Nogomet » 05.05.2024 » Vse tekme
Stavite na Nogomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
ANGLIJA: Premier League
15:00Brighton - Aston Villa 1:015:00Chelsea - West Ham 5:0
17:30Liverpool - Tottenham 4:2
ITALIJA: Serie A
12:30Cagliari - Lecce 1:115:00Empoli - Frosinone 0:0
15:00Verona - Fiorentina 2:1
18:00Milan - Genoa 3:3
20:45AS Roma - Juventus 1:1
NEMČIJA: Bundesliga
15:30Union Berlin - Bochum 3:417:30Eintracht - Leverkusen 1:5
19:30Heidenheim - Mainz 1:1
SLOVENIJA: Prva liga
15:00Radomlje - Rogaška 1:017:30Olimpija - Mura 0:0
SLOVENIJA: 2. SNL
17:00Beltinci - Ilirija 1911 1:217:00Primorje - Fužinar 1:0
17:00Tolmin - Bistrica 4:1
ŠPANIJA: LaLiga
14:00Osasuna - Betis 0:216:15Celta - Villarreal 3:2
18:30Valencia - Alaves 0:1
21:00Sevilla - Granada 3:0
21:00Vallecano - Almeria 0:1
ANDORA: Primera Divisió
11:00Ordino - Atletic America 1:013:30Penya - Esperanca 3:2
16:00Atletic Escaldes - UE Santa Coloma 0:2
18:30Inter Escaldes - Carroi 6:0
ANGLIJA: National League - Končnica
16:00Bromley - Solihull Moors 3:211mANGLIJA: Premier liga 2 - Končnica
14:00Liverpool U21 - Crystal Palace U21 3:2ANGLIJA: Super League ženske
15:00Liverpool Ž - Manchester Utd Ž 1:015:15Manchester City Ž - Arsenal Ž 1:2
16:00West Ham Ž - Leicester Ž 1:1
19:45Chelsea Ž - Bristol City Ž 8:0
ANGLIJA: Ženska National liga Sever
15:00Burnley Ž - Derby Ž 0:215:00Halifax Ž - Fylde Ž 6:1
15:00Huddersfield Ž - Stourbridge Ž 3:3
15:00Liverpool Feds Ž - Wolverhampton Ž 1:2
15:00Nottingham Ž - Stoke City LFC Ž 2:0
15:00West Brom Ž - Newcastle Ž 0:4
ANGLIJA: Ženska National liga Jug
15:00Cardiff City Ladies Ž - Oxford Utd Ž 1:215:00Chatham Ž - Rugby Borough Ž 2:3
15:00Cheltenham Ž - Hashtag Ž 0:3
15:00Ipswich Ž - Billericay Ž 1:0
15:00Plymouth Ž - Milton Keynes Ž 1:2
15:00Portsmouth Ž - London Bees Ž 10:1
ANGOLA: Girabola
16:30Desportivo Huila - Santa Rita 1:017:00Wiliete - Primeiro de Agosto 0:0
ANTIGVA IN BARBUDA: ABFA Premier Liga
00:00John Hughes - Parham 1:302:00Old Road - Green City 2:0
22:00SAP - Swetes 1:5
00:00All Saints Utd. - Garden Stars 3:1
ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional - Končnica
20:30Estudiantes - Velez Sarsfield 2:111mARGENTINA: Primera Nacional
00:40San Martin Tucuman - All Boys 0:020:30Chacarita Juniors - Tristan Suarez 1:2
21:00Gimnasia y Tiro - Nueva Chicago 2:0
22:00Ferro - Gimnasia Jujuy 2:0
ARGENTINA: Torneo Federal
01:30Boca Unidos - Juventud Antoniana 1:003:00Sarmiento de La Banda - San Martin Formosa 1:0
16:009 de Julio Rafaela - El Linqueno 2:1
16:00Kimberley - Sol de Mayo 1:1
20:30Olimpo - Germinal 0:1
20:30Sansinena - Circulo Deportivo 1:1
21:00Cipolletti - Villa Mitre 0:1
21:00Gutierrez Mendoza - San Martin Mendoza 1:0
21:00Huracan Las Heras - Ciudad Bolivar 2:1
22:00Sportivo Las Parejas - Gimnasia E.R. 6:1
00:00Defensores Belgrano - Independiente Chivilcoy 1:1
ARGENTINA: Primera B - Apertura
17:30Deportivo Armenio - Flandria 2:020:30Deportivo Merlo - Sacachispas 1:0
20:30Laferrere - Excursionistas 2:3
20:30Liniers - Sportivo Italiano 2:0
20:30Villa Dalmine - Argentino de Merlo 0:0
ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:30Club Lujan - Claypole 0:020:30Deportivo Muniz - Central Cordoba 2:3
20:30General Lamadrid - Puerto Nuevo 1:1
20:30Justo Jose de Urquiza - CSR Espanol 1:0
20:30Sportivo Barracas - Central Ballester 1:2
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:30Belgrano Zarate - Juventud de Bernal 2:1ARGENTINA: Primera A ženske - Apertura
16:00Independiente Ž - Huracan Ž 2:017:00Boca Juniors Ž - Racing Club Ž 1:1
20:00Banfield Ž - San Luis Ž 0:1
20:00Belgrano Ž - Excursionistas Ž 6:0
22:00PreloženaGimnasia L.P. Ž - River Plate Ž -:-
ARMENIJA: Prva liga
14:00Alashkert 2 - BKMA 2 3:314:00Noah 2 - Pjunik 2 3:1
ARUBA: Division di Honor - Skupina zmagovalcev
00:30Deportivo Nacional - River Plate 2:102:30Dakota - Britannia 4:0
ARUBA: Division di Honor - Za obstanek
22:00Santa Fe - Jong Aruba 2:200:00Atl. Deportivo - United FC 1:3
AVSTRALIJA: A-Liga - Končnica
09:00Melbourne Victory - Melbourne City 2:111mAVSTRALIJA: NPL ACT
07:00Canberra Croatia - O'Connor Knights 1:307:00Gungahlin - Yoogali 4:0
AVSTRALIJA: NPL Northern NSW
06:30Weston Workers - Lake Macquarie 6:1AVSTRALIJA: NPL NSW
07:00Sydney Utd - WS Wanderers U23 3:207:00Wollongong Wolves - Central Coast Mariners U23 5:1
09:30Sydney FC U23 - APIA Leichhardt 1:7
AVSTRALIJA: Northern NSW State League
06:30Wallsend Red Devils - Cessnock City Hornets 2:4AVSTRALIJA: Victoria Premier League
05:00Melbourne City U21 - Eastern Lions 3:1AVSTRIJA: Bundesliga - Ligaška končnica
14:30Austria Celovec - LASK 0:214:30Sturm Graz - Hartberg 1:1
17:00SK Rapid - Salzburg 2:0
AVSTRIJA: 2. Liga
10:30First Vienna - Ried 2:1AVSTRIJA: Regionalliga Central
10:30ASK Klagenfurt - Wolfsberger (Am) 1:1AVSTRIJA: Regionalliga Zahod
15:00Altach U21 - Motz/Silz 5:215:00FC Wolfurt - Kufstein 0:3
AVSTRIJA: Karnten
15:00Kottmannsdorf - Wolfsberger 2:017:00Austria Celovec (Am) - KAC 1909 1:0
AVSTRIJA: Niederosterreich
11:00Langenrohr - St. Polten (Am) 2:2AVSTRIJA: Salzburg
17:00TSU Bramberg - Union Henndorf 6:0AVSTRIJA: Tirol - Skupina za napredovanje
10:30Tirol am. (Am) - SK St. Johann 7:0AVSTRIJA: Vorarlberg
16:00Andelsbuch - Lochau 1:216:00Nenzing - Egg 4:1
AVSTRIJA: Dunaj
10:30WAF Brigittenau - Red Star Penzing 0:1AVSTRIJA: Bundesliga ženske
10:30Dornbirn Ž - St. Polten Ž 1:111:00Neulengbach Ž - Innsbruck Ž 1:2
12:45First Vienna Ž - Austria (D) Ž 2:1
13:00Kleinmunchen Ž - Sturm Graz Ž 2:2
AZERBAJDŽAN: Premier liga
14:30Turan Tovuz - Zira 1:217:00Araz - Sabah Baku 0:1
AZIJA: AFC pokal - Končnica
18:00Al Ahed (Leb) - Central Coast Mariners (Aus) 0:1BELGIJA: Jupiler Pro League - Ligaška končnica
13:30Antwerp - Club Brugge 1:218:30Royale Union SG - Anderlecht 0:0
BELGIJA: Jupiler Pro League - Skupina Konferenčne lige
16:00OH Leuven - Standard Liege 3:1BELGIJA: Jupiler Pro League - Skupina za obstanek
19:15Kortrijk - Eupen 1:0BELGIJA: Jupiler Pro League - Za obstanek
16:00Lommel SK - Deinze 1:1BELGIJA: Druga amaterska divizija skupina ACFF
15:00Acren - Rebecquoise 6:515:00Binche - Stade Vervietois 4:1
15:00Meux - Warnant 5:0
15:00Royal Union SG 2 - Renaissance Mons 1:3
15:00Stockay-Warfusee - Hamoir 4:0
15:00Tubize - UR La Louviere 2:0
15:00Verlaine - Ganshoren 2:2
BELGIJA: Druga amaterska divizija skupina VFV A
15:00Aalst - Gullegem 1:315:00Cercle Brugge 2 - Olsa Brakel 2:1
15:00Dikkelvenne - Oostkamp 1:2
15:00KRC Gent - Torhout 0:2
15:00Merelbeke - Voorde Appelterre 2:3
15:00Petegem - Mandel United 3:0
15:00Waregem 2 - KRC Harelbeke 1:2
15:00Wetteren - Ninove 1:2
15:00Zelzate - Oudenaarde 1:3
BELGIJA: Druga amaterska divizija skupina VFV B
15:00Bocholter - Houtvenne 1:115:00City Pirates - Londerzeel 2:1
15:00Diegem - Belisia Bilzen 3:4
15:00Hasselt - Hades 3:1
15:00K. Berchem Sport - Lille 1:1
15:00KRC Mechelen - FC Lebbeke 0:1
15:00KV Mechelen 2 - Overijse 6:4
15:00Lyra-Lierse Berlaar - Wezel Sport 1:1
15:00Tongeren - Rupel Boom 1:2
BENIN: Ligue 1 - Ligaška končnica
17:00AS Cotonou - FC Loto 0:017:00AS Sobemap - Bani Ganse 2:2
17:00Ayema - Cavaliers 0:0
17:00Coton FC - Dynamo Abomey 3:1
17:00Damissa - Dragons 1:0
17:00Takunnin - JS Pobe 1:0
BENIN: Ligue 1 - Skupina za obstanek
17:00Buffles du Borgou - Real Sport 1:117:00Hodio - Bembereke 1:1
