona
17:30Feyenoord U18 - Ajax U18 -:-PERU: Liga 1 - Apertura
22:00Sport Huancayo - Carlos Mannucci -:-POLJSKA: Ekstraklasa
18:00Piast - Warta Poznan -:-20:30Jagiellonia - Pogon -:-
POLJSKA: Divizija 1
20:30Wisla - Podbeskidzie -:-POLJSKA: Divizija 2
19:30Chojniczanka - Sandecja -:-20:00Pogon Siedlce - Stezyca -:-
POLJSKA: III. Liga - skupina I
19:45Skierniewice - Pelikan -:-POLJSKA: III Liga - skupina II
17:15Pogon II - Swit Skolwin -:-POLJSKA: III Liga - skupina III
15:30Sleza Wroclaw - Carina Gubin -:-POLJSKA: III Liga - skupina IV
19:45Wiazownica - Czarni Polaniec -:-PORTUGALSKA: Liga Portugal
21:15Gil Vicente - Arouca -:-PORTUGALSKA: Liga Revelacao U23 - Skupina za obstanek
11:00Santa Clara U23 - Leixoes U23 -:-12:00Academico Viseu U23 - Rio Ave U23 -:-
12:00Farense U23 - Mafra U23 -:-
12:00Portimonense U23 - Braga U23 -:-
PORTUGALSKA: Campeonato Nacional U19 - Ligaška končnica
12:00Benfica U19 - Braga U19 -:-ROMUNIJA: Liga 1 - Skupina za obstanek
19:00Dinamo Bukarešta - Voluntari -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 3 - Skupina za napredovanje
16:00Calarasi - Afumati -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 3 - Skupina za obstanek
16:00Inainte Modelu - Gloria Baneasa -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 4 - Skupina za napredovanje
16:00Popesti Leordeni - CS Din. Bucuresti -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 4 - Skupina za obstanek
16:00Muscel - Moreni -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 5 - Skupina za napredovanje
16:00Cetate Rasnov - Kids Tampa Brasov -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 5 - Skupina za obstanek
16:00Sepsi 2 - SR Brašov -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 6 - Skupina za napredovanje
16:00Ramnicu Valcea - Cetatea -:-16:00Vedita Colonesti - Viitorul Daesti -:-
ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 6 - Skupina za obstanek
16:00Unirea Bascov - Calimanesti -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 7 - Skupina za napredovanje
13:00Viitorul Simian - CSM Deva -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 7 - Skupina za obstanek
16:00Jiul Petrosani - Gilortul Tg. Carbunesti -:-16:00U Craiova 1948 2 - CS U Craiova 2 -:-
ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 8 - Skupina za obstanek
16:00Avantul Periam - Ineu -:-ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 9 - Skupina za obstanek
16:00Avantul Reghin - Targu Mures 1898 -:-16:00Metalurgistul Cugir - Viitorul Cluj -:-
ROMUNIJA: Liga 3 - Seria 10 - Skupina za obstanek
16:00Minerul Ocna Dej - Baile Felix -:-16:00Sanatatea Cluj - Baia Mare -:-
16:00Satu Mare - Victoria Carei -:-
RUANDA: Premier liga
15:00Kiyovu - Mukura Victory Sports -:-18:00Police - Bugesera FC -:-
RUSIJA: Mladinska liga
10:00Fakel Voronež U19 - Čertanovo M. U19 -:-10:00Ural U19 - FK Orenburg U19 -:-
12:00Krilja Sovjetov Samara U19 - Lokomotiva Moskva U19 -:-
12:00UOR 5-Yegoryevsk U19 - Baltika U19 -:-
14:00Ahmat Grozni U19 - CSKA Moskva U19 -:-
14:00Dinamo Moskva U19 - FK Rostov U19 -:-
14:00Rubin U19 - Strogino M. U19 -:-
14:00Zenit U19 - Nižni Novgorod U19 -:-
16:00Soči U19 - Krasnodar U19 -:-
16:00Spartak Moskva U19 - Konoplev Academy U19 -:-
SAUDOVA ARABIJA: Savdska profesionalna liga
17:00Al-Hilal - Al-Fateh -:-17:00Damac - Al-Taawon -:-
20:00Al-Ittihad - Al Shabab -:-
SEVERNA IRSKA: NIFL Championship - Skupina za napredovanje
