OSVEŽI

Nogomet » 21.08.2022 » Vse tekme

ANGLIJA: Premier League

15:00Leeds - Chelsea -:-
15:00West Ham - Brighton -:-
17:30Newcastle - Manchester City -:-

FRANCIJA: Ligue 1

13:00Strasbourg - Reims -:-
15:00Angers - Brest -:-
15:00Clermont - Nice -:-
15:00Montpellier - Auxerre -:-
15:00Toulouse - Lorient -:-
17:05Rennes - AC Ajaccio -:-
20:45Lille - PSG -:-

ITALIJA: Serie A

18:30Empoli - Fiorentina -:-
18:30Napoli - Monza -:-
20:45Atalanta - Milan -:-
20:45Bologna - Verona -:-

NEMČIJA: Bundesliga

15:30Eintracht - Köln -:-
17:30Bochum - Bayern -:-

SLOVENIJA: Prva liga

17:30Maribor - Celje -:-

SLOVENIJA: 2. SNL

17:00Brinje - Rogaška -:-
17:00Jadran Dekani - Roltek Dob -:-
20:15Rudar - Aluminij -:-

ŠPANIJA: LaLiga

17:30Ath. Bilbao - Valencia -:-
19:30Atletico - Villarreal -:-
22:00Real Sociedad - Barcelona -:-

ANGLIJA: Championship, Druga liga

13:00Bristol City - Cardiff -:-

ANGLIJA: Isthmian League Premier Division

16:00Kingstonian - Enfield Town -:-

ANGLIJA: Premier liga 2

13:00Manchester City U21 - Tottenham U21 -:-
14:00Derby U21 - Sunderland U21 -:-
15:00Norwich U21 - Newcastle U21 -:-

ANGLIJA: Championship ženske

13:30Durham Ž - Sunderland Ž -:-
13:30London City Lionesses Ž - Crystal Palace Ž -:-
15:00Blackburn Ž - Sheffield Utd Ž -:-
15:30Coventry United Ž - Bristol City Ž -:-
17:30Birmingham Ž - Lewes Ž -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

23:00Colon - Tigre -:-
01:30Huracan - Newells Old Boys -:-
18:00Lanus - Arsenal Sarandi -:-
20:30Godoy Cruz - Independiente -:-
23:00River Plate - Central Cordoba -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

23:10CA Estudiantes - Santamarina -:-
00:05Temperley - Quilmes -:-
01:10All Boys - San Martin Tucuman -:-
20:00Gimnasia Jujuy - Ferro -:-
20:10Chaco For Ever - Chacarita Juniors -:-
20:30Almirante Brown - Club Atletico Mitre -:-
20:30Deportivo Moron - Deportivo Maipu -:-
20:30San Telmo - Brown Adrogue -:-
21:30Estudiantes Rio Cuarto - Almagro -:-

ARGENTINA: Rezervna liga - Druga stopnja

15:00Arsenal Sarandi 2 - Lanus 2 -:-
15:00Barracas Central 2 - Atletico Tucuman 2 -:-
15:00Newells Old Boys 2 - Huracan 2 -:-
15:00Tigre 2 - Colon Santa Fe 2 -:-

AVSTRALIJA: NPL Northern NSW

06:00Charlestown Azzurri - Valentine P. -:-
06:00Lambton J. - Adamstown Rosebud -:-
06:00Newcastle Olympic - Maitland -:-
06:00Weston Workers - Lake Macquarie -:-

AVSTRALIJA: NPL Tasmanija

08:30Kingborough Lions - South Hobart -:-

AVSTRALIJA: NPL Victoria

07:00Altona Magic - St Albans Saints -:-
07:00Avondale FC - South Melbourne -:-
07:00Dandenong City - Bentleigh Greens -:-
07:00Dandenong Thunder - Green Gully -:-
07:00Eastern Lions - Heidelberg Utd -:-
07:00Oakleigh Cannons - Hume City -:-
07:00Port Melbourne Sharks - Melbourne Knights -:-

AVSTRIJA: Bundesliga

17:00Rapid Dunaj - Hartberg -:-
17:00Ried - Tirol -:-
17:00Wolfsberger - Austria (D) -:-

AVSTRIJA: 2. Liga

10:30Sturm Graz (Am) - BW Linz -:-
10:30Vorwarts Steyr - GAK -:-

AVSTRIJA: Regionalliga West - Tyrol

11:00Tirol am. (Am) - Telfs -:-

AVSTRIJA: Regionalliga West - Vorarlberg

15:00Altach U21 - RW Rankweil -:-

AZERBAJDŽAN: Premier liga

16:00Kapaz - Gabala -:-
18:30Zira - SumQayit City -:-

BELGIJA: Jupiler Pro League

13:30Club Brugge - Kortrijk -:-
16:00Waregem - Charleroi -:-
18:30Standard Liege - OH Leuven -:-
21:00KV Mechelen - Westerlo -:-

BELGIJA: Challenger Pro League

16:00Lommel SK - Anderlecht U23 -:-
20:00Lierse K. - Club Brugge U23 -:-

BELGIJA: Belgijski pokal - Kvalifikacija

16:00Aalst - Wezel Sport -:-
16:00Francs Borains - Olsa Brakel -:-
16:00Knokke - Houtvenne -:-
16:00Linden - Cappellen -:-
16:00Meux - Perwez -:-
16:00Oudenaarde - Hamme -:-
16:00Patro Maasmechelen - Ganshoren -:-
16:00Petegem - KRC Mechelen -:-
16:00RAAL La Louviere - Lyra-Lierse Berlaar -:-
16:00Sp. Hasselt - Gullegem -:-
16:00Tessenderlo - Ostiches -:-
16:00Tubize-Braine - Hoogstraten -:-
16:00Wellen - Lokeren-Temse -:-
16:00Westhoek - Jong Lede -:-

BELORUSIJA: Višaja liga

13:00BATE Borisov - Dnjapro -:-
15:00Dinamo Minsk - Slavia Mozir -:-
17:00Soligorsk - Isloč Minsk -:-

BELORUSIJA: Peršaja liga

12:00Smorgon - Lokomotiv Gomel -:-
14:00Ostrovec - Volna Pinsk -:-
16:00Osipoviči - Petrikov -:-

BOLGARIJA: Parva liga

17:45CSKA 1948 - Lokomotiv Sofija -:-
20:00Septemvri Sofija - Beroe -:-

BOLGARIJA: Tretja liga - Jugovzhod

17:00Lokomotiva Plovdiv II - Sokol Markovo -:-
17:00Spartak Plovdiv - Černomorec 1919 -:-

BOLGARIJA: Tretja liga - Severovzhod

17:00Botev Novi Pazar - Riltzi -:-
17:00Dorostol - Černo More II -:-
17:00Lokomotiv Ruse - Ludogorec III -:-
17:00Ustrem Dončevo - Septemvri Tervel -:-