17:00Pantheres - Abeilles 0:0
17:00Soleil - Dynamo Parakou 3:0
BOLIVIJA: Division Profesional - Apertura – skupina
21:00SA Bulo Bulo - Universitario de Vinto 1:1BOSNA IN HERCEGOVINA: Prva liga - FBiH
17:00TOŠK Tešanj - Čelik 2:0BRAZILIJA: Serie A
23:30Bragantino - Flamengo RJ 1:102:00Corinthians - Fortaleza 0:0
02:00PreloženaCruzeiro - Internacional -:-
21:00Athletico-PR - Vasco 1:0
21:00PreloženaGremio - Criciuma -:-
21:00Vitoria - Sao Paulo 1:3
23:30Botafogo RJ - Bahia 1:2
23:30Cuiaba - Palmeiras 0:2
BRAZILIJA: Serie B
23:00Vila Nova - Operario 1:002:00Ituano - Novorizontino 1:3
21:00Brusque - Goias 0:2
BRAZILIJA: Serie C - Prva stopnja
00:30PreloženaEC Sao Jose - Volta Redonda -:-00:30Floresta EC - Ferroviaria 1:4
21:30Botafogo PB - Remo 1:0
21:30Figueirense - Aparecidense 2:0
00:00Athletic Club - ABC 1:0
00:00PreloženaSampaio Correa - SER Caxias -:-
BRAZILIJA: Serie D
23:00Agua Santa - Maringa FC 2:100:00Rio Branco - Princesa Solimoes 0:0
00:00Uniao Rondonopolis - Capital FC 0:0
21:00Anapolis - Mixto 1:1
21:00PreloženaBrasil de Pelotas - Barra FC -:-
21:00Cascavel - Cianorte 1:2
21:00Itabaiana - CSE 3:1
21:00Potiguar de Mossoró - Maracana 1:2
21:00Retro - Juazeirense 1:0
21:00Treze - Sousa 2:0
21:30Manaus - Humaita 1:0
21:30Porto Velho - Trem 2:1
22:00Clube Recreativo e Atletico Catalano - Brasiliense 1:0
22:00Costa Rica - Internacional de Limeira 0:3
23:00America RN - Atletico-CE 3:0
BRAZILIJA: Gaucho 2
20:00PreloženaGE Bage - Futvida -:-20:00PreloženaGaucho - GE Gloria -:-
20:00PreloženaInter Santa Maria - Sao Gabriel -:-
21:00PreloženaEsportivo - Brasil Farroupilha -:-
22:00PreloženaUniao RS - EC Cruzeiro -:-
BRAZILIJA: Goiano 2
20:30ASEEV - Trindade 1:220:30Inhumas - Anapolina 0:2
BRAZILIJA: Matogrossense 2
00:00Juara - Santa Cruz MT 3:022:00Sinop - Sport Sinop 2:0
BRAZILIJA: Mineiro 2
20:30URT - Ituiutaba 1:1BRAZILIJA: Paranaense 2
23:30Patriotas FC - Laranja Mecanica 2:016:00Rio Branco PR - Paranavai-PR 1:0
21:00AA Iguacu - Apucarana 1:2
21:00Foz do Iguacu - Gremio Maringa 7:0
BRAZILIJA: Rondoniense - Končnica
23:00Uniao Cacoalense - Barcelona RO 0:1BRAZILIJA: Baiano U20
20:00Alagoinhas U20 - Catuense U20 1:220:00Conquista FC U20 - Jequie U20 0:2
BRAZILIJA: Brasiliense U20
14:30Ceilandia U20 - Capital DF U20 0:820:00Legiao U20 - Luziania U20 1:2
BRAZILIJA: Capixaba U20 - Končnica
20:00Real Noroeste U20 - Porto Vitoria U20 0:3BRAZILIJA: Pernambucano U20 - Prva stopnja
20:00America PE U20 - Sport Recife U20 1:220:00Santa Cruz U20 - Nautico U20 1:1
BRAZILIJA: Brasileiro ženske
20:00Sao Paulo Ž - Atletico-MG Ž 6:022:00Bragantino Ž - Real Brasilia Ž 1:0
23:00PreloženaInternacional Ž - Ferroviaria Ž -:-
BRAZILIJA: Brasileiro A2 ženske
23:00Mixto Ž - Minas ICESP Ž 1:020:00Sao Jose Ž - Taubate Ž 0:0
21:00Bahia Ž - Athletico-PR Ž 4:1
21:00JC Ž - Fortaleza Ž 2:1
BRAZILIJA: Brasileiro A3 ženske
00:00Paraiso EC Ž - Vila Nova Ž 0:120:00Acaua Ž - Vitoria Ž 0:5
20:00Pinda Ferroviaria Ž - Vasco Ž 0:3
20:30PreloženaBrasil de Farroupilha Ž - Coritiba Ž -:-
23:00Atletico Rio Negro Ž - Porto Velho Ž 4:2
BURKINA FASO: Premier liga
18:00ASEC Koudougou - Vitesse 0:118:00ASF Dioulasso - Kadiogo 1:0
18:00Kozaf - Sporting Cascades 0:0
18:00Majestic - USFA 1:0
18:00Salitas - Royal 2:2
BURUNDI: Primus League
15:00Bumamuru - Magara Young Boys 6:1DR KONGO: Ligue 1 - Ligaška končnica
15:00Dauphins Noirs - Don Bosco 1:015:30St Eloi Lupopo (Cod) - AS Maniema 1:1
DR KONGO: Ligue 1 - Skupina za obstanek
14:00Sanga Balende - US Panda 2:116:00PreloženaAC Rangers - FC Renaissance -:-
DANSKA: Superliga - Ligaška končnica
16:00Silkeborg - FC Kobenhavn 0:318:00Midtjylland - Brondby 3:2
DANSKA: Superliga - Skupina za obstanek
14:00Hvidovre IF - Viborg 0:114:00Lyngby - Randers 2:1
DANSKA: 1. divizija - Skupina za napredovanje
15:00Aalborg - Hobro 2:3DANSKA: 1. divizija - Skupina za obstanek
14:00Helsingor - Horsens 0:116:00Koge - Hillerod 1:1
DANSKA: Druga divizija - Skupina za obstanek
14:00Brabrand - Thisted 1:1DANSKA: Tretja divizija - Skupina za obstanek
13:00Holstebro - Vejgaard 3:1DANSKA: Elitedivisionen ženske - Ligaška končnica
13:00Koge Ž - Nordsjaelland Ž 0:1DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF
00:00Universidad O&M - Atlantico 0:022:00Atletico Pantoja - Cibao 1:2
00:00Vega Real - Moca 0:0
EGIPT: Premier liga
18:00National Bank Egypt - Enppi 1:518:00Smouha - Zamalek 1:0
EGIPT: Ligaški pokal - Končnica
16:00PreloženaEl Gaish - Ceramica Cleopatra -:-EKVADOR: Liga Pro - Prva stopnja
01:00Delfin - Barcelona 1:320:00Aucas - Libertad 2:0
22:30Ind. del Valle - Dep. Cuenca 1:0
ESTONIJA: Meistriliiga
13:30Flora - Levadia 1:0ESTONIJA: Esiliiga
11:30Paide Linnameeskond U21 - Harju JK Laagri 2:8ESTONIJA: Meistriliiga ženske
18:00Tabasalu Ž - Maag Tammeka Ž 5:018:00Tallina Kalev Ž - FC Ararat Ž 3:2
ESWATINI: Swazi MTN Premier liga
15:00Mbabane Highlanders - Mbabane Swall. 2:315:00Nsingizini Hotspurs - Green M. 2:1
15:00Royal Leopards - Young Buffaloes 0:0
ETIOPIJA: Premier liga
14:00Defence Force - Wolkite Kenema 3:117:00St. George - Hawassa 1:2
EVROPA: Evropsko U17 Prvenstvo Ženske
13:00Anglija U17 Ž - Norveška U17 Ž 3:015:30Švedska U17 Ž - Francija U17 Ž 2:3
FERSKI OTOKI: Formuladeildin, Premier liga
16:00Fuglafjordur - Skala Itrottarfelag 1:218:00HB Torshavn - B36 Torshavn 2:1
FIDŽI: Premier liga
04:00Lautoka - Tailevu Naitasiri 2:104:00Nadi - Suva 1:2
04:00Nadroga - Nasinu 1:2
05:00Navua - Labasa 2:3
05:00Rewa - Ba 2:1
FILIPINI: PFL
09:00Kaya - Cebu FC 1:009:00United City - Don Bosco Garelli 7:0
11:30Stallion - One Taguig 3:3
14:00Maharlika - Philippine Air Force 4:2
FINSKA: Veikkausliiga
15:00Gnistan - Haka 0:317:30Mariehamn - Inter Turku 3:1
FINSKA: Ykkosliiga
17:30MP Mikkeli - PK-35 0:0FINSKA: Ykkonen
15:00OLS Oulu - Jazz Pori 4:0FINSKA: Kakkonen - Skupina B
13:00Ilves 2 - Turku 2 2:417:30TPV - VJS 2:2
FINSKA: Kakkonen - Skupina C
15:00GBK Kokkola - Hercules 5:115:00JBK - TP-47 3:0
FINSKA: Ykkonen ženske
14:00KTP Ž - Ilves 2 Ž 3:017:00HJK Akatemia Ž - Lahti Ž 4:1
GAMBIJA: Liga GFA
18:30Falcons - Steve Biko 0:018:30Marimoo - Brikama U. 0:0
GANA: Premier League
17:00Asante Kotoko - Legon Cities 2:017:00Bibiani Gold Stars - Bechem United 1:1
17:00Bofoakwa Tano - Dreams 1:1
17:00Great Olympics - Medeama 0:1
17:00Heart Of Lions - Nsoatreman 1:0
17:00Real Tamale - Samartex 1:0
GANA: Liga divizije ena
17:00Ebusua Dwarfs - Pac Academy 2:017:00Elmina Sharks - Holy Stars 1:0
17:00Future Stars - King Faisal Babes 1:0
17:00Hohoe United - Vision 2:0
17:00Koforidua - Kotoku Royals 4:1
17:00Na God - ADVSA 1:2
17:00New Edubiase - Nzema Kotoko 1:0
17:00Okwawu - Kings Palace 0:0
17:00Skyy - Venomous Vipers 2:1
17:00Soccer Intellectuals - Asekem 1:0
17:00Still Believe - Susubiribi 2:0
GIBRALTAR: National League - Ligaška končnica
19:30Magpies - Lincoln 0:3GVATEMALA: Liga Nacional - Clausura – skupina
04:00Antigua GFC - Deportivo Mixco 1:111m22:30Municipal - Comunicaciones 3:0
GVINEJA: Liga 1
18:00Kaloum Star - Sequence 2:118:00Kamsar - Sangaredi 1:3
18:00Loubha - Ashanti GB 2:1
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura – skupina
03:00Olimpia - Real Espana 3:100:00Olancho - Genesis 0:0
HONDURAS: Liga Nacional - Za obstanek
23:00UPNFM - Vida 3:0HONGKONG: Premier liga
09:00North District - Lee Man Warriors 0:409:00Resources Capital - Sham Shui Po 0:0