20:45Annagh - Bangor FC -:-20:45Dundela - H&W Welders -:-
20:45Portadown - Institute -:-
SEVERNA IRSKA: NIFL Championship - Skupina za obstanek
20:00Knockbreda - Newington -:-20:45Ballinamallard - Ballyclare -:-
20:45Dergview - Ards -:-
SIERRA LEONE: Premier liga
18:15Bhantal - Freetown City -:-18:15Real Republicans - Kholifa Stars -:-
SLOVAŠKA: Nike liga - Skupina za obstanek
17:30Mihalovce - Banska Bystrica -:-SOMALIJA: National league
14:30Midnimo - Heegan -:-SRBIJA: Srpska liga - Beograd
16:30Brodarac - Usce -:-SVET: Mednarodne prijateljske
16:00Tunizija U17 - Libija U17 -:-19:00Alžirija U17 - Egipt U17 -:-
TADŽIKISTAN: Višaja liga
15:00Istaravshan - CSKA Pomir Dušanbe -:-15:00Kuktosh - Barkchi Hisor -:-
TANZANIJA: Ligi Kuu Bara
17:00Simba - Mtibwa Sugar -:-19:15Dodoma Jiji - Kinondoni MC -:-
TURČIJA: Super Lig
19:00Adana Demirspor - Galatasaray -:-UGANDA: Premier liga
15:00Busoga - Wakiso Giants -:-15:00Mbarara City - UPDF -:-
UKRAJINA: Perša Liga - Skupina za obstanek
14:00Metalist Harkiv - Kremin -:-UKRAJINA: U19 League
11:00Minaj U19 - Černomorec Odesa U19 -:-11:00Ruh Lviv U19 - Veres Rivne U19 -:-
12:00Dnipro-1 U19 - Dinamo Kijev U19 -:-
URUGVAJ: Primera Division - Apertura
00:00PreloženaBoston River - Miramar -:-00:00PreloženaDanubio - Rampla Juniors -:-
00:00PreloženaFenix - Defensor Sp. -:-
00:00PreloženaLiverpool M. - Penarol -:-
00:00PreloženaMaldonado - Cerro CA -:-
00:00PreloženaNacional - Racing Montevideo -:-
00:00PreloženaRiver Plate - Cerro Largo -:-
00:00PreloženaWanderers - Progreso -:-
ZDA: MLS Next Pro
04:00Tacoma Defiance - Town FC -:-ZDA: NISA
23:00Georgia Lions - Savannah Clovers -:-ZDRUŽENI ARABSKI EMIRATI: UAE Liga
16:05Al Nasr - Ittihad Kalba -:-16:05Bani Yas - Hatta -:-
18:45Al Wasl - Al-Jazira -:-
18:45Emirates Club - Al-Wahda -:-
ZDRUŽENI ARABSKI EMIRATI: Ligaški pokal
18:00PreloženaAl-Wahda - Al-Ain -:-ČAD: Premiere Division - LPFN
16:45Foullah Edifice - Gazelle -:-ČEŠKA: MSFL
16:30Uničov - Zlinsko -:-ČEŠKA: Divizija B
18:00Kladno - Hrebec -:-ČEŠKA: Divizija E
18:30Batov - Novy Jičin -:-ŠKOTSKA: Championship
20:45Airdrieonians - Dundee Utd -:-ŠPANIJA: LaLiga2
20:30FC Andorra - Racing Santander -:-ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 6
20:00Ontinyent 1931 - Rayo Ibense -:-ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 12
22:00Arucas - Panaderia -:-ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 15
19:30Alesves - Cortes -:-20:30Oberena - Ardoi -:-
ŠVEDSKA: Divizija 1 - Sever
19:00Orebro Syr. - Eskilstuna -:-ŠVEDSKA: Divizija 1 - Jug
19:00Angelholm - Lunds -:-19:00Torslanda - Trollhattan -:-
ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norrland
19:00Boden - Kiruna -:-ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norra Götaland
19:00Saffle SK - Herrestads AIF -:-19:00Skövde - Lidkopings FK -:-
19:30Kongahalla - Gauthiod -:-
ŠVEDSKA: Divizija 2 - Södra Svealand
19:30Nacka Iliria - Eskilstuna -:-19:30Sleipner - Nyköpings -:-
ŠVEDSKA: Divizija 2 - Västra Götaland
19:00Landvetter - Savedalen -:-ŠVEDSKA: Elitettan ženske
19:00Jitex Ž - Lidkopings FK Ž -:-19:30Sunnana Ž - Malmo FF Ž -:-
ŠVICA: Challenge liga
20:15Aarau - Bellinzona -:-ŠVICA: Liga za napredovanje
20:15Delemont - Breitenrain -:-Stavite na Nogomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »
m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.