Nogomet » 01.05.2024 » Kvote
Stavite na Nogomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
Kvote posodablja bet365 - Stavite zdaj!
EVROPA: Liga prvakov - Končnica
21:00Dortmund - PSG 1:0 [ 2.90 | 3.60 | 2.30 ]ANGLIJA: Southern League Premier Central - Končnica
20:45Leamington - Redditch 1:0pp20:45Telford - Mickleover Sports 2:0
ANGLIJA: Southern League Premier South - Končnica
20:45AFC Totton - Bracknell 2:1pp20:45Salisbury - Gosport 2:1
ANGLIJA: Isthmian League Premier Division - Končnica
20:45Chatham - Horsham FC 2:111m20:45Enfield Town - Wingate & Finchley 1:0
ANGLIJA: Premier liga U18
13:30Leicester U18 - Fulham U18 1:513:30Reading U18 - Aston Villa U18 3:2
15:00Leeds U18 - Wolverhampton U18 1:2
ANGLIJA: Super League ženske
20:00Liverpool Ž - Chelsea Ž 4:3ANGLIJA: Ženska National liga Sever
21:00Halifax Ž - Wolverhampton Ž 2:1ANGOLA: Girabola
16:00Bravos do Maquis - Wiliete 2:016:00Sagrada - Interclube 2:0
16:00Santa Rita - Kabuscorp 1:2
16:00Uniao de Malanje - Sporting de Cabinda 3:0
16:30Academica - CD Lunda Sul 0:0
17:00Petro Atletico - C.R.D. Libolo 2:0
17:00Primeiro de Agosto - Desportivo Huila 3:0
ANTIGVA IN BARBUDA: ABFA Premier Liga
00:00John Hughes - Green City 2:1ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional - Končnica
01:00Estudiantes - Boca Juniors 2:111m [ 2.88 | 3.00 | 2.70 ]ARUBA: Division di Honor - Za obstanek
02:00United FC - Bubali 1:3AVSTRALIJA: A-Liga
11:00Central Coast Mariners - Adelaide United 2:0 [ 1.67 | 4.20 | 4.50 ]AVSTRALIJA: NPL Northern NSW
11:30PreloženaCooks Hill United - New Lambton -:- [ 1.53 | 4.33 | 4.75 ]12:00PreloženaLake Macquarie - Adamstown Rosebud -:- [ 4.50 | 4.20 | 1.57 ]
AVSTRALIJA: NPL NSW
11:15Sydney FC U23 - St. George City 1:3AVSTRIJA: Tirol - Skupina za napredovanje
11:00Ebbs - SK St. Johann 1:0AVSTRIJA: Vorarlberg
11:00Egg - Austria Lustenau (Am) 4:011:00Göfis - Admira Dornbirn 3:1
11:00Hard - Andelsbuch 1:1
11:00Lochau - Alberschwende 1:1
11:00Rotenberg - Hochst 7:0
15:00Horbranz - FC Lustenau 1:3
AVSTRIJA: Pokal OFB
17:00Sturm Graz - SK Rapid 2:1 [ 2.25 | 3.25 | 3.30 ]AZERBAJDŽAN: I Liqa
14:30Difai Agsu - Mingachevir 4:115:00Karvan - Imisli FK 1:0
BARBADOS: Premier liga
01:00Barbados Soccer Academy - Brittons Hill 0:1003:00Ellerton FC - Paradise SC 1:1
BELGIJA: Jupiler Pro League - Za obstanek
16:00Deinze - Patro Maasmechelen 2:1 [ 2.25 | 3.50 | 3.00 ]20:00Lommel SK - Waregem 1:0 [ 2.30 | 3.30 | 3.10 ]
BELGIJA: Pokal ženske
16:00Leuven Ž - Club Brugge Ž 1:211mBELORUSIJA: Višaja liga
15:00Smorgon - Dnjapro 0:0BENIN: Ligue 1 - Ligaška končnica
17:00ASPAC (Ben) - Damissa 1:117:00Bani Ganse - Coton FC 1:1
17:00Cavaliers - AS Cotonou 1:1
17:00Dynamo Abomey - AS Sobemap 1:1
17:00Espoir - Dragons 3:0
17:00FC Loto - Ayema 1:0
17:00JS Pobe - Dadje 2:1
17:00Requins - Takunnin 3:0
BOLGARIJA: Tretja liga - Jugozahod
11:00Septemvri Sofija 2 - CSKA Sofija II 1:217:00Balkan Botevgrad - Levski II 2:3
17:00Bansko - Hebar 2 1:2
17:00Botev Ihtiman - Čavdar Etropole 3:0
17:00CSKA 1948 III - Kostinbrod 1:1
17:00Kjustendil - Razlog 0:2
17:00Minjor Pernik - Slavia Sofija 2 2:1
17:00Septemvri Simitli - Oborište Panadžurište 1:1
17:00Slivniški geroj - Bistrica 1:2
17:00Vihren - Rilski sportist 2:1
BOLGARIJA: Tretja liga - Severovzhod