BOLIVIJA: Nacional B - Prva stopnja

21:00Morro Municipal - Stormers SC -:-
21:00Real Candua - Mojocoya -:-

BRAZILIJA: Serie A

01:30Fluminense - Coritiba -:-
16:00Juventude - Botafogo RJ -:-
21:00Palmeiras - Flamengo RJ -:-
23:00Athletico-PR - America MG -:-
23:00Atletico GO - Cuiaba -:-
23:00Bragantino - Ceará M. -:-
23:00Fortaleza - Corinthians -:-
23:00Santos - Sao Paulo -:-

BRAZILIJA: Serie B

00:00Sampaio Correa - CRB -:-
21:00Gremio - Cruzeiro -:-

BRAZILIJA: Copa Paulista

00:30Marilia - Comercial -:-
15:00Rio Claro - Piracicaba -:-

BRAZILIJA: Brasileiro U20 - Končnica

21:00Corinthians U20 - America Mineiro U20 -:-

BRAZILIJA: Brasileiro ženske - Končnica

02:00Palmeiras Ž - Gremio Ž -:-
16:00Corinthians Ž - Real Brasilia Ž -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Aigle Noir FC - Olympic S. -:-
15:00Bumamuru - Dynamik -:-
15:00Flambeau du Centre - Inter Star -:-
15:00Kayanza - Tigre Noir -:-
15:00Le Messager Ngozi - Rukinzo -:-
15:00New Oil - Musongati -:-
15:00Vital O - Bujumbura C. -:-

CURAÇAO: Prome Divishon

01:00Victory Boys - CSD Barber -:-
03:15Undeba - Willemstad -:-
23:30SUBT - Jong Holland -:-

DANSKA: Superliga

14:00Nordsjaelland - Silkeborg -:-
16:00Randers - Viborg -:-
18:00Aalborg - Brondby -:-

DANSKA: 1. divizija

13:00Naestved - Nykobing -:-
14:00Fredericia - Vendsyssel FF -:-

DANSKA: Druga divizija

16:00Esbjerg - AB Kobenhavn -:-

DANSKA: Tretja divizija

14:00Young Boys FD - Ishoj IF -:-

DANSKA: Elitedivisionen ženske

14:00Thisted Ž - Aarhus Ž -:-

DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF - Skupina zmagovalcev

01:00Cibao - Universidad O&M -:-
22:00Vega Real - Moca -:-

EGIPT: Premier liga

21:00Al Ahly - Ismaily -:-

EKVADOR: Liga Pro - Druga stopnja

22:00Delfin - Mushuc Runa -:-
22:00Emelec - Dep. Cuenca -:-
22:00Gualaceo - Tecnico U. -:-
22:00Guayaquil City - Ind. del Valle -:-
22:00LDU Quito - Cumbaya -:-
22:00Macara - Aucas -:-
22:00Orense - Barcelona -:-
22:00U. Catolica - Nueve de Octubre -:-

ESTONIJA: Meistriliiga

17:00Nomme Kalju - Tammeka -:-
17:45Kuressaare - Levadia -:-

ESTONIJA: Meistriliiga ženske

13:30Polva Lootos Ž - Viljandi Tulevik Ž -:-

FERSKI OTOKI: Formuladeildin, Premier liga

16:00Argir - Runavik -:-
16:00HB Torshavn - Skala Itrottarfelag -:-
16:00Klaksvik - 07 Vestur Sorvagur -:-
16:00Streymur - B36 Torshavn -:-
16:00Vikingur Gotu - Toftir B68 -:-

FILIPINI: PFL

10:00Kaya - Mendiola FC 1991 -:-
13:00United City - Cebu FC -:-

FINSKA: Veikkausliiga

15:00AC Oulu - Inter Turku -:-
15:00Haka - HJK Helsinki -:-
17:30Mariehamn - Ilves -:-

FINSKA: Ykkonen

17:30MP Mikkeli - KPV -:-

FINSKA: Kakkonen - Skupina A

17:30Futura - KuPS Akatemia -:-

FINSKA: Kakkonen - Skupina C

17:30GBK Kokkola - JJK Jyvaskyla -:-
17:30JBK - Hercules -:-

GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga

15:30Gagra - Telavi -:-
15:30Torpedo Kutaisi - Lokomotiva Tbilisi -:-
19:00Dinamo Batumi - Saburtalo Tbilisi -:-

GRUZIJA: Erovnuli Liga 2

15:30Merani Martvili - Rustavi -:-
15:30Shukura - Gareji Sagarejo -:-
15:30Spaeri - Samtredia -:-

GRČIJA: Superliga

19:00Panathinaikos - Ionikos -:-
19:30Aris - Levadiakos -:-
21:00Olympiakos - PAS Giannina -:-

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura

02:00PreloženaComunicaciones - Municipal -:-
02:00Deportivo Mixco - Xelaju -:-
04:00Antigua GFC - Achuapa -:-
20:15Dep. Malacateco - Coban Imperial -:-
23:00Guastatoya - Santa Lucia -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:00Marathon - Vida -:-
03:00Victoria - Honduras Progreso -:-
23:00Real Sociedad - Olancho -:-
23:00UPNFM - Motagua -:-
00:00Olimpia - Real Espana -:-

HRVAŠKA: HNL

18:55Istra 1961 - Rijeka -:-
21:05Hajduk Split - Lokomotiva Z. -:-

INDIJA: Durand Cup

11:30North East United - Army Green -:-
14:30Jamshedpur - Bengaluru -:-

IRSKA: Premier Division

20:00Shamrock R. - Dundalk -:-

ISLANDIJA: Besta-deild karla

19:00IA Akranes - Vestmannaeyjar -:-
19:00Stjarnan - Akureyri -:-

ISLANDIJA: Divizija 2

16:00Fjallabyggd - Aegir -:-
16:00Hottur / Huginn - Haukar -:-
16:00IR Reykjavik - Fjardabyggd/Leiknir -:-
16:00Magni - Vikingur Olafsvik -:-
16:00Njardvik - Volsungur -:-
16:00Throttur Reykjavik - Reynir -:-

ITALIJA: Serie B

20:45Cagliari - Cittadella -:-
20:45Cosenza - Modena -:-
20:45Frosinone - Brescia -:-
20:45Pisa - Como -:-
20:45Sudtirol - Venezia -:-
20:45Ternana - Reggina -:-

ITALIJA: Primavera 1

14:30Empoli U19 - Atalanta U19 -:-
16:30Udinese U19 - Fiorentina U19 -:-
18:30Sampdoria U19 - Verona U19 -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

19:00Hapoel Beer Sheva - Ashdod -:-
19:15Maccabi Tel Aviv - Maccabi Bnei Raina -:-

JAPONSKA: Liga J1

12:00Shonan - Kashima -:-

JAPONSKA: Liga J2

11:00Verdy - Kofu -:-

JAPONSKA: J3 League

08:00Tegevajaro Miyazaki - Tottori -:-
09:00Imabari - Kamatamare -:-
10:00YSCC - Azul Claro Numazu -:-
11:00Kitakyushu - Yamaga -:-

