OSVEŽI

Nogomet » 24.01.2022 » Vse tekme

AFRIKA: Afriški pokal narodov - Končnica

17:00Gvineja - Gambija 0:1
20:00Kamerun - Komori 2:1

ALBANIJA: Superliga

19:45Dinamo Tirana - Tirana 0:1

ALŽIRIJA: Liga U21

14:30Oran U21 - Magra U21 1:1
15:00Arba U21 - Hussein Dey U21 1:0
15:00PreloženaCR Belouizdad U21 - RC Relizane U21 -:-
15:00Chelghoum U21 - Constantine U21 0:3
15:00USM Alger U21 - Paradou U21 1:0
15:30ASO Chlef U21 - Tlemcen U21 2:0

ANGLIJA: Championship, Druga liga

20:45Blackburn - Middlesbrough 1:0

ANGLIJA: Premier liga 2

14:00Crystal Palace U23 - Liverpool U23 0:2
14:30Birmingham U23 - West Brom U23 3:2
17:00West Ham U23 - Leicester U23 1:2
20:00Aston Villa U23 - Reading U23 4:1
20:00Blackburn U23 - Leeds U23 4:0
20:00Chelsea U23 - Manchester City U23 0:1
20:00Everton U23 - Tottenham U23 1:0
20:00Newcastle U23 - Nottingham U23 0:1
20:00Stoke U23 - Fulham U23 0:1
20:00Sunderland U23 - Wolves U23 1:2

ANGLIJA: Professional Development League

14:00Wigan U23 - Sheffield Utd U23 1:2

AZIJA: Azijski pokal ženske

09:00Mjanmar Ž - Južna Koreja Ž 0:2
11:00Filipini Ž - Avstralija Ž 0:4
13:00Indonezija Ž - Tajska Ž 0:4
15:00Vietnam Ž - Japonska Ž 0:3

BELGIJA: Pro League U21

19:30Antwerp U21 - Genk U21 1:4
19:30Cercle B. U21 - Gent U21 0:1
19:30Charleroi U21 - St. Truiden U21 1:4
19:30Eupen U21 - Westerlo U21 3:1
19:30Standard Liege U21 - Anderlecht U21 0:3
19:30Waasland-Beveren U21 - Mouscron U21 3:2
20:00Deinze U21 - Kortrijk U21 1:1
20:00Mechelen U21 - Club Brugge U21 1:0
20:00OH Leuven U21 - Waregem U21 2:0
20:00Royal Union SG U21 - Lommel SK U21 2:0
20:00PreloženaSeraing U21 - Lierse K. U21 -:-
20:00Virton U21 - Beerschot VA U21 0:3
20:30RWDM U21 - Oostende U21 0:4

BRAZILIJA: Campeonato Catarinense

23:00Figueirense - Joinville 0:0

BRAZILIJA: Campeonato Cearense

19:00Maracana - Icasa-CE 2:3
19:30Crato - Atletico-CE 0:2
23:00Iguatu - Caucaia 1:2
23:00Pacajus - Ferroviario 1:4

BRAZILIJA: Campeonato Paranaense

23:00Operario - Uniao PR 1:0

BURUNDI: Primus League

14:00Flambeau de l’Est - Rukinzo 1:1

CIPER: Prva divizija

15:30Omonia - Paeek 2:1
18:00AEK Larnaka - Anorthosis 1:1

DR KONGO: Ligue 1

15:40Sanga Balende - RCK 1:0

EVROPA: Pokal Tipsport Malta

12:30Spartak Trnava - Aalborg 1:1
16:30Sigma Olomouc - Tirol 3:0

FRANCIJA: Ligue 2

20:45Caen - AC Ajaccio 2:0

FRANCIJA: National, 3. liga

20:45Annecy - Concarneau 0:0

GANA: Premier League

16:00Dreams - Aduana 3:1

GRČIJA: Superliga

18:30Asteras T. - Apollon Smirnis 1:0

GRČIJA: Gamma Ethniki - skupina 1

13:00Keratsini - Aiolikos 1:0

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura

23:00Motagua - Vida 0:0
23:06Marathon - Olimpia 1:0
00:00Platense - Real Espana 2:1

INDIJA: ISL

15:00East Bengal - Hyderabad 0:4

INDIJA: I-League

09:30PreloženaIndian Arrows - Sreenidi Deccan -:-
12:00PreloženaSudeva Delhi - Neroca FC -:-
15:00PreloženaChurchill Brothers - Aizawl -:-

IRAN: Pro Liga

12:30Fajr Sepasi - Nassaji Mazandaran 1:1

ISLANDIJA: Pokal Fotbolti.net

20:00PreloženaStjarnan - FH Hafnarfjordur -:-

ITALIJA: Serie C - Skupina C

21:00Catanzaro - Palermo 0:0

IZRAEL: Ligat ha'Al

19:30Beitar Jeruzalem - Hapoel Tel Aviv 0:2

IZRAEL: Leumit liga

18:00Beitar Shimshon T.A. - Hapoel Afula 1:2
18:00H. Petah Tikva - Sektzya Ness Ziona 2:1
18:00Hap. Ramat Gan - Hapoel Raanana 2:0

