OSVEŽI

Nogomet » Danes » Vse tekme

ANGLIJA: Premier League

17:00Arsenal - Everton -:-
17:00Brentford - Leeds -:-
17:00Brighton - West Ham -:-
17:00Burnley - Newcastle -:-
17:00Chelsea - Watford -:-
17:00Crystal Palace - Manchester Utd -:-
17:00Leicester - Southampton -:-
17:00Liverpool - Wolves -:-
17:00Manchester City - Aston Villa -:-
17:00Norwich - Tottenham -:-

ITALIJA: Serie A

12:30Spezia - Napoli 0:3
18:00Inter - Sampdoria -:-
18:00Sassuolo - Milan -:-
21:00Salernitana - Udinese -:-
21:00Venezia - Cagliari -:-

SLOVENIJA: Prva liga

17:30Bravo - Koper -:-
17:30Celje - Olimpija -:-
17:30Mura - Maribor -:-

ŠPANIJA: LaLiga

17:30Elche - Getafe -:-
20:00Alaves - Cadiz -:-
20:00Granada - Espanyol -:-
20:00Osasuna - Mallorca -:-
22:00Barcelona - Villarreal -:-
22:00Real Sociedad - Atletico -:-
22:00Sevilla - Ath. Bilbao -:-

ALŽIRIJA: Division 1

17:00Arba - ES Setif -:-
18:00Oran - CR Belouizdad -:-

ANDORA: Primera Divisió - Ligaška končnica

17:00Sant Julia - Inter Escaldes -:-
17:00UE Santa Coloma - Atletic Escaldes -:-

ANDORA: Primera Divisió - Skupina za obstanek

11:00FC Santa Coloma - UE Engordany 8:1

ANGLIJA: FA Trophy

17:15Bromley - Wrexham -:-

ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional - Končnica

21:00Boca Juniors - Tigre -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

00:10CA Estudiantes - Quilmes 2:1
19:00Guillermo Brown - Club Atletico Mitre -:-
19:00San Telmo - Alvarado -:-
21:00Atl. Rafaela - Ferro -:-
21:00Gimnasia Mendoza - Estudiantes Rio Cuarto -:-
22:00Chacarita Juniors - Sacachispas -:-
00:00Club A. Guemes - Deportivo Moron -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

16:00Boca Unidos - Central Norte -:-
16:00Cipolletti - Olimpo -:-
16:00Club Sportivo Penarol - CA Liniers -:-
16:00Sportivo Las Parejas - Union Sunchales -:-
19:00Ciudad Bolivar - Sol de Mayo -:-
19:00Gimnasia E.R. - Douglas Haig -:-
19:00Juventud Unida Gualeguaychu - Defensores Belgrano -:-
20:00Atletico Parana - Gimnasia y Tiro -:-
20:30Sansinena - Argentino MM -:-
20:30Villa Mitre - Independiente Chivilcoy -:-
21:00Huracan Las Heras - Circulo Deportivo -:-
00:00Antoniana - San Martin Formosa -:-

ARGENTINA: Primera B - Apertura

18:30Comunicaciones BsAs - San Miguel -:-

ARGENTINA: Primera C - Apertura

01:05Midland - Porvenir 1:1
16:00Club Lujan - Puerto Nuevo -:-
19:00Claypole - Berazategui -:-
19:00Deportivo Espanol - Leandro N. Alem -:-
19:00Excursionistas - Real Pilar -:-
19:00Victoriano A. - Argentino de Merlo -:-

ARGENTINA: Primera D - Apertura

19:00Def. de Cambaceres - Lugano -:-
19:00Deportivo Paraguayo - CSR Espanol -:-
19:00Juventud Unida S. M. - Central Ballester -:-
19:00Sportivo Barracas - Argentino de Rosario -:-

ARGENTINA: Primera A ženske

16:00Porvenir Ž - River Plate Ž -:-
18:00Defensores de Belgrano Ž - Independiente Ž -:-
19:30Racing Club Ž - CA Estudiantes Ž -:-