JORDANIJA: Pokal Jordanije

17:00Al Buqaa - Saham -:-
17:00Ittihad Al Ramtha - Ittihad Jerash -:-
17:00Sama Al Sarhan - Deir Alla -:-
19:30Al Hussein - Kfarsoum -:-

JUŽNA KOREJA: K League 1

11:00Seoul - Seongnam -:-
12:00Gimcheon Sangmu - Ulsan Hyundai -:-

JUŽNA KOREJA: K League 2

11:00Daejeon - Anyang -:-
13:00Gimpo FC - Jeonnam -:-

JUŽNA KOREJA: K3 League

10:00Hwaseong - Pocheon FC -:-
10:00Yangju - Paju Citizen -:-
12:00Cheonan City - Mokpo -:-

JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Premier liga

15:00Royal AM - Marumo Gallants -:-
17:30Supersport Utd - Orlando Pirates -:-

KANADA: Kanadska Premier liga

01:00Forge - York -:-
20:30Valour - Edmonton -:-
23:30Cavalry - Atl. Ottawa -:-

KITAJSKA: Superliga

13:30Changchun Yatai - Hebei Yilinshanzhuang -:-
13:30Guangzhou FC - Shenzhen -:-
13:30Meizhou Hakka - Wuhan TT -:-
13:30Shandong Taishan - Chengdu Rongcheng -:-
14:00Tianjin Jinmen Tiger - Shanghai Shenhua -:-

KOLUMBIJA: Primera A - Clausura

23:05Patriotas FC - Aguilas -:-
01:10Millonarios - Jaguares de Cordoba -:-
03:15Ind. Medellin - Santa Fe -:-
22:30America De Cali - Junior -:-
00:35U. Magdalena - Atl. Nacional -:-

KOSOVO: Superliga

17:00Drita - Dukagjini -:-
17:00Ferizaj - Priština -:-
17:00Gjilani - Malisheva -:-

KOSTARIKA: Primera Division - Apertura

03:30San Carlos - Grecia -:-
04:00AD Santos - Herediano -:-
04:00Saprissa - Zeledon -:-
23:00Guanacasteca - Alajuelense -:-
23:00Puntarenas FC - Cartagines -:-
23:00Sporting San Jose - Guadalupe -:-

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

22:00ADR Jicaral - Puerto Golfito FC -:-
22:00Ad Aserri - Consultants Desamparados -:-
22:00Cariari Pococi - Municipal Turrialba -:-
22:00Carmelita - Quepos Cambute -:-
22:00Liberia - AD Sarchi -:-
22:00Municipal Garabito - Cofutpa -:-
22:00San Jose FC - Limon Black Star -:-
22:00Santa Ana - CS Uruguay -:-

LATVIJA: Optibet Virslīga

14:00Auda Riga - Riga FC -:-
16:30RFS - Valmiera -:-

LATVIJA: 1. liga

14:00Smiltene - Afa Olaine -:-
16:00Jelgava - Rezekne -:-
18:00Skanstes - Tukums 2000 2 -:-

LITVA: A Lyga

14:00Žalgiris - Jonava -:-
16:55Panevežys - Banga Gargzdai -:-
19:00Suduva - Riteriai -:-

LITVA: I Lyga

14:00Dainava Alytus - BFA Vilnius -:-
16:00BE1 NFA - Šiauliai 2 -:-

LUKSEMBURG: Nacionalna divizija

16:00Differdange - Union Titus Petange -:-
16:00Dudelange - US Hostert -:-
16:00Fola - Ettelbruck -:-
16:00Hesperange - Racing Luxembourg -:-
16:00Kaerjeng - Niedercorn -:-
16:00Mondorf - UNA Strassen -:-
16:00Victoria Rosport - Jeunesse Esch -:-
16:00Wiltz - Mondercange -:-

MADŽARSKA: OTP Bank Liga

17:00PreloženaMOL Fehervar - Ujpest -:-
17:00PreloženaPaks - Ferencvaroš -:-
17:55ZTE - Kisvarda -:-
20:00Vasas - Honved -:-

MADŽARSKA: Liga Merkantil Bank

17:30Soroksar - Gyor -:-
17:30Szentlorinc - Bekescsaba -:-
17:30Tiszakecske - Nyiregyhaza -:-
19:00Ajka - Csakvari -:-
19:00Gyirmot - Mosonmagyarovari TE -:-
19:00Kazincbarcika - Kozarmisleny -:-
19:00MTK Budimpešta - Budafoki -:-
19:00Siofok - Haladas -:-
19:00Szeged - Dorogi -:-

MADŽARSKA: NB III - vzhod

11:00Debrecen II - Eger SE -:-
11:00Diosgyor II - BVSC-Zuglo -:-
11:00Vasas II - Hajduszoboszloi SE -:-
13:00Bekescsaba II - Tiszaujvaros -:-
17:30Fuzesgyarmati SK - Penzugyor SE -:-
17:30Hatvan - Kisvarda II -:-
17:30Karcagi - Jaszberenyi -:-
17:30Putnok VSE - Elore -:-
17:30Senyo Carnifex - Korosladany MSK -:-
17:30Tiszafuredi - DEAC -:-

MADŽARSKA: NB III - center

11:00Honved II - Dunaujvaros -:-
11:00Kecskemeti II - MTK II -:-
17:30Bank - Balassagyarmat -:-
17:30Dabas - Monori -:-
17:30ESMTK Budimpešta - Cegledi -:-
17:30Hodmezovasarhely - Paks II -:-
17:30Majosi - Ferencvaroš II -:-
17:30Makoi - Ujpesti TE II -:-
17:30Szekszardi UFC - PTE-PEAC -:-
17:30Szolnoki - Ivancsa -:-

MADŽARSKA: NB III - zahod

11:00Gyor II - Kelen -:-
11:00Puskas Akademia II - Zsambek -:-
11:00ZTE II - Erdi -:-
17:00Csornai - VLS Veszprem -:-
17:30Balatonfuredi - Mori SE -:-
17:30Budaorsi - Teskand -:-
17:30III. Keruleti - Nagykanizsa -:-
17:30Komaromi VSE - MOL Fehervar II -:-
17:30Tatabanya - Bicskei -:-
19:00Kaposvar - Gyirmot II -:-

MADŽARSKA: NB I ženske

11:00Szekszardi UFC Ž - Kelen Ž -:-
17:00MTK Budimpešta Ž - Astra Hungary Ž -:-
17:00Ujpest Ž - Ferencvaroš Ž -:-

MALAVI: Superliga

14:30Dedza Dynamos - Mighty Wanderers -:-
14:30Kamuzu Barracks - TN Stars -:-
14:30Moyale Barracks - Sable Farming -:-

