OSVEŽI

Nogomet » 09.08.2022 » Vse tekme

EVROPA: Liga prvakov - Kvalifikacija

18:00Žalgiris (Ltu) - Bodo/Glimt (Nor) 1:1
19:00Apollon (Cyp) - Maccabi Haifa (Isr) 2:0
19:00Pjunik (Arm) - Crvena zvezda (Srb) 0:2
19:00Plzen (Cze) - Šerif Tiraspol (Mda) 2:1
19:45Midtjylland (Den) - Benfica (Por) 1:3
20:00Dinamo Z. (Cro) - Ludogorec (Bul) 4:2
20:00Ferencvaroš (Hun) - Karabag (Aze) 1:3
20:30PSV (Ned) - Monaco (Fra) 3:2pp
20:30Sturm Graz (Aut) - Dinamo Kijev (Ukr) 1:2pp
20:45Rangers (Sco) - Royale Union SG (Bel) 3:0

EVROPA: Evropska liga - Kvalifikacija

21:00Škupi (Mkd) - Shamrock R. (Irl) 1:2

EVROPA: Europa Conference League - Kvalifikacija

18:00Gzira (Mlt) - Wolfsberger (Aut) 0:4
20:00B36 Torshavn (Fai) - Viborg (Den) 1:2

ANGLIJA: EFL pokal

20:30Shrewsbury - Carlisle 3:2
20:45Accrington - Tranmere 2:311m
20:45Blackpool - Barrow 0:111m
20:45Bolton - Salford 5:1
20:45Bradford City - Hull 2:1
20:45Cardiff - Portsmouth 0:3
20:45Charlton - QPR 2:111m
20:45Cheltenham - Exeter 0:7
20:45Crawley - Bristol Rovers 1:0
20:45Doncaster - Lincoln 0:3
20:45Fleetwood - Wigan 1:0
20:45Forest Green - Leyton Orient 2:0
20:45Grimsby - Crewe 4:0
20:45Harrogate - Stockport 0:1
20:45Huddersfield - Preston 1:4
20:45Ipswich - Colchester 0:1
20:45Luton - Newport 2:3
20:45Mansfield - Derby 1:2
20:45Milton Keynes - Sutton 1:0
20:45Morecambe - Stoke 1:011m
20:45Northampton - Wycombe 1:2
20:45Norwich - Birmingham 3:211m
20:45Oxford Utd - Swansea 3:211m
20:45Rochdale - Burton 2:0
20:45Walsall - Swindon 2:0
20:45Wimbledon - Gillingham 0:2
21:00Reading - Stevenage 1:2

ANGLIJA: Professional Development League

15:00Barnsley U21 - Bristol City U21 2:3
18:00Sheffield Utd U21 - Reading U21 2:0

ARGENTINA: Liga Profesional

01:00Tigre - Rosario 3:1

ARGENTINA: Primera Nacional

02:10Atletico Atlanta - Chacarita Juniors 1:1

ARGENTINA: Copa Argentina

21:10Gimnasia L.P. - Patronato 1:2

ARGENTINA: Primera A ženske

20:00Rosario Central Ž - Lanus Ž 2:2

ARMENIJA: Prva liga

15:30Syunik - Širak 2 2:0
15:45Ararat-Armenia 2 - Alashkert 2 3:1
15:45Mika - Lernayin Artsakh 2 3:1

AVSTRALIJA: NPL Queensland

11:30Eastern Suburbs - Gold Coast 3:1

AZIJA: AFC pokal - Končnica

13:00PSM Makassar (Ina) - Kedah (Mys) 2:1

BOLGARIJA: Vtora liga

17:00Sozopol - Dunav Ruse 2:1

BOLIVIJA: Division Profesional - Clausura

21:00PreloženaRoyal Pari - Always Ready -:-
00:00Tomayapo - Independiente Petrolero 1:0

BRAZILIJA: Serie A

01:00Coritiba - Santos 1:2

BRAZILIJA: Serie B

00:00Gremio - Operario 5:1
00:00Ituano - Sport Recife 4:1

BRAZILIJA: Serie C - Prva stopnja

01:00Botafogo PB - Figueirense 1:1

BRAZILIJA: Campeonato Catarinense 2 - Končnica

01:00Criciuma - Guarani de Palhoca 2:1

BRAZILIJA: Copa Paulista

00:30Sao Bento - Rio Claro 1:2

EGIPT: Premier liga

18:30Ghazl El Mahallah - Pyramids 0:2
21:00National Bank Egypt - Pharco 0:1
21:00Zamalek - Misr Elmaqasah 5:0