12:00Hong Kong Rangers - HK U23 5:0
HRVAŠKA: HNL
17:00Hajduk Split - Varaždin 0:119:30Rijeka - Dinamo Z. 1:2
HRVAŠKA: Prva NL
14:50Zrinski Osjecko - Dugopolje 4:117:00Croatia Zmijavci - Bijelo Brdo 3:0
HRVAŠKA: 1. HNL ženske - Ligaška končnica
12:30Dinamo Maksimir Ž - Osijek Ž 1:5HRVAŠKA: 1. HNL ženske - Skupina za obstanek
16:00Medimurje Cakovec Ž - Agram Zagreb Ž 1:016:00Zadar Ž - HNK Gorica Ž 1:1
IRAK: Stars Liga
14:45Al Naft - Naft Missan 0:214:45Al Talaba - Bagdad 3:2
17:00Duhok - Al-Hudod 0:0
17:00Erbil - Al Minaa 1:2
19:15Al Quwa Al Jawiya - Al Karkh 1:0
IRAN: Pro Liga
17:30Gol Gohar - Shams Azar Qazvin 0:0ISLANDIJA: Besta-deild karla
18:00Akureyri - KR Reykjavik 1:119:00Stjarnan - IA Akranes 4:1
21:15Fram - Fylkir 2:1
21:15HK Kopavogur - Vikingur Reykjavik 3:1
ITALIJA: Serie B
15:00Brescia - Lecco 4:115:00Cittadella - Bari 1:1
15:00Cosenza - Spezia 2:2
15:00Modena - Como 0:0
15:00Palermo - Ascoli 2:2
15:00Parma - Cremonese 1:1
15:00Pisa - Sudtirol 2:2
15:00Sampdoria - Reggiana 1:0
15:00Ternana - Catanzaro 1:0
15:00Venezia - FeralpiSalo 2:1
ITALIJA: Serie D - Skupina A
15:00Alcione Milano - Vado 1:115:00Borgosesia - Chieri 1:0
15:00Bra - Asti 2:0
15:00Chisola - Fezzanese 5:1
15:00Derthona FbC - Ligorna 0:0
15:00Gozzano - Citta di Varese 1:1
15:00Lavagnese - Albenga 1:2
15:00Pinerolo - Alba 0:2
15:00Vogherese - Ticino 2:1
16:00PDHA - Sanremese 1:3
ITALIJA: Serie D - Skupina B
15:00Arconatese - Clivense 4:015:00Calcio Caravaggese - Desenzano 2:1
15:00Casatese - Crema 0:1
15:00Castellanzese - Brusaporto 3:3
15:00Ciserano-Bergamo - Legnano 1:3
15:00Folgore Caratese - Club Milano 0:0
15:00Real Calepina - Ponte San Pietro 3:0
15:00Tritium - Palazzolo 2:4
15:00Varesina - Piacenza 2:2
15:00Villa Valle - Caldiero Terme 2:4
ITALIJA: Serie D - Skupina C
15:00Adriese - Castegnato 5:215:00Bolzano - Campodarsego 1:1
15:00Breno - Chions 4:1
15:00Cjarlins Muzane - Luparense 1:0
15:00Este - Bassano 2:0
15:00Mestre - Dolomiti Bellunesi 1:1
15:00Portogruaro - Mori 9:0
15:00Treviso - Montecchio Maggiore 0:2
15:00Union Clodiense - Montebelluna 2:0
ITALIJA: Serie D - Skupina D
15:00AC Carpi - Certaldo 5:115:00Aglianese Calcio - Forli 0:4
15:00Corticella - Prato 2:0
15:00PreklicanaLentigione - Pistoiese -:-
15:00Mezzolara - SCD Progresso 1:2
15:00Ravenna - AC Imolese 2:0
15:00Sammaurese - Sangiuliano City 3:1
15:00Sant'Angelo - Fanfulla 0:0
15:00Victor San Marino - San Donnino 3:2
ITALIJA: Serie D - Skupina E
15:00Ghivizzano Borgo - Follonica Gavorrano 0:115:00Mobilieri Ponsacco - SC Cenaia 0:3
15:00Montevarchi - Grosseto 3:1
15:00Orvietana - Livorno 1:0
15:00Pianese - Tau 1:1
15:00Poggibonsi - Figline 4:1
15:00Real Forte Querceta - Seravezza Pozzi 1:2
15:00San Donato - Vivi Altotevere 1:1
15:00Trestina - Sangiovannese 3:1
ITALIJA: Serie D - Skupina F
15:00AS Sora - Avezzano 1:215:00Atletico Ascoli - United Riccione 4:2
15:00Campobasso - Termoli 1:1
15:00Fano - Real Monterotondo 5:2
15:00L Aquila - S. N. Notaresco 1:0
15:00Matese - Chieti 0:0
15:00Roma City - Vastogirardi 4:2
15:00Tivoli Calcio - Fossombrone 1:0
15:00Vigor Senigallia - Sambenedettese 3:5
ITALIJA: Serie D - Skupina G
15:00Boreale - Cynthialbalonga 3:315:00Budoni - Anzio Calcio 1924 2:2
15:00Gladiator - Trastevere Calcio 2:0
15:00Nocerina - Ischia 1:0
15:00Nuova Florida - Romana 0:3
15:00Ostia Mare - Atletico Uri 1:1
15:00Sarrabus Ogliastra - Cassino 1:2
17:00Cavese - San Marzano 2:1
ITALIJA: Serie D - Skupina H
15:00Altamura - Matera 1:115:00Angri - Barletta 1:0
15:00Casarano - Bitonto 2:1
15:00Citta di Fasano - Paganese 3:2
15:00Fidelis Andria - Gelbison 2:1
15:00Gravina - Manfredonia 0:0
15:00Martina Calcio - Gallipoli 1:1
15:00Palmese 1914 - Rotonda 1:0
15:00Santa Maria Cilento - A.C.D. Nardo 0:3
ITALIJA: Serie D - Skupina I
15:00Akragas - Portici 1906 1:015:00Canicatti - San Luca 4:2
15:00Castrovillari - Gioiese 0:2
15:00Real Casalnuovo - Siracusa 3:4
15:00Sancataldese - AS Acireale 0:1
15:00Trapani - S. Agata 4:2
15:00Vibonese - Licata 4:2
16:00Igea Virtus - Reggina 1:1
ITALIJA: Superpokal (Serie C)
17:30Mantova - Cesena 1:2ITALIJA: Primavera 1
11:00Fiorentina U19 - Cagliari U19 1:215:00Bologna U19 - Atalanta U19 3:2
15:00Genoa U19 - Juventus U19 3:1
ITALIJA: Serie A ženske - Ligaška končnica
12:30AS Roma Ž - Inter Ž 4:3ITALIJA: Serie A ženske - Skupina za obstanek
12:30Sampdoria Ž - Napoli Ž 2:015:00Milan Ž - Como Ž 1:0
ITALIJA: Serie B ženske
11:00Tavagnacco Ž - Arezzo Ž 0:415:00Bologna Ž - Brescia Ž 3:0
15:00Cesena Ž - Freedom Ž 2:2
15:00Chievo Verona Ž - RES Roma Ž 3:3
15:00Genoa Ž - Ravenna Ž 3:0
15:00Lazio Ž - Ternana Ž 1:1
15:00San Marino Academy Ž - Verona Ž 1:3
JAMAJKA: Premier League - Končnica
00:00Arnett Gardens - Cavalier 1:1JAPONSKA: Nadeshiko liga ženske
06:00Orca Kamogawa Ž - Ehime Ž 1:106:00Shizuoka Bonita Ž - Gunma Ž 2:0
JUŽNA AMERIKA: Južnoameriško prvenstvo ženske U20 - Finalna skupina
23:00Paragvaj U20 Ž - Kolumbija U20 Ž 1:1JUŽNA KOREJA: K League 1
07:00Suwon FC - Gangwon 1:209:30Gimcheon Sangmu - Incheon 2:2
JUŽNA KOREJA: K League 2
07:00Seongnam - Suwon Bluewings 2:109:30Jeonnam - Gyeongnam 1:3
JUŽNA KOREJA: K3 League
08:00Changwon - Mokpo 3:0JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Motsepe Foundation Championship
15:00Baroka - Marumo Gallants 2:015:00Black Leopards - Pretoria U. 2:2
15:00Casric Stars - Platinum City 4:2
15:00JDR Stars - Orbit College 1:0
15:00Magesi - Milford FC 3:1
15:00Maritzburg Utd - Hungry Lions 2:0
15:00Pretoria Callies - Venda 0:3
15:00Upington City - NB La Masia 4:1
JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Diski Challenge
10:00Orlando Pirates U23 - Cape Town City U23 3:210:00Supersport Utd U23 - Richards Bay U23 4:2
12:00TS Galaxy U23 - Mamelodi Sundowns U23 0:1
JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Pokal Nedbank
15:00Stellenbosch - Mamelodi Sundowns 1:2KANADA: Kanadska Premier liga
01:00Pacific FC - York 2:020:00Atl. Ottawa - Valour 2:0
KAPVERDSKI OTOKI: Nacionalno prvenstvo
19:00ACA - Rosariense 2:019:00Morabeza - Varandinha 1:1
KATAR: QSL - Za obstanek
18:00Almarkhiya - Al-Shahaniya 1:3KAZAHSTAN: Premier liga
16:00Šahtar K. - Kaisar 0:0KENIJA: Premier liga
12:00Kakamega Homeboyz - Police FC 1:214:00Leopards - Bandari 1:0
KENIJA: Super liga
12:00Darajani Gogo - Silibwet 6:012:00Luanda Villa - Mara Sugar 1:2
14:00Kajiado - Mombasa Elite 2:2
KIRGIZISTAN: Premier liga
13:00Kant - Neftchi Kochkor-Ata 2:1KITAJSKA: Superliga
09:30Nantong Zhiyun - Changchun Yatai 2:312:00Shanghai Shenhua - Zhejiang Professional 4:0
13:00Meizhou Hakka - Cangzhou 1:1
13:35Beijing Guoan - Chengdu Rongcheng 2:1
13:35Wuhan TT - Qingdao Hainiu 1:0
14:00Shenzhen Xinpengcheng - Shanghai Port 0:6
KITAJSKA: Liga Jia
09:00Liaoning Tieren - Shijiazhuang Gongfu 0:209:30Shanghai Jiading Huilong - Guangxi Pingguo Haliao 1:1
13:30Nanjing City - Jiangxi Lushan 2:1
KITAJSKA: Yi liga
09:00Langfang Glory City - Shaanxi Union 1:009:30Shandong Taishan B - Xian Ronghai 3:0
10:00Ganzhou Ruishi - Guangdong GZ-Power 0:2
10:00Hubei Istar - Rizhao Yuqi 1:0
13:30Nantong Haimen - Dalian Kuncheng 1:1
KITAJSKA: Superliga ženske
09:00Changchun Dazhong Zhuoyue Ž - Jiangsu Suning Ž 1:009:00Henan Songshan Longmen Ž - Zhejiang Ž 0:0
09:00Shanghai RCB Ž - Beijing Beikong Ž 1:0
KOLUMBIJA: Primera A - Apertura - štirikrožno