16:00Dorostol - Dunav Ruse II 2:016:00Fratria - Lokomotiv Ruse 5:1
16:00Kubrat - Svetkavica 0:2
16:00Ludogorec III - Riltzi 3:1
16:00Ustrem Dončevo - Benkovski 1:2
16:00Černolomec - Černo More II 0:1
BOLGARIJA: Pokal Bolgarije
17:45Botev Plovdiv - CSKA Sofija 2:0BOLIVIJA: Division Profesional - Apertura – skupina
21:00Universitario de Vinto - SA Bulo Bulo 1:2 [ 1.80 | 4.00 | 4.00 ]BRAZILIJA: Serie D
22:00Humaita - Porto Velho 0:1BRAZILIJA: Amapaense - Končnica
22:00PreloženaTrem - Oratorio -:-BRAZILIJA: Roraimense - Druga stopnja
01:00Atletico Rio Negro - Monte Roraima 0:103:00Real Sao Luiz - Sao Raimundo RR 0:0
BRAZILIJA: Pokal Brazilije
00:00Bahia - Criciuma 1:0 [ 1.50 | 4.33 | 6.50 ]01:00Operario - Gremio 0:0 [ 4.20 | 3.20 | 2.00 ]
02:30Atletico-MG - Sport Recife 2:0 [ 1.36 | 4.75 | 9.00 ]
21:00Brusque - Atletico GO 0:1 [ 3.75 | 3.00 | 2.20 ]
21:00Sampaio Correa - Fluminense 0:2 [ 9.00 | 4.33 | 1.40 ]
23:00Sousa - Bragantino 1:1 [ 6.50 | 4.00 | 1.55 ]
23:00Ypiranga FC - Athletico-PR 2:1 [ 7.00 | 3.75 | 1.57 ]
00:00Fortaleza - Vasco 0:0 [ 1.65 | 3.80 | 5.25 ]
BRAZILIJA: Copa Espirito Santo - Prva stopnja
20:00Linhares - Real Noroeste 2:4BRAZILIJA: Brasileiro U20
19:00Flamengo RJ U20 - Cruzeiro U20 1:020:00Athletico-PR U20 - Fortaleza U20 1:0
20:00Atletico GO U20 - Palmeiras U20 0:5
20:00Ceará M. U20 - Sao Paulo U20 4:3
20:00PreloženaInternacional U20 - Goias U20 -:-
20:00RB Bragantino U20 - Bahia U20 0:1
21:00Cuiaba U20 - Botafogo U20 2:1
22:00Atletico-MG U20 - Gremio U20 0:3
BRAZILIJA: Catarinense U20
01:00Hercilio Luz U20 - Joinville U20 2:416:00Barra FC U20 - Avai U20 1:0
20:00Criciuma U20 - Brusque U20 2:1
BRAZILIJA: Paranaense U20 - Prva stopnja
20:30Cambe U20 - Apucarana U20 1:120:30Campo Mourao U20 - Gremio Maringa U20 12:0
BRAZILIJA: Brasileiro ženske
15:00Palmeiras Ž - Real Brasilia Ž 3:120:00Avai Kindermann Ž - Cruzeiro Ž 1:1
20:00PreloženaInternacional Ž - Sao Paulo Ž -:-
21:00Ferroviaria Ž - Gremio Ž 2:1
21:30Atletico-MG Ž - Corinthians Ž 1:3
DR KONGO: Ligue 1 - Ligaška končnica
15:00Dauphins Noirs - AS Vita Club 1:115:30St Eloi Lupopo (Cod) - Mazembe 1:1
16:00Aigles du Congo - Don Bosco 2:0
DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF
00:00San Cristobal - Vega Real 1:222:00Atlantico - Delfines Del Este 1:1
EGIPT: Premier liga
18:00Enppi - Pyramids 0:118:00Ismaily - Al Ahly 1:2
EKVADOR: Liga Pro - Prva stopnja
02:00Libertad - LDU Quito 2:3 [ 5.75 | 4.00 | 1.53 ]EKVADOR: Serie B
23:30Cuniburo - Manta 2:122:00Chacaritas - Leones del Norte 2:0
23:30Gualaceo - Guayaquil City 0:4
ESTONIJA: Meistriliiga
13:30Levadia - Paide 1:018:00Tallinna Kalev - Flora 0:3
GANA: Premier League
17:00Hearts Of Oak - Accra Lions 0:1GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga
14:00Samgurali - Dinamo Batumi 0:118:00Gagra - Kolkheti 1913 2:0
GRUZIJA: Erovnuli Liga 2
14:30Dusheti - Gareji Sagarejo 3:514:30Khobi - WIT Georgia 1:1
14:30Sioni Bolnisi - Shturmi 2:1
15:00Rustavi - Dinamo Tbilisi 2 4:1
17:00Lokomotiva Tbilisi - Spaeri 1:0
GRUZIJA: Liga 3
14:00Borjomi - Gardabani 3:116:00Iberia 1999 2 - Meshakhte Tkibuli 1:1
GVATEMALA: Liga Nacional - Clausura – skupina
23:00Deportivo Mixco - Antigua GFC 1:0HONDURAS: Liga Nacional - Za obstanek
23:00Vida - UPNFM 1:0HONGKONG: Premier liga
09:00Tai Po - Sham Shui Po 2:112:00Eastern AA - Kitchee 2:1