EKVADOR: Liga Pro - Druga stopnja

02:00Gualaceo - Nueve de Octubre 1:0

ESTONIJA: Pokal Estonije

18:00ReUnited - Legion U21 4:2

FINSKA: Kakkonen - Skupina A

18:00Atlantis - KuPS Akatemia 1:0

ISLANDIJA: Urvalsdeild ženske

19:30Thor/KA Ž - Afturelding Ž 0:1
19:30Vestmannaeyjar Ž - KR Reykjavik Ž 3:1
21:15Keflavik Ž - Valur Ž 0:5
22:00Stjarnan Ž - Breidablik Ž 2:2
22:00Throttur Reykjavik Ž - Selfoss Ž 3:0

IZRAEL: Pokal Toto

19:00Kiryat Shmona - Sakhnin 2:2
19:30PreloženaBeitar Jeruzalem - Sektzya Ness Ziona -:-

JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana - Končnica

00:15Atletico GO (Bra) - Nacional (Uru) 3:0

JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Premier liga

15:00Richards Bay - Marumo Gallants 0:0
17:00Swallows - Cape Town City 3:2
19:30Kaizer Chiefs - Maritzburg Utd 3:0

KATAR: QSL

16:30Umm-Salal - Al-Sadd 1:1
18:40Qatar SC - Almarkhiya 1:1

KITAJSKA: Liga Jia

10:00Hebei Kungfu - Jiangxi Beidamen 2:1
10:00Nanjing City - Beijing SU 2:0
10:00Sichuan Jiuniu - Guangxi Pingguo Haliao 1:0
13:30Heilongjiang IC - Beijing Tech 3:1

KITAJSKA: Yi liga

09:30Dandong Tengyue - Wuxi Wugou 0:0
09:30Hubei Istar - Qingdao Red Lions 1:0
09:30Quanzhou Yassin - Zibo Qisheng 0:0
09:30Shaoxing Shangyu - Nantong Haimen 1:3
09:30Taian Tiankuang - Dongguan Guanlian 1:0
09:30Wuhan Jiangcheng - Hunan Billows 3:0
09:30Yanbian Longding - Jinan Xingzhou 1:0

KOLUMBIJA: Primera B - Clausura

00:00Tigres - Quindio 2:0
02:15Barranquilla - Leones 3:1
23:00Cucuta - Chico 1:2

MALEZIJA: Superliga

14:15Sabah - Sarawak Utd. 1:0
15:00NS Matrix - Penang 3:2
15:00Petaling Jaya CFC - Sri Pahang 0:3

MALEZIJA: Premier League

14:15Kuching City - Johor DT II 0:0
15:00PDRM FC - Selangor 2 1:0

MEHIKA: Liga de Expansion MX - Apertura

00:05Celaya - Tepatitlan de Morelos 1:0

MEHIKA: Liga MX ženske - Apertura

00:00Necaxa Ž - Monterrey Ž 0:4
02:00Club Leon Ž - Club America Ž 2:2
02:00Juarez Ž - Atlas Ž 0:2
04:00Club Tijuana Ž - Pachuca Ž 3:3

NEMČIJA: 3. liga

18:30Oldenburg - Elversberg 2:3
19:00Freiburg II - Hallescher 2:0
19:00Muenchen 1860 - Meppen 4:0
19:00RW Essen - Viktoria Koln 1:4
19:00Zwickau - Duisburg 0:1

NEMČIJA: Regionalliga Bavarska

19:00Illertissen - 1. FC Schweinfurt 4:3

NEMČIJA: Oberliga Bavarska Jug

18:30Ingolstadt II - Dachau 2:0
18:30Ismaning - Deisenhofen 5:1
18:30Kirchanschoring - Rosenheim 1:0
18:30Kottern-St. Mang - Nordlingen 1:0
18:30TSV Landsberg - Schwaben Augsburg 3:2
19:30Erlbach - Garching 2:1
19:30VfB Hallbergmoos-Goldach - Schalding 1:5