00:00Pereira - Bucaramanga 1:002:15Junior - Millonarios 2:1
00:15Santa Fe - Deportes Tolima 1:0
KOLUMBIJA: Primera B - Apertura
22:00Bogota FC - Barranquilla 1:022:00Real Cartagena - Orsomarso 1:2
22:00Real Cundinamarca - Leones 4:2
22:00U. Magdalena - Tigres 0:0
KOLUMBIJA: Liga ženske
00:00Junior Ž - America de Cali Ž 2:623:00Alianza Ž - Atl. Nacional Ž 0:2
23:00Corporación Social Deportiva y Cultural de Pereira Ž - Cucuta Ž 2:1
00:00Ind. Medellin Ž - Inter Palmira Ž 2:1
KONGO: Liga 1
15:00Diables Noirs - Cheminots 0:317:00Vegas - V. Club Mokanda 0:0
19:00Etoile du Congo - Otoho d'Oyo 1:0
KOSOVO: Superliga
15:00Ballkani - Dukagjini 3:015:00Drita - Fushe Kosova 3:1
15:00Liria - Priština 0:1
15:00Llapi - Feronikeli 3:2
15:00Malisheva - Gjilani 0:0
KOSTARIKA: Primera Division - Clausura
03:00Sporting San Jose - Alajuelense 1:103:00Zeledon - Herediano 1:0
19:00Cartagines - AD Santos 1:1
23:00Puntarenas FC - Saprissa 0:2
KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura – skupina
19:15ADR Jicaral - CS Uruguay 2:1KUVAJT: Premier League - Skupina za obstanek
16:35Khaitan - Al Shabab 0:119:15Kazma SC - Al Jahra 7:3
LATVIJA: Virsliga
13:00Valmiera - RFS 2:015:00Auda Riga - Riga FC 1:2
LATVIJA: 1. liga
15:00JFK Ventspils - Smiltene 2:016:00Tukums 2000 2 - Marupe 0:1
LATVIJA: Latvijski pokal
18:30Union - Beitar/Riga Mariners 0:2LATVIJA: 1. Liga ženske
18:00Metta Ž - Iecava Ž 5:0LESOTO: Premier liga
15:00Bantu - Lioli 0:115:00Defence Force - Lifofane 3:0
15:00Linare - Lijabatho 2:2
15:00Naughty Boys - LCS 2:3
LIBANON: Premier League - Skupina poražencev
15:00Al Ahli Nabatiya - Tripoli 3:1LITVA: I Lyga
13:00Šiauliai 2 - Hegelmann Litauen 2 4:1LITVA: Pokal Litve
13:00Sirijus - Dziugas Telsiai 2:514:00FK Dembava - Babrungas 3:4
17:00AFK Vilnius - Klaipedos FM 1:211m
LUKSEMBURG: BGL Ligue
16:00Differdange - Victoria Rosport 2:216:00Dudelange - Union Titus Petange 3:0
16:00Jeunesse Esch - Hesperange 0:2
16:00Kaerjeng - Wiltz 2:2
16:00Marisca Mersch - Schifflange 2:0
16:00Mondercange - Fola 2:1
16:00Mondorf - Niedercorn 2:4
16:00UNA Strassen - Racing Luxembourg 1:1
MACAO: Elite League - Ligaška končnica
12:00Chao Pak Chei - Lun Lok 9:014:00Benfica - Hang Sai 5:2
MADŽARSKA: OTP Bank Liga
16:00Kecskemeti - Paks 0:018:30Ferencvaroš - Debrecen 5:1
MADŽARSKA: Liga Merkantil Bank
17:00Budafoki - Szeged 1:017:00Gyor - Pecsi 3:1
17:00Haladas - Kazincbarcika 1:3
17:00Kozarmisleny - BVSC-Zuglo 0:2
17:00Nyiregyhaza - Gyirmot 3:1
17:00Siofok - Csakvari 1:2
17:00Soroksar - Mosonmagyarovari TE 3:4
17:00Tiszakecske - Ajka 2:1
MADŽARSKA: NB III - Severovzhod
11:00Debrecen II - Kisvarda II 2:017:00Eger SE - DEAC 1:2
17:00Gyongyosi - Diosgyor II 1:6
17:00Karcagi - Ujpesti TE II 3:1
17:00Putnok VSE - Tiszafuredi 3:4
17:00SBTC - Hatvan 0:1
17:00Senyo Carnifex - Cigand SE 1:2
17:00Tiszaujvaros - REAC 1:1
MADŽARSKA: NB III - Severozahod
11:00Gyirmot II - Haladas Zanati 3:011:00Puskas Akademia II - Gyor II 0:2
17:00Balatonfuredi - ZTE II 1:2
17:00Bicskei - Komaromi VSE 3:1
17:00Csornai - VLS Veszprem 0:2
17:00Dorogi - SC Sopron 2:0
17:00III. Keruleti - Budaorsi 7:1
17:00Tatabanya - Kelen 4:0
MADŽARSKA: NB III - Jugovzhod
11:00Szeged II - ESMTK Budimpešta 2:117:00Cegledi - Martfui 1:2
17:00Hodmezovasarhely - Honved II 2:1
17:00Korosladany MSK - Elore 2:1
17:00Monori - Kecskemeti II 2:0
17:00Penzugyor SE - Fuzesgyarmati SK 1:0
17:00Szolnoki - Bekescsaba 1:3
MADŽARSKA: NB III - Jugozahod
11:00Fehervar FC II - Mohacsi 0:017:00Dunafoldvar - Szekszardi UFC 3:2
17:00Erdi - Ivancsa 0:1
17:00Gardony Varosi - Ferencvaroš II 1:2
17:00Kaposvar - Dunaujvaros 2:0
17:00Nagykanizsa - Paks II 2:1
17:00PTE-PEAC - Majosi 2:2
17:00Szentlorinc - MTK II 3:0
MADŽARSKA: NB I ženske
15:00Puskas Akademia Ž - Gyor Ž 1:418:00Budaorsi Ž - Astra Hungary Ž 4:1
MALAVI: Superliga
14:30Civo Utd - FOMO 1:014:30Dedza Dynamos - MAFCO 3:0
14:30Kamuzu Barracks - Bangwe All Stars 1:0
14:30Karonga Utd. - Creck Sporting 1:1
MALI: Premiere Division
18:30Bakaridjan - Djoliba 1:218:30Black Stars - USFAS Bamako 2:0
20:30Binga - Real Bamako 0:0
MALTA: Challenge League - Dodatna tekma
15:00St. Andrews - Luqa 1:0ppMAROKO: Botola 2
18:00Chabab Benguerir - Difaa El Jadidi 0:018:00Kawkab Marakeš - Stade Marocain 3:0
18:00Raja Beni Mellal - Meknes 1:0
18:00Sale - USM Oujda 1:2
MAVRETANIJA: Ligue 1
18:15SNIM - Pompiers 3:419:00ASAC Concorde - Kaedi 2:1
21:50Ksar - Garde Nationale 1:1
MAVRICIUS: Super liga
13:00PreloženaChebel Citizens - Vacoas -:-13:00Petite Riviere - Savanne 1:1
16:00Cercle De Joachim - Riviere Du Rempart 5:0
MEHIKA: Liga de Expansion MX - Clausura – skupina
00:00Atlante - Tapatio 5:1MEHIKA: Liga Premier Serie A - Končnica
02:00Alacranes de Durango - Tritones Vallarta 6:002:00Gavilanes de Matamoros - Orgullo Reynosa 1:1
02:00Tecos - UA Zacatecas 2:0
03:00Irapuato - Aguacateros de Periban 2:0
03:00Tampico Madero - Inter Playa Del Carmen 2:1
MEHIKA: Liga Premier Serie B - Končnica
00:00Uruapan - Artesanos Metepec 1:002:00Ayense - Santiago 1:0
MEHIKA: Liga MX U23 - Clausura – skupina
17:00Necaxa U23 - Juarez U23 1:0MEHIKA: Liga MX ženske - Clausura
01:00Pachuca Ž - Tigres Ž 1:102:00Monterrey Ž - Guadalajara Chivas Ž 0:1
03:06Santos Laguna Ž - Mazatlan FC Ž 3:2
05:10Juarez Ž - Club America Ž 1:1
MONGOLIJA: Premier liga
10:15Bavarians - Khoromkhon 2:413:15Deren - Tuv Azarganuud 0:1
MOZAMBIK: Mocambola
15:00Baia de Pemba - Ferroviario 1:015:00Ferroviario Beira - ENH Vilankulo 2:2
15:00Ferroviario Lichinga - Nacala 1:1
15:00Ferroviario Nampula - Black Bulls 1:2
NEMČIJA: 2. Bundesliga
13:30Elversberg - Hertha Berlin 4:213:30Hannover - Paderborn 3:2
13:30Wehen - Kiel 0:1
NEMČIJA: 3. liga
13:30Munster - Saarbrucken 4:116:30Hallescher - Unterhaching 0:1
19:30Ingolstadt - Mannheim 1:1
NEMČIJA: Regionalliga Sever
14:00St. Pauli II - Bremer 1:215:00Lohne - Holstein Kiel II 1:1
NEMČIJA: Regionalliga Severovzhod
13:00BFC Viktoria 89 - Chemnitzer 2:013:00Greifswald - Zwickau 4:2
13:00Luckenwalde - Hansa Rostock II 2:2
16:00Lokomotive Leipzig - Chemie Leipzig 0:2
NEMČIJA: Regionalliga Zahod
14:00Paderborn II - SSVg Velbert 1:1NEMČIJA: Regionalliga Jugozahod
14:00Frankfurt - Eint. Frankfurt II 0:114:00Homburg - Mainz II 1:2
14:00Stuttgart II - Aalen 1:0
14:00Walldorf - Stuttgarter Kickers 3:2
NEMČIJA: Oberliga NOFV-Nord
14:00Furstenwalde - Rostocker FC 0:414:00RSV Eintracht - Sparta Lichtenberg 1:3
14:00Zehlendorf - TuS Makkabi Berlin 1:1
NEMČIJA: Oberliga NOFV- Süd
14:00Bautzen - Grimma 3:314:00Einheit Rudolstadt - Halberstadt 3:0
NEMČIJA: Oberliga Schleswig-Holstein
14:00Eichede - Bordesholm 4:015:00Eckernforder SV - Lübeck II 1:3
NEMČIJA: Oberliga Bremen
15:00Komet Arsten - Leher 1:315:00Union 60 Bremen - Vatan Bremen 5:2
NEMČIJA: Oberliga Niedersachsen
15:00Heeslinger - Vorsfelde 3:115:00Lupo-Martini Wolfsburg - Bornreihe 2:1
15:00VfL Oldenburg - Egestorf-Langreder 3:2
16:00Arminia Hannover - Meppen II 0:1
NEMČIJA: Oberliga Westfalen
15:00Bovinghausen - Finnentrop/Bamenohl 3:215:00Clarholz - Wattenscheid 2:2
15:00Eintracht Rheine - Brunninghausen 1:2
15:00Westfalia Rhynern - Erkenschwick 0:1
15:30Ennepetal - Siegen 1:3
15:30Schermbeck 2020 - Sprockhovel 3:0
NEMČIJA: Oberliga Hessen
15:00Viktoria Griesheim - Weidenhausen 1:5NEMČIJA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