IRAK: Stars Liga
14:30PreloženaAl Talaba - Al Naft -:-14:30Al-Hudod - Al Wasat 2:0
14:30Newroz - Naft Al-Basra 1:1
17:00Al Zawraa - Erbil 3:0
21:30Bagdad - Duhok 2:2
IRAN: Pro Liga
15:30Havadar SC - Sanat-Naft 2:115:30Tractor-Sazi - Esteghlal 0:0
16:15Mes Rafsanjan - Gol Gohar 1:1
16:30Zob Ahan - Nassaji Mazandaran 0:2
16:45Aluminium Arak - Foolad 1:1
16:45Esteghlal Khuzestan - Malavan 1:1
18:00Persepolis - Sepahan 0:0
ISLANDIJA: Lengjudeildin
21:15Grindavik - Fjolnir 2:3ISLANDIJA: Islandski pokal ženske
14:00Fram Ž - Hafnarfjordur Ž 5:115:30Einherji Ž - Fjardab/Hottur/Leiknir Ž 0:5
16:00Fjolnir Ž - Akranes Ž 0:1
16:00Vestmannaeyjar Ž - Afturelding Ž 1:2pp
18:00Grindavik Ž - KR Reykjavik Ž 2:1
ITALIJA: Serie B
12:30Cremonese - Pisa 2:1 [ 2.15 | 3.30 | 3.40 ]15:00Ascoli - Cosenza 0:1 [ 2.38 | 2.90 | 3.50 ]
15:00Catanzaro - Venezia 3:2 [ 3.20 | 3.50 | 2.20 ]
15:00Como - Cittadella 2:1 [ 1.62 | 4.20 | 5.00 ]
15:00Spezia - Palermo 1:0 [ 1.95 | 3.60 | 3.80 ]
15:00Sudtirol - Ternana 4:3 [ 1.91 | 3.40 | 4.00 ]
18:00Bari - Parma 1:1 [ 3.40 | 3.30 | 2.20 ]
18:00FeralpiSalo - Brescia 2:2 [ 2.55 | 3.25 | 2.75 ]
18:00Lecco - Sampdoria 0:1 [ 4.75 | 3.80 | 1.70 ]
18:00Reggiana - Modena 1:0 [ 3.20 | 2.70 | 2.70 ]
ITALIJA: Primavera 1
15:00Bologna U19 - Milan U19 2:1ITALIJA: Serie A ženske - Ligaška končnica
12:30Inter Ž - Fiorentina Ž 2:215:00Sassuolo Ž - AS Roma Ž 5:6
ITALIJA: Serie A ženske - Skupina za obstanek
12:30Pomigliano Ž - Milan Ž 2:215:00Como Ž - Sampdoria Ž 3:1
ITALIJA: Serie B ženske
12:00Freedom Ž - Tavagnacco Ž 1:012:00Parma Ž - Genoa Ž 3:1
15:00Arezzo Ž - Pavia Ž 1:0
15:00Brescia Ž - RES Roma Ž 0:1
15:00Lazio Ž - San Marino Academy Ž 5:0
15:00Ravenna Ž - Bologna Ž 1:3
15:00Ternana Ž - Cesena Ž 2:0
15:00Verona Ž - Chievo Verona Ž 0:2
IZRAEL: Liga Alef sever
12:30Hapoel Kaukab - Akei Nazareth 2:7JORDANIJA: Premier liga
19:45Moghayer Al Sarhan - Sahab 0:1JUŽNA KOREJA: K League 1
12:00Daegu - Ulsan HD 1:2 [ 3.60 | 3.50 | 2.00 ]12:00Gangwon - Pohang 2:4 [ 2.38 | 2.90 | 3.20 ]
12:00Incheon - Jeonbuk 3:0 [ 2.63 | 3.20 | 2.70 ]
12:00Jeju Utd - Gwangju 1:3 [ 3.30 | 3.30 | 2.10 ]
JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Premier liga
15:00Cape Town City - Orlando Pirates 0:215:00Chippa Utd. - Swallows 1:2
17:30Stellenbosch - Golden Arrows 3:0
19:30Royal AM - Supersport Utd 0:1
JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Motsepe Foundation Championship
15:00Marumo Gallants - Black Leopards 1:015:00Milford FC - Casric Stars 4:3
15:00NB La Masia - Pretoria Callies 2:1
15:00Platinum City - Magesi 0:2
15:00Pretoria U. - JDR Stars 1:1
KATAR: Pokal Katarja
16:15Al-Sadd - Al-Wakra 2:311m19:00Al-Rayyan - Al-Gharafa 2:1
KIRGIZISTAN: Premier liga
13:00Aldier - Kant 0:2KITAJSKA: Superliga
09:30Changchun Yatai - Shenzhen Xinpengcheng 1:1 [ 2.40 | 3.40 | 2.90 ]12:00Qingdao Hainiu - Shanghai Port 0:5 [ 11.00 | 5.50 | 1.29 ]
13:35Chengdu Rongcheng - Wuhan TT 2:2 [ 1.50 | 4.00 | 7.00 ]
14:00Shanghai Shenhua - Cangzhou 4:0 [ 1.08 | 10.00 | 29.00 ]
KITAJSKA: Liga Jia
13:30Guangxi Pingguo Haliao - Yunnan Yukun 1:0KOLUMBIJA: Primera B - Apertura
02:40Tigres - Bogota FC 0:022:30Real Cundinamarca - Llaneros 3:4
KOSTARIKA: Primera Division - Clausura
04:00Herediano - Alajuelense 1:1 [ 2.75 | 3.00 | 2.63 ]23:00Cartagines - Zeledon 0:2 [ 1.65 | 3.80 | 5.00 ]
