OSVEŽI

Nogomet » Danes » Vse tekme

ALBANIJA: Prva divizija

14:00Apolonia Fier - Devolli -:-
14:00Besa - Pogradeci -:-
14:00Cerrik - Lushnja -:-
14:00Iliria Kruja - Elbasani -:-
14:00Shenkolli - Oriku -:-

ANDORA: Primera Divisió

12:00Sant Julia - Inter Escaldes -:-
14:00UE Santa Coloma - FC Santa Coloma -:-
16:00Carroi - Ordino -:-
18:00Atletic Escaldes - UE Engordany -:-

ANGLIJA: Premier League

15:00Manchester Utd - Watford -:-
15:00Wolves - Norwich -:-
17:30Arsenal - Everton -:-

ANGLIJA: Super League ženske

13:30Everton Ž - Manchester Utd Ž -:-
15:00PreloženaArsenal Ž - Reading Ž -:-
15:00Birmingham Ž - Bristol City Ž -:-
15:00Brighton Ž - Tottenham Ž -:-
15:00Manchester City Ž - Chelsea Ž -:-
16:00West Ham Ž - Liverpool Ž -:-

ANGLIJA: Championship ženske

13:00London Bees Ž - Durham Ž -:-
14:00Sheffield Utd Ž - Blackburn Ž -:-
14:00PreloženaSheffield Utd Ž - Lewes Ž -:-
15:00Leicester Ž - Charlton Ž -:-
15:00London City Lionesses Ž - Crystal Palace Ž -:-
16:00Aston Villa Ž - Coventry United Ž -:-

ANGLIJA: FA Cup Ženske

14:00Arsenal Ž - Lewes Ž -:-

ANGOLA: Girabola

15:00Caala - Primeiro de Agosto -:-
15:00Cubango - Onze Bravos -:-
15:00Desportivo Huila - Sporting de Cabinda -:-
16:00Progresso - Wiliet -:-

ARGENTINA: Superliga

23:40Independiente - Gimnasia L.P. 0:1
01:45Newells Old Boys - Colon 4:0
01:50Atl. Tucuman - Lanus 2:2
21:35Arsenal Sarandi - Velez Sarsfield -:-
23:40Boca Juniors - Godoy Cruz -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

23:00Agropecuario - CA Estudiantes 0:1
23:00Instituto - Dep. Riestra 0:0
23:35All Boys - Tigre 2:1
01:00Deportivo Moron - Alvarado 1:0
01:35Atletico Atlanta - Ferro 2:1
21:00Almagro - Villa Dalmine -:-
22:30Quilmes - Gimnasia Mendoza -:-
23:00San Martin S.J. - Club Atletico Mitre -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

01:30Ferro Gen. Pico - Deportivo Madryn 2:1
21:00Camioneros Buenos Aires - Sol de Mayo -:-
21:00Deportivo Maipu - Huracan Las Heras -:-
21:00Gimnasia E.R. - Douglas Haig -:-
21:30Juventud Unida Gualeguaychu - Sportivo Las Parejas -:-
22:30Union Sunchales - Chaco For Ever -:-
23:30Sarmiento Resistencia - San Martin Formosa -:-
00:00Cipolletti - Olimpo -:-
00:00Defensores Belgrano - Def. Pronunciamiento -:-

ARGENTINA: Primera B - Clausura

21:00Defensores Unidos - Justo Jose de Urquiza -:-
21:00Fenix - San Telmo -:-
21:00Sacachispas - Tristan Suarez -:-

ARGENTINA: Primera C - Clausura

21:00General Lamadrid - Laferrere -:-
21:00Leandro N. Alem - Club Lujan -:-

ARGENTINA: Prim D - Clausura

21:00Lugano - Liniers -:-
21:00Puerto Nuevo - CSR Espanol -:-

AVSTRALIJA: A-Liga

75'Central Coast Mariners - Sydney FC 0:1

AVSTRALIJA: NPL Queensland

05:00Brisbane U21 - Queensland Lions 0:3
07:30Peninsula - Sunshine Coast Wanderers 3:1

AVSTRALIJA: NPL Victoria

07:00South Melbourne - Eastern Lions 5:2

AVSTRALIJA: W-League

06:00Newcastle Ž - Melbourne Ž 0:7
07:30Brisbane Ž - Canberra Ž 5:0

AVSTRIJA: Bundesliga

14:30Hartberg - Rapid Dunaj -:-
14:30LASK - St. Polten -:-
17:00Austria (D) - Salzburg -:-

AVSTRIJA: 2. liga

10:30GAK - FAC Dunaj -:-
12:30Innsbruck - Vorwarts Steyr -:-

AZERBAJDŽAN: Premier liga

13:00Sabah Baku - Sabail -:-
15:00Karabag - SumQayit City -:-

BANGLADEŠ: Premier liga

10:15Saif Sporting Club - Abahani Chittagong -:-
13:30Arambagh - Muktijoddha Sangsad -:-

BELGIJA: Jupiler liga

14:30Club Brugge - Charleroi -:-
18:00Anderlecht - Eupen -:-
20:00Gent - St. Truiden -:-

BELGIJA: Liga Proximus

16:00Beerschot VA - Lommel SK -:-

BELGIJA: Druga amaterska divizija skupina ACFF

15:00Couvin-Mariembourg - Waremme -:-
15:00Solieres Sport - Rebecquoise -:-
15:00Tilleur - Hamoir -:-
16:00Acren - Givry -:-

BELGIJA: Druga amaterska divizija skupina VFV A

15:00Dikkelvenne - Ronse -:-
15:00Menen - Petegem -:-
15:00Merelbeke - KRC Harelbeke -:-

BELGIJA: Druga amaterska divizija skupina VFV B

15:00Bocholter - Londerzeel -:-
15:00PreklicanaDuffel - Hades -:-
15:00Pepingen - K. Berchem Sport -:-
15:00Wijgmaal - Tienen -:-

BENIN: Ligue 1

16:00FC Esae - Energie Sports -:-
16:00JS Pob - JAC -:-
16:00Real Sport - Pantheres -:-
16:00USS Krake - Upi Onm -:-

BERMUDI: Premier League

02:00Robin Hood - X-Roads Warriors -:-
20:00Boulevard Blazers - SBRC -:-
20:00Dandy Town Hornets - Devonshire Cougars -:-
20:00North Village Rams - Somerset -:-
20:00Southampton - PHC Zebras -:-

BOLGARIJA: Parva liga

11:00Bistrica - Beroe -:-
13:15Lokomotiva Plovdiv - Carsko Selo -:-
15:30Etar Veliko Tarnovo - Ludogorec -:-

BOLGARIJA: Tretja liga - Severozahod

13:00Haskovo 1957 - Yambol 1915 0:3
13:00Rodopa Smoljan - Svilengrad 1921 -:-

BOLGARIJA: T Tretja liga - Severozahod

13:00Benkovski Bjala - Svetkavica -:-
13:00Ustrem Donchevo - Septemvri Tervel -:-
13:00Černolomec - Kubrat -:-

BOLIVIJA: Division Profesional - Apertura

20:00Nacional Potosi - Aurora -:-
20:00Royal Pari - Blooming -:-
22:15J. Wilstermann - Always Ready -:-

BOSNA IN HERCEGOVINA: Premier liga

14:30Sloboda - Mladost DK -:-
14:30Čelik - Zrinjski -:-
17:30Široki Brijeg - Borac Banja Luka -:-

BRAZILIJA: Campeonato Amazonense - Prva stopnja

20:30Penarol - Nacional -:-
20:30Princesa Solimoes - Sao Raimundo AM -:-

BRAZILIJA: Campeonato Goiano

20:00Anapolis - Atletico GO -:-
20:00Goiania - Aparecidense -:-

BRAZILIJA: Campeonato Paranaense

23:00Londrina - Rio Branco PR 1:1

BRAZILIJA: Campeonato Paulista

23:00Ponte Preta - Ferroviaria 1:1
20:00Santo Andre - Bragantino -:-

BRAZILIJA: Campeonato Paulista A2

22:30Piracicaba - RB Brasil -:-

BRAZILIJA: Campeonato Rondoniense

20:45Ji-Parana - Pimentense -:-
21:00Barcelona RO - Vilhenense -:-
21:00Real Ariquemes - Genus -:-
21:00Rondoniense - Guajara -:-