15:00Morlautern - Mechtersheim 3:3NEMČIJA: Oberliga Bavarska Jug
13:00Garching - Nordlingen 2:6NEMČIJA: Oberliga Mittelrhein
15:00Bergisch Gladbach - Konigsdorf 3:015:00Freialdenhoven - Bonn-Endenich 08 1:3
15:00Siegburger - Germania Teveren 2:3
15:15Frechen - Eintracht Hohkeppel 0:3
15:30Fortuna Köln II - Porz 2:6
15:30VfL Vichttal - Hurth 5:2
NEMČIJA: Oberliga Niederrhein
15:00Baumberg - Hilden 1:115:00Homberg - Germania Ratingen 2:0
15:00TVD Velbert - Meerbusch 2:2
15:30Buderich - Schonnebeck 2:3
15:30SC St.Tonis - Frintrop 3:1
NEMČIJA: Junioren Bundesliga Sever
11:00Hertha U19 - VfL Osnabruck U19 2:1NEMČIJA: Junioren Bundesliga Jug
11:00Muenchen 1860 U19 - Mainz U19 1:213:00Hoffenheim U19 - Stuttgart U19 3:2
14:00Kaiserslautern U19 - Furth U19 0:3
NEMČIJA: Junioren Bundesliga Zahod
11:00B. Monchengladbach U19 - Leverkusen U19 2:111:00Bochum U19 - Duisburg U19 0:4
11:00Dortmund U19 - Schalke U19 3:0
13:00Arminia U19 - Wuppertaler U19 2:1
13:00Fortunausseldorf U19 - Verl U19 2:1
13:00Köln U19 - Paderborn U19 1:4
NEMČIJA: Bundesliga - ženske
14:00Freiburg Ž - SGS Essen Ž 0:118:30Werder Ž - Duisburg Ž 4:2
NEMČIJA: 2. Bundesliga ženske
11:00Bayern II Ž - Sand Ž 2:211:00Eintracht II Ž - Meppen Ž 0:1
11:00Gutersloh Ž - Jena Ž 1:4
11:00Hamburger SV Ž - Turbine Potsdam Ž 1:1
11:00Hoffenheim II Ž - B. Monchengladbach Ž 3:1
11:00Wolfsburg II Ž - Andernach Ž 2:1
14:00Weinberg Ž - Ingolstadt Ž 3:1
NIGER: Super Ligue
17:15ASGNN - Nigelec 1:017:15Zumunta - Espoir 1:1
NIGERIJA: NNL
16:00Crown FC - Inter Lagos 0:216:00Madiba - Edel 3:0
16:00Osun - Tradesafe 3:0
16:00Rovers FC - 1472 FC 3:0
16:00Solution - Warri Wolves 1:0
16:00Vandrezzer - Stormers 2:1
NIKARAGVA: Liga Primera - Clausura – Zmagovalci
23:00Jalapa - Diriangen 0:203:00Ocotal - Esteli 0:2
NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Clausura – skupina
01:00Ferretti U20 - Managua FC U20 0:300:00Diriangen U20 - Esteli U20 1:2
NIZOZEMSKA: Eredivisie
12:15Heracles - Waalwijk 0:512:15PSV - Sparta Rotterdam 4:2
14:30Utrecht - Vitesse 1:0
14:30Volendam - Ajax 1:4
16:45Alkmaar - Twente 2:1
20:00Feyenoord - Zwolle 5:0
NIZOZEMSKA: Derde Divisie
14:00Gemert - Oss 5:114:30Meerssen - TEC 2:3
NORVEŠKA: Eliteserien
17:00Bodo/Glimt - Stromsgodset 1:017:00Haugesund - KFUM Oslo 0:1
17:00Kristiansund - HamKam 1:1
17:00Odd - Fredrikstad 0:2
17:00Sandefjord - Molde 3:1
17:00Sarpsborg 08 - Lillestrom 1:0
19:15Viking - Tromso 2:1
NORVEŠKA: Divizija 2 - Skupina 1
14:00Brattvag - Arendal 3:215:15Jerv - Brann 2 2:1
15:30Eik-Tonsberg - Sotra 1:0
NORVEŠKA: Divizija 2 - Skupina 2
14:00Alta - Strommen 2:216:00SK Gjovik-Lyn - Valerenga 2 3:1
17:00Strindheim - Junkeren 4:0
NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 1
15:00Åsane 2 - Ardal 5:3NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 2
14:00Fram - Start 2 2:0NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 1
13:00Baerum Sportsklubb - Frigg 1:314:00Mjondalen 2 - Flint 1:1
14:00Skeid 2 - Askollen 1:1
13:00Stabaek 2 - Rana FK 4:2
16:00Rosenborg 2 - Verdal 0:0
15:00Hødd 2 - Traeff 0:4
15:30Aalesund 2 - Ready 1:0
13:00Skjervoy - Kongsvinger 2 2:0
14:00Jeloy - Mjolner 1:1
14:30Honefoss - Bodo/Glimt 2 9:1
16:00Harstad - Fredrikstad 2 2:2
17:45Ulfstind - Innstrandens 5:5
NORVEŠKA: Toppserien ženske
14:30Brann Ž - Rosenborg Ž 2:1NORVEŠKA: 1. Divizija ženske
13:00Kil/Hemne Ž - Bodo/Glimt Ž 0:213:00Tromso Ž - Avaldsnes Ž 2:1
OMAN: Profesionalna liga
15:50Oman FC - Dhofar 3:116:05Al Nahda - Al-Rustaq 1:1
PARAGVAJ: Primera Division - Apertura
01:30Tacuary - Sportivo Trinidense 0:023:00General Caballero JLM - Olimpia 1:3
PARAGVAJ: Division Intermedia
16:00Colegiales - 12 de Junio 2:316:00Independiente F.B.C. - Recoleta 0:1
PERU: Liga 1 - Apertura
18:00Sporting Cristal - Alianza Atl. 2:122:00Melgar - Sport Boys 2:1
PERU: Liga 2
18:00Ayacucho - AD Cantolao 1:122:00Binacional - Moquegua 2:0
PERU: Liga ženske
17:30Biavo Ž - Ayacucho Ž 2:020:00UNSAAC Ž - Carlos Mannucci Ž 1:0
22:30A. Lima Ž - Sporting Cristal Ž 2:1
POLJSKA: Ekstraklasa
12:30Warta Poznan - Widzew Lodz 2:115:00Korona - Piast 1:1
17:30Legia - Radomiak Radom 0:3
POLJSKA: Divizija 1
12:40Termalica B-B. - Polonia V. 2:215:00Wisla Plock - Motor Lublin 1:0
18:00Pruszkow - Chrobry Glogow 1:1
POLJSKA: Divizija 2
16:00Zaglebie II - Pogon Siedlce 0:2POLJSKA: III Liga - skupina III
12:00Slask II - Polkowice 0:014:00Bielsko-Biala - Starowice Dolne 6:2
POLJSKA: III Liga - skupina IV
17:00Siarka Tarnobrzeg - Orleta Radzyn 3:0POLJSKA: Centralna mladinska liga
12:00Sandecja U19 - Rakow Czestochowa U19 0:4POLJSKA: Ekstraliga ženske
11:45Pogon Szczecin Ž - UKS SMS Lodz Ž 0:012:00Slask Ž - Gdansk Ž 1:0
13:00Stomilanki Olsztyn Ž - Pogon Tczew Ž 2:0
15:00Czarni Sosnowiec Ž - Rekord Bielsko-Biala Ž 4:1
17:00Katowice Ž - UJ Krakow Ž 2:0
PORTUGALSKA: Liga Portugal
16:30Farense - Estoril 3:219:00Arouca - Estrela 0:0
19:00Braga - Casa Pia 4:3
21:30Famalicao - Benfica 2:0
PORTUGALSKA: Liga Portugal 2
12:00Penafiel - Maritimo 0:115:00Nacional - Porto B 4:0
16:30Vilaverdense FC - Torreense 0:1
19:00Benfica B - Ferreira 2:2
PORTUGALSKA: Liga 3 - Skupina za napredovanje
12:30Sp. Covilha - Alverca 0:2PORTUGALSKA: Portugalsko prvenstvo - Skupina za napredovanje
18:00Limianos - Pevidem 2:118:00S. Joao Ver - Amarante 0:1
18:00Santarem - Moncarapachense 2:1
18:00Setubal - SC Lusitania 3:1
PORTUGALSKA: Campeonato Nacional U19 - Ligaška končnica
12:00Porto U19 - Famalicao U19 2:217:00Farense U19 - Benfica U19 0:0
PORTUGALSKA: Liga BPI ženske
12:00Valadares Gaia Ž - Benfica Ž 0:112:00Vilaverdense Ž - Maritimo Ž 2:0
16:00Ouriense Ž - Sporting Ž 0:3
ROMUNIJA: Liga 1 - Ligaška končnica
20:30CFR Cluj - Rapid Bukarešta 3:2ROMUNIJA: Liga 1 - Skupina za obstanek
14:30Petrolul - Otelul 2:1RUANDA: Premier liga
15:00Mukura Victory Sports - Gasogi United 2:115:00Rayon Sport - AS Kigali 4:2
RUSIJA: Premier liga
15:30Dinamo Moskva - Soči 3:218:00Pari NN - Spartak Moskva 0:0
RUSIJA: FNL
13:00Tjumen - Akron Toljati 0:217:00Kuban - Leningradec 0:2
RUSIJA: FNL 2 - Zlata A Divizija - Spomladanska sezona
11:00FK Novosibirsk - Veles Moskva 0:011:00Ufa - Rodina Moskva 2 3:1
14:00Krasnodar 2 - M. Lipetsk 1:0
16:30Čajka - Murom 3:1
17:00Rotor Volgograd - Čeljabinsk 1:0
RUSIJA: FNL 2 - Divizija B - Skupina 2
11:00Spartak Moskva 2 - Čertanovo 4:013:00Saturn Ramensko - Dinamo Moskva 2 1:0
13:00Zenit 2 - Dinamo Petersburg 1:0
14:00Dynamo Vologda - Irkutsk 3:0
14:00Rodina Moskva U21 - Jenisej 2 3:0
15:00Luki-Energija - Znamja Truda 1:1
15:30Baltika 2 - Tver 4:1
RUSIJA: FNL 2 - Divizija B - Skupina 3
05:00Sahalin - Rjazan 0:112:00Himki 2 - Strogino M. 3:2
13:00Arsenal Tula 2 - Saljut Belgorod 4:1
13:00Kompozit - Kvant 3:2
13:00Penza - FC Orjol 0:1
14:00Kolomna - Kosmos 1:3
RUSIJA: FNL 2 - Divizija B - Skupina 4
16:00Rubin 2 - Sokol Kazan 0:1RUSIJA: Divizija Supreme ženske
15:00Rubin Ž - CSKA Moskva Ž 0:1SALVADOR: Primera Division - Clausura
23:15Dragon - Metapan 3:123:15FAS - Aguila 0:0
23:15Fuerte San Francisco - 11 Deportivo 2:0
23:15Municipal Limeno - Alianza FC 1:3
23:15Platense Municipal - Luis Angel Firpo 1:2
23:15Santa Tecla - Jocoro 3:4
SAO TOME IN PRINCIPE: Nacionalno prvenstvo
17:006 de Setembro - Alianca Nacional 1:117:00Agrosport - Inter Bom-Bom 1:3
17:00Operarios - UDAPB 3:1
SENEGAL: Liga 1
19:00Casa - Pikine 0:019:00Guediawaye - Generation F. 0:1