LATVIJA: Virsliga
15:00RFS - Auda Riga 2:117:30Metta - Valmiera 1:1
LITVA: A Lyga
14:00Šiauliai FA - Hegelmann 1:116:00Žalgiris - Banga Gargzdai 2:2
LUKSEMBURG: Pokal Luksemburga
16:00UNA Strassen - Hesperange 0:219:00Mondorf - Niedercorn 0:2
MEHIKA: Liga Premier Serie A - Končnica
00:30Tritones Vallarta - Alacranes de Durango 0:1MEHIKA: Liga Premier Serie A - Rezerve - Play Off
20:00Mineros de Fresnillo - Correcaminos 2 2:0MEHIKA: Liga Premier Serie B - Končnica
00:00Artesanos Metepec - Uruapan 0:0MEHIKA: Liga MX U23 - Clausura – skupina
17:00UNAM U23 - Cruz Azul U23 2:018:00Puebla U23 - Pachuca U23 0:2
MJANMAR: MNL League Cup
11:30Chinland - Shwe Pyi Thar 5:611:30University Iževsk - Yangon 1:4
MOLDAVIJA: Pokal Moldavije
18:00Balti - Petrocub 0:118:00Šerif Tiraspol - Zimbru 1:1
NEMČIJA: Regionalliga Sever
14:00Eimsbutteler - Lohne 0:414:00Havelse - Bremer 1:1
NEMČIJA: Oberliga Schleswig-Holstein
14:00Nordmark Satrup - Preussen Reinfeld 3:1NEMČIJA: Oberliga Bremen
13:00Blumenthaler - Vatan Bremen 7:1NEMČIJA: Oberliga Niedersachsen
15:00Hildesheim - Vorsfelde 0:417:00Emden - Bornreihe 5:1
NEMČIJA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
14:00Cosmos Koblenz - Diefflen 2:214:00Engers - Pfeddersheim 3:0
14:00Trier - Karbach 4:0
14:00Waldalgesheim - Bitburg 4:1
14:00Worms - Dudenhofen 2:1
15:00Morlautern - Gonsenheim 0:3
15:30Mechtersheim - Baumholder 3:1
16:00Kaiserslautern II - Pirmasens 1:0
NEMČIJA: Oberliga Bavarska Sever
11:00Wurzburger FV - Feucht 6:114:00Eichstatt - Coburg 3:1
14:00Hankofen-Hailing - Fortuna Regensburg 2:1
14:00Ingolstadt II - Abtswind 1:1
14:00Kornburg - Neumarkt 1:0
14:00Regensburg II - Bayern Hof 2:0
16:00Cham - Donaustauf 6:0
NEMČIJA: Oberliga Bavarska Jug
14:30Kirchheimer - Rain/Lech 0:217:00Pipinsried - Sonthofen 3:3
NEMČIJA: Oberliga Niederrhein
15:00Germania Ratingen - Buderich 3:115:00Meerbusch - SC St.Tonis 5:4
15:00Sonsbeck - TVD Velbert 7:1
15:15Union Nettetal - Kleve 0:0
15:30Mulheimer FC 97 - Homberg 2:4
NEMČIJA: Junioren Bundesliga Zahod
11:00B. Monchengladbach U19 - Duisburg U19 3:0NIGER: Super Ligue
17:15Liberte - Jangorzo 1:117:15Tagour Provincial Club - ASGNN 0:2
NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Clausura – skupina
18:00Ferretti U20 - Matagalpa U20 1:0NIZOZEMSKA: Eredivisie - ženske
18:45Ajax Ž - PSV Ž 2:118:45Excelsior Ž - Den Haag Ž 0:1
18:45Fort. Sittard Ž - Twente Ž 2:0
18:45Heerenveen Ž - Feyenoord Ž 0:2
18:45Telstar Ž - Alkmaar Ž 2:6
18:45Utrecht Ž - Zwolle Ž 2:4
NORVEŠKA: Pokal NM
14:30Bodo/Glimt - Lillestrom 2:4 [ 1.33 | 4.75 | 7.50 ]14:30Egersunds - HamKam 1:3
14:30Eidsvold - Asane 2:1 [ 2.20 | 4.00 | 2.50 ]
14:30Fredrikstad - Rosenborg 1:0 [ 2.30 | 3.40 | 2.60 ]
14:30Kjelsas - Lysekloster 1:2 [ 1.67 | 3.60 | 4.20 ]
14:30Levanger - Brann 1:0 [ 13.00 | 7.50 | 1.14 ]
14:30Sogndal - KFUM Oslo 1:211m [ 2.50 | 3.25 | 2.45 ]
16:00Arendal - Bryne 0:1 [ 2.50 | 3.50 | 2.38 ]
16:00Hodd - Molde 1:3
16:00Sandnes - Odd 5:4 [ 3.10 | 4.00 | 1.83 ]
16:00Stromsgodset - Kristiansund 4:0 [ 1.40 | 4.50 | 5.75 ]
16:00Tromsdalen - Viking 0:4 [ 5.00 | 4.33 | 1.50 ]
16:00Valerenga - Tromso 1:0pp [ 2.30 | 3.50 | 2.60 ]
18:00Rade - Sarpsborg 08 0:1
18:00Ranheim - Raufoss 1:2 [ 2.00 | 3.60 | 3.00 ]