MALEZIJA: Superliga

14:15Sri Pahang - Terengganu -:-
15:00Selangor - Petaling Jaya CFC -:-

MALEZIJA: Premier League

11:00Kelantan - Terengganu 2 -:-
14:15PDRM FC - Johor DT II -:-
15:00Perak - Skuad Projek -:-

MALTA: Premier liga

18:30Valletta - Hibernians -:-

MEHIKA: Liga MX - Apertura

00:00Queretaro - Club Tijuana -:-
02:05Atlas - Puebla -:-
02:05Monterrey - Tigres -:-
04:05Club America - Cruz Azul -:-
19:00UNAM - Santos Laguna -:-
00:00Atl. San Luis - Toluca -:-

MEHIKA: Liga MX U20 - Apertura

16:00Atl. San Luis U20 - Toluca U20 -:-
16:00UNAM U20 - Santos Laguna U20 -:-
19:00Pachuca U20 - Club Leon U20 -:-

MEHIKA: Liga MX ženske - Apertura

19:00Puebla Ž - Club America Ž -:-

MJANMAR: Nacionalna liga

10:30Ayeyawady - Myawady -:-

MOLDAVIJA: Super Liga

17:00Dacia Buiucani - Milsami -:-
19:00Balti - Šerif Tiraspol -:-

MOZAMBIK: Mocambola

14:00Costa - Incomati Xinavane -:-
14:00Ferroviario Lichinga - LD Maputo -:-
14:00Ferroviario Nacala - ENH Vilankulo -:-
14:00Ferroviario Nampula - Black Bulls -:-
14:00Matchedje Mocuba - Ferroviario -:-
14:00UD Songo - Ferroviario Beira -:-

NEMČIJA: 2. Bundesliga

13:30Furth - Kaiserslautern -:-
13:30Heidenheim - Arminia -:-
13:30Rostock - St. Pauli -:-

NEMČIJA: 3. liga

13:00Oldenburg - Verl -:-
14:00Meppen - Duisburg -:-

NEMČIJA: Regionalliga Sever

14:00Emden - Eintracht Norderstedt -:-
14:00Holstein Kiel II - SC Weiche-08 -:-
14:00Phonix Lubeck - BSV Rehden -:-
14:00St. Pauli II - Lohne -:-
14:00Werder II - Delmenhorst -:-
15:00Bremer - Jeddeloh -:-
15:00Drochtersen/Assel - Hamburger SV II -:-
15:00Hildesheim - Lübeck -:-

NEMČIJA: Regionalliga Severovzhod

13:00Berlin Ankaraspor - Halberstadt -:-
13:00Jena - Greifswald -:-
13:00Lichtenberg - Energie Cottbus -:-

NEMČIJA: Regionalliga Zahod

14:00Duren - Köln II -:-

NEMČIJA: Regionalliga Jugozahod

14:00RW Koblenz - Offenbach -:-

NEMČIJA: Oberliga NOFV-Nord

14:001.FC Frankfurt - CFC Hertha -:-
14:00TuS Makkabi Berlin - RSV Eintracht -:-

NEMČIJA: Oberliga NOFV- Süd

14:00Freital - An der Fahner Hohe -:-
14:00Ludwigsfelder - Halle -:-
14:00SV 1890 Westerhausen - Nordhausen -:-

NEMČIJA: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Eichede - Eckernforder SV -:-
14:00Lübeck II - Inter Turkspor Kiel -:-
14:00Todesfelde - Heider SV -:-
15:00Frisia Risum-Lindholm - Flensburg -:-

NEMČIJA: Oberliga Hamburg

10:45HEBC Hamburg - Niendorfer TSV -:-
14:30Rugenbergen - TSV Buchholz 08 -:-

NEMČIJA: Oberliga Niedersachsen

15:00Ahlerstedt/Ottendorf - Pattensen -:-
15:00Bersenbruck - Arminia Hannover -:-
15:00Egestorf-Langreder - Hansa Luneburg -:-
15:00Eintracht Celle - Lupo-Martini Wolfsburg -:-
15:00Papenburg - Hannoverscher SC -:-
15:00Rotenburger - FT Braunschweig -:-

NEMČIJA: Oberliga Westfalen

15:00Eintracht Rheine - Paderborn II -:-
15:00Gievenbeck - Delbrucker -:-
15:00Lotte - Ennepetal -:-
15:00Munster 2 - Vreden -:-
15:00Schermbeck 2020 - Siegen -:-
15:00Westfalia Rhynern - Sprockhovel -:-
15:30Finnentrop/Bamenohl - Erndtebruck -:-
18:00ASC 09 Dortmund - Bovinghausen -:-

NEMČIJA: Oberliga Hessen

15:00Eddersheim - SV Steinbach -:-
15:00Neuhof - RW Walldorf -:-
15:00Viktoria Griesheim - Erlensee -:-

NEMČIJA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:00Karbach - TuS Koblenz -:-
15:00Pirmasens - Jagersburg -:-
15:30Kirchberg - Gonsenheim -:-

NEMČIJA: Oberliga Bavarska Sever

15:00Ammerthal - Wurzburger FV -:-

NEMČIJA: Oberliga Baden-Württemberg

14:00Grossaspach - Pforzheim -:-
15:00Offenburger - Hollenbach -:-
15:00Rielasingen-Arlen - ATSV Mutschelbach -:-

NEMČIJA: Oberliga Mittelrhein

15:00Freialdenhoven - VfL Vichttal -:-
15:00Siegburger - Bergisch Gladbach -:-
15:00Wegberg-Beeck - FC Viktoria 08 -:-
15:30Eintracht Hohkeppel - Hennef -:-
15:30Friesdorf - Fortuna Köln II -:-
15:30Pesch - Glesch-Paffendorf -:-

NEMČIJA: Oberliga Niederrhein

14:30MSV Dusseldorf - SW Essen -:-
15:00Baumberg - Union Nettetal -:-
15:00Cronenberger - Homberg -:-
15:00Hamborn - TuRU Düsseldorf -:-
15:00Kray - Kleve -:-
15:00Schonnebeck - SSVg Velbert -:-
15:00TVD Velbert - SC St. Tonis -:-

NEMČIJA: Junioren Bundesliga Sever

11:00Hertha Zehlendorf U19 - Meppen U19 -:-
12:00Dresden U19 - BFC Viktoria 89 U19 -:-
14:00Hannover U19 - Hertha U19 -:-
14:00Union Berlin U19 - Hamburger SV U19 -:-

NEMČIJA: Junioren Bundesliga Jug

11:00Eintracht Trier U19 - Augsburg U19 -:-
11:00Unterhaching U19 - Bayern U19 -:-
12:00Karlsruher U19 - Freiburg U19 -:-
13:00Frankfurt U19 - Reutlingen U19 -:-
13:00Nurnberg U19 - Ingolstadt U19 -:-
13:00Walldorf U19 - Mainz U19 -:-