19:00Jaraaf - Teungueth 3:0
19:00Sonacos - Mbour 1:0
19:00US Goree - Jamono Fatick 1:0
SEVERNA IRSKA: Premiership ženske
16:00Derry City Ž - Lisburn Rangers Ž 1:216:00Larne Ž - Lisburn Ladies Ž 1:2
17:00Glentoran Ž - Crusaders Ž 6:0
18:00Mid-Ulster Ž - Cliftonville Ž 0:5
SIERRA LEONE: Premier liga
18:15PreloženaBhantal - Kallon -:-18:15PreloženaDiamond Stars - East End Lions -:-
18:15Kahunla - Diamond Stars 1:2
18:15PreloženaSLIFA - Kahunla -:-
18:30Kallon - Mighty Blackpool 0:0
SLONOKOŠČENA OBALA: Liga 1
17:30ASI d'Abengourou - Racing d'Abidjan 1:218:00Academie de FAD - Sporting Gagnoa 1:0
18:00San Pedro - Stade d'Abidjan 0:1
20:00ASEC Mimosas - Lys Sassandra 2:0
SLOVAŠKA: Nike liga - Ligaška končnica
17:30Podbrezova - Dun. Streda 0:3SLOVAŠKA: 2. liga
10:30Samorin - Slovan Bratislava B 3:2SLOVAŠKA: 3. Liga - Vzhod
11:00Slavia Košice - Lipany 2:017:00Filakovo - Lubovna 1:1
17:00Stropkov - Snina 2:1
17:00Svidnik - Oravske Vesele 6:3
SLOVAŠKA: 3. Liga - Zahod
10:30Rača - Malacky 0:017:00Podkonice - Sered 1:3
SLOVAŠKA: 4. liga - Bratislava
17:00Nova Dedinka - D. Lužna 1:117:00Rovinka - Ivanka pri Dunaji 1:3
SLOVAŠKA: 4. liga - Centralna
16:30Lip. Štiavnica - Bešenova 1:116:30Sokol Zubrohlava - K. Nove Mesto 3:2
SLOVAŠKA: 4. liga - Vzhod
16:30Lok. Košice - FK Čana 4:316:30Medzev - Sokol Lubotice 2:2
16:30Mladost Kalša - Sabinov 0:2
16:30Raslavice - Pavlovce n. Uhom 2:5
16:30Velky Šariš - Gerlachov 2:1
SLOVAŠKA: 4. liga - Zahod
16:30Crystal - Trebatice 2:116:30FK TJ Lokomotiva Kozarovce - Hurbanovo 1:0
16:30Gbely - Pata 2:2
16:30Stankovce - Levice 2:1
16:30Z. Moravce-Vrable B - Gabčikovo 1:0
SLOVENIJA: 3. SNL - vzhod
17:00Šmartno - Drava 1:2SLOVENIJA: 3. SNL - zahod
17:30Brda - Fama Vipava 1:317:30Škofja Loka - Svoboda Lj. 2:1
SLOVENIJA: 1. SŽNL ženske - Ligaška končnica
17:00ŽNK Ljubljana Ž - Olimpija Ž 0:117:00ŽNK Radomlje Ž - Pomurje Ž 0:7
SLOVENIJA: 1. SŽNL ženske - Skupina za obstanek
17:00Primorje Ž - ŽNK Krim Ž 6:118:00Cerklje Ž - Drava Ž 3:0
SOMALIJA: National league
14:30Kigs - Mogadishu City 1:2SVET: Mednarodne prijateljske
16:00Jamajka U17 - Trinidad in Tobago U17 2:122:00Sveti Vincent in Grenadini - Dominika 2:0
TADŽIKISTAN: Višaja liga
13:30Ravshan - Istaravshan 1:014:00Barkchi Hisor - Khujand 0:1
17:00CSKA Pomir Dušanbe - Vakhsh 1:0
TAJSKA: Tajska liga 1
12:30Khonkaen Utd. - Bangkok Utd 2:213:00Port MTI FC - Chonburi 2:0
14:00Prachuap - Lamphun Warrior 2:0
TAJSKA: Tajska liga 2 - končnica za napredovanje
13:00Ayutthaya United - Rayong FC 2:1TAJVAN: Premier liga
09:30Hang Yuen - Taichung 0:109:30Ming Chuan University - Taiwan Steel 0:3
12:30Taipower - Taipei Vikings 3:1
12:30Taiwan Shihu - AC Taipei 2:0
TANZANIJA: Ligi Kuu Bara
15:00Mashujaa - Young Africans 0:1TOGO: Nacionalno prvenstvo
16:00PreloženaBinah - Barracuda -:-16:00PreloženaDoumbe - Semassi -:-
16:00PreloženaDynamic Togol. (Tog) - Tambo -:-
16:00PreloženaEntente II - ASC Kara -:-
16:00PreloženaEspoir - Kara -:-
16:00PreloženaGomido - Gbikinti Bassar -:-
16:00PreloženaOTR - Gbohloe-Su -:-
16:00PreloženaUnisport - Kakadl -:-
17:30Entente II - Unisport 4:1
17:30Kara - ASC Kara 0:0
17:30OTR - Doumbe 4:0
17:30Semassi - Espoir 1:0
TRINIDAD IN TOBAGO: TT Premier Liga
23:301976 Phoenix FC - Police 3:3TUNIZIJA: Ligue Professionnelle 1 - Ligaška končnica
16:00Stade Tunisien - Esperance 2:018:30Club Africain - CS Sfaxien 1:3
TUNIZIJA: Ligue Professionnelle 1 - Skupina za obstanek
16:00EGS Gafsa - Marsa 1:0TUNIZIJA: Ligue 2
16:00Ariana - Oued Ellil 3:116:00Espoir Rogba - ES Djerba 2:1
16:00Hamam-Sousse - Korba 3:1
16:00Jendouba Sport - Sporting Ben Arous 2:0
16:00Kalaa - Msaken 2:0
16:00Tabarka - Kairouanaise 0:0
TURČIJA: Super Lig
15:00Basaksehir - Kasimpaša 4:118:00Galatasaray - Sivasspor 6:1
18:00Gaziantep - Hatayspor 1:1
TURČIJA: 1. Lig
15:00Altay - Adanaspor 0:215:00Bandirmaspor - Keciorengucu 2:1
15:00Bodrumspor - Kocaelispor 3:0
15:00Corum - Sanliurfaspor 1:1
15:00Genclerbirligi - Giresunspor 1:0
15:00Manisa FK - Boluspor 1:0
15:00Sakaryaspor - Tuzlaspor 0:2
15:00Umraniyespor - Erzurumspor 2:0
TURČIJA: Super Lig Ženske
13:00Adana Idmanyurd Ž - Fenerbahče Ž 0:613:00Amed SK Ž - Karadeniz Ereglispor Ž 2:2
13:00Belediyesi Ž - Hakkarigucu Ž 1:4
13:00Beylerbeyi Ž - Karagumruk Ž 2:2
13:00Bešiktaš Ž - 1207 Antalyaspor Ž 9:0
13:00Fatih Vatanspor Ž - Gaziantep Ž 3:2
13:00Galatasaray Ž - ALG Spor Ž 2:0
13:00Trabzonspor Ž - Fomget Genclik Ve Spor Ž 0:2
UGANDA: Premier liga
14:00Express - Busoga 1:2UGANDA: Big League
15:00Booma - Kiyinda Boys 3:115:00Calvary - Blacks Power 1:0
15:00Jinja North - Young Elephant 0:1
15:00Kaaro Karungi - Kigezi HomeBoyz 1:0
15:00Lugazi - Kataka 0:0
15:00Police - Kyetume 5:0
UGANDA: Pokal Ugande
14:00Pajule Lions - Airtel Kitara 0:1UKRAJINA: Premier liga
12:00Žitomir - Zorja 1:114:30Dinamo Kijev - Kolos Kovalivka 5:0
17:00Šahtar - Černomorec Odesa 3:0
URUGVAJ: Primera Division - Apertura
15:00River Plate - Cerro Largo 2:320:00Fenix - Defensor Sp. 0:2
22:30Maldonado - Cerro CA 3:0
URUGVAJ: Segunda Division - Torneo Competencia - končnica
23:00Montevideo City - Juventud 2:0UZBEKISTAN: Superliga
15:00Navbahor Namangan - Lok. Taškent 4:015:30Bunyodkor - Termez Surkhon 0:2
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - štirikrožno
23:00La Guaira - Metropolitanos 1:201:30Inter de Barinas - Universidad Central 1:1
23:00Portuguesa - Angostura 2:2
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
23:00Maritimo - Miranda 0:021:30Academia Anzoategui - Dynamo Puerto 1:2
21:30Frontera - Urena 1:1
22:00Heroes de Falcon - Academia Rey 1:1
22:00Trujillanos - El Vigia 3:2
VIETNAM: V.League 1
14:15Viettel - Gia Lai 0:1VIETNAM: V.League 2
11:00Hue FC - Dong Nai 0:211:00TTBD Phu Dong - Da Nang 1:0
12:00Hoa Binh - Phu Tho 1:0
13:00Ba Ria Vung Tau - PVF-CAND 1:0
ZDA: MLS
01:30Atlanta Utd - Minnesota 1:201:30Charlotte - Portland Timbers 2:0
01:30DC United - Philadelphia Union 2:2
01:30Inter Miami - New York Red Bulls 6:2
01:30Orlando City - Cincinnati 0:1
01:30San Jose Earthquakes - Los Angeles 3:1
01:30Toronto FC - Dallas 3:1
02:30Chicago Fire - New England Revolution 0:1
02:30Houston Dynamo - St. Louis City 0:0
02:30Nashville SC - CF Montreal 4:1
03:30Salt Lake - Sporting Kansas City 1:0
04:30Vancouver Whitecaps - Austin FC 0:0
22:00New York City - Colorado Rapids 0:2
00:45Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy 0:0
ZDA: USL Championship
00:30Charleston - Hartford Athletic 1:001:00Loudoun - Detroit 0:0
01:00North Carolina - Rhode Island 0:0
01:00Pittsburgh - Miami FC 1:0
01:30Birmingham - FC Tulsa 2:2
02:30San Antonio - Oakland Roots 2:2
03:00Colorado Springs - El Paso 2:0
04:00Monterey Bay - Indy Eleven 0:1
04:30Las Vegas Lights - New Mexico 1:2
04:30Phoenix Rising - Sacramento Republic 1:1
ZDA: MLS Next Pro
23:00Chattanooga - Orlando City B 2:111m21:00Philadelphia II - Huntsville 2:0
21:00Toronto FC II - Columbus Crew 2 1:211m
ZDA: USL League One
01:00Forward Madison - Greenville 3:202:00Union Omaha - Tormenta 4:2
ZDA: USL League Two
01:00PreloženaMotown 2 - Manhattan -:-04:00Academica SC - Project 51O 1:2
04:00Coachella - Capo II 0:3
ZDA: NISA
01:00Michigan Stars - Maryland Bobcats 2:004:00LA Force - Irvine Zeta 1:0
ZDA: NWSL ženske
01:30Gotham Ž - New York Flash Ž 1:004:00Portland Thorns Ž - Washington Ž 2:1