19:00Alta - Stabaek 3:4 [ 4.00 | 3.25 | 1.83 ]
OMAN: Profesionalna liga
17:15Sohar - Al Nahda 1:2PERU: Liga ženske
17:45Universitario Lima Ž - Cesar Vallejo Ž 4:120:00Sporting Cristal Ž - Dep. Municipal Ž 2:1
22:30Carlos Mannucci Ž - A. Lima Ž 0:3
POLJSKA: III Liga - skupina II
12:00Gedania Gdansk - Pogon II 2:115:00Luzino - Unia Swarzedz 1:2
POLJSKA: Centralna mladinska liga
12:00Pogon U19 - Cracovia U19 1:014:30Widzew Lodz U19 - Odra Opole U19 3:5
PORTUGALSKA: Campeonato Nacional U19 - Ligaška končnica
18:00Porto U19 - Academico Viseu U19 4:0PORTUGALSKA: Liga BPI ženske
12:00Racing Power Ž - Maritimo Ž 3:1PORTUGALSKA: Taça da Liga ženske
18:45Benfica Ž - Sporting Ž 1:0RUSIJA: Pokal Rusije - Pot po regijah - Play off
17:00Dinamo Moskva - Spartak Moskva 0:2RUSIJA: Divizija Supreme ženske
15:00FK Rostov Ž - Rjazan Ž 1:2SALVADOR: Primera Division - Clausura
23:30Dragon - 11 Deportivo 3:123:30Fuerte San Francisco - Municipal Limeno 1:2
23:30Jocoro - Luis Angel Firpo 1:4
23:30Platense Municipal - Aguila 1:1
23:30Santa Tecla - Metapan 0:4
SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Končnica
20:45Folgore - La Fiorita 0:020:45Juvenes/Dogana - Tre Penne 4:2
SAUDOVA ARABIJA: Division 1
18:10Al Batin - Al Najma 0:119:50Al Jandal - Al Oruba 3:0
SAUDOVA ARABIJA: Kraljevi pokal
20:00Al-Nassr - Al Khaleej 3:1SEVERNA IRSKA: NIFL Premiership - Conference League - končnica
20:45Crusaders - C. Rangers 3:120:45Glentoran - Coleraine 0:3
SEVERNA MAKEDONIJA: 1. MFL
16:00Bregalnica - Vardar 0:316:00KF Gostivar - Škupi 2:0
16:00Makedonija GP - Voska Sport 0:2
16:00Sileks - Rabotnički 0:1
16:00Tikveš - Struga 3:2
16:00Škendija - Brera Strumica 3:2
SEVERNA IN SREDNJA AMERIKA: CONCACAF pokal prvakov
03:15Pachuca - Club America 2:1 [ 3.25 | 3.60 | 2.15 ]SIERRA LEONE: Premier liga
18:15PreloženaDiamond Stars - Real Republicans -:-18:15PreloženaEast End Lions - Mighty Blackpool -:-
18:15PreloženaKahunla - Bhantal -:-
18:15PreloženaLuawa - Bo Rangers -:-
18:15PreloženaOld Edwardians - Bai Bureh Warriors -:-
18:15PreloženaPorts Authority - Lamboi -:-
18:15PreloženaWilberforce Strikers - Kholifa Stars -:-
18:15PreloženaWusum Stars - Kallon -:-
18:30Wilberforce Strikers - Old Edwardians 0:2
SLOVAŠKA: 4. liga - Bratislava
17:30D. Lužna - Rovinka 1:017:30Domino - Senec 1:3
17:30Ivanka pri Dunaji - Bernolakovo 5:1
17:30Rohožnik - Modra 3:0
17:30Rusovce - Nova Dedinka 1:2
17:30Slovan Most - Pezinok 1:1
17:30Tomašov - NSK 1922 Bratislava 1:1
17:30Vrakuna B. - Inter Bratislava 0:5
SLOVAŠKA: 4. liga - Centralna
16:30Badin - TJD Pribelce 0:016:30Banik Stranavy - Tvrdošin 2:0
16:30FK Čadca - Lip. Štiavnica 0:0
16:30Javornik Makov - Krasno 0:12
16:30K. Nove Mesto - Bešenova 1:2
16:30Slavia Staškov - Medzibrod 2:0
16:30Sokol Zubrohlava - Kovačova 1:1
SLOVAŠKA: 4. liga - Zahod
16:30Crystal - Gbely 1:116:30FC Banik HN Prievidza & Handlova - Hurbanovo 1:1
16:30FK TJ Lokomotiva Kozarovce - Z. Moravce-Vrable B 2:0
16:30Imel - Gabčikovo 2:0
16:30Nove Zamky - Pata 3:1
16:30Stankovce - Boleraz 2:1
16:30Trebatice - Levice 2:3
16:30Trstice - Blava 3:0
SLOVAŠKA: Slovaški pokal
15:00Ružomberok - Spartak Trnava 1:0SLOVAŠKA: 1. liga ženske - Skupina za obstanek
14:30Prešov Ž - Trenčin Ž 4:0SOMALIJA: National league
14:45Elman - Midnimo 2:1SRBIJA: Superliga - Skupina za obstanek