NEMČIJA: Junioren Bundesliga Zahod

11:00Fortunausseldorf U19 - Duisburg U19 -:-
11:00Oberhausen U19 - Viktoria Koln U19 -:-
11:00Schalke U19 - RW Essen U19 -:-
13:00Bochum U19 - Preussen Munster U19 -:-
13:00Hilden U19 - Dortmund U19 -:-
13:00Paderborn U19 - Köln U19 -:-

NEMČIJA: Pokal DFB ženske

11:00Fortuna Köln Ž - Chemnitzer Ž -:-
11:00Riegelsberg Ž - 1.FC Nürnberg Ž -:-
11:00Rostocker FC Ž - Gutersloh Ž -:-
11:00Weinberg Ž - Bad Neuenahr Ž -:-
13:00Calden Ž - Freiburg-Zahringen Ž -:-
13:00Magdeburger FFC Ž - Berghofen Ž -:-
14:00Brandenburg Ž - BFC Viktoria 89 Ž -:-
14:00Elversberg Ž - FFC Niederkirchen Ž -:-
14:00Saarbrucken Ž - SV Hegnach Ž -:-
14:00Turkiyemspor Ž - Eimsbutteler Ž -:-
14:00VfL Jesteburg Ž - Henstedt-Ulzburg Ž -:-
15:00VfR Warbeyen Ž - Borussia Bocholt Ž -:-
15:00Wacker München Ž - Ingolstadt Ž -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

12:15Groningen - G.A. Eagles -:-
14:30Alkmaar - Nijmegen -:-
14:30Sparta Rotterdam - Ajax -:-
16:45Waalwijk - Feyenoord -:-

NIZOZEMSKA: Eerste Divisie

12:15Venlo - Zwolle -:-

NIZOZEMSKA: Derde Divisie

14:00DEM - GVV Unitas -:-
14:00HV & CV Quick - VVSB -:-
14:00Oss - Gemert -:-
14:00RKSV UDI - TOGB -:-
14:00USV Hercules - Dongen -:-
14:00Watergraafsmeer - Blauw Geel -:-
14:30Groene Ster - ADO 20 Heemskerk -:-
14:30Hsc 21 - Baronie -:-
14:30UNA - Rosmalen -:-

NORVEŠKA: Eliteserien

18:00Haugesund - Molde -:-
18:00Lillestrom - Sandefjord -:-
18:00Stromsgodset - Jerv -:-
18:00Valerenga - Tromso -:-
20:00Rosenborg - Aalesund -:-

NORVEŠKA: OBOS liga

15:00Sandnes - Stjordals Blink -:-
15:00Stabaek - Start -:-

NORVEŠKA: Divizija 2 - Skupina 1

18:00Staal Jorpeland - Odds 2 -:-

NORVEŠKA: Divizija 2 - Skupina 2

17:30Asker - Tromsdalen -:-
18:00Ullensaker/Kisa - SK Gjovik-Lyn -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 1

16:00Skeid 2 - Fyllingsdalen -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 2

13:00Kongsvinger 2 - Floro -:-
18:00Hødd 2 - Volda -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 3

16:00Brann 2 - Vidar -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 4

15:00Sarpsborg 2 - Vindbjart -:-
16:00Fram - Mandalskameratene -:-
18:00Randesund - Fredrikstad 2 -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 5

15:00Innstrandens - Rana FK -:-
16:00Nardo - Bodo/Glimt 2 -:-
16:30Strindheim - Junkeren -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 6

13:00Skjervoy - Gjellerasen -:-
14:00Floya - Lillestrom 2 -:-
15:00Skjetten - Bossekop -:-
15:00Tromso 2 - Harstad -:-

NORVEŠKA: Toppserien ženske

15:00LSK Kvinner Ž - Avaldsnes Ž -:-
15:00Roa Ž - Kolbotn Ž -:-

NORVEŠKA: 1. Divizija ženske - Prva stopnja

13:00Aalesund Ž - Kil/Hemne Ž -:-
15:00Amazon Grimstad Ž - Honefoss Ž -:-
16:00Ovrevoll Hosle Ž - Medkila Ž -:-
17:00Klepp Ž - Asane Ž -:-
18:00Tromso Ž - Grand Bodo Ž -:-

PARAGVAJ: Primera Division - Clausura

00:3012 de Octubre - Tacuary -:-
21:30Nacional Asuncion - Libertad -:-
00:00Cerro Porteno - Guarani -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

01:00A. Lima - Sport Huancayo -:-
20:00Carlos Stein - Melgar -:-
20:15Cesar Vallejo - Carlos Mannucci -:-
22:00ADT Tarma - Universitario Lima -:-
22:30U. San Martin - Sporting Cristal -:-

PERU: Liga 2 - Clausura

20:00Union Comercio - Deportivo Coopsol -:-
22:00Alfonso Ugarte - Los Chankas -:-
22:00Alianza Huanuco - Juan Aurich -:-
22:00Cusco - Santos -:-
22:30Chavelines - Llacuabamba -:-
22:30Comerciantes Unidos - Union Huaral -:-

POLJSKA: Ekstraklasa

15:00Zaglebie - Radomiak Radom -:-
17:30Piast - Stal Mielec -:-

POLJSKA: Divizija 1

12:40Arka - Odra Opole -:-
15:00Sosnowiec - Chrobry Glogow -:-
18:00R. Rzeszow - Katowice -:-

POLJSKA: Divizija 2

15:00Stezyca - Jastrzebie -:-

POLJSKA: III. Liga - skupina I

12:00T. Mazowiecki - Warta Sieradz -:-
13:00Grodzisk M. - Zambrow -:-
17:00Legionowo - LKS Lodz II -:-
17:00Pelikan - Pilica Bialobrzegi -:-
17:00Ursus Varšava - Mlawa -:-

POLJSKA: III Liga - skupina II

13:00Blekitni Stargard - Starogard Gdanski -:-
16:00Stolem Gniewino - Swit Skolwin -:-
17:00Ol. Grudziadz - Kleczew -:-

POLJSKA: III Liga - skupina III

12:00Gornik Z. 2 - Zielona Gora -:-

POLJSKA: III Liga - skupina IV

13:00Cracovia 2 - Wiazownica -:-
14:00Sokol Sieniawa - Wisloka Debica -:-
16:00LKS Lagow - Czarni Polaniec -:-
17:00Orleta Radzyn - KS Wieczysta Krakow -:-
17:00Ostrowiec - Avia Swidnik -:-
17:00Sandomierz - Podhale Nowy Targ -:-

POLJSKA: Ekstraliga ženske

12:00Delecta Bydgoszcz Ž - UKS SMS Lodz Ž -:-
12:00Pogon Szczecin Ž - UJ Krakow Ž -:-

PORTUGALSKA: Liga Portugal

16:30Casa Pia - Boavista -:-
19:00Braga - Maritimo -:-
21:30Portimonense - Guimaraes -:-

PORTUGALSKA: Liga Portugal 2

12:00Feirense - Leixoes -:-
15:00Nacional - Mafra -:-
16:30Porto B - Oliveirense -:-