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 2

19:00Lillehammer - Raufoss 2 1:2

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 4

17:00Start 2 - Fredrikstad 2 1:2

NORVEŠKA: Nasjonal U19 CL - Končnica

14:00Viking U19 - Molde U19 1:1
16:00Kristiansund U19 - Lillestrom U19 4:4

PANAMA: LPF - Clausura

23:00Veraguas - San Francisco 3:1

PARAGVAJ: Division Intermedia

01:30Independiente F.B.C. - Sportivo Luqueno 0:1

PARAGVAJ: Pokal Paragvaja

22:00Atl. Tembetary - Deportivo Capiata 2:0
00:30River Plate - 12 de Octubre 1:4

POLJSKA: Divizija 1

18:00Odra Opole - Sandecja 4:2
20:30Wisla - Katowice 2:1

ROMUNIJA: Liga 2

19:00Steaua - Metaloglobus Bukarešta 1:1

SEVERNA IRSKA: Pokal Irish League

20:45Moyola - Portstewart 4:1pp

SIRIJA: Pokal Sirije

16:00Al Jaish - Al-Ittihad 1:1
18:00Tishreen - Wathbah 0:2

SLOVAŠKA: Slovaški pokal

17:30Devinska N. Ves - Rusovce 2:1

SOMALIJA: Prvenstvo Nation Link Telecom

14:30Mogadishu City - Elman 2:3

SVET: Mednarodne prijateljske

11:00Malezija U19 - Mjanmar U19 2:0
13:30Tajska U19 - Vietnam U19 0:1

SVET: Klubske prijateljske

08:00Hapoel Marmorek (Isr) - Shimshon Kafr Qasim (Isr) 4:1
16:15Union Berlin (Ger) - Hannover (Ger) 1:1
17:00AEL Limasol (Cyp) - Spartak Pleven (Bul) 3:1
17:00Flaminia (Ita) - Citta di Fasano (Ita) 4:3
17:45Asteras T. (Gre) - PAS Giannina (Gre) 2:2
18:00Al-Wahda (Uae) - Al Kuwait (Kuw) 2:1
18:00Kolubara (Srb) - Al-Ahli Dubai (Uae) 0:3
18:30La Nucia (Esp) - Gandia (Esp) 3:0
19:00Al Wehda (Sau) - Alcorcon (Esp) 0:4
19:45Bonn-Endenich 08 (Ger) - Frechen (Ger) 0:6
20:00Excelsior Maassluis (Ned) - Jong Sparta Rotterdam (Ned) 2:1
20:00Hercules (Esp) - Castellon (Esp) 1:0
20:00Kozakken Boys (Ned) - Dongen (Ned) 5:1
20:00Spakenburg (Ned) - GVVV (Ned) 2:5
20:00VVSB (Ned) - Rijnsburgse Boys (Ned) 4:0
20:00Volos (Gre) - OFI Kreta (Gre) 2:1
20:15Worksop (Eng) - Huddersfield U23 (Eng) 5:1
20:30Sholing (Eng) - Bognor Regis (Eng) 1:1
21:00Linares (Esp) - Ejido (Esp) 1:011m

SVET: Mednarodne prijateljske Ženske

18:00Bosna in Hercegovina U19 Ž - Romunija U19 Ž 3:0

SVET: Prijateljska tekma ženske

15:00RSC Anderlecht Ž (Bel) - PSV Ž (Ned) 2:3
19:00Espanyol Ž (Esp) - Valencia Ž (Esp) 0:2

TURČIJA: Rezerv Lig

16:00Ankaragucu 2 - Konyaspor 2 1:3
16:00Fenerbahče 2 - Umraniyespor 2 1:4
16:00Istanbul B.B. 2 - Kasimpaša 2 1:7

URUGVAJ: Copa Uruguay

18:30Central Esp. - Artigas 2:111m

VIETNAM: Vietnamski pokal ženske

11:00Phong Phu Ha Nam 2 Ž - Thai Nguyen Ž 1:6
13:30Hanoi 2 Ž - Hošiminh Ž 1:4

WALES: Cymru South

20:30PreloženaAbergavenny Town - Carmarthen -:-
20:30PreloženaGoytre Utd - Trefelin -:-
20:30PreloženaSwansea University - Cwmbran Celtic -:-
20:30PreloženaTaffs Well - Briton Ferry -:-

WALES: Ligaški pokal

20:45Colwyn Bay - Flint 2:111m

ČEŠKA: Liga U19

13:00Karvina U19 - Slavia Praga U19 3:3

ČILE: Primera Division

23:30Huachipato - U. Calera 3:4

ČILE: Primera B

02:30Deportes Iquique - S. Morning 3:1
02:30San Luis - Rangers 0:0

ŠKOTSKA: Pokal Challenge

20:30Brora Rangers - Aberdeen 2 2:0
20:45Albion Rovers - Celtic B 2:3
20:45Bonnyrigg Rose - Livingston 2 0:111m
20:45Elgin - Dundee Utd 2 1:0
20:45Fraserburgh - St. Johnstone 2 0:2
20:45Kilmarnock 2 - Cowdenbeath 3:0
20:45Motherwell 2 - East Kilbride 1:2
20:45St Mirren 2 - East Stirlingshire 0:111m

ŠVEDSKA: Superettan

19:00Norrby - Brage 2:2
19:00Skövde - Östers 0:0
19:00Utsikten - Trelleborg 0:0

ŠVEDSKA: Divizija 1 - Sever

19:00Karlstad - Forward 0:1

ŠVEDSKA: Divizija 1 - Jug

19:00Angelholm - Falkenberg 1:1
19:00Atvidaberg - Oskarshamn 2:0
19:00Ljungskile - Lindome 2:0

ŠVEDSKA: Pokal Švedske ženske - Kvalifikacija

19:00Eskilsminne Ž - Hittarp Ž 1:0

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.