19:00Houston Dash Ž - Kansas City Current Ž 1:1
00:00Orlando Pride Ž - Racing Louisville Ž 1:0
ZDRUŽENI ARABSKI EMIRATI: UAE Liga
16:05Hatta - Ajman 0:018:45Al-Jazira - Bani Yas 1:0
ZIMBABVE: Nogometna premier liga
15:00Arenel Movers - Highlanders 0:015:00CAPS Utd - Hwange 3:0
15:00Chegutu Pirates - Simba Bhora 1:2
ČAD: Premiere Division - LPFN
16:45PreloženaAiglons - AS Psi -:-16:45PreloženaElect Sport - Gazelle -:-
16:45PreloženaStars J. Talents - AS Farcha -:-
ČEŠKA: 1. liga - Conference League - končnica
15:00Hradec Kralove - Sigma Olomouc 3:115:00Teplice - Liberec 2:0
ČEŠKA: 1. liga - Ligaška končnica
15:00Plzen - Mlada Boleslav 3:018:00Slovacko - Sparta Praga 2:4
ČEŠKA: FNL
10:15Sigma Olomouc B - Taborsko 1:010:15Žižkov - Vyškov 3:2
ČEŠKA: ČFL - skupina A
10:15Bohemians 1905 B - Slavia Praga B 2:110:15Dukla Praga B - Admira Praga 1:1
10:30Plzen B - Vltavin 3:1
17:00Taborsko akademie - Česke Budejovice B 3:0
ČEŠKA: CFL - skupina B
10:15Chlumec nad Cidlinou - Mlada Boleslav B 1:210:15Liberec B - Hradec Kralove B 3:1
17:00Brozany - Jablonec B 1:0
17:00Zapy - Kolin 3:0
ČEŠKA: MSFL
10:15Slovacko B - Uničov 0:010:30Zlin B - Hodonin 0:2
11:00Zlinsko - Znojmo 2:1
ČEŠKA: Divizija A
10:30Domažlice B - Petrin Plzen 0:1ČEŠKA: Divizija C
17:00Trutnov - Slavia Hradec 0:017:00Časlav - Velke Hamry 3:2
ČEŠKA: Divizija D
15:00Humpolec - Lanzhot 3:216:30Pelhrimov - Tasovice 2:1
16:30Polna - Sperice 3:2
16:30Stara Riše - Brno B 0:3
16:30Velka Biteš - Velke Meziriči 4:1
16:30Ždar nad Sazavou - Breclav 0:1
ČEŠKA: Divizija E
16:30Holešov - Šternberk 2:316:30Všechovice - Prerov 5:0
ČEŠKA: Divizija F
10:15Havirov - Bilovec 3:015:00Krnov - Polanka nad Odrou 0:6
16:30Frenštat p. R. - Vitkovice 1:4
ČEŠKA: Jihočesky KP
10:30Trebon - Jankov 5:015:00Trebetice - Tyn nad Vltavou 1:1
17:00Junior Strakonice - Olešnik 0:2
17:00Milevsko - Dražice 2:1
ČEŠKA: Jihomoravsky KP
17:00Bosonohi - Kurim 0:717:00Kunštat - Sparta Brno 2:0
17:00Raječko - Pohorelice 1:0
17:00Rajhradice - Rousinov 0:2
ČEŠKA: Karlovarsky KP
10:00Karlovy Vary B - Loko K. Vary 4:217:00FK Ostrov B - Viktoria Marianske Lazne B 3:2
ČEŠKA: Kralovehradecky KP
13:30Dobruška - Nachod 0:514:00Chlumec nad Cidlinou B - Solnice 1:4
14:00Rychnov nad Knežnou - Jičin 1:0
17:00Horice - Česka Skalice 3:1
17:00Spartak PM - Jaromer 5:1
17:00Červeny Kostelec - Libčany 2:1
ČEŠKA: Liberecky KP
10:30Skalice - FC Novy Bor 2:217:00Višnova - Lomnice nad Popelkou 4:4
ČEŠKA: Moravskoslezsky KP
16:30Pusta Polom - Moravan Oldršsov 4:016:30Vresina - Stonava 4:3
ČEŠKA: Olomoucky KP
16:30Bohunovice - Brodek u Prerova 1:616:30Konice - Zabreh 2:2
16:30Medlov - Dolany 1:1
16:30Čechovice - Belotin 1:2
ČEŠKA: Pardubicky KP
17:00Hermanuv Mestec - Horni Redice 1:217:00Tremošnice - Prosetin 4:4
17:00Vysoke Myto B - Lazne Bohdaneč 3:1
17:00Česka Trebova - Lanškroun 1:1
ČEŠKA: Plzensky KP
10:30Holyšov - Nepomuk 1:017:30Myto - Plzen-Černice 1:1
17:30Zruč - Stribro 5:1
ČEŠKA: Stredočesky KP
17:00Porićany - Poriči n. S. 1:017:00Sedlčany - Mnichovohradištsky 2:1
17:00Sokoleč - Velim 2:4
ČEŠKA: Ustecky KP
15:00Kadan - Litomericko 2:311mČEŠKA: Vysočina KP
10:30Sapeli Polna - Chotebor 0:216:00Žirovnice - Pacov 3:1
16:30Ledec nad Sazavou - Nove Mesto na Morave B 4:2
16:30Nova Ves - Okrišky 2:2
ČEŠKA: Zlinsky KP
16:30Boršice - Morkovice 1:116:30FS Napajedla - Hrachovec 2:0
16:30Nevšova - Osvetimany 1:2
ČEŠKA: 2. Liga ženske - Skupina za obstanek
14:00Hradec Kralove Ž - Prague Raptors Ž 0:5ČILE: Primera Division
02:00U. Espanola - U. Catolica 1:218:30U. Calera - Nublense 2:1
21:00U. De Chile - Deportes Iquique 2:2
23:30Cobreloa - Everton 1:2
ČILE: Primera B
23:30U. De Concepcion - San Felipe 2:102:00San Luis - Recoleta 1:0
18:30Antofagasta - Limache 1:2
23:30Rangers - Curico Unido 2:3
ČILE: Segunda Division
02:00Provincial Ovalle - Concon National 1:121:00Deportes Rengo - Melipilla 2:1
23:30Trasandino - Dep. Concepcion 0:1
ČILE: Primera Division ženske
17:00A. Italiano Ž - U. De Concepcion Ž 1:317:00Cobresal Ž - Palestino Ž 1:1
ČRNA GORA: Druga liga
16:30Grbalj - Igalo 1:016:30Internacional - Lovćen 1:1
16:30Otrant - Kom 3:0
17:00Berane - Bokelj 1:2
18:00Podgorica - Iskra 0:0
ŠKOTSKA: Premier liga - Ligaška končnica
14:00Rangers - Kilmarnock 4:1ŠKOTSKA: SWPL 1 ženske - Ligaška končnica
14:00Hearts Ž - Partick Ž 3:217:10Glasgow City Ž - Hibernian Ž 2:2
ŠKOTSKA: SWPL 1 ženske - Skupina za obstanek
14:00Spartans LFC Ž - Dundee Utd Ž 0:015:00Montrose Ž - Motherwell Ž 1:1
17:00Hamilton Ž - Aberdeen Ž 3:3
ŠPANIJA: LaLiga2
14:00Eibar - Amorebieta 5:016:15Espanyol - Gijon 0:0
16:15FC Andorra - Albacete 0:1
18:30CD Eldense - Leganes 1:2
18:30Zaragoza - Burgos CF 1:3
21:00Tenerife - Ferrol 2:0
ŠPANIJA: Primera RFEF - skupina 1
12:00Rayo Majadahonda - Osasuna B 2:216:00Cornella - Ponferradina 0:1
18:00Sabadell - Gimnastic 0:0
19:00Arenteiro - Lugo 1:3
ŠPANIJA: Primera RFEF - skupina 2
12:00Algeciras - Baleares 1:012:00Ceuta - Antequera 2:0
12:00Malaga - Merida 1:1
12:00Melilla - San Fernando 1:0
12:00UD Ibiza - Real Madrid B 0:0
16:00Granada B - Cordoba 3:0
18:00CF Intercity - Huelva 1:3
20:00Linares - Atletico B 0:0
ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 1
12:00Cayon - Langreo 1:212:00Coruxo - Torrelavega 1:1
12:00Guijuelo - Valladolid Promesas 0:2
12:00Marino de Luanco - Covadonga 3:0
12:00Pontevedra - Racing Club Villalbes 1:0
12:00Rayo Cantabria - Compostela 3:1
12:00Real Aviles - Ourense CF 0:2
12:00Real Oviedo B - Dep. Fabril 1:2
18:00Zamora - Arandina 4:1
ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 2
12:00Arenas Club - AD San Juan 1:112:00Barakaldo - Mutilvera 3:0
12:00Brea - Ath. Bilbao B 0:5
12:00Calahorra - Zaragoza B 4:3
12:00Gernika - Barbastro 0:1
12:00Naxara - Valle Egues 3:2
12:00Real Sociedad C - Izarra 2:1
12:00Tudelano - Alaves B 2:0
ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 3
12:00Alzira - CE Manresa 0:012:00Andratx - Sant Andreu 0:3
12:00CE Europa - Espanyol B 6:0
12:00Cerdanyola - Formentera 0:2
12:00Hercules - Lleida 2:1
12:00La Nucia - Badalona Futur 0:3
12:00Penya Indep. - Torrent 1:2
12:00Terrassa - Pena Deportiva 1:1
12:00Valencia B - Saguntino 0:0
ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 4
12:00Antoniano - Linense 2:012:00Betis B - CD Estepona 1:1
12:00Cartagena B - Racing Cartagena MM 2:0
12:00El Palo - Sevilla Atletico B 1:1
12:00La Union - Cadiz B 1:2
12:00Marbella - Aguilas FC 1:1
12:00Orihuela - San Roque 3:2
12:00UCAM Murcia - Velez 9:0
12:00Yeclano Deportivo - Ciudad Real 0:1
ŠPANIJA: Segunda RFEF - skupina 5
12:00Badajoz - Llerenense 2:312:00CF Talavera - Navalcarnero 0:1
12:00Cacereno - Numancia 5:0
12:00Gimnastica Segoviana - Illescas 1:0
12:00Guadalajara - Mensajero 6:2
12:00Montijo - Atl. Paso 0:2
12:00San Fernando - Getafe B 2:2
12:00Union Adarve - San Sebastian Reyes 0:2
12:00Ursaria - Villanovense 1:0
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 1
17:00Arosa SC - Atletico Arteixo 2:117:00Bergantinos - Somozas 0:1
17:00Betanzos - Rapido de Bouzas 1:0
17:00Estradense - Arzua 2:0
17:00Polvorin - Barbadas-Bentraces 0:1
17:00Pontevedra B - Alondras 2:0
17:00Sarriana - Viveiro 0:1
17:00Silva SD - Gran Pena 0:2
17:00UD Ourense - Paiosaco 3:0
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 2
12:00Aviles Stadium - Lealtad 0:112:00Llanes - Lenense 0:0