16:00IMT Novi Beograd - Radnik 5:216:00Radnički Niš - Voždovac 2:0
18:00Novi Pazar - Habitfarm Javor 1:0
18:30Spartak Subotica - Železničar Pančevo 1:1
SRBIJA: Prva liga - Ligaška končnica
16:00Jedinstvo Ub - Tekstilac Odzaci 2:116:00OFK Beograd - Inđija 3:0
16:00Radnicki S. Mitrovica - Grafičar Beograd 1:0
16:00Smederevo - Mačva 0:0
SVET: Klubske prijateljske
17:00Sesvete (Cro) - Dinamo Z. (Cro) 1:0TANZANIJA: Federacijski pokal
15:00Ihefu - Mashujaa 1:011m17:15Coastal Union - Geita Gold 1:0
19:30Young Africans - Tabora United 3:0
TUNIZIJA: Ligue Professionnelle 1 - Ligaška končnica
18:30Esperance - CS Sfaxien 1:1TURKMENISTAN: Yokary Liga
14:00Ahal - Merw 5:114:00Altyn Asyr - Arkadag 2:4
15:00Nebitci - Sagadam 1:2
UGANDA: Premier liga
15:00BUL - Vipers 1:015:00PreloženaExpress - NEC FC -:-
18:00Kampala City - Villa 2:0
UKRAJINA: Premier liga
12:00Černomorec Odesa - Šahtar 1:414:30Dinamo Kijev - Veres Rivne 3:0
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - štirikrožno
23:00Inter de Barinas - La Guaira 1:201:30Universidad Central - Metropolitanos 0:0
23:00Portuguesa - Puerto Cabello 1:1
VIETNAM: Vietnamski pokal
14:15Viettel - PVF-CAND 3:211mVIETNAM: Nacionalna liga ženske
11:00Ho Chi Minh City 2 Ž - Thai Nguyen Ž 0:411:00Son La Ž - Hošiminh Ž 0:2
ZDA: MLS
01:30Philadelphia Union - Seattle Sounders 2:3 [ 2.10 | 3.40 | 3.50 ]ZDRUŽENI ARABSKI EMIRATI: Presidents pokal
17:20Al Nasr - Al-Ahli Dubai 4:3ppČAD: Premiere Division - LPFN
16:45Algoy - Stars J. Talents 1:216:45Ascot - Gazelle 0:1
16:45Elect Sport - Renaissance 0:0
ČEŠKA: ČFL - skupina A
17:00Povltavska FA - Slavia Praga B 0:5ČEŠKA: MSFL
10:15Karvina B - Znojmo 5:116:30FK Frydek-Mistek - Ostrava B 0:1
16:30Hodonin - ČSK Uhersky Brod 2:0
16:30Slovacko B - SK Hranice 2:0
16:30Slovan Rosice - Brno Bohunice 2:2
16:30Zlin B - Start Brno 2:1
17:00Frydlant n. O. - Trinec 2:1
17:00Uničov - Blansko 1:2
18:00Hlučin - Zlinsko 3:3
ČEŠKA: Divizija E
14:00Holešov - Bzenec 2:2ČEŠKA: Jihomoravsky KP
10:15Kurim - Mutenice 2:110:30Pohorelice - Boskovice - Letovice 1:4
11:00Svratka Brno - Sparta Brno 3:4
14:00OpuščenaRajhradice - Raječko 0:0
17:00Bosonohi - Krumvir 1:3
17:00Bystrc - Kunštat 0:4
17:00Lednice - Ratiškovice 6:1
17:00Rousinov - Moravska Slavia 1:0
ČEŠKA: Kralovehradecky KP
15:00Chlumec nad Cidlinou B - Dvur Kralove 0:118:00Jaromer - Jičin 2:2
ČEŠKA: Liberecky KP
16:00Velke Hamry B - Koštalov-Libštat 8:0ČEŠKA: Moravskoslezsky KP
10:30Petrvald na Morave - Dolni Benešov 8:0ČEŠKA: Olomoucky KP
16:30Bohunovice - Želatovice 1:4ČEŠKA: Pardubicky KP
17:00Chocen - Tremošnice 1:117:00Libišany - Lazne Bohdaneč 2:1
17:00Litomyšl - Česka Trebova 1:3
17:00Moravany - Prosetin 0:3
17:00Prelouč - Hermanuv Mestec 4:1
17:00SK Holice - Vysoke Myto B 2:3
17:00SK Pardubicky - Horni Redice 2:2
17:00Svitavy - Lanškroun 3:1
ČEŠKA: Liga U19
12:00Slavia Praga U19 - Brno U19 1:3ŠKOTSKA: SWPL 1 ženske - Ligaška končnica
19:10Celtic Ž - Glasgow City Ž 2:221:00Partick Ž - Hibernian Ž 3:2
21:10Rangers Ž - Hearts Ž 3:0
ŠKOTSKA: SWPL 1 ženske - Skupina za obstanek
21:00Motherwell Ž - Spartans LFC Ž 4:2ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 1
12:00Arzua - Polvorin 1:212:00Atletico Arteixo - Sarriana 0:2
12:00Gran Pena - Estradense 0:2
16:30Rapido de Bouzas - Silva SD 2:0