JAMAJKA: Premier League

19:00Cavalier - Waterhouse 0:3
21:15Dunbeholden - Montego Bay 3:0

KENIJA: Premier liga

13:00Nairobi City - Kakamega Homeboyz 1:1
13:00Vihiga - Tusker 0:0
13:00Wazito - Bandari 1:1

KOLUMBIJA: Primera A - Apertura

00:10Jaguares de Cordoba - Dep. Cali 2:1
02:15Alianza Petrolera - Pereira 2:1

KOLUMBIJA: Primera B - Apertura

21:00Llaneros - Orsomarso 0:1

KONGO: Liga 1

14:00AS BNG - Kondzo 2:2
15:00Cheminots - V. Club Mokanda 0:0
16:00Inter Club - CARA Brazzaville 0:2

MEHIKA: Liga MX - Clausura

02:00Santos Laguna - Necaxa 1:4

MEHIKA: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Atl. Morelia - Raya2 1:0

MEHIKA: Liga Premier Serie A - Clausura

23:00Reboceros de La Piedad - Canamy 1:1

MEHIKA: Liga MX ženske - Clausura

02:00Mazatlan FC Ž - Puebla Ž 0:0
00:00Necaxa Ž - UNAM Ž 1:0

NIGERIJA: NPFL

16:00Gombe United - Niger Tornadoes 1:0
16:00Rivers United - Heartland 3:1

NIZOZEMSKA: Eerste Divisie

20:00Oss - Jong AZ Alkmaar 1:0

PORTUGALSKA: Liga Portugal 2

16:30Academico Viseu - Sp. Covilha 1:1
21:15Leixoes - Chaves 1:1

PORTUGALSKA: Liga 3

14:00Santarem - Setubal 4:1

PORTUGALSKA: Liga Revelacao U23 - Ligaška končnica

12:00Benfica U23 - Leixoes U23 3:0
16:00Braga U23 - Estoril U23 2:3

ROMUNIJA: Liga 1

16:30Botosani - Sepsi 1:0
19:00Farul Constanta - U Craiova 1948 3:2

RUANDA: Premier liga

11:30Gorilla - Etoile de L'Est 2:3
14:00Police - Bugesera FC 1:2
14:00Rutsiro - Gicumbi 0:0

SAUDOVA ARABIJA: Division 1

13:15Al Khaleej - Al Jabalain 0:0
13:50Al Oruba - Al Draih 3:1
16:45Jeddah - Al-Nahda 2:0

SVET: Mednarodne prijateljske

12:00PreklicanaIndonezija - Bangladeš -:-
15:30Zorja - Uzbekistan Ol. 1:0

SVET: Klubske prijateljske

00:30Blooming (Bol) - Oriente Petrolero (Bol) 1:2
09:00Krilja Sovjetov Samara (Rus) - Radnik (Srb) 2:0
09:30Prey Veng (Cam) - Boeung Ket (Cam) 3:1
10:00Šala (Svk) - Rača (Svk) 3:3
11:00Cibalia (Cro) - Iskra (Mne) 0:1
12:00CSKA Moskva (Rus) - Dudelange (Lux) 0:1
12:00FC Kobenhavn (Den) - Helsingor (Den) 3:2
13:00PreklicanaAstana (Kaz) - Bačka Topola (Srb) -:-
13:00Bačka Topola (Srb) - Pelicans SC (Sri) 3:0
13:00CSKA 1948 (Bul) - Borec (Mkd) 4:3
13:00Gornik Leczna (Pol) - Nefči Baku (Aze) 0:1
13:00Metalist Harkiv (Ukr) - Liberec (Cze) 1:0
13:30Gabala (Aze) - Bohemians (Cze) 1:3
14:00PreklicanaAustria (D) (Aut) - Bohemians (Cze) -:-
14:00Hradec Kralove (Cze) - Veres Rivne (Ukr) 1:1
14:00PreklicanaL. Mikulaš (Svk) - Lviv (Ukr) -:-
14:00M. Lipetsk (Rus) - SKA Rostov (Rus) 0:0
14:00Zira (Aze) - Bregalnica (Mkd) 1:1
14:30Wolfsberger (Aut) - Šahtar (Ukr) 1:4
14:45Struga (Mkd) - Ferizaj (Kos) 1:2
15:00Rabotnički (Mkd) - Lviv (Ukr) 1:0
15:00Česke Budejovice (Cze) - Himki (Rus) 4:2
15:00Šala (Svk) - Rača (Svk) 3:3
17:00Slavičin (Cze) - Otrokovice (Cze) 3:2
23:15Nacional (Uru) - Sarmiento Junin (Arg) 1:0
00:30Danubio (Uru) - Barracas Central (Arg) 0:1

TURČIJA: 1. Lig

17:00OpuščenaEyupspor - Bursaspor 1:0

TURČIJA: Super Lig Ženske

10:00Hatayspor Ž - Fenerbahče Ž 1:8

ČILE: Superpokal

23:00U. Catolica - Colo Colo 0:2

ŠPANIJA: LaLiga2

21:00Almeria - Eibar 0:2
21:00Real Sociedad B - Cartagena 1:2

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.