12:00Luarca - Gijon Industrial 2:3
18:00CD Mieres - Basico Urraca 2:1
18:00L'Entregu - Tuilla 1:2
18:30Real Titanico - Condal 1:0
19:00Colunga - Union Club Ceares 1:2
19:30Llanera - Praviano 4:1
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 3
18:00Atletico Mineros - Castro 1:118:00CD Colindres - Naval Reinosa 2:2
18:00Escobedo - Guarnizo 2:1
18:00Revilla - Bezana 1:3
18:00Siete Villas - Atletico Albericia 0:2
18:00Solares - UC Cartes 3:2
18:00Torina - Velarde 0:0
18:00Tropezon - Laredo 2:1
18:00Vimenor - Samano 2:0
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 4
18:00Anaitasuna - Anorga 2:118:00Aurrera Ondarroa - Basconia 1:2
18:00Beasain - Leioa 3:1
18:00Derio - Alaves C 1:1
18:00Pasaia - Urduliz 3:1
18:00Portugalete - SD Deusto 0:1
18:00San Ignacio - Durango 2:2
18:00Touring KE - Lagun Onak 2:1
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 5
12:30FC L'escala - Prat 3:512:30Girona B - Rapitenca 4:2
12:30Grama - Badalona 2:2
12:30Montanesa - Mollerussa 3:2
12:30Peralada - L'Hospitalet 1:2
12:30Pobla Mafumet - Castelldefels 2:0
12:30San Cristobal CP - Vilassar de Mar 1:0
12:30UE Tona - Reus FCR 2:2
12:30Vilafranca - Olot 1:2
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 6
17:00Silla CF - Roda 0:318:00Atzeneta - Patacona 1:2
18:00Burriana - Jove 0:2
18:00Ilicitano - Castellon B 3:0
18:00Levante B - Gandia 0:0
18:00Ontinyent 1931 - Acero 2:2
18:00Rayo Ibense - Villarreal C 1:6
18:00Torrellano - Castellonense 1:0
18:00Utiel - Soneja 3:1
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 7
11:00Ad Torrejon - Parla 1:011:00Alcala Henares - Vallecano B 1:3
11:00Alcorcon B - Leganes B 0:0
11:00CD Mostoles - Collado Villalba 1:1
11:00Canillas - Villanueva 2:0
11:00Paracuellos Antamira - Trival Valderas 0:0
11:00Pozuelo de Alarcon - Las Rozas 2:2
11:00Real Madrid C - Galapagar 3:0
11:00Tres Cantos - Colonia M. 2:3
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 8
17:00Almazan - Colegios Diocesanos 1:117:00Cultural Leonesa B - Atl. Astorga 1:2
17:00Laguna - Becerril 3:2
17:30Bembibre - Mirandes B 3:1
17:30Villaralbo - Santa Marta Tormes 2:1
18:00Palencia CF - Palencia CA 0:2
18:00Real Avila - La Virgen 3:1
18:00Salamanca - Ponferradina B 3:0
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 9
12:00CD Torreperogil - Ejido 1:112:00Huetor Tajar - Arenas Armilla 2:4
12:00Huetor Vega - Rincon 1:3
12:00Malaga City - Torredonjimeno 3:2
12:00Mancha - Almeria B 2:2
12:00Motril - Maracena 1:1
12:00Real Jaen - Juventud Torremolinos 2:1
12:00Torre del Mar - Malaga B 0:2
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 10
12:00CD Utrera - Xerez D.F.C. 1:312:00Cabecense - Ayamonte 1:1
12:00Cartaya - Coria C.F. 3:2
12:00Ceuta B - Ciudad de Lucena 1:1
12:00Conil - La Palma 1:2
12:00Cordoba B - Atletico Espeleno 3:3
12:00Pozoblanco - Bollullos 4:1
12:00Puente Genil - Sevilla C 2:1
12:00Xerez - CD Gerena 2:0
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 11
12:00Poblense - Manacor 1:012:00Portmany - Ibiza Islas Pitiusas 1:2
16:30Binissalem - Llosetense 1:0
17:00Arenal - Alcudia 2:2
17:30Constancia - Santanyi 1:1
18:00Inter Manacor - Platges de Calvia 0:2
18:30Collerense - Soller 4:1
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 12
12:00CD Buzanada - Las Palmas B 3:112:00CD Marino - Panaderia 2:1
12:00Gran Tarajal - Atletico Victoria 2:2
12:00Herbania - Villa Santa Brigida 2:1
12:00San Bartolome - La Cuadra 1:0
12:00Santa Ursula - Arucas 1:1
12:00Tamaraceite - Lanzarote 0:3
12:00Teror - Ibarra 1:0
12:00Yaiza - Tenerife B 1:1
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 13
12:00CA Pulpileno - CAP Ciudad de Murcia 1:012:00E.G. El Palmar - Caravaca 0:2
12:00Plus Ultra - Real Murcia B 1:2
17:00Ciudad Cieza - Lorca Deportiva 2:1
19:00Bullense - CD Algar 5:0
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 14
12:00Arroyo - Pueblonuevo 0:212:00Coria - Villafranca 1:0
12:00Olivenza - Moralo 1:4
12:30CD Calamonte - Azuaga 0:0
13:00Don Alvaro - RCP Valverdeno 0:1
17:00Trujillo - Fuente de Cantos 1:0
18:00Jaraiz - Don Benito 0:2
18:00Jerez - Castuera 2:1
19:00Montehermoso - Diocesano 0:0
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 15
18:00Beti Onak - Cirbonero 3:218:00Burlades - Cortes 0:2
18:00Ezcabarte - Beti Kozkor 2:1
18:00Huarte - Ardoi 0:4
18:00Oberena - Bidezarra 0:0
18:00Pamplona - Cantolagua 1:0
18:00Txantrea - Pena Sport 0:2
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 16
17:00Logrones B - Varea 3:017:00Oyonesa - Racing Rioja 2:1
17:30Arnedo - Alfaro 0:2
17:30Berceo - Pena Balsamaiso 3:2
17:30Comillas - Vianes 3:0
17:30River Ebro - Calahorra B 1:3
18:00CCD Alberite - Haro Deportivo 1:3
18:00Casalarreina - Tedeon 4:3
18:30Anguiano - CDFC Calzada 6:2
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 17
17:30Belchite 97 - Fraga 2:017:30Binefar - Fuentes 1:0
17:30Borja B. - Atletico Monzon 1:2
17:30Calamocha - Almudevar 2:3
17:30Carinena - CF Illueca 1:2
17:30Caspe - Ebro 0:2
17:30Cuarte - Utrillas 4:0
17:30Epila - Tamarite 1:0
17:30SD Ejea - Huesca B 3:3
ŠPANIJA: Tercera RFEF - skupina 18
12:00Albacete B - Torrijos 3:312:00Cazalegas - Villarrubia 0:2
12:00Conquense - Azuqueca 4:0
18:00Huracan de Balazote - Quintanar del Rey 0:0
18:00La Solana - Villacanas 0:0
18:00San Clemente - Tomelloso 4:0
18:00Toledo - Villarrobledo 1:0
19:00Puertollano - Socuellamos 1:1
ŠPANIJA: Liga F ženske
12:00Levante Ž - Real Sociedad Ž 4:316:00Huelva Ž - Las Planas Ž 1:2
18:00Betis Ž - Sevilla Ž 1:1
20:30Madrid C. Ž - Real Madrid Ž 0:1
ŠPANIJA: Primera Federacion ženske - končnica za napredovanje
12:00SE AEM Ž - Espanyol Ž 0:219:00Alhama Ž - CA Osasuna Ž 0:3
ŠVEDSKA: Allsvenskan
14:00Elfsborg - Malmo FF 3:114:00Vasteras SK - Djurgarden 0:2
16:30AIK Stockholm - Norrkoping 6:2
16:30Hammarby - Värnamo 1:2
ŠVEDSKA: Superettan
15:00Östersund - Örebro 1:1ŠVEDSKA: Divizija 1 - Sever
18:00Assyriska FF - Stockholm Internazionale 3:1ŠVEDSKA: Divizija 1 - Jug
16:00Ariana - Lunds 3:1ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norra Götaland
14:00Gauthiod - Saffle SK 2:314:00Lidkopings FK - Kongahalla 0:1
ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norra Svealand
13:00IK Franke - Viggbyholms 1:1ŠVEDSKA: Divizija 2 - Södra Götaland
15:00IFK Trelleborg - IFK Berga 4:1ŠVEDSKA: Divizija 2 - Södra Svealand
15:00Huddinge - Sleipner 1:2ŠVEDSKA: Divizija 2 - Västra Götaland
13:00Lindome - Hittarp 0:016:00Bergdalens IK - Qviding 3:5
16:00Jonsereds - BK Astrio 0:2
ŠVEDSKA: Allsvenskan ženske
15:00Hacken Ž - Brommapojkarna Ž 2:015:00Linköping Ž - Rosengard Ž 1:6
15:00Orebro Ž - Vittsjo Ž 0:1
15:00Pitea Ž - Kristianstad Ž 1:2
ŠVEDSKA: Elitettan ženske
13:00Uppsala Ž - Umea Ž 1:415:00Alingsas Ž - Lidkopings FK Ž 3:1
15:00Mallbacken Ž - Bollstanas Ž 0:0
16:00Kalmar Ž - Jitex Ž 3:3
16:00Sunnana Ž - Sundsvall Ž 2:0
ŠVICA: Superliga - Ligaška končnica
16:30Zurich - Young Boys 0:2ŠVICA: Superliga - Skupina za obstanek
14:15Basel - Luzern 1:116:30Yverdon - Lausanne 3:1
ŠVICA: Liga za napredovanje
14:00St. Gallen II - Bulle 3:2ŠVICA: 1.Liga Gruppe 1
14:30Pully - Portalban 4:2ŠVICA: 1.Liga Gruppe 2
15:00Langenthal - Black Stars 1:4Stavite na Nogomet s svojega mobilnega telefona z bet365!
Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »
m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.