18:00Alondras - Bergantinos 1:2
18:00Barbadas-Bentraces - Paiosaco 0:0
18:00Somozas - Arosa SC 0:1
18:00UD Ourense - Pontevedra B 4:0
18:00Viveiro - Betanzos 0:1
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 2
11:45Condal - Barcia 2:012:00Lealtad - Llanera 0:1
12:00Sporting B - L'Entregu 0:0
12:30Lenense - Luarca 3:0
17:30Basico Urraca - Llanes 1:1
17:30Colunga - Real Titanico 1:2
17:30Praviano - Union Club Ceares 1:1
18:00Tuilla - CD Mieres 2:1
18:30Gijon Industrial - Aviles Stadium 1:2
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 3
12:00Velarde - Siete Villas 0:217:00Atletico Albericia - Atletico Mineros 1:0
17:00Castro - CD Colindres 1:0
17:00Samano - Torina 1:1
17:00Tropezon - Solares 2:0
17:30Bezana - Laredo 0:3
18:00Guarnizo - Vimenor 0:1
18:00UC Cartes - Escobedo 0:1
19:00Naval Reinosa - Revilla 0:1
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 4
11:30Basconia - Urduliz 2:011:30Pasaia - Padura 2:1
12:00Leioa - Portugalete 2:1
12:00Vitoria - Touring KE 2:0
12:30Durango - Beasain 3:0
13:00Alaves C - Anaitasuna 3:1
17:00Lagun Onak - San Ignacio 4:1
18:00SD Deusto - Derio 1:0
19:30Anorga - Aurrera Ondarroa 3:2
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 5
12:00L'Hospitalet - Montanesa 4:012:00Mollerussa - Vilafranca 2:2
12:00Prat - Girona B 1:3
12:30Rapitenca - UE Tona 1:2
17:00Olot - FC L'escala 3:1
17:30Badalona - Pobla Mafumet 3:0
18:00Castelldefels - Peralada 2:1
18:00San Cristobal CP - Grama 2:2
18:30Reus FCR - Vilassar de Mar 1:0
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 6
11:00Patacona - Torrellano 0:011:45Castellonense - Villarreal C 1:0
12:00Gandia - Burriana 5:0
16:00Castellon B - Utiel 0:0
17:00Rayo Ibense - Silla CF 3:0
17:30Acero - Ilicitano 2:0
17:30Soneja - Levante B 3:2
18:00Roda - Ontinyent 1931 2:0
19:00Jove - Atzeneta 0:0
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 7
11:30Collado Villalba - Pozuelo de Alarcon 3:111:30Galapagar - CD Mostoles 3:3
11:30Parla - Alcorcon B 1:1
11:30Trival Valderas - Tres Cantos 1:1
12:00Alcala Henares - Ad Torrejon 3:3
12:00Colonia M. - Canillas 3:2
12:00Las Rozas - Paracuellos Antamira 2:1
12:00Villanueva - Vallecano B 0:1
15:00Leganes B - Real Madrid C 2:2
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 8
12:00Atl. Tordesillas - Cultural Leonesa B 1:012:00Mirandes B - Laguna 0:0
12:00Palencia CF - Burgos CF B 4:1
17:00Santa Marta Tormes - Real Avila 0:3
17:15Colegios Diocesanos - Salamanca 0:1
17:30Atl. Astorga - Almazan 1:0
17:30La Virgen - Bembibre 1:1
17:30Ponferradina B - Villaralbo 1:2
18:00Becerril - Palencia CA 2:1
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 9
12:00Ejido - Motril 2:112:00Torre del Mar - Mancha 1:0
12:15CP Almeria - Malaga City 4:1
12:15Maracena - Huetor Vega 0:1
12:15Rincon - Huetor Tajar 0:3
16:30Juventud Torremolinos - CD Torreperogil 0:0
17:00Almeria B - Atletico Melilla 14:1
18:30Torredonjimeno - Real Jaen 1:1
19:00Arenas Armilla - Malaga B 0:1
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 10
12:00Ayamonte - Ceuta B 0:112:00CD Gerena - Cordoba B 1:0
12:00Coria C.F. - Cabecense 2:0
12:00La Palma - Cartaya 1:2
12:00Puente Genil - Pozoblanco 3:3
18:00Atletico Espeleno - Sevilla C 2:0
18:00Ciudad de Lucena - Xerez 0:0
18:00Xerez D.F.C. - Conil 1:0
18:30Bollullos - CD Utrera 1:3
