OSVEŽI

Nogomet » Danes » Vse tekme

EVROPA: UEFA Liga narodov - Liga A

20:45Portugalska - Španija -:-
20:45Švica - Češka -:-

EVROPA: UEFA Liga narodov - Liga B

20:45Albanija - Islandija -:-
20:45Irska - Armenija -:-
20:45Norveška - Srbija -:-
20:45PreklicanaRusija - Izrael -:-
20:45Ukrajina - Škotska -:-
20:45Švedska - Slovenija -:-

EVROPA: UEFA Liga narodov - Liga C

20:45Grčija - Severna Irska -:-
20:45Kosovo - Ciper -:-

AFRIKA: Afriški pokal narodov U23 - Kvalifikacije - Kvalifikacija

14:00Mavricij U23 - Mozambik U23 1:2
15:00Bocvana U23 - Eswatini U23 -:-
15:00Ruanda U23 - Libija U23 -:-
15:00Sejšeli U23 - Madagaskar U23 -:-
16:30DR Kongo U23 - Etiopija U23 -:-
17:00Niger U23 - Gvineja-Bissau U23 -:-
18:00Togo U23 - Mavretanija U23 -:-
20:00Gambija U23 - Burkina Faso U23 -:-

ANGLIJA: League Two

20:45Grimsby - Carlisle -:-

ANGLIJA: NL sever

20:45Alfreton - Peterborough Sports -:-
20:45Banbury - Gloucester -:-
20:45Buxton - Kidderminster -:-
20:45Chorley - Chester -:-
20:45Curzon Ashton - Scarborough -:-
20:45Darlington - Blyth -:-
20:45Farsley - Boston Utd. -:-
20:45Fylde - Spennymoor -:-
20:45Hereford - Leamington -:-
20:45Kettering - King’s Lynn -:-
20:45Telford - Brackley Town -:-

ANGLIJA: NL jug

20:45Braintree - St. Albans -:-
20:45Cheshunt - Dulwich Hamlet -:-
20:45Chippenham - Slough Town -:-
20:45Concord Rangers - Worthing -:-
20:45Dartford - Eastbourne Boro -:-
20:45Farnborough - Chelmsford -:-
20:45Hemel Hempstead - Tonbridge -:-
20:45Hungerford - Hampton & Richmond -:-
20:45Oxford City - Ebbsfleet -:-
20:45Taunton - Bath -:-
20:45Welling - Dover -:-
20:45Weymouth - Havant & W -:-

ANGLIJA: NPL Premier Division

20:45Ashton Utd - Matlock Town -:-
20:45Bamber Bridge - Warrington Town -:-
20:45Belper - Stalybridge -:-
20:45Gainsborough - Guiseley -:-
20:45Hyde - Nantwich Town -:-
20:45Liversedge - FC United -:-
20:45Marine - Atherton -:-
20:45Marske - South Shields -:-
20:45Morpeth - Lancaster -:-
20:45Radcliffe - Whitby -:-
20:45Warrington Rylands - Stafford -:-

ANGLIJA: Southern League Central Division

20:45AFC Rushden & Diamonds - Coalville Town -:-
20:45Basford - Stourbridge -:-
20:45Hednesford - Bromsgrove -:-
20:45Ilkeston - Stratford -:-
20:45Leiston - Bedford -:-
20:45Mickleover Sports - Tamworth -:-
20:45Nuneaton - Alvechurch -:-
20:45Royston - Barwell -:-

ANGLIJA: Southern League South Division

20:45Dorchester - Tiverton -:-
20:45Hendon - Chesham United -:-
20:45Merthyr Town - Winchester -:-
20:45North Leigh - Hayes & Yeading -:-
20:45Plymouth Parkway - Salisbury -:-
20:45Weston-super-Mare - Swindon S -:-
20:45Yate Town - Truro City -:-

ANGLIJA: Isthmian League Premier Division

20:45Enfield Town - Horsham FC -:-

ANGLIJA: Professional Development League

14:00Bristol City U21 - Swansea U21 2:1
50'Barnsley U21 - Peterborough U21 0:0
4'Watford U21 - Charlton U21 0:0
18:00Sheffield Utd U21 - Hull U21 -:-

ANGOLA: Girabola

16:30Desportivo Huila - Isaac de Benguela -:-
17:00Petro Atletico - Bravos do Maquis -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

01:30Santamarina - Gimnasia Mendoza 0:2
02:10Ferro - Estudiantes Rio Cuarto 0:0
00:00Atletico Atlanta - Chaco For Ever -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

01:00Union Sunchales - Juventud Unida Gualeguaychu 2:1

ARGENTINA: Copa Argentina

21:00Banfield - Godoy Cruz -:-

ARGENTINA: Rezervna liga - Druga stopnja

PolčasIndependiente 2 - Arsenal Sarandi 2 0:1
4'Defensa y Justicia 2 - Platense 2 0:0
4'Newells Old Boys 2 - Union Santa Fe 2 0:0