PORTUGALSKA: Liga 3

11:00Fontinhas - Caldas -:-
18:00Guimaraes B - Canelas 2010 -:-
18:00Leiria - Setubal -:-
18:00Oliveira Hospital - Real SC -:-
18:00Paredes - Vilaverdense FC -:-

REUNION: Regionale 1

13:30Marsouins - Trois Bassins -:-
13:30Saint-Denis - St. Louis -:-
13:30Saint-Pauloise FC - Parfin -:-
13:30Saint-Pierroise - Jeanne d'Arc -:-
13:30Sainte-Suzanne - Sainte Rose -:-
13:30Tamponnaise - Capricorne -:-
14:00Excelsior - Sainte-Marienne -:-

ROMUNIJA: Liga 1

15:00Hermannstadt - CFR Cluj -:-
17:30Chindia Targoviste - Univ. Craiova -:-
20:30Botosani - FCSB -:-

RUSIJA: Premier liga

14:00CSKA Moskva - Ahmat Grozni -:-
16:30Zenit - Torpedo Moskva -:-
19:00Krasnodar - Orenburg -:-

RUSIJA: FNL

17:00Baltika - Krasnodar 2 -:-
17:00Dinamo Mahačkala - SKA Habarovsk -:-
17:00Jenisej - Šinik Jaroslavl -:-
17:00Kamaz Čelni - Akron Toljati -:-
17:00Kuban - Alania Vladikavkaz -:-
17:00Neftehimik - Veles Moskva -:-
17:00Rodina Moskva - Arsenal Tula -:-
17:00Ufa - Volgar-Astrahan -:-
17:00Uljanovsk - Rubin -:-

RUSIJA: FNL 2 - skupina 1

15:30Legion Dinamo - Jesentuki -:-
16:00Alania 2 - Nalčik -:-
16:00Holding - Rotor Volgograd -:-
16:00Majkop - Forte Taganrog -:-
16:00Mašuk - Biolog -:-
17:00Dinamo Stavropol - SKA Rostov -:-
17:30Černomorec - Čajka -:-

RUSIJA: FNL 2 - skupina 2

16:00Electron VN - Zenit 2 -:-
16:00Leningradec - Krasnogorsk -:-
16:00Luki-Energija - Jadro -:-
16:00Murom - Torpedo Moskva 2 -:-
16:00Tekstilštik - Dynamo Vologda -:-
16:00Vladimir - S. Kostroma -:-
16:00Znamja Truda - Tver -:-
16:00Zvezda St. Peterburg - Dinamo Petersburg -:-
16:00Čertanovo - Khimik -:-

RUSIJA: FNL 2 - skupina 3

12:00Strogino M. - Din. Brjansk -:-
16:00Avangard Kursk - Peresvet Podolsk -:-
16:00Balašiha - Penza -:-
16:00Kolomna - Saratov -:-
16:00Kvant - Rodina Moskva 2 -:-
16:00M. Lipetsk - Sahalin -:-
16:00Saturn Ramensko - Saljut Belgorod -:-
17:00Spartak Tambov - Sakhalinets -:-

RUSIJA: FNL 2 - skupina 4

12:00FK Novosibirsk - Irtiš Omsk -:-
14:00Amkar - Mjas -:-
14:00Čeljabinsk - Nosta -:-
15:00Himik Avgust - Dinamo Barnaul -:-
15:00Orenburg 2 - Ural 2 -:-
16:00Zenit-Iževsk - Tjumen -:-

RUSIJA: Divizija Supreme ženske

13:00Čertanovo Ž - Krasnodar Ž -:-

SEVERNA IRSKA: NIFL Premiership

15:00Newry City - Linfield -:-

SEVERNA MAKEDONIJA: 1. MFL

17:00Akademija Pandev - Škendija -:-
17:00Makedonija GP - Pobeda -:-
17:00Sileks - FK Skopje -:-
17:00Struga - Rabotnički -:-
17:00Tikveš - Bregalnica -:-

SINGAPUR: Premier liga

11:30Geylang - Balestier Khalsa -:-

SLOVAŠKA: Liga Fortuna

20:30Slovan Bratislava - Žilina -:-

SLOVAŠKA: 2. liga

10:30Petržalka - Pohronie -:-
10:30Samorin - Komarno -:-

SLOVAŠKA: 3. Liga - Vzhod

16:30Kalinovo - Spišska Nova Ves -:-
16:30MSK Lucenec - Oravske Vesele -:-
16:30R. Sobota - Svidnik -:-
16:30Snina - MŠK Namestovo -:-
16:30Stropkov - Slavia Košice -:-

SLOVAŠKA: 3. Liga - Zahod

16:30Beluša - TJ Jednota Banova -:-
16:30Galanta - Vrakuna B. -:-

SLOVAŠKA: 4. liga - Bratislava

17:00D. Lužna - Rusovce -:-
17:00Jarovce - Kalinkovo -:-
17:00Nova Dedinka - Tomašov -:-
17:00Slovan Most - Domino -:-

SLOVAŠKA: 4. liga - Centralna

10:30Bešenova - K. Nove Mesto -:-
16:30Kovačova - Banik Stranavy -:-
16:30Krasno - Zvolen -:-
16:30L. Hradok - Lip. Štiavnica -:-

SLOVAŠKA: 4. liga - Vzhod

16:00Gerlachov - Rudnany -:-
16:00Kechnec - Medzev -:-
16:00Mladost Kalša - FK Čana -:-
16:00Raslavice - Velky Šariš -:-
16:00Sabinov - Pavlovce n. Uhom -:-
16:00Sobrance-Sobranecko - Lubovna -:-
16:00Sokol Lubotice - Medzilaborce -:-
16:00Spišske Podhradie - Sokolany -:-

SLOVAŠKA: 4. liga - Zahod

17:00Blava - Lehota p. V. -:-
17:00FK TJ Lokomotiva Kozarovce - Kolarovo -:-
17:00Pata - Nitra -:-
17:00Z. Moravce-Vrable B - Crystal -:-

SLOVENIJA: 3. SNL - vzhod

10:30Videm - Podvinci -:-
17:00Šmartno - Race -:-

SLOVENIJA: 3. SNL - zahod

17:00Fama Vipava - Šobec Lesce -:-

SOMALIJA: Prvenstvo Nation Link Telecom

14:30Gaadiidka - Elman -:-

SRBIJA: Superliga

18:00Bačka Topola - Mladost GAT -:-
18:00Radnik - Radnički Niš -:-
19:30Partizan - Spartak Subotica -:-

SRBIJA: Srpska liga - Vojvodina

10:00Kabel Novi Sad - Tisa Adorjan -:-
10:00Radnički Zrenjanin - Bačka -:-
17:00Borac Sajkas - Stanisic -:-
17:00Podunavac - Tekstilac -:-