ARMENIJA: Premier liga

48'Noravank - Alashkert 0:0
PolčasUrartu - Ararat-Armenia 0:2

ARUBA: Division di Honor - Skupina zmagovalcev

00:00Dakota - Racing Club Aruba -:-

AVSTRALIJA: A-Liga - Končnica

06:05Melbourne City - Adelaide United 2:1pp

AVSTRALIJA: NPL Northern NSW

06:00PreloženaLake Macquarie - Weston Workers -:-
06:00PreloženaValentine P. - Charlestown Azzurri -:-
06:30PreloženaEdgeworth E. - Cooks Hill United -:-

AVSTRALIJA: NPL NSW

08:00Rockdale Ilinden - Blacktown City 0:3
11:00Wollongong Wolves - Sydney Utd 3:4

AVSTRALIJA: NPL Queensland

09:15PreloženaBrisbane U21 - Brisbane City -:-

AVSTRALIJA: NPL Victoria

07:00Heidelberg Utd - South Melbourne 2:1

AVSTRIJA: 2. Liga

17:00Austria Lustenau - Austria (D) II -:-
17:00FAC Dunaj - Juniors -:-
17:00GAK - Lafnitz -:-
17:00Innsbruck - Dornbirn -:-
17:00Kapfenberg - BW Linz -:-
17:00Liefering - Horn -:-
17:00Rapid (Am) - Amstetten -:-
17:00Vorwarts Steyr - St. Polten -:-

AVSTRIJA: Regionalliga Vzhod

86'Admira (Am) - Drassburg 3:4

AVSTRIJA: Regionalliga West - Tyrol - Mesta

10:30Reichenau - SC Imst 1:5

AVSTRIJA: Regionalliga West - Vorarlberg - Skupina za obstanek

11:00Egg - Bregenz 3:3
11:00Rotenberg - FC Wolfurt 2:1
16:00RW Rankweil - Rothis -:-

AVSTRIJA: Regionalliga West - na za napredovanje

17:00Telfs - Schwaz -:-

AVSTRIJA: Bundesliga ženske

10:00Altach/Vorderland Ž - St. Polten Ž 0:4
11:00First Vienna Ž - Innsbruck Ž 4:0
11:00Sudburgenland Ž - Bergheim Ž 2:7
90+'Austria (D) Ž - Altenmarkt Ž 2:1

AZIJA: Igre Jugovzhodne Azije - Končnica

11:00Malezija U23 - Indonezija U23 1:211m
90+'Vietnam U23 - Tajska U23 1:0

BELGIJA: Jupiler Pro League - Ligaška končnica

16:00Royale Union SG - Antwerp -:-
18:30Club Brugge - Anderlecht -:-

BELGIJA: National Division 1 - Razigravanje za obstanek

15:00Mandel United - Aalst -:-
15:00Tubize - Lyra-Lierse Berlaar -:-

BELGIJA: National Division 1 - Skupina za napredovanje

15:00RFC De Liege - Dender -:-

BELORUSIJA: Višaja liga

90+'Dnjapro - Dinamo Brest 2:0
16:00Slavia Mozir - Neman -:-
18:00Dinamo Minsk - Vitebsk -:-

BELORUSIJA: Peršaja liga

12:00Maxline Rogachev - Naftan 0:4
13:00Slonim - Lokomotiv Gomel 0:0
PolčasMolodečno - Petrikov 0:0
17:00Ostrovec - Lida -:-

BELORUSIJA: Višaja liga rezerve

13:00Belšina 2 - Isloč Minsk 2 0:0

BELORUSIJA: Višaja liga ženske

11:30Belorusija U19 Ž - Dinamo Minsk Ž 0:8
13:30Smorgon Ž - Bobrujčanka Ž 2:1
20'Zorka-BDU Ž - Dinamo Brest Ž 1:0

BENIN: Ligue 1 - Ligaška končnica

17:00Adjidja - Bembereke -:-
17:00Cavaliers - Coton FC -:-
17:00Djeffa - Espoir -:-
17:00Eternel - Buffles du Borgou -:-
17:00JS Pobe - Dynamo Abomey -:-
17:00Pantheres - AS Cotonou -:-

BENIN: Ligue 1 - Skupina za obstanek

17:00Avrankou Omnisport - Upi Onm -:-
17:00Dragons - ASPAC (Ben) -:-
17:00Dynamo Parakou - Tonnerre -:-

BOLGARIJA: Parva liga - Ligaška končnica

19:30Botev Plovdiv - Slavia Sofija -:-
19:30Levski - Ludogorec -:-
19:30Černo more - CSKA Sofija -:-

BOLGARIJA: Tretja liga - Jugovzhod

17:00Haskovo - Atletik Kuklen -:-

BOLGARIJA: Tretja liga - Jugozahod

16:00Hebar 2 - Rilski sportist -:-
17:00Pirin Blagoevgrad 2 - Razlog -:-

BOLGARIJA: Tretja liga - Severovzhod

16:00Lokomotiv Ruse - Dorostol 0:3
16:00Riltzi - Šumen 2007 -:-
16:00Spartak II - Černolomec -:-
16:00Sportist Toševo - Botev Novi Pazar -:-
16:00Ustrem Dončevo - Svetkavica -:-
16:00Černomorec Balčik - Septemvri Tervel -:-

BOLGARIJA: Tretja liga - Severozahod

17:00Etar Veliko Tarnovo II - Botev Vraca II -:-

BOLIVIJA: Division Profesional - Apertura

23:15Independiente Petrolero - Royal Pari 0:0
21:00Blooming - Tomayapo -:-
21:00J. Wilstermann - Bolivar -:-
21:00Universitario de Vinto - Always Ready -:-

BOSNA IN HERCEGOVINA: Premier liga

16:30Borac - Velež Mostar -:-
16:30Radnik Bijeljina - Rudar Prijedor -:-
16:30Sarajevo - Sloboda -:-
16:30Tuzla City - Posušje -:-
16:30Željezničar - Široki Brijeg -:-

BOSNA IN HERCEGOVINA: Prva liga - FBiH

17:30GOŠK Gabela - Zvijezda Gradačac -:-
17:30TOŠK Tešanj - Igman K. -:-

BRAZILIJA: Serie A

23:30Santos - Ceará M. 0:0
00:00Juventude - Palmeiras 0:3
02:00America MG - Botafogo RJ 1:1
02:00Cuiaba - Internacional 1:1
21:00Corinthians - Sao Paulo -:-
21:00Fortaleza - Fluminense -:-
00:00Athletico-PR - Avai -:-

BRAZILIJA: Serie B

16:00Cruzeiro - Sampaio Correa -:-

BRAZILIJA: Serie C - Prva stopnja

23:00Brasil de Pelotas - Figueirense 0:1
16:00Mirassol - AE Altos -:-
21:00Manaus - EC Sao Jose -:-
22:00Vitoria - Confianca -:-
23:00Aparecidense - Floresta EC -:-
00:00Paysandu - Volta Redonda -:-

BRAZILIJA: Serie D

23:00Rio Branco - Amazonas 2:2
23:00Sao Raimundo RR - Porto Velho 2:2
20:00Azuriz - Aimore -:-
20:00Nova Venecia - Caldense -:-
20:00Perolas Negras - Sao Bernardo -:-
20:30Sao Luiz - Prospera Criciuma -:-
21:00ASA - Jacuipense -:-
21:00Acao - Anapolis -:-
21:00Alagoinhas - Sergipe -:-
21:00Bahia De Feira - Internacional de Limeira -:-
21:00Cianorte - Parana -:-
21:00Santa Cruz - CSE -:-
21:30Costa Rica - Operario VG -:-
22:00Moto Club - Fluminense-PI -:-

BRAZILIJA: Campeonato Amapaense

21:00Independente AP - Santos AP -:-

BRAZILIJA: Campeonato Gaucho 2

20:00Gaucho - EC Cruzeiro -:-
20:00Inter Santa Maria - Avenida -:-
20:00Sao Gabriel - EC Guarani -:-
20:30Brasil Farroupilha - Tupi RS -:-
23:00Lajeadense - Pelotas -:-

BRAZILIJA: Campeonato Mineiro 2

23:30Uberaba - Tupi-MG 0:1
15:00Varginha - Aymores -:-

BRAZILIJA: Pokal Brazilije

00:00Brasiliense - Atletico-MG -:-

BURUNDI: Predsedniški pokal

15:00Bujumbura C. - Bumamuru -:-
PolčasFlambeau du Centre - Aigle Noir FC 0:1

CIPER: Prva divizija - Ligaška končnica

18:00A.E. Paphos - APOEL -:-
18:00Apollon - AEK Larnaka -:-

CURAÇAO: Prome Divishon

01:00Willemstad - Sithoc 2:0
03:15CSD Barber - Scherpenheuvel 2:2
23:30SUBT - Centro Dominguito -:-

DR KONGO: Ligue 1

15:30PreloženaLubumbashi Sport - RCK -:-
16:30PreloženaAC Kuya - Don Bosco -:-
16:30PreloženaMotema Pembe - Sanga Balende -:-

DANSKA: Superliga - Ligaška končnica

17:00Brondby - Silkeborg -:-
17:00FC Kobenhavn - Aalborg -:-
17:00Midtjylland - Randers -:-

DANSKA: 1. divizija - Skupina za obstanek

90+'Hobro - Esbjerg 1:2
90+'Jammerbugt - Fremad Amager 1:2
90+'Vendsyssel FF - Koge 1:1

DANSKA: Druga divizija - Skupina za napredovanje

13:00AB Kobenhavn - B.93 1:6

DANSKA: Tretja divizija - Skupina za obstanek

13:00Vanløse - Herlev 3:0

DANSKA: Elitedivisionen ženske - Ligaška končnica

13:00Thisted Ž - Brondby Ž 4:2

DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF

22:00Moca - Atletico Pantoja -:-

EGIPT: Premier liga

16:00Ceramica Cleopatra - Misr Elmaqasah -:-
16:00Ismaily - National Bank Egypt -:-
18:30Al Masry - Future FC -:-
21:00Al Ittihad - Pyramids -:-

EKVADOR: Liga Pro - Prva stopnja

00:30Emelec - U. Catolica 0:1
03:00Guayaquil City - LDU Quito 2:2
23:30Macara - Tecnico U. -:-

ESTONIJA: Esiliiga

90+'Elva - Nomme Utd 1:1
14:00FC Alliance - Levadia U21 0:4
16:00Parnu - Viimsi JK -:-

ESTONIJA: Meistriliiga ženske

16:00Viljandi Tulevik Ž - Tabasalu Ž -:-

ETIOPIJA: Premier liga

09:00Adama City - Sebeta City 3:0
12:00Arba Menche - Welayta Dicha 0:0
45+'Fasil Kenema - St. George 1:0

EVROPA: Evropsko prvenstvo U17

16:30Nizozemska U17 - Francija U17 -:-
16:30Poljska U17 - Bolgariija U17 -:-
19:00Luksemburg U17 - Italija U17 -:-
19:00Nemčija U17 - Izrael U17 -:-

EVROPA: Premier liga (Krim)

12:00PreklicanaGvardejec - Jevpatorija -:-
45+'Alushta - FC Sevastopol 0:0
45+'Rubin Jalta - Ocean Kerč 0:0
20'Simferopol - Kiziltaš 1:0

FERSKI OTOKI: Formuladeildin, Premier liga

16:00HB Torshavn - 07 Vestur Sorvagur -:-
16:00Vikingur Gotu - Klaksvik -:-
17:00Toftir B68 - Streymur -:-
19:00B36 Torshavn - Argir -:-

FILIPINI: Copa Paulino Alcantara - Končnica

11:00Stallion - Cebu FC 2:1
62'United City - Kaya 2:2

FINSKA: Veikkausliiga

PolčasLahti - AC Oulu 0:1
17:30HJK Helsinki - Haka -:-

FINSKA: Kakkonen - Skupina B

17:30GrIFK - HJS -:-
17:30Honka Akatemia - SalPa -:-

FINSKA: Kakkonen - Skupina C

13:00OTP - VIFK 0:2
16:00GBK Kokkola - Kajaani -:-
17:00Komeetat - JBK -:-
17:00OLS Oulu - Rovaniemi -:-

FRANCIJA: Division 2 ženske

15:00Albi-Marssac Ž - Grenoble Ž -:-
15:00La Roche Ž - Metz Ž -:-
15:00Le Havre Ž - Vendenheim Ž -:-
15:00Le Puy Ž - Rodez Ž -:-
15:00Lens Ž - Nantes Ž -:-
15:00Marseille Ž - Merignac Ž -:-
15:00Nord Allier Ž - Nice Ž -:-
15:00Orleans Ž - Brest Ž -:-
15:00Saint-Maur Ž - Lille Ž -:-
15:00Strasbourg Ž - Saint-Malo Ž -:-
15:00Thonon Evian Ž - Montauban Ž -:-

GABON: Championnat D1

16:30Mberi Sportif - Bitam (Gab) -:-
16:30Oyem - Stade Mandji -:-

GAMBIJA: Liga GFA

18:00Marimoo - Armed Forces -:-

GANA: Premier League

17:00Accra Lions - Aduana -:-
17:00Asante Kotoko - Berekum Chelsea -:-
17:00Bechem United - Legon Cities -:-
17:00Bibiani Gold Stars - Real Tamale -:-
17:00Dreams - WAFA -:-
17:00Elmina Sharks - Ashanti -:-
17:00Karela - King Faisal Babes -:-

GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga

PolčasGagra - Sioni Bolnisi 0:1
45+'Saburtalo Tbilisi - Dila Gori 0:0

GRUZIJA: Erovnuli Liga 2

PolčasMerani Tbilisi - Gareji Sagarejo 0:0
45+'Samtredia - Spaeri 1:2
45+'Shevardeni Tbilisi - Merani Martvili 0:0
PolčasShukura - Rustavi 2:0
45+'WIT Georgia - Zugdidi 0:1

GRČIJA: Gamma Ethniki - končnica za napredovanje

16:00A. Asteras - Rouf Pao -:-
16:00Iraklis Larissa - Makedonikos -:-
16:00Panachaiki 2005 - Ilioupoli -:-

GVATEMALA: Liga Nacional - Clausura – skupina

02:00Comunicaciones - Dep. Malacateco 0:0
23:00Municipal - Guastatoya -:-

HRVAŠKA: 2. HNL

17:00Varaždin - Dugopolje -:-
17:30Bijelo Brdo - Kustošija -:-
17:30Croatia Zmijavci - Orijent -:-
17:30Dinamo Z. 2 - Zaprešič -:-

HRVAŠKA: 3. HNL jug

17:30Neretvanac - OŠK Otok -:-
17:30Sloga Mravince - Hrvace -:-
17:30Urania Baška Voda - Jadran LP -:-
17:30Zmaj Makarska - Primorac Biograd -:-

HRVAŠKA: Prva Liga ženske - Ligaška končnica

17:00ŽNK Split Ž - Rijeka Ž -:-
17:30Osijek Ž - Dinamo Maksimir Ž -:-

HRVAŠKA: Prva Liga ženske - Skupina za obstanek

11:00Medimurje Cakovec Ž - Neretva Ž 6:1
14:30Agram Zagreb Ž - Zadar Ž -:-

IRAN: Divizija 1

16:30Arman Gohar - Shams Azar Qazvin -:-
16:30Esteghlal Khuzestan - Mes Kerman -:-
16:30Machine Sazi - Saipa -:-
16:30Malavan - Esteghlal Molasani -:-
16:30Qashqai Shiraz - Astara -:-
16:30Rayka Babol - Mes Shahr Babak -:-
16:30Shahrdari Hamedan - Khooshe Talaee -:-
16:30Vista Toorbin - Pars Janoobi Jam -:-
17:00Shahin Bushehr - Kheybar Khorramabad -:-

ISLANDIJA: Besta-deild karla

19:00Keflavik - FH Hafnarfjordur -:-
21:15Breidablik - Fram -:-
21:15Valur - Vikingur Reykjavik -:-

ITALIJA: Serie B - Končnica

21:00Monza - Brescia -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina D

16:00Aglianese Calcio - G.S. Bagnolese -:-
16:00Alcione Milano - Sasso Marconi -:-
16:00Ath. Carpi - Seravezza Pozzi -:-
16:00Correggese - Forli -:-
16:00Fanfulla - Prato -:-
16:00Ghivizzano Borgo - Ravenna -:-
16:00Mezzolara - Tritium -:-
16:00Real Forte Querceta - Sammaurese -:-
16:00Rimini - Lentigione -:-
16:00San Donnino - SCD Progresso -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina F

16:00ASD Pineto Calcio - Sambenedettese -:-
16:00Alto Casertano - S. N. Notaresco -:-
16:00Fiuggi - Castelfidardo -:-
16:00Montegiorgio - US Tolentino -:-
16:00Nereto - Vastese -:-
16:00Porto D'Ascoli - Fano -:-
16:00Recanatese - Chieti -:-
16:00Trastevere Calcio - Matese -:-
16:00Vastogirardi - Castelnuovo Vomano -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina G

64'Afragolese - Muravera 1:1
59'Lanusei Calcio - Ostia Mare 2:1
45+'Aprilia - Carbonia 2:0
45+'Insieme Formia - Torres 0:0
45+'Latte Dolce - Nuova Florida 1:0
16:00Atletico Uri - Arzachena -:-
16:00Calcio Giugliano - Cassino -:-
16:00Gladiator - Vis Artena -:-
16:00R. Monterotondo - Cynthialbalonga -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina H

16:00A.C.D. Nardo - Molfetta Calcio -:-
16:00Audace Cerignola - Sorrento -:-
16:00Bisceglie - SS Nola 1925 -:-
16:00Bitonto - Nocerina -:-
16:00Casarano - Altamura -:-
16:00Casertana - San Giorgio -:-
16:00Gravina - Citta di Fasano -:-
16:00Lavello - Rotonda -:-
16:00Virtus Matino - Brindisi -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina I

16:00Biancavilla - Castrovillari -:-
16:00Cavese - AS Acireale -:-
16:00Gelbison Cilento - Santa Maria Cilento -:-
16:00Lamezia Terme - Rende Calcio -:-
16:00Licata - Giarre -:-
16:00Paterno - Cittanovese -:-
16:00Portici 1906 - Sancataldese -:-
16:00San Luca - Troina -:-

ITALIJA: Serie D - končnica

16:00Casale - Citta di Varese -:-
16:00Casatese - Brusaporto -:-
16:00Legnano - Folgore Caratese -:-
16:00Poggibonsi - Pianese -:-
16:00Sanremese - Bra -:-
16:00Union Clodiense - Campodarsego -:-
16:30Adriese - Luparense -:-

ITALIJA: Serie D - Skupina zmagovalcev

16:00SG City Nova - ArzignanoChiampo -:-

ITALIJA: Serie D - skupina za obstanek

16:00Ambrosiana - Delta Rovigo -:-
16:00Fossano - Ticino -:-
16:00Rieti - Foligno -:-
16:00Villa Valle - Calcio Caravaggese -:-

ITALIJA: Serie B ženske

11:00Torres Ž - Pink Bari Ž 3:0
15:00Brescia Ž - Palermo Ž -:-
15:00Chievo Verona Ž - Cortefranca Ž -:-
15:00Cittadella Ž - Cesena Ž -:-
15:00Como Ž - Roma CF Ž -:-
15:00San Marino Academy Ž - Tavagnacco Ž -:-
16:30Ravenna Ž - Pro Sesto Ž -:-

ITALIJA: Coppa Italia ženske - Končnica

74'Juventus Ž - AS Roma Ž 0:1

JAMAJKA: Premier League

20:30PreloženaWaterhouse - Harbour View -:-
22:00Humble Lions - Vere United -:-
22:00Mount Pleasant - Tivoli -:-

JAPONSKA: Liga J1

08:00Iwata - Sapporo 1:2

JAPONSKA: Liga J2

07:00Machida - Kusatsu 2:0
07:00Renofa Yamaguchi - V-Varen Nagasaki 1:2

JAPONSKA: Liga WE ženske

06:00Hirošima Ž - Parceiro Nagano Ž 1:0
06:00JEF United Ž - Albirex Niigata Ž 1:1
06:00Nojima Stella Ž - Mynavi Sendai Ž 1:2
06:00Omiya Ž - Inac Kobe Leonesa Ž 2:5
06:00Urawa Ž - Beleza Ž 2:2

JAPONSKA: Nadeshiko liga ženske

06:00C-Osaka Ž - Gunma Ž 10:0
06:00Harima Albion Ž - Takatsuki Ž 3:0
06:00Kunoichi Ž - NGU Nagoya Ž 1:0
06:00Orca Kamogawa Ž - Yokohama Seagulls Ž 1:0

JUŽNA KOREJA: K League 1

09:30Daegu - Gangwon 3:0
09:30Jeju Utd - Suwon 0:0
12:00Suwon FC - Jeonbuk 0:1

JUŽNA KOREJA: K League 2

09:00Gimpo FC - Busan 1:0
09:00Gyeongnam - Gwangju 2:2
11:30Anyang - Seoul E. 0:0

JUŽNA KOREJA: K3 League

08:00Gangneung - Changwon 1:2
08:00Mokpo - Ulsan Citizen 0:0
10:00Yangju - Gimhae 1:0
12:00Cheongju - Hwaseong 0:3

KAMERUN: Elite Two

16:00FC Rangers of Bafut - Ngaoundere -:-
16:30AS Lausanne - Dynamo Douala -:-
16:30Aigle Royal - AS Fap -:-
16:30Unisport Bafang - Leopard de Douala -:-

KANADA: Kanadska Premier liga

22:00Edmonton - Atl. Ottawa -:-

KAPVERDSKI OTOKI: Nacionalno prvenstvo

19:00Barreirense - Botafogo RJ -:-
19:00Morabeza - Palmeira -:-
19:00Varandinha - Rosariense -:-

KAZAHSTAN: Premier liga

11:00Kyzylzhar - Akžajik Uralsk 2:0
13:00Tobol - Maqtaaral 4:2
90+'Kaspij Aktau - Taraz 2:1

KAZAHSTAN: Prva divizija

13:00Zhetysu - Kairat Almaty 2 2:1
13:30Igilik - Baykonur Kyzylorda 1:0
90+'Ontustik - Taraz-Karatau 2 0:2
90'Šahtar Bulat - Astana 2 1:3
45+'Kaisar - Okzhetpes 1:1
45+'Yassy - Kyran 0:0

KENIJA: Premier liga

90+'Kariobangi Sharks - Bandari 0:2
90+'Tusker - Nzoia Sugar 2:2
86'Vihiga - Ulinzi Stars 0:0

KOLUMBIJA: Primera A - Apertura - štirikrožno

00:15Ind. Medellin - La Equidad 2:0
02:30Junior - Atl. Nacional 1:1
00:30Millonarios - Bucaramanga -:-

KOLUMBIJA: Primera B - Apertura - štirikrožno

22:00Llaneros - Leones -:-

KOLUMBIJA: Liga ženske - Končnica

20:00Corporación Social Deportiva y Cultural de Pereira Ž - America de Cali Ž -:-
22:00Dep. Cali Ž - Santa Fe Ž -:-

KONGO: Liga 1

15:00Otoho d'Oyo - Nico-Nicoye -:-
16:00V. Club Mokanda - Leopard -:-
17:00Etoile du Congo - Inter Club -:-

KOSOVO: Superliga

PolčasBallkani - Gjilani 2:0
PolčasDrita - KF Ulpiana 2:0
45+'Feronikeli - Drenica 0:0
45+'Llapi - Priština 0:0
45+'Malisheva - Dukagjini 0:