ARGENTINA: Primera A ženske

18:00Platense Ž - San Lorenzo Ž -:-
20:10CA Estudiantes Ž - River Plate Ž -:-

BRAZILIJA: Serie B

01:00CSA - Tombense 2:0

BRAZILIJA: Pokal Brazilije U20

20:00Coritiba U20 - Londrina U20 -:-
20:00Cruzeiro U20 - Real Brasilia U20 -:-

EVROPA: Evropsko prvenstvo U21 - Kvalifikacije - Napredovanje

17:30Ukrajina U21 - Slovaška U21 -:-
18:00Danska U21 - Hrvaška U21 -:-
18:00Češka U21 - Islandija U21 -:-
19:15Izrael U21 - Irska U21 -:-

EVROPA: Evropsko prvenstvo U19 - Kvalifikacije - Prva stopnja

14:00Danska U19 - Anglija U19 2:4
14:00Estonija U19 - Bosna in Hercegovina U19 3:2
14:00Poljska U19 - Italija U19 0:1
14:00Črna Gora U19 - Gruzija U19 3:1
46'Litva U19 - Latvija U19 0:0
48'Romunija U19 - Avstrija U19 1:0
16:00Armenija U19 - Belorusija U19 -:-
4'Belgija U19 - Španija U19 0:0
4'Bolgarija U19 - Turčija U19 0:0
4'Luksemburg U19 - Azerbajdžan U19 0:0
4'Slovaška U19 - Nemčija U19 0:0
18:30Andora U19 - Švica U19 -:-
18:30Grčija U19 - Češka U19 -:-
19:00Gibraltar U19 - Wales U19 -:-
19:00Madžarska U19 - Irska U19 -:-
19:30Moldavija U19 - Severna Irska U19 -:-
19:30Slovenija U19 - Nizozemska U19 -:-

EVROPA: Elite League U20

45+'Poljska U20 - Portugalska U20 3:1

HRVAŠKA: Hrvaški pokal

4'Borinci - Dinamo Z. 0:0

INDONEZIJA: Liga 2 - Prvi krog

08:15Persipura Jayapura - Putra Delta 1:1
09:15Sulut Utd - Persewar Waropen 3:2
10:15Bekasi City - Nusantara 2:0
10:15Persekat - PSCS Cilacap 0:0
10:15Persikab - Persijap Jepara 0:0
10:30PSIM Yogyakarta - Persela Lamongan 1:0
11:00PreloženaKaro United - Sriwijaya -:-
13:30Petrokimia Putra - Persipa Pati 2:0

ITALIJA: Serie D - Skupina A

PolčasSanremese - Castanese 1:0
47'Vado - Chieri 1:0

ITALIJA: Serie D - Skupina C

34'Villafranca - Legnago Salus 0:0

ITALIJA: Serie D - Skupina D

52'Corticella - Mezzolara 1:1

ITALIJA: Serie D - Skupina E

17:30Poggibonsi - Orvietana -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina G

46'Aprilia - Sorrento 0:2

JUŽNA KOREJA: WK League ženske

12:00Boeun Sangmu Ž - Seoul Ž 2:4

KANADA: Kanadska Premier liga

00:00HFX Wanderers - Pacific FC -:-

KANADA: U Sports

00:15PreloženaStFX - UNB -:-

KITAJSKA: Liga Jia

09:00Shanghai Jiading Huilong - Qingdao Youth Island 3:2
13:30Guangxi Pingguo Haliao - Jiangxi Beidamen 0:1

KOLUMBIJA: Primera A - Clausura

23:00Dep. Cali - La Equidad 1:2
01:00Jaguares de Cordoba - Aguilas 0:0
03:05Atl. Nacional - Patriotas FC 1:0

KOLUMBIJA: Primera B - Clausura

22:00Boca Juniors - Atletico -:-

KOSTARIKA: Primera Division - Apertura

22:00Grecia - Herediano -:-

LATVIJA: Optibet Virslīga

46'BFC Daugavpils - RFS 1:1

LIBERIJA: LFA First Division

19:00LISCR FC - Watanga -:-

LITVA: A Lyga

18:00Žalgiris - Suduva -:-

MEHIKA: Liga de Expansion MX - Apertura

00:05Raya2 - Zacatecas Mineros -:-

MEHIKA: Liga MX U20 - Apertura

16:00Club Leon U20 - Mazatlan U20 -:-

MEHIKA: Liga MX ženske - Apertura

00:00Toluca Ž - Tigres Ž 1:4
00:05Club Leon Ž - Guadalajara Chivas Ž 0:1
02:00Club America Ž - Pachuca Ž 2:1
02:00Santos Laguna Ž - Mazatlan FC Ž 3:2
04:00Juarez Ž - Necaxa Ž 3:0
04:00Monterrey Ž - UNAM Ž 6:0

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Incomati Xinavane - Ferroviario Lichinga -:-

NEMČIJA: Oberliga Hamburg

19:00HEBC Hamburg - Sasel -:-

PANAMA: LPF - Clausura

23:00Herrera - Chiriqui -:-

PARAGVAJ: Pokal Paragvaja

22:30Guairena FC - Ameliano -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