SRBIJA: Srpska liga - vzhod

11:00SFS Borac - Pčinja -:-
17:00Brzi Brod - Timočanin -:-
17:00Budućnost Popovac - Paraćin -:-
17:00Radnički Pirot - Meševo -:-

SRBIJA: Srpska liga - zahod

11:00Polet Ljubić - Sloga 1940 -:-
17:00OFK Mihajlovac - Tutin -:-
17:00Radevac - Sušica -:-

SVET: Intercontinental Cup U20

21:30Penarol U20 - Benfica U19 -:-

SVET: Prijateljska tekma ženske

11:00Union Berlin Ž (Ger) - Werder Ž (Ger) -:-
16:00Freiburg Ž (Ger) - Sand Ž (Ger) -:-

TADŽIKISTAN: Višaja liga

14:00Istiqlol Dušanbe - Khatlon -:-
14:00Ravshan - Khujand -:-

TAJSKA: Tajska liga 1

13:00Prachuap - Nakhon Ratchasima -:-
13:30Lamphun Warrior - Chiangrai United -:-
14:00Khonkaen Utd. - Ratchaburi -:-

TAJSKA: Tajska liga 2

12:30Krabi - Trat FC -:-
13:00Nakhon Si - Raj Pracha -:-
13:30Phrae - Udon Thani -:-
14:00Chiangmai FC - Nakhon Pathom -:-

TAJVAN: Premier liga

10:00Taichung - Taipower -:-
10:00Taiwan Steel - AC Taipei -:-
12:00Ming Chuan University - Taiwan Shihu -:-

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

13:00Mtibwa Sugar - Ruvu Shooting -:-
15:00Singida United - Mbeya City -:-
18:00Azam - Geita Gold -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

15:00Ašgabat - Nebitci -:-
15:00Sagadam - Energetik -:-

TURČIJA: Super Lig

18:15Basaksehir - Kayserispor -:-
20:45Bešiktaš - Karagumruk -:-

TURČIJA: 1. Lig

15:30Keciorengucu - Bodrumspor -:-
16:00Pendikspor - Altay -:-
18:15Yeni Malatyaspor - Adanaspor -:-
20:45Goztepe - Erzurum BB -:-

TURČIJA: Rezerv Lig

16:00Antalyaspor 2 - Trabzonspor 2 -:-
16:00Bešiktaš 2 - Karagumruk 2 -:-
16:00Fenerbahče 2 - Adana Demirspor 2 -:-
16:00Giresunspor 2 - Kasimpaša 2 -:-
16:00Hatayspor 2 - Gaziantep 2 -:-
16:00Istanbul B.B. 2 - Kayserispor 2 -:-
16:00Istanbulspor 2 - Konyaspor 2 -:-
16:00Sivasspor 2 - Alanyaspor 2 -:-
16:00Umraniyespor 2 - Galatasaray 2 -:-

URUGVAJ: Primera Division - Clausura

23:00Nacional - Wanderers -:-
16:15Danubio - Montevideo City -:-

VIETNAM: V.League 2

11:00Hue FC - Pho Hien -:-
12:00Binh Phuoc - BHTS Quang Nam -:-
12:00Khanh Hoa - Dak Lak -:-
13:00Can Tho - Ba Ria Vung Tau -:-

ZDA: MLS

00:00New York Red Bulls - Cincinnati -:-
01:30CF Montreal - New England Revolution -:-
01:30DC United - Philadelphia Union -:-
02:00Inter Miami - Toronto FC -:-
02:00Minnesota - Austin FC -:-
03:00Colorado Rapids - Houston Dynamo -:-
04:00Salt Lake - Vancouver Whitecaps -:-
04:00San Jose Earthquakes - Los Angeles -:-
23:30Columbus Crew - Atlanta Utd -:-
00:00Chicago Fire - New York City -:-

ZDA: USL Championship

01:00Hartford Athletic - Miami FC -:-
01:00Pittsburgh - New York Red Bulls 2 -:-
01:30Detroit - Louisville City -:-
01:30Loudoun - Atlanta United 2 -:-
02:30FC Tulsa - Indy Eleven -:-
02:30Memphis - Birmingham -:-
03:00Colorado Springs - Tampa Bay -:-
03:00New Mexico - Monterey Bay -:-
03:00San Antonio - Rio Grande -:-
03:30El Paso - San Diego Loyal -:-
04:30LA Galaxy 2 - Charleston -:-
04:30Las Vegas Lights - Sacramento Republic -:-

ZDA: MLS Next Pro

01:00Orlando City B - Columbus Crew 2 -:-
02:00Chicago Fire II - New York City II -:-
04:00Tacoma Defiance - Sporting Kansas City II -:-

ZDA: USL League One

01:30Chattanooga Red Wolves - Tormenta -:-
02:00Union Omaha - North Carolina -:-
03:00Northern Colorado - Forward Madison -:-
04:00Tucson - Greenville -:-
04:30Central Valley Fuego - Richmond Kickers -:-

ZDA: NISA

00:00Flower City - Syracuse Pulse -:-
01:30Chattanooga - Michigan Stars -:-
02:00California Utd. - Albion San Diego -:-
04:00Bay Cities - Maryland Bobcats -:-

ZDA: NWSL ženske

01:00Gotham Ž - Orlando Pride Ž -:-
01:00New York Flash Ž - Chicago Ž -:-
04:00San Diego Wave Ž - Houston Dash Ž -:-

ČEŠKA: 1. liga

16:00Liberec - Česke Budejovice -:-
16:00Sigma Olomouc - Slovacko -:-
16:00Zlin - Jablonec -:-
19:00Slavia Praga - Pardubice -:-

ČEŠKA: Divizija 2

10:30Sparta Praga B - Vlašim -:-
17:00Taborsko - Chrudim -:-

ČEŠKA: ČFL - skupina A

10:15Admira Praga - Plzen B -:-
17:00Povltavska FA - Dukla Praga B -:-

ČEŠKA: ČFL - skupina B

10:15Chlumec nad Cidlinou - Velvary -:-
10:15Hradec Kralove B - Usti n. L. -:-
11:00Teplice B - Mlada Boleslav B -:-
17:00Zapy - Kolin -:-

ČEŠKA: MSFL

10:15Ostrava B - Velke Meziriči -:-
10:15Uničov - Hlučin -:-

ČEŠKA: Divizija A

10:30Domažlice B - Sokol Lom -:-

ČEŠKA: Divizija B

10:15Meteor Praga - ŠK Česky Brod -:-
14:30Admira Praga B - Louny -:-

ČEŠKA: Divizija C

10:15Liberec B - Brandys n. Labem -:-
17:00Benatky - Novy Bydžov -:-
17:00FK Turnov - Letohrad -:-
17:00Hlinsko - Dobrovice -:-

ČEŠKA: Divizija D

16:30Sperice - Velka Biteš -:-
16:30Tasovice - Bistrice n. P. -:-
16:30Ždar nad Sazavou - Stara Riše -:-