BRAZILIJA: Campeonato Sergipano - Prva stopnja

19:30Lagarto - Frei Paulistano -:-

BRAZILIJA: Campeonato Sul-Matogrossense

22:00Maracaju - Nova Andradina -:-
23:00Aquidauanense - Corumbaense 0:0

BURKINA FASO: Premier liga

16:30Royal - Majestic -:-
16:30Salitas - ASF Dioulasso -:-
18:45Kadiogo - AS Police -:-
18:45USFA - Kozaf -:-

BURUNDI: Primus League

12:30Rukinzo - Olympic S. -:-
14:00Aigle Noir FC - Inter Star -:-
14:00Bumamuru - LLB Academic -:-
14:00Ngozi City - Bujumbura C. -:-
15:00Les Lierres - Le Messager Ngozi -:-

CIPER: Prva divizija

15:00A.E. Paphos - APOEL -:-
15:00Ethnikos - Anorthosis -:-
17:00AEK Larnaka - Nea Salamis -:-
17:00Ol. Nikozija - AEL Limasol -:-

DR KONGO: Ligue 1

15:30AC Rangers - Oc Bukavu Dawa -:-
15:30AS Maniema - Don Bosco -:-
15:30AS Vita Club - Motema Pembe -:-
15:30Lubumbashi Sport - Mazembe -:-
15:30Mazembe - AS Vita Club -:-
15:30Nyuki - FC Renaissance -:-
15:30Oc Bukavu Dawa - Sanga Balende -:-

DANSKA: Superliga

12:00Nordsjaelland - Sonderjyske -:-
14:00Lyngby - Esbjerg -:-
14:00Randers - Odense -:-
16:00Silkeborg - FC Kobenhavn -:-
18:00Aalborg - Brondby -:-

EKVADOR: Liga Pro - Prva stopnja

23:45LDU Quito - Ind. del Valle 2:3
02:00U. Catolica - Orense 4:0
19:30Mushuc Runa - El Nacional -:-
22:00Emelec - Guayaquil City -:-

ETIOPIJA: Premier liga

13:00Bahir Dar Kenema - Shire Endaselassie -:-
13:00Dire Dawa - Mekelle 70 Enderta F.C. -:-
13:00Ethiopia Bunna - Welayta Dicha -:-
13:00Hawassa - Fasil Ketema -:-
13:00Welwalo Adigrat - Wolkite Kenema -:-

FINSKA: Pokal Kakkosen - Play-off

15:00KaaPo - Honka Akatemia -:-

FRANCIJA: Ligue 1

15:00St. Etienne - Reims -:-
17:00Rennes - Nimes -:-
21:00PSG - Bordeaux -:-

FRANCIJA: 1.Liga - Ženske

14:15Lyon Ž - Montpellier Ž -:-

FRANCIJA: Division 2 ženske

13:00Bergerac Ž - Saint-Malo Ž -:-
13:00St Etienne Ž - Amiens Ž -:-
13:30Rodez Ž - Brest Ž -:-
14:00La Roche Ž - Montauban Ž -:-
14:00Vendenheim Ž - Lille Ž -:-
14:30Grenoble Ž - Nice Ž -:-
14:30Nancy Ž - Le Havre Ž -:-
14:30Nantes Ž - Orleans Ž -:-
14:30Nord Allier Ž - Evian TG Ž -:-
14:30Saint-Maur Ž - Issy Ž -:-
14:30St. Denis Ž - Arras Ž -:-
14:30Toulouse Ž - Albi Ž -:-

GABON: Championnat D1

15:30Mberi Sportif - CF Mounana -:-
15:30Sapins - Stade Migoveen -:-

GAMBIJA: Liga GFA

17:30Real Banjul - Hawks -:-

GRUZIJA: Superpokal

14:00Dinamo Tbilisi - Saburtalo Tbilisi -:-

GRČIJA: Superliga

14:00Panetolikos - Panionios -:-
16:15Atromitos - Xanthi -:-
16:15Volos - AEL Larissa -:-
18:30AEK - OFI Kreta -:-
18:30PAOK - Olympiakos Pirej -:-

GRČIJA: Superliga 2

12:00Panachaiki 2005 - Ergotelis -:-
13:00Apollon Larissa - PAE Chania -:-
14:00Apollon Smirnis - Kerkyra -:-

GRČIJA: Nogometna liga

14:00Kalamata - Kavala -:-
14:00PAE Egaleo - Trikala FC -:-
14:00Thesprotos - Veria -:-

GRČIJA: Gamma Ethniki - skupina 1

14:00Aetos Orfani - Orfeas Xanthi -:-
14:00Alexandroypolis - Kilkisiakos -:-
14:00Apollon Paralimniou - F.C. Pandramaikos -:-
14:00Aris Avatou - Iraklis Zigou -:-
14:00Chrisoupolis - Doxa Theologos -:-
14:00Panserraikos - Doxa Kamila -:-
14:00Almopos - Florina -:-
14:00Edessaikos - Thyella Sarakinoi -:-
14:00M. Alexandros Trikala - Astrapi Mes. -:-
14:00Makedonikos - Thermaikos FC -:-
14:00Nea Kallikrateia - Aris Palaiochori 3:0
14:00Poseidonas Michanionas - AS Giannitsa -:-
14:00Seirina - A. Asteras -:-
14:00Dia. Stefanovik - Atalanti -:-
14:00Dias Diou - Digenis Neochori -:-
14:00GS Almyros - Thiseas Agria -:-
14:00Meteora - Iraklis Larissa -:-
14:00Pierikos - Oikonomos -:-
14:00Potamia - Karitsa -:-
14:00Sellana - Atromitos Palamas -:-

GRČIJA: Gamma Ethniki - skupina 4

13:45Lefkimmi - Karagiannion -:-
14:00Anatoli - Thinaliakos -:-
14:00Makedonikos Foufas - Apollo Efpaliou -:-
14:00Mesolongi AE - Acheron Kanalaki -:-
14:00Nafpaktiakos A. - Anagennisi Arta -:-
14:00Souli Paramythia - Prevesa -:-
14:00Tilikratis L. - Asteras Itea 3:0

GRČIJA: Gamma Ethniki - skupina 1

13:00Ano Meras - AO Akratitos -:-
14:00Agios Ierotheos - Agioi Anargyroi -:-
14:00Ermis Korydallos - AO Ilisiakos -:-
14:00Fostiras - Moschato -:-
14:00Kallithea - Keratsini -:-
14:00Kifisias - E. Pirej -:-
14:00Panthiraikos - Thyella Kamari -:-
14:00AEK Tripolis - Aittitos Spata -:-
14:00Ipato - Kitheron Kapareliou -:-
14:00Korinthos 2006 - Nea Artaki -:-
14:00Palliniakos - Marko -:-
14:00Rodos - Aiolikos -:-
14:00Thyella D. - Acharnaikos -:-
13:00Pangytheatikos - Zakynthos -:-
14:00AO Tsilivi - Asteras Vlachioti -:-
14:00Diavolitsi - Zacharo -:-
14:00PAO Varda - Diagoras Vrachneikon -:-
14:00PS Sparti - Paniliakos -:-
14:00Panargiakos - Nafplio -:-
14:00Thyella Patras - Ermionidas-Ermis -:-

GRČIJA: Gamma Ethniki - Group 8 - Skupina poražencev

14:00Poros - Agios Nikolaos -:-
14:00Rethymniakos - Atsalenios -:-

GRČIJA: Gamma Ethniki - Group 8 - Skupina zmagovalcev

14:00Episkopi - Irodotos -:-
14:00Giouchtas - Panakrotiriakos -:-

GVATEMALA: Liga Nacional - Clausura

01:00Xelaju - Iztapa 0:0
02:00Deportivo Mixco - Antigua GFC 1:1
18:00Sanarate - Coban Imperial -:-
19:00Santa Lucia - Dep. Malacateco -:-
20:00Siquinala - Comunicaciones -:-