03:00A. Lima - U. San Martin 5:0

ROMUNIJA: Pokal Romunije - Kvalifikacija

OdmorCSC Dumbravita - Poli Iasi 0:0
48'Ripensia Timisoara - U Craiova 1948 0:1
34'Soimii Lipova - Gloria Buzau 0:1
17:45Steaua - Chindia Targoviste -:-
18:00Axiopolis Cernavoda - Baia Mare -:-

SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:15Jocoro - Luis Angel Firpo -:-

SEVERNA IRSKA: NIFL Championship

20:45Dundela - Annagh -:-

SLOVAŠKA: 3. Liga - Zahod

16:00Sered - Nove Mesto -:-

SOMALIJA: Prvenstvo Nation Link Telecom

14:30Jazeera - Horseed -:-

SVET: Mednarodne prijateljske

08:00Uzbekistan - Kostarika 1:2
10:00Brunej - Laos 1:0
11:00Mehika U17 - Češka U17 2:1
11:00Poljska U17 - Anglija U17 5:0
11:00Uzbekistan U17 - Romunija U17 -:-
13:00Južna Koreja - Kamerun 1:0
13:00Norveška U18 - Avstrija U18 0:1
13:00Čile U20 - Maroko U20 0:1
13:45Bangladeš - Nepal 1:3
13:55Japonska - Ekvador 0:0
14:00PreklicanaLibija - Mali -:-
14:00Vietnam - Indija 3:0
PolčasBelorusija U21 - Kazahstan U21 1:1
PolčasIndonezija - Curacao 1:0
15:00Turčija U16 - Azerbajdžan U16 -:-
15:30ZAE U23 - Oman U23 -:-
16:00Ekvatorialna Gvineja - Togo -:-
16:00Portugalska U17 - Norveška U17 -:-
16:30Iran - Senegal -:-
16:30Švedska U18 - Norveška U18 -:-
17:00Anglija U20 - Avstralija U20 -:-
17:00Azerbajdžan U21 - Moldavija U21 -:-
17:00Bolgarija U21 - Srbija U21 -:-
17:00DR Kongo - Sierra Leone -:-
17:00Romunija U21 - Nizozemska U21 -:-
17:00Združeni arabski emirati - Venezuela -:-
17:00Škotska U19 - ZDA U19 -:-
17:30Italija U20 - Švica U20 -:-
17:30Panama - Bahrajn -:-
17:30Poljska U21 - Latvija U21 -:-
18:00Južna Afrika - Bocvana -:-
18:00Kanada - Urugvaj -:-
18:00Madagaskar - Benin -:-
18:00Švedska U17 - Danska U18 -:-
18:30Španija U21 - Norveška U21 -:-
19:00Burkina Faso - Komori -:-
19:00Katar - Čile -:-
19:00Libija - Tanzanija -:-
19:00Ruanda - St Eloi Lupopo (Cod) -:-
19:00Turčija U21 - Gruzija U21 -:-
20:00Egipt - Liberija -:-
20:00Madžarska U21 - Litva U21 -:-
20:00Nikaragva - Gana -:-
20:00Slonokoščena Obala - Gvineja -:-
20:00ZDA - Savdska Arabija -:-
20:30Avstrija U21 - Wales U21 -:-
20:30Brazilija - Tunizija -:-
20:45Anglija U21 - Nemčija U21 -:-
21:00Alžirija - Nigerija -:-
21:00Malta - Izrael -:-
21:00Mavretanija - Kongo -:-
21:00Paragvaj - Maroko -:-

SVET: Klubske prijateljske

49'Levski (Bul) - Sportist Svoge (Bul) 1:1
19:00Ahlen (Ger) - Hammer SpVgg. (Ger) -:-
19:30Leioa (Esp) - Ath. Bilbao B (Esp) -:-

TURČIJA: Turški pokal

12:00Inegolspor - Agri 1970 1:2pp
13:30Ankaraspor - Kepez Belediyespor 5:2
13:30Zonguldak - Gumushanespor 0:1
14:00Kocaelispor - Ayvalikgucu 1:4
90+'Soma Spor - Efeler 09 1:1
16:30Balikesirspor - Hacettepe 1945 -:-

URUGVAJ: Copa Uruguay

20:30Liverpool M. - Wanderers -:-

VIETNAM: V.League 2

11:00PreloženaHue FC - Ba Ria Vung Tau -:-
12:00Long An - Phu Tho 1:1

WALES: Cymru Premier

20:45Caernarfon - Connah's Q. -:-
20:45Haverfordwest - Cardiff Metropolitan -:-
20:45Newtown - Bala Town -:-
20:45Penybont - Pontypridd -:-
20:45TNS - Flint -:-
21:00Aberystwyth - Airbus -:-

ČEŠKA: Jihočesky KP

16:45SK Rudolfov - Tatran Prachatice -:-

ČILE: Primera B

01:00Deportes Temuco - San Luis 1:0

ČILE: Čilski pokal

23:00U. Espanola - Antofagasta -:-

ŠKOTSKA: Lowland League

20:45Broomhill - Cumbernauld Colts -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.