ČEŠKA: Divizija E

10:15Slavičin - Prerov -:-
16:30Všechovice - Kozlovice -:-
16:30Šumperk - Šternberk -:-

ČEŠKA: Divizija F

15:00Krnov - Novy Jičin -:-
16:30Bilovec - Frenštat p. R. -:-
16:30Bohumin - Havirov -:-
16:30Polanka nad Odrou - Hlubina -:-

ČEŠKA: Jihočesky KP

10:30Trebon - Tatran Prachatice -:-
17:00Milevsko - Trhove Sviny -:-

ČEŠKA: Jihomoravsky KP

17:00Kunštat - Bystrc -:-
17:00Raječko - Lisen B -:-

ČEŠKA: Karlovarsky KP

10:00Karlovy Vary B - Hroznetin -:-

ČEŠKA: Kralovehradecky KP

14:00Chlumec nad Cidlinou B - Horice -:-
14:00Rychnov nad Knežnou - Dobruška -:-
17:00Solnice - Spartak PM -:-
17:00Trebeš - Slavia Hradec -:-
17:00Červeny Kostelec - Jičin -:-

ČEŠKA: Liberecky KP

10:30Skalice - Višnova -:-

ČEŠKA: Moravskoslezsky KP

16:30Moravan Oldršsov - Repiste -:-
16:30Vresina - Koberice -:-

ČEŠKA: Olomoucky KP

16:30Brodek u Prerova - Litovel -:-
16:30Dolany - Zabreh -:-
16:30Medlov - Rapotin -:-
16:30Čechovice - SK Lipova -:-

ČEŠKA: Pardubicky KP

17:00SK Pardubicky - Lanškroun -:-
17:00Svitavy - Prelouč -:-
17:00Vysoke Myto B - Horni Redice -:-

ČEŠKA: Plzensky KP

18:00Holyšov - Stribro -:-

ČEŠKA: Pražsky prebor

17:00CAFC P. - Uhrineves -:-

ČEŠKA: Stredočesky KP

17:00Pruhonice - Hrebec -:-
17:00Sedlčany - Porićany -:-

ČEŠKA: Ustecky KP

15:00Kadan - Banik Most - Souš B -:-

ČEŠKA: Vysočina KP

16:30Dukovany - Sapeli Polna -:-
16:30Nova Ves - Polna -:-
16:30Pelhrimov - Ledec nad Sazavou -:-
16:30Rapotice - Okrišky -:-
16:30Vrchovina B - Chotebor -:-

ČEŠKA: Zlinsky KP

15:00Osvetimany - Luhačovice -:-
16:30FS Napajedla - Bystrice pod Hostynem -:-
16:30Francova Lhota - Boršice -:-
16:30Nevšova - Brumov -:-
16:30Strani - Nedašov -:-
16:30Štitna nad Vlari - Kvasice -:-

ČEŠKA: Prva liga Ženske

10:30Dukla Praga Ž - Slavia Praga Ž -:-

ČILE: Primera B

21:00Deportes Iquique - Ferroviario -:-
21:00S. Wanderers - Copiapo -:-

ČILE: Segunda Division

21:00Dep. Concepcion - Arica -:-
21:00General Velasquez - Valdivia -:-
22:00Lautaro - Rodelindo -:-

ČILE: Čilski pokal

00:30U. Catolica - A. Italiano -:-
18:00Curico Unido - Antofagasta -:-
23:30Colo Colo - Nublense -:-

ČRNA GORA: Druga liga

17:00Bokelj - OFK Nikšić -:-
17:00Grbalj - Igalo -:-
17:00Kom - Otrant -:-
17:00Podgorica - Mladost DG -:-
17:00Zeta - Berane -:-

ŠKOTSKA: Premier liga

16:00Celtic - Hearts -:-

ŠKOTSKA: Lowland League

16:00Hearts 2 - Celtic B -:-

ŠKOTSKA: SWPL 1 ženske

15:00Aberdeen Ž - Partick Ž -:-
15:00Braehead Ž - Hamilton Ž -:-
15:00Celtic Ž - Spartans LFC Ž -:-
15:00Glasgow City Ž - Dundee Utd Ž -:-
15:00Hibernian Ž - Motherwell Ž -:-
15:00Rangers Ž - Hearts Ž -:-

ŠPANIJA: LaLiga2

17:30Real Oviedo - Leganes -:-
19:30Huesca - Cartagena -:-
22:00Tenerife - Lugo -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

15:00Mjallby - Malmo FF -:-
15:00Varberg - Djurgarden -:-
15:00Värnamo - Elfsborg -:-
17:30Norrkoping - AIK Stockholm -:-
17:30Sundsvall - Helsingborg -:-

ŠVEDSKA: Superettan

13:00Eskilstuna - Utsikten -:-
13:00Trelleborg - Dalkurd -:-
15:00Brage - Östers -:-
15:00Halmstad - Vasteras SK -:-

ŠVEDSKA: Divizija 1 - Sever

14:00Umea - Motala -:-

ŠVEDSKA: Divizija 1 - Jug

16:00Atvidaberg - Olympic -:-
16:00Trollhattan - Lunds -:-

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norra Svealand

14:00Uppsala - Korsnas -:-
17:00Osteraker IFK - Ragsved -:-

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Västra Götaland

14:00Eskilsminne - Hoganas -:-
14:00Västra Frölunda - Ullareds IK -:-

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Södra Götaland

14:00Asarum - Hogsby -:-
14:00Rosengard - IFK Berga -:-

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Södra Svealand

14:00Smedby - Enskede IK -:-
17:00Syrianska FC - Arameisk-Syrianska -:-
17:00Varmbols - United Nordic -:-

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norra Götaland

14:00Gauthiod - Kumla -:-
15:00Yxhults IK - Ahlafors -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan ženske

13:00AIK Ž - Umea Ž -:-
15:00Hammarby Ž - Djurgarden Ž -:-
15:00Linköping Ž - Brommapojkarna Ž -:-

ŠVEDSKA: Elitettan ženske

13:00Bergdalens IK Ž - Ravasens IK Ž -:-
15:00Vaxjo DFF Ž - Bromolla Ž -:-

ŠVICA: 1.Liga Gruppe 3

15:00Freienbach - Eschen -:-

ŠVICA: Švicarski pokal

14:00Cham - Zurich -:-
14:00FC Widnau - Bellinzona -:-
14:30Muri - Winterthur -:-
15:00Compesieres - Etoile-Carouge -:-
15:00Gland - Lausanne -:-
15:00Ibach - Schaffhausen -:-
15:00Linth - Lugano -:-
15:00Subingen - Koniz -:-
16:00Allschwil - Basel -:-
16:00Audax-Friul - Xamax -:-
16:00Bosporus - Breitenrain -:-
16:00Rorschach - St. Gallen -:-
16:30Gambarogno - Contone - Kriens -:-
17:00Schoenberg - Young Boys -:-
17:30Wiedikon - Rapperswil -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.