GVINEJA: Liga 1

17:00ASFAG - Horoya -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - prvi del

02:00Real Espana - UPNFM 5:0
21:00Real Sociedad - Vida 1:1
23:00Olimpia - Marathon -:-

HRVAŠKA: 1. HNL

15:00Dinamo Zagreb - Zaprešič -:-
17:30Istra 1961 - Slaven B. -:-

HRVAŠKA: 2. HNL

15:00Bijelo Brdo - Osijek 2 -:-
15:00Croatia Zmijavci - Dugopolje -:-

INDIJA: ISL

15:00Odisha - Kerala Blasters -:-

INDIJA: I-League

12:30TRAU FC - East Bengal -:-
14:30Chennai City - Aizawl -:-

IRAK: Superliga

12:30Al-Hudod - Naft Al Junoob -:-
12:30Naft Missan - Erbil -:-

IRAN: Pro Liga

13:00Padideh Khorasan - Naft M.I.S -:-
13:45Sepahan - Persepolis -:-
16:00Esteghlal - Zob Ahan -:-

IRAN: Divizija 1

11:45Aluminium Arak - Baderan Teheran -:-
11:45Arman Gohar - Khooshe Talaee -:-
11:45Damash - Mes Rafsanjan -:-
11:45Malavan - Navad Urmia -:-
11:45Mes Kerman - Gol Reyhan Alborz -:-
11:45Qashqai Shiraz - Esteghlal Khuzestan -:-
11:45Rayka Babol - Sepidrood Rasht -:-
11:45Shahrdari Tabriz - Niroye Zamini -:-
11:45Sorkhpooshan Pakdasht - Fajr Sepasi -:-

ISLANDIJA: Ligaški pokal

13:00IA Akranes - Leiknir F. -:-
14:00Keflavik - Vikingur Reykjavik -:-
15:00Vestri - Vikingur Olafsvik -:-
16:15Fylkir - Magni -:-
17:00Grindavik - Thor Akureyri -:-

ITALIJA: Serie A

12:30Genoa - Lazio -:-
15:00PreloženaAtalanta - Sassuolo -:-
15:00Torino - Parma -:-
15:00PreloženaVerona - Cagliari -:-
18:00AS Roma - Lecce -:-
20:45PreloženaInter - Sampdoria -:-

ITALIJA: Serie B

15:00Pordenone - Chievo -:-
15:00Salernitana - Livorno -:-
21:00Crotone - Pescara -:-

ITALIJA: Serie C - Skupina A

15:00Juventus U23 - Pianese -:-
15:00Olbia - Pistoiese -:-
15:00Pontedera - Alessandria -:-
17:30PreloženaGiana Erminio - Como -:-
17:30PreloženaLecco - Pro Patria -:-

ITALIJA: Serie C - Skupina B

15:00PreloženaArzignanoChiampo - Padova -:-
15:00Cesena - L.R. Vicenza -:-
15:00PreloženaFeralpiSalo - Carpi -:-
15:00Gubbio - Reggio Audace -:-
15:00PreloženaPiacenza - Sambenedettese -:-
15:00Ravenna - Triestina -:-

ITALIJA: Serie C - Skupina C

15:00Catania - Ternana -:-
15:00Cavese - Bari -:-
15:00Monopoli - Sicula Leonzio -:-
15:00Reggina 1914 - Paganese -:-
15:00Viterbese - Potenza -:-
17:30Casertana - Vibonese -:-
17:30Picerno - Bisceglie -:-
17:30Rende Calcio - Avellino -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina A

14:30Bra - Savona -:-
14:30Caronnese - Verbania -:-
14:30Fezzanese - Seravezza Pozzi -:-
14:30Ghivizzano Borgo - Chieri -:-
14:30Lucchese - Ligorna -:-
14:30Real Forte Querceta - Casale -:-
14:30Vado - Prato -:-
15:00Lavagnese - Fossano -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina B

14:30Brusaporto - Bolzano -:-
14:30Castellanzese - Seregno -:-
14:30Folgore Caratese - Sondrio -:-
14:30Inveruno - Scanzorosciate -:-
14:30Legnano - Villa Alme -:-
14:30Levico Terme - Pro Sesto -:-
14:30Milano City - Pontisola -:-
14:30NibionnOggiono - Calcio Caravaggese -:-
14:30Tritium - USD Dro -:-
14:30Virtus Bergamo - Arconatese -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina C

14:30Cjarlins Muzane - Legnago Salus -:-
14:30Delta Rovigo - Villafranca -:-
14:30PreloženaEste - Mestre -:-
14:30Feltre - Montebelluna -:-
14:30Luparense - Campodarsego -:-
14:30San Luigi - Chions -:-
14:30Scaligera Vigasio - AC Belluno -:-
14:30Tamai - Caldiero Terme -:-
14:30Union Clodiense - Adriese -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina D

14:30Alfonsine - Ciliverghe Mazzano -:-
14:30Breno - Franciacorta -:-
14:30Correggese - Calvina -:-
14:30PreloženaCrema - Forli -:-
14:30PreloženaFiorenzuola - Lentigione -:-
14:30PreloženaMantova - Fanfulla -:-
14:30Mezzolara - Sasso Marconi -:-
14:30PreloženaSCD Progresso - Vigor Carpaneto -:-
14:30Savignanese - Sammaurese -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina E

14:30Albalonga - Foligno -:-
14:30Cannara - Pomezia -:-
14:30Follonica Gavorrano - Grassina -:-
14:30Monterosi FC - Montevarchi Calcio -:-
14:30Sangiovannese - Grosseto -:-
14:30Scandicci - Aglianese Calcio -:-
14:30Tuttocuoio - Ponsacco -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina F

14:30ASD Pineto Calcio - US Tolentino -:-
14:30Cattolica - Sangiustese -:-
14:30Giulianova - Fiuggi -:-
14:30Matelica - Jesina -:-
14:30Montegiorgio - Campobasso -:-
14:30Porto Sant'Elpidio - S. N. Notaresco -:-
14:30Recanatese - Chieti -:-
14:30Vastese - Avezzano -:-
15:00Agnonese - Vastogirardi -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina G

13:45Budoni - Aprilia -:-
14:30Cassino - Nuova Florida -:-
14:30Citta di Anagni - Torres -:-
14:30Lanusei Calcio - Trastevere Calcio -:-
14:30Latte Dolce - Ladispoli -:-
14:30Muravera - Turris -:-
14:30Ostia Mare - Vis Artena -:-
14:30Portici 1906 - Latina -:-
14:30Tor Sapienza - Arzachena -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina H

14:30Casarano - Foggia -:-
14:30Nocerina - Altamura -:-
14:30Val D'agri - Fidelis Andria -:-
15:00Audace Cerignola - Sorrento -:-
15:00Brindisi - A.C.D. Nardo -:-
15:00Citta di Fasano - Gladiator -:-
15:00Gravina - Gelbison Cilento -:-
15:00Taranto - Bitonto -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina I

14:30Biancavilla - SS Nola 1925 -:-
14:30Cittanovese - Calcio Giugliano -:-
14:30Corigliano - US Palmese -:-
14:30Marsala - Troina -:-
14:30Roccella - Messina -:-
14:30San Tommaso - Castrovillari -:-
14:30US Ragusa - AS Acireale -:-
15:00FC Messina - Savoia -:-
15:00Licata - Palermo -:-

ITALIJA: Primavera 1

10:00Juventus U19 - Pescara U19 -:-
12:00Atalanta U19 - Lazio U19 -:-
14:30Chievo U19 - Fiorentina U19 -:-

ITALIJA: Serie A ženske

12:30AC Milan Ž - Fiorentina Ž -:-
12:30Sassuolo Ž - AS Roma Ž -:-
14:30Empoli Ž - Tavagnacco Ž -:-
14:30Florentia Ž - Orobica Ž -:-

ITALIJA: Serie B ženske

14:30Cesena Ž - Riozzese Ž -:-
14:30Lazio Ž - Perugia Ž -:-
14:30Napoli Ž - Lady Granata Ž -:-
14:30Novese Ž - Vittorio Veneto Ž -:-
14:30San Marino Academy Ž - Ravenna Ž -:-
15:00Chievo Fortitudo Ž - Roma CF Ž -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

18:00Hapoel Raanana - Bnei Yehuda -:-
19:15Hapoel Beer Sheva - H. Kfar Saba -:-

JAMAJKA: Premier League

21:30Molynes - Dunbeholden -:-
21:30Tivoli - Waterhouse -:-
21:30UWI - Cavalier -:-

JAPONSKA: Liga J1

05:00Shimizu - Tokyo 1:3
06:00Hirošima - Kashima 3:0
06:00Yokohama M. - G-Osaka 1:2
80'Kobe - Yokohama FC 1:1

JAPONSKA: Liga J2

05:30Kitakyushu - Avispa Fukuoka 0:1
06:00Chiba - Ryukyu 1:0
06:00Iwata - Montedio Yamagata 2:0
06:00Kusatsu - Albirex Niigata 0:3
06:00Machida - Kofu 0:0
06:00Mito - Omiya 1:2
06:00Okayama - Kanazawa 1:0
06:00Renofa Yamaguchi - Kyoto 1:0
06:00Tokushima - Verdy 3:0
06:00V-Varen Nagasaki - Tochigi 1:0
80'Ehime - Yamaga 1:2

JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Multichoice Diski

39'Amazulu U21 - Polokwane U21 0:0
39'Kaizer Chiefs U21 - Cape Town City U21 0:1
39'Orlando Pirates U21 - Golden Arrows U21 0:0
10:00Mamelodi Sundowns U21 - Bloem Celtic U21 -:-

JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Pokal Nedbank

14:00Baroka - Hungry Lions -:-
14:00Mamelodi Sundowns - Vaal University of Technology -:-

KAMBODŽA: C-liga

09:30National Defense - Asia Euro United -:-
9'Soltilo Angkor - Angkor Tiger FC 0:0
9'Sports Academy - Phnom Penh Crown 0:1

KAMERUN: Elite One

13:00Canon Yaounde - Fovu Baham -:-
13:00Eding Sport - Stade Renard -:-
13:00Panthere - Dragon de Yaounde -:-
15:00Bamboutos FC - APEJES Academy -:-
15:00Colombe Lobo - UMS de Loum -:-
15:00Cotonsport - Union Douala -:-
15:00Feutcheu - Fortuna Mfou -:-
15:00Tonerre - Bamenda -:-
15:00Young Sports Academy - Avion Academy -:-

KENIJA: Premier liga

12:15Zoo - Gor Mahia -:-
13:00Kakamega Homeboyz - Chemelil -:-
13:00Tusker - Wazito -:-
13:00Ulinzi Stars - Kisumu All-Stars -:-

KITAJSKA: Superliga

08:30PreloženaBeijing Guoan - Hebei Yilinshanzhuang -:-
08:30PreloženaHenan Jianye - Shanghai Shenhua -:-
12:35PreloženaGuangzhou Evergrande - Chongqing Lifan -:-
12:35PreloženaShanghai SIPG - Tianjin Quanjian -:-

KOLUMBIJA: Primera A - Apertura

23:20Ind. Medellin - Atl. Nacional 1:3
15:30Deportes Tolima - Junior 0:0
21:15La Equidad - Cucuta -:-
23:20Bucaramanga - Aguilas -:-

KOLUMBIJA: Primera B - Apertura

21:00Fortaleza - Cortulua -:-
21:30Boca Juniors - Llaneros -:-
21:30Real Cartagena - Valledupar FC -:-
21:30Real San Andres - Barranquilla -:-

KONGO: Liga 1

14:00Kondzo - Patronage Sainte-Anne -:-
14:00Nico-Nicoye - CARA Brazzaville -:-
15:00Leopard - Otoho d'Oyo -:-
16:00Cheminots - V. Club Mokanda -:-
16:00RCB - Etoile du Congo -:-

KOSOVO: Superliga

13:00FC Ballkani - Ferizaj -:-
13:00Gjilani - Flamurtari -:-
13:00Trepća 89 - Dukagjini -:-

KOSTARIKA: Primera Division - Clausura

23:00Guadalupe - Cartagines 0:0
01:00Alajuelense - ADR Jicaral 1:0
02:30San Carlos - Grecia 1:0
03:00Saprissa - U.C.R. 3:1
22:00Limon - Santos DG -:-
23:00Zeledon - Herediano -:-

KUVAJT: Emir Cup

16:10Yarmouk - Al Shabab -:-

LESOTO: Premier liga

12:00Liphakoe - Lijabatho -:-
14:00Bantu - Defence Force -:-
14:00Kick4Life - Sefotha-Fotha -:-
14:00Mazenod - LCS -:-

LUKSEMBURG: Nacionalna divizija

16:00Dudelange - Union Titus Petange -:-
16:00Fola - UNA Strassen -:-
16:00Mondorf - Differdange -:-
16:00Racing Luxembourg - Jeunesse Esch -:-
16:00Rodange - Ettelbruck -:-
16:00Victoria Rosport - Muhlenbach -:-

MADŽARSKA: Liga Merkantil Bank

12:30Győr - Szeged -:-
14:00Bekescsaba - Vac -:-
14:00Budaorsi - Haladas -:-
14:00Duna Aszfalt - Nyiregyhaza -:-
14:00Kazincbarcika - Vasas -:-
14:00Soroksar - Budafoki -:-
14:00Szolnoki - BFC Siofok -:-
17:00Ajka - MTK Budimpešta -:-
17:00Csakvari - Gyirmot -:-
17:00PreklicanaDorogi - Balmazujvaros -:-

MALEZIJA: FA Cup

24'KSR Sains - Jelutong 1:0
24'Markless - Melaka United 0:1
24'Staroba - Imigresen 0:0
13:15Sarawak Utd. - Real Chukai -:-
14:00KL Rovers - Southern -:-
14:00Langkawi City - Gamestop -:-

MAROKO: Botola Pro

17:00Rapide Oued Zem - Berkane -:-
19:00Hassania Agadir - Olympique Khouribga -:-

MAROKO: Botola 2

15:00Chabab Benguerir - Chabab Atlas Khenifra -:-
15:00Chabab Rif Hoceima - Widad Temara -:-
15:00Ittihad Khemisset - Dcheira -:-
15:00KAC Kenitra - Sidi Kacem -:-
15:00RAC Casablanca - Maghreb Fes -:-
15:00Sale - TAS Casablanca -:-
15:00Salmi - Kawkab Marakeš -:-
15:00Wydad Fes - Chabab Mohammedia -:-

MAVRETANIJA: Ligue 1

18:00Nouadhibou - Kaedi -:-

MAVRICIUS: Mavricijska liga

13:00Entente Boulet - Bolton City -:-
13:00Port Louis - La Cure Sylvester -:-

MEHIKA: Liga MX - Clausura

00:00Club Leon - Necaxa 2:1
02:00Cruz Azul - Tigres 2:1
04:00Monterrey - Club America 0:1
19:00U.N.A.M. - Monarcas -:-
00:00Queretaro - Atl. San Luis -:-

MEHIKA: Ascenso MX - Clausura

02:00Cafetaleros de Chiapas - Celaya 0:1
02:00Venados - Dorados de Sinaloa 4:3
04:00Cimarrones de Sonora - Atlante 0:0

MEHIKA: Liga Premier Serie A

23:00Inter Playa Del Carmen - Cafetaleros de Chiapas 2 5:0
00:00Yalmakan - U.N.A.M. 2 2:311m
02:00Cafessa - Canoneros Marina 0:2
02:00Irapuato - Cruz Azul Hidalgo 4:511m
02:00Mineros de Fresnillo - Leones Negros 2 2:1
02:00Tepatitlan de Morelos - Alacranes de Durango 0:0
02:30Reynosa - Correcaminos 2 2:1
19:00Atl. Bahia - Cimarrones de Sonora 2 -:-
23:00Reboceros de La Piedad - Atl. San Luis 2 -:-

MEHIKA: Liga Premier Serie B

22:00Cuautla - La Paz -:-

MEHIKA: Liga MX ženske - Clausura

17:30Monterrey Ž - Puebla Ž -:-

MJANMAR: Nacionalna liga

10:00Ayeyawady - Yadanarbon -:-
10:00Hantharwady United - Sagaing -:-

NEMČIJA: Bundesliga

15:30Leverkusen - Augsburg -:-
18:00Wolfsburg - Mainz -:-

NEMČIJA: 2. Bundesliga

13:30Bielefeld - Hannover -:-
13:30Nurnberg - Darmstadt -:-
13:30Sandhausen - Karlsruher -:-

NEMČIJA: 3. liga

13:00Muenchen 1860 - Magdeburg -:-
14:00Hallescher - Unterhaching -:-

NEMČIJA: Regionalliga Sever

13:00PreloženaHamburger SV II - SC Weiche-08 -:-
13:30Hannover II - St. Pauli II -:-
14:00Eintracht Norderstedt - Wolfsburg II -:-
14:00Oldenburg - BSV Rehden -:-

NEMČIJA: Regionalliga Severovzhod

13:30PreloženaBFC Viktoria 89 - Bischofswerdaer -:-
13:30Berlin Ankaraspor - Hertha II -:-
13:30PreklicanaMeuselwitz - Erfurt -:-

NEMČIJA: Regionalliga Zahod

15:00Rodinghausen - Aachen -:-

NEMČIJA: Regionalliga Jugozahod

14:00RW Koblenz - Alzenau -:-

NEMČIJA: Oberliga NOFV-Nord

13:00Hansa Rostock II - Seelow -:-
13:00Pampow - Greifswald -:-
13:00Tasmania Berlin - Zehlendorf -:-

NEMČIJA: Oberliga Hamburg

11:30Teutonia Ottensen - Sasel -:-
12:00Curslack-Neuengamme - Hamm United -:-
14:00Barmbek-Uhlenhorst - Bramfelder SV -:-
14:00Niendorfer TSV - TuS Osdorf -:-
14:00PreloženaRugenbergen - Barmbecker SG -:-
14:00TSV Buchholz 08 - Wandsbeker Concordia -:-
15:00Tornesch - Suderelbe -:-

NEMČIJA: Oberliga Bremen

14:00Bremer - Schwachhausen -:-
14:30Hemelingen - Hastedt -:-
15:00Leher - Brinkumer -:-
15:00Union 60 Bremen - SFL Bremerhaven -:-
15:30Habenhauser - Werder Bremen III -:-

NEMČIJA: Oberliga Niedersachsen

15:00PreloženaBersenbruck - Arminia Hannover -:-
15:00Delmenhorst - Uphusen -:-
15:00PreloženaEintracht Celle - Egestorf-Langreder -:-
15:00PreloženaGifhorn - Wolfenbuttel -:-
15:00PreloženaHeeslinger - Eintracht Northeim -:-
15:00Hildesheim - Emden -:-
15:00VfL Oldenburg - Lupo-Martini Wolfsburg -:-

NEMČIJA: Oberliga Westfalen

15:00Munster 2 - Ahlen -:-

NEMČIJA: Oberliga Niederrhein

15:00Bocholt - Niederwenigern -:-
15:00Straelen - Meerbusch -:-

NEMČIJA: Junioren Bundesliga Sever

11:00Hertha U19 - Kiel U19 -:-
12:00Chemnitzer FC U19 - St. Pauli U19 -:-
14:00Union Berlin U19 - Hamburger SV U19 -:-

NEMČIJA: Junioren Bundesliga Jug

11:00Augsburg U19 - Offenbach U19 -:-
11:00Kaiserslautern U19 - Ingolstadt U19 -:-
11:00Mainz U19 - Freiburg U19 -:-

NEMČIJA: Junioren Bundesliga Zahod

11:00Dortmund U19 - Viktoria Koln U19 -:-
11:00Schalke U19 - Oberhausen U19 -:-
11:00Wuppertaler U19 - Duisburg U19 -:-

NEMČIJA: Bundesliga - ženske

14:00Bayern Ž - Sand Ž -:-
14:00Frankfurt Ž - Leverkusen Ž -:-
14:00Freiburg Ž - Duisburg Ž -:-
14:00Köln Ž - Jena Ž -:-

NEMČIJA: 2. Bundesliga ženske

11:00B. Monchengladbach Ž - Bremen Ž -:-
11:00Bayern 2 Ž - Bielefeld Ž -:-
11:00Hoffenheim 2 Ž - Wolfsburg 2 Ž -:-
11:00Saarbrucken Ž - Turbine Potsdam 2 Ž -:-
14:00Andernach Ž - Meppen Ž -:-
14:00Gutersloh Ž - Cloppenburg Ž -:-
14:00Ingolstadt Ž - Frankfurt 2 Ž -:-

NIGERIJA: NPFL

15:30Adamawa Utd - Ifeanyi Ubah -:-
16:00Akwa - Warri Wolves -:-
16:00Jigawa Golden Stars - Wikki -:-
16:00Katsina Utd - Abia Warriors -:-
16:00Lobi Stars - Plateau United -:-
16:00MFM FC - Heartland -:-
16:00Nasarawa - Enyimba -:-
16:00Rivers United - Kano Pillars -:-
16:00Sunshine Stars - Enugu Rangers -:-

NIKARAGVA: Liga Primera - Clausura

23:30PreloženaJalapa - Sabanas -:-
23:30PreloženaJuventus Managua - Esteli -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

12:15Utrecht - Twente -:-
14:30Alkmaar - Zwolle -:-
14:30Vitesse - PSV -:-
16:45Heracles - Ajax -:-

NIZOZEMSKA: Derde Divisie

14:30Oostzaan - Jong Den Haag -:-

NOVA ZELANDIJA: Nogometno prvenstvo

02:00Tasman United - Auckland City 2:1
04:00Canterbury - Team Wellington 1:2

PARAGVAJ: Primera Division - Apertura

21:45Olimpia - Cerro Porteno -:-
22:00PreloženaGuarani - River Plate -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

02:00Universitario Lima - Cesar Vallejo 0:2
19:00Carlos Mannucci - AD Cantolao -:-
21:30Ayacucho - A. Lima -:-

POLJSKA: Ekstraklasa

12:30Wisla Plock - Zaglebie -:-
15:00Wisla - Korona -:-
17:30Lech - Lechia -:-

PORTUGALSKA: Primeira Liga

16:00Ferreira - Famalicao -:-
16:00Moreirense - Santa Clara -:-
18:30Sporting - Boavista -:-
21:00Braga - Setubal -:-
21:30Porto - Portimonense -:-

PORTUGALSKA: LigaPro

12:15Academico Viseu - Benfica B -:-
16:00Cova De Piedade - Varzim -:-
16:00Mafra - Penafiel -:-
17:00Nacional - Academica -:-

PORTUGALSKA: Campeonato de Portugal

12:00Condeixa - Fontinhas -:-
12:30Sintrense - Real SC -:-
15:00Amarante FC - Sanjoanense -:-
16:00Amora - Lusitano GC -:-
16:00Armacenenses - Aljustrelense -:-
16:00Arouca - Pedras Rubras -:-
16:00CDC Montalegre - Camara de Lobos -:-
16:00Canelas 2010 - Leca -:-
16:00Coimbroes - Castro Daire -:-
16:00Dezembro - Alverca -:-
16:00Fafe - Chaves B -:-
16:00Leiria - Caldas SC -:-
16:00Lusitania - Gondomar -:-
16:00Maria de Fonte - GD Braganca -:-
16:00Merelinense - Sao Martinho -:-
16:00Mirandela - Cerveira -:-
16:00Olhanense - Sintra -:-
16:00Oriental - Louletano -:-
16:00Pinhalnovense - Esperanca de Lagos -:-
16:00SB Castelo Branco - Santarem -:-
16:00Sp. Espinho - Lusitano FCV -:-
16:00Trofense - Figueirense -:-
16:00Valadares Gaia - SC Vila Real -:-
16:00Vitoria Sernache - Beira Mar -:-
17:00Maritimo B - U. Madeira -:-
17:00Oleiros - Anadia -:-
17:00SC Praiense - Agueda -:-
17:00Sporting Ideal - Oliveira Hospital -:-

PORTUGALSKA: Liga BPI ženske

16:00Albergaria/Durit Ž - Ouriense Ž -:-
16:00CF Benfica Ž - Braga Ž -:-
16:00Cadima Ž - A-dos-Francos Ž -:-
16:00Estoril Ž - Valadares Gaia Ž -:-
17:00Sporting Ž - Benfica Ž -:-

ROMUNIJA: Liga 1

15:30Astra - Sepsi -:-
15:30FC Viitorul - Academica Clinceni -:-
15:30Gaz Metan - Dinamo Bukarešta -:-
19:00Univ. Craiova - CFR Cluj -:-

RUANDA: Nacionalna nogometna liga

14:00AS Kigali - Muhanga -:-
14:00Bugesera FC - Marines -:-
14:00Etincelles - Rayon Sport -:-

RUSIJA: Pokal FNL - 13. - 16. mesto

39'Rotor Volgograd - Rodina Moskva 2:0

RUSIJA: Pokal FNL - 5. - 8. mesto

14:30Rusija U20 - Ural 2 -:-

RUSIJA: Pokal FNL - Od 9. do 12. mesta

11:45Jenisej - Fakel Voronež -:-

RUSIJA: Pokal FNL - Play-off

17:15Kamaz Čelni - Himki -:-

SALVADOR: Primera Division - Clausura

01:30Chalatenango - Independiente F.C. 0:0
02:00Alianza FC - Aguila 1:0
02:00Sonsonate - Municipal Limeno 0:3
02:15Metapan - FAS 0:1
22:30El Vencedor - Santa Tecla -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Druga stopnja

15:00Domagnano - San Giovanni -:-
15:00Faetano - Juvenes/Dogana -:-
15:00Pennarossa - Fiorentino -:-

SENEGAL: Liga 1

18:00ASEC Ndiambour - Petite Cote -:-
18:00Mbour - Excellence -:-
18:00US Goree - Casa -:-

SEVERNA MAKEDONIJA: 1. MFL

13:00Makedonija GP - Akademija Pandev -:-
14:00Rabotnički - Škupi -:-
14:00Renova - Struga Trim & Lum -:-
14:00Sileks - Škendija -:-

SEVERNA IN SREDNJA AMERIKA: CONCACAF Prvenstvo U20 - Kvalifikacija

00:30Curacao U20 - Gvadelupa U20 0:1
19:00Dominika U20 - Angvila U20 -:-
21:00Dominikanska republika U20 - Grenada U20 -:-
21:30Barbados U20 - Kajmanski otoki U20 -:-
23:30Sveti Vincent in Grenadini U20 - Ameriški Deviški otoki U20 -:-
00:30Portoriko U20 - Bermudi U20 -:-

SEVERNA IN SREDNJA AMERIKA: CONCACAF Prvenstvo Ženske U20

00:00Honduras U20 Ž - Dominikanska republika U20 Ž 0:7
18:00Trinidad in Tobago U20 Ž - Sv. Kitts in Nevis U20 Ž -:-
21:00Haiti U20 Ž - Kajmanski otoki U20 Ž -:-
21:00Mehika U20 Ž - Portoriko U20 Ž -:-
00:00Gvajana U20 Ž - Nikaragva U20 Ž -:-

SIERRA LEONE: Premier liga

20:00Mighty Blackpool - Old Edwardians -:-

SLONOKOŠČENA OBALA: Liga 1

16:30SO Armee - Issia Wazi -:-
19:00ASEC Mimosas - SOL -:-

SLOVAŠKA: Liga Fortuna

15:00Senica - Spartak Trnava -:-

SLOVENIJA: Prva liga

14:00Bravo - Tabor Sežana -:-
16:00Domžale - Mura -:-

SVET: Mednarodne prijateljske

14:00Belorusija - Uzbekistan -:-

SVET: Klubske prijateljske

23:00Forward Madison (Usa) - Memphis (Usa) 1:3
23:00Philadelphia Union (Usa) - DC United (Usa) 1:3
23:30Minnesota (Usa) - Vancouver Whitecaps (Can) 1:2
00:00Los Angeles Galaxy (Usa) - Chicago Fire (Usa) 1:1
01:00Charlotte Independ. (Usa) - Greenville (Usa) -:-
01:00Tampa Bay (Usa) - Inter Miami CF (Usa) 0:1
02:00Portland Timbers (Usa) - New England Revolution (Usa) 1:3
09:00FC Minsk (Blr) - Veres Rivne (Ukr) -:-
39'Černomorec (Rus) - Saratov (Rus) 0:0
09:30Arema (Ina) - PS Barito Putera (Ina) -:-
10:30Žilina B (Svk) - Dubnica (Svk) -:-
12:00Legia (Pol) - Skra (Pol) -:-
12:00Nykobing (Den) - AB Kobenhavn (Den) -:-
12:00Pardubice (Cze) - Plzen B (Cze) -:-
12:00Zenit 2 (Rus) - Kairat Almaty 2 (Kaz) -:-
13:00Nomme Kalju (Est) - Metta/LU (Lat) -:-
13:00PreklicanaSchwabmunchen (Ger) - Rain/Lech (Ger) -:-
13:00Vendsyssel FF (Den) - Brabrand (Den) -:-
14:00BATE Borisov (Blr) - Zhetysu (Kaz) -:-
14:00Fram (Nor) - Follo (Nor) -:-
14:00Ol. Grudziadz (Pol) - Gryf Wejherowo (Pol) -:-
14:00Phonix Lubeck (Ger) - GW Siebenbaumen (Ger) -:-
14:00Stuttgart II (Ger) - Oberachern (Ger) -:-
14:30Östers (Swe) - Linkoping City (Swe) -:-
15:00Arsenal Tula (Rus) - FC Astana (Kaz) -:-
15:00FC Minsk (Blr) - Minaj (Ukr) -:-
15:00Team TG FF (Swe) - Umea (Swe) -:-
15:00Valerenga (Nor) - FK Krasnodar rezerve 2 (Rus) -:-
16:00Krasnodar (Rus) - FK Rostov (Rus) -:-
16:00Ufa (Rus) - Dalian Pro (Chn) -:-
18:00Viking (Nor) - Stabaek (Nor) -:-
21:00Oklahoma City Energy (Usa) - New Mexico (Usa) -:-
22:00Tampa Bay (Usa) - Tormenta (Usa) -:-

SVET: Visit Tucson Sun Cup

01:00Houston Dynamo - Columbus Crew 1:4
03:00Phoenix Rising - Salt Lake 3:2

TAJSKA: Tajska liga 1

12:00Sukhothai - Ratchaburi -:-
12:00Trat FC - Police Tero -:-
13:00Muangthong Utd - Bangkok Utd -:-

TAJSKA: Thai League 2

12:00Nakhon Pathom - Chiangmai FC -:-
12:00Uthai Thani - Sisaket -:-
13:00Kasetsart - Samut Sakhon -:-
13:00Phrae - Khonkaen FC -:-

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

14:00Coastal Union - Young Africans -:-

TUNIZIJA: Ligue Professionnelle 1

14:00CS Hammam-Lif - Esperance -:-
14:00Slimane - Bizertin -:-
14:00Stade Tunisien - Monastir -:-
16:00Sfaxien - Kairouanaise -:-

TUNIZIJA: Ligue 2

14:00AS Djerba - SS Sfaxien -:-
14:00Hamam-Sousse - Rejiche -:-
14:00Jendouba Sport - EGS Gafsa -:-
14:00Kasserine - Oued Ellil -:-
14:00Marsa - ES Djerba -:-
14:00Stade Gabesien - Menzel Bouzelfa -:-

TURČIJA: Super Lig

11:30Yeni Malatyaspor - Antalyaspor -:-
14:00Genclerbirligi - Ankaragucu -:-
17:00Fenerbahče - Galatasaray -:-

TURČIJA: 1. Lig

12:00Giresunspor - Balikesirspor -:-
14:30Altay - Adanaspor -:-
17:00Istanbulspor - Boluspor -:-

TURČIJA: 2. Lig Bela skupina

11:00Amedspor - 1922 Konyaspor -:-
11:30Afjet Afyonspor - Pendikspor -:-
11:30Corum - Hacettepe -:-
11:30Inegolspor - Sariyer -:-
11:30Kirklarelispor - Samsunspor -:-
11:30Manisa FK - Gumushanespor -:-
11:30Sancaktepe Belediye Spor - Sanliurfaspor -:-
11:30Tarsus Idm.Y. - Bak Spor -:-
11:30Zonguldak - H.Trabzon -:-

TURČIJA: 2. Lig Rdeča skupina

11:00Bayburt - Kahramanmaras -:-
11:00Elazigspor - Bodrumspor 0:3
11:00FK Vanspor - Ankara Demirspor -:-
11:30Etimesgut - Sivas Belediyespor -:-
11:30Eyupspor - Usak Bld. -:-
11:30Kastamonuspor - Ergene Velimese -:-
11:30Kirsehir Belediyespor - Nigde Anadolu -:-
11:30Sakaryaspor - Bandirmaspor -:-
11:30Tuzlaspor - Karabukspor -:-

TURČIJA: 3. Lig Skupina 1

11:0052 Orduspor - Sultanbeyli -:-
11:00Karakopru - Hopaspor -:-
11:30Buca - Yomraspor -:-
11:30Duzcespor - 24Erzincanspor -:-
11:30Erzin - Manisaspor -:-
11:30Serik Belediyespor - Tokatspor -:-
11:30Sile Yildizspor - Aksaray Bld. -:-
11:30Silivrispor - Kizilcabolukspor -:-

TURČIJA: 3. Lig Skupina 2

11:00Ofspor - Elaziz Bld. -:-
11:30Alemdag - Fatsa Belediyespor -:-
11:30Belediye Derince - Payasspor -:-
11:30Erbaaspor - Kemerspor 2003 -:-
11:30Karsiyaka - Erokspor -:-
11:30Kozan - Kocaelispor -:-
11:30Tepecik - Agri 1970 -:-
11:30Turgutluspor - Fethiyespor -:-

TURČIJA: 3. Lig Skupina 3

11:00Batman Petrolspor - Pazarspor -:-
11:00Kelkit - Diyarbakirspor -:-
11:00Malatya - Nevsehirspor -:-
11:30Altindag Bld. - Soma Spor -:-
11:30Golcukspor - Karacabey Belediyespor -:-
11:30Halide E. - Modafenspor -:-
11:30Muglaspor - Osmaniyespor -:-
11:30Nazillispor - Darica Genclerbirligi -:-
11:30Yozgatspor 1959 FK - Bayrampasa -:-

UGANDA: Premier liga

14:00BUL - Villa -:-

UKRAJINA: Premier liga

13:00Karpati - Dnipro-1 -:-
13:00Oleksandrija - Kolos Kovalivka -:-
16:00Šahtar - Desna -:-
18:30Olimpik Doneck - Lviv -:-

URUGVAJ: Primera Division - Apertura

00:00Nacional - Cerro Largo 2:2
21:00Danubio - Wanderers -:-
21:00Liverpool M. - Maldonado -:-
21:00Progreso - Plaza Colonia -:-
23:30Defensor Sp. - Penarol -:-

VENEZUELA: Primera Division

16:00La Guaira - Portuguesa -:-
21:00Trujillanos - Caracas -:-
22:00Mineros - Atletico Venezuela -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Apertura

20:30Petare - Furrial -:-
21:00Angostura - Chico de Guayana -:-
21:00Fundacion AIFI - Dynamo Puerto -:-
21:00Petroleros de Anzoategui - Libertador -:-

VIETNAM: V.League 1

11:00PreloženaThanh Hoa - Hai Phong -:-
12:00PreloženaHong Linh Ha Tinh - The Cong -:-
12:00PreloženaSai Gon FC - Song Lam Nghe An -:-

ZAMBIJA: Superliga

14:00NAPSA Stars - Zesco Utd -:-

ČEŠKA: 1. liga

14:30Karvina - Teplice -:-
14:30Zlin - Česke Budejovice -:-
17:00Sigma Olomouc - Sparta Praga -:-

ČEŠKA: U19 League

11:00Mlada Boleslav U19 - Hradec Kralove U19 -:-

ČEŠKA: Prva liga Ženske

11:00Sparta Praga Ž - Lok. Brno Ž -:-
13:30Plzen Ž - Dukla Praga Ž -:-
14:00Slavia Praga Ž - Slovacko Ž -:-

ČILE: Primera Division

00:30Everton - U. Calera 0:1
16:00La Serena - S. Wanderers -:-
21:30U. De Chile - Coquimbo -:-
00:00A. Italiano - Palestino -:-

ČILE: Primera B

00:00San Luis - Barnechea 4:1
23:00Valdivia - CD Santa Cruz -:-

ČRNA GORA: Prva črnogorska liga

15:00OFK Titograd - Rudar -:-
17:00Budućnost - Kom Podgorica -:-

ŠKOTSKA: Premier liga

14:30St. Johnstone - Rangers -:-
16:00Celtic - Kilmarnock -:-

ŠKOTSKA: SWPL 1 ženske

14:00Hibernian Ž - Spartans LFC Ž -:-
15:00Forfar Farmington Ž - Motherwell Ž -:-
15:00Rangers Ž - Hearts Ž -:-

ŠPANIJA: LaLiga

12:00Osasuna - Granada -:-
14:00Alaves - Ath. Bilbao -:-
16:00Valladolid - Espanyol -:-
18:30Getafe - Sevilla -:-
21:00Atl. Madrid - Villarreal -:-

ŠPANIJA: LaLiga2

12:00Lugo - Real Oviedo -:-
16:00Zaragoza - Dep. La Coruna -:-
18:15Extremadura UD - Mirandes -:-
18:15Malaga - Racing Santander -:-
21:00Vallecano - Huesca -:-

ŠPANIJA: Segunda Divizija B - Skupina 1

11:30Getafe B - Rayo Majadahonda -:-
11:30Melilla - Langreo -:-
12:00Atl. Madrid B - Pontevedra -:-
12:00Baleares - Ferrol -:-
12:00Celta Vigo B - Las Palmas B -:-
12:00Las Rozas - Pena Deportiva -:-
17:00Marino de Luanco - Internacional de Madrid -:-
17:00Real Madrid B - San Sebastian Reyes -:-
18:00Ibiza - Sporting B -:-

ŠPANIJA: Segunda Divizija B - Skupina 2

12:00Burgos CF - Tudelano -:-
17:00Barakaldo - Alaves B -:-
17:00Guijuelo - Cultural Leonesa -:-
17:00Izarra - Calahorra -:-
17:00Real Union - Amorebieta -:-
17:00UD Logrones - Osasuna B -:-
17:00Unionistas - Salamanca -:-
18:00Real Sociedad B - Valladolid Promesas -:-

ŠPANIJA: Segunda Divizija B - Skupina 3

12:00Ebro - Villarreal B -:-
12:00FC Andorra - Levante B -:-
12:00Llagostera - Orihuela -:-
12:00Valencia B - Badalona -:-
17:00Castellon - Gimnastic -:-
17:00Lleida - SD Ejea -:-
17:00Olot - Sabadell -:-
18:00Cornella - Prat -:-
18:00La Nucia - Espanyol B -:-

ŠPANIJA: Segunda Divizija B - Skupina 4

11:30Cadiz B - Cordoba -:-
11:30Sevilla Atletico B - San Fernando -:-
17:00Algeciras - Cartagena -:-
17:00Huelva - Sanluqueno -:-
17:00Marbella - Linense -:-
17:00Murcia - UCAM Murcia -:-
17:30Yeclano Deportivo - Villarrobledo -:-
18:00Granada B - Don Benito -:-

ŠPANIJA: Tercera Division - Skupina 1

17:00Compostela - Rapido de Bouzas -:-

ŠPANIJA: Tercera Division - skupina 2

12:00El San Martin - Llanes -:-
12:00Lealtad - CD Colunga -:-
12:00Lenense - Gijon Industrial -:-
12:00Vallobin - Mosconia -:-
16:45Navarro - Real Aviles -:-
17:00Basico Urraca - Club Siero -:-
17:00Tuilla - Covadonga -:-
17:30CD Mieres - Condal -:-

ŠPANIJA: Tercera Division - skupina 3

12:00Racing Santander B - Bezana -:-
16:30Cayon - Guarnizo -:-
17:00Textil Escudo - Escobedo -:-
17:00Torrelavega - Barreda Balompie -:-

ŠPANIJA: Tercera Division - skupina 4

11:15Santuxu - Sestao -:-
11:30Portugalete - Santurtzi -:-
17:00CD Vitoria - Balmaseda -:-

ŠPANIJA: Tercera Division - skupina 5

12:00Castelldefels - CE Manresa -:-
12:00Cerdanyola - CE Europa -:-
12:00Horta - L'Hospitalet -:-
12:00Pobla Mafumet - Peralada -:-
12:00UE Figueres - Terrassa -:-
12:00Vilafranca - Igualada -:-
12:15UE Sants - Banyoles -:-
17:00Reus Deportiu - San Cristobal CP 0:3
17:00Vilassar de Mar - Granollers -:-
18:00Santfeliuenc - Sant Andreu -:-

ŠPANIJA: Tercera Division - skupina 6

12:00Paterna - Alcoyano -:-
12:00Roda - Atzeneta -:-
16:00Hercules B - Elche CF Ilicitano B -:-
17:00Crevillente - CD Eldense -:-
17:00Novelda CF - Beniganim -:-
17:00Olimpic Xativa - Silla CF -:-
17:30Vilamarxant - Saguntino -:-

ŠPANIJA: Tercera Division - skupina 7

11:30Ad Torrejon - Santa Ana -:-
11:30Alcorcon B - Flat Earth -:-
11:30El Alamo - Leganes B -:-
11:30Parla - Moratalaz -:-
11:30San Fernando - Union Adarve -:-
11:30Trival Valderas - CD Mostoles -:-
11:30Villaverde San Andres - Alcobendas -:-
12:00Atletico Pinto - Pozuelo de Alarcon -:-
16:00Alcala Henares - Vallecano B -:-
16:30Navalcarnero - Carabanchel -:-

ŠPANIJA: Tercera Division - skupina 8

12:00Atl. Tordesillas - Arandina -:-
17:00Becerril - La Virgen -:-
17:00G. Segoviana - La Baneza -:-
17:00Real Avila - Zamora -:-
17:00Real Burgos CF - Bupolsa -:-

ŠPANIJA: Tercera Division - skupina 9

12:00Huetor Vega - Almeria B -:-
12:00Malaga B - Maracena -:-
12:00Mancha - Antequera -:-
12:00Velez - Real Jaen -:-
12:15Alhaurin - Torredonjimeno -:-
12:30CP Almeria - Linares -:-
17:30El Palo - Motril -:-
18:00Atletico de Porcuna - Ejido -:-
18:00Huetor Tajar - Loja -:-

ŠPANIJA: Tercera Division - skupina 10

12:00San Roque - Xerez D.F.C. -:-
12:30Lebrijana - Conil -:-
16:30CD Gerena - Rota -:-
17:00Xerez CD - Sevilla C -:-
17:30Los Barrios - Coria C.F. -:-
17:30Puente Genil - Antoniano -:-
18:00Pozoblanco - Ecija 3:0

ŠPANIJA: Tercera Division - skupina 11

11:30Poblense - Llosetense -:-
12:00Constancia - Esporles -:-
16:00Soller - Portmany -:-

ŠPANIJA: Tercera Division - skupina 12

12:30La Cuadra - CD Buzanada -:-
13:00Atl. Paso - Tenerife B -:-
13:00San Fernando - Lanzarote -:-
13:00Tacoronte - Mensajero -:-
13:30Villa Santa Brigida - CD Marino -:-

ŠPANIJA: Tercera Division - skupina 13

10:00EDMF Churra - Minerva -:-
11:30Cartagena FC - La Hoya Lorca -:-
12:00Cartagena B - Olimpico de Totana -:-
12:00E.G. El Palmar - Lorca Deportiva -:-
12:00UD Los Garres - Aguilas FC -:-
12:15Plus Ultra - CA Pulpileno -:-
12:30Real Murcia B - UCAM Murcia B -:-
16:15Deportiva Minera - Huercal-Overa -:-
16:30CAP Ciudad de Murcia - Mazarron CF -:-
16:30Mar Menor - Muleno -:-

ŠPANIJA: Tercera Division - skupina 14

11:00Olivenza - Cacereno -:-
11:30Extremadura UD B - Miajadas -:-
12:00Azuaga - Valdivia -:-
12:00Llerenense - CD Calamonte -:-
12:00Trujillo - RCP Valverdeno -:-
12:00Villanovense - Moralo -:-
17:00Diocesano - CD Coria -:-
17:30Arroyo - UP Plasencia -:-

ŠPANIJA: Tercera Division - skupina 15

16:45Cirbonero - Huarte -:-

ŠPANIJA: Tercera Division - skupina 16

11:30Calahorra B - Pradejon -:-
12:00Varea - River Ebro -:-
16:30CCD Alberite - Berceo -:-
17:00Alfaro - SD Logrones -:-
17:00CDFC Calzada - Casalarreina -:-

ŠPANIJA: Tercera Division - skupina 17

11:30San Juan Zaragoza - Brea -:-
16:30Almudevar - Cuarte -:-
16:30Barbastro - Atletico Monzon -:-
16:30Belchite 97 - Robres -:-
16:30CF Illueca - Zaragoza B -:-
16:30Calamocha - Tarazona -:-
16:30Tamarite - Borja B. -:-
16:30Utebo FC - Sarinena -:-
16:30Villanueva CF - Teruel -:-
17:00Fraga - Binefar -:-

ŠPANIJA: Tercera Division - skupina 18

12:00Albacete B - Socuellamos -:-
17:00Almansa - Quintanar -:-
17:00Ciudad Real - Atl. Ibanes -:-
17:00Guadalajara - La Solana -:-
17:00La Roda - Almagro -:-
17:00Madridejos - Conquense -:-
17:00Puertollano C.F. - Illescas -:-
17:00Villacanas - Toledo -:-

ŠPANIJA: Primera Division ženske

11:00Real Sociedad Ž - Tenerife Ž -:-
12:00Levante Ž - CD Tacon Ž -:-
12:00Madrid C. Ž - Atl. Madrid Ž -:-
18:30Valencia Ž - Vallecano Ž -:-

ŠVEDSKA: Pokal Švedske

12:30AIK Stockholm - Jonkopings -:-
12:30Kalmar - Orgryte -:-
14:30Karlskrona - AFC Eskilstuna -:-
14:30Norrkoping - Halmstad -:-
14:30Tvaakers - Falkenbergs -:-
16:30Eskilsminne - Östersunds -:-
16:30Hacken - GAIS -:-

ŠVEDSKA: Pokal Švedske ženske

15:00Göteborg Ž - Linköpings Ž -:-
16:00Mallbackens Ž - Orebro Ž -:-
16:30Pitea Ž - Uppsala Ž -:-
17:00Vaxjo DFF Ž - Vittsjo Ž -:-

ŠVICA: Superliga

16:00Basel - Servette -:-
16:00Lugano - Sion -:-
16:00St. Gallen - Young Boys -:-

ŠVICA: Challenge liga

15:00Aarau - Kriens -:-

ŠVICA: Nationalliga A ženske

14:00Basel Ž - Grasshoppers Ž -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.FlashScore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani FlashScore.si.