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 11
11:00Llosetense - Inter Manacor 1:011:15Alaior - Poblense 0:3
12:00Manacor - Constancia 1:0
12:00Platges de Calvia - Mercadal 2:3
12:00Santanyi - Collerense 5:1
12:00Soller - Arenal 3:3
16:30Felanitx - Ibiza Islas Pitiusas 0:3
17:00Alcudia - Binissalem 0:0
18:30Portmany - Mallorca B 1:0
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 12
13:00Arucas - La Cuadra 4:013:00Atletico Victoria - Teror 1:3
13:00Lanzarote - Herbania 2:0
13:00Las Palmas B - CD Marino 3:0
13:00Panaderia - Santa Ursula 2:0
13:00San Bartolome - Gran Tarajal 2:0
13:00Tenerife B - Tamaraceite 3:0
13:00Villa Santa Brigida - CD Buzanada 2:0
13:30Ibarra - Yaiza 0:4
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 13
11:00Caravaca - Montecasillas 8:011:00Molinense - CA Pulpileno 2:4
11:00UCAM Murcia B - Ciudad Cieza 0:1
11:30Muleno - Deportiva Minera 1:0
12:00Lorca Deportiva - E.G. El Palmar 4:0
12:00Plus Ultra - Bullense 1:2
18:00CAP Ciudad de Murcia - Racing Murcia 3:1
18:00CD Algar - Alcantarilla 0:2
18:30Balsicas Atletico - Real Murcia B 0:2
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 15
11:30Cortes - Beti Onak 4:012:00Ardoi - Subiza 0:3
12:00Beti Kozkor - Pena Sport 0:2
12:00Cirbonero - Alesves 4:1
16:00Bidezarra - Pamplona 0:0
16:30Txantrea - Huarte 0:1
17:00Cantolagua - Burlades 0:2
17:30Lerines - Ezcabarte 2:2
18:30Lagunak - Oberena 1:0
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 16
11:30Varea - Oyonesa 0:012:00Anguiano - Arnedo 3:1
12:00Calahorra B - CDFC Calzada 6:1
12:00Racing Rioja - Comillas 0:4
16:30Pena Balsamaiso - Casalarreina 3:4
18:00Alfaro - CCD Alberite 9:0
18:00Haro Deportivo - Logrones B 0:1
18:00Tedeon - River Ebro 0:1
18:00Vianes - Berceo 0:0
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 17
12:00SD Ejea - Carinena 1:017:00CF Illueca - Cuarte 0:0
17:00Fuentes - Borja B. 2:0
17:15Ebro - Belchite 97 0:0
17:30Tamarite - Caspe 1:2
17:30Utrillas - Binefar 2:0
18:00Atletico Monzon - Calamocha 0:2
18:00Fraga - Huesca B 1:2
18:30Almudevar - Epila 1:2
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 18
12:00Azuqueca - Toledo 0:212:00Socuellamos - San Clemente 5:1
12:00Tarancon - Huracan de Balazote 1:1
12:00Tomelloso - Albacete B 0:2
12:00Torrijos - Marchamalo 0:3
12:00Villarrobledo - Cazalegas 0:0
18:00La Solana - Puertollano 1:0
18:30Quintanar del Rey - Conquense 1:1
18:30Villarrubia - Villacanas 2:2
ŠPANIJA: Liga F ženske
18:00Barcelona Ž - Madrid C. Ž 8:0ŠVEDSKA: Divizija 2 - Södra Svealand
17:00Nacka FC - Sleipner 0:1ŠVEDSKA: Pokal Švedske - Končnica
14:00Malmo FF - Djurgarden 2:111mŠVEDSKA: Elitettan ženske
11:00Malmo FF Ž - Mallbacken Ž 1:213:00Bollstanas Ž - Uppsala Ž 2:0
13:00Eskilstuna United Ž - Umea Ž 1:2
13:00Gamla Upsala Ž - Jitex Ž 3:1
13:00Lidkopings FK Ž - Sunnana Ž 3:1
15:00Kalmar Ž - Alingsas Ž 0:3
16:00Örebro Ž - Sundsvall Ž 1:1
ŠVEDSKA: Pokal Švedske ženske - Končnica
17:00Hacken Ž - Pitea Ž 0:1ŠVICA: 1.Liga Gruppe 1
20:30Coffrane - Terre Sainte 2:2ŠVICA: 1.Liga Gruppe 2
20:00Bassecourt - Muri 4:1ŠVICA: 1.Liga Gruppe 3
20:00Linth - YF Juventus 1:3Stavite na s svojega mobilnega telefona z bet365!
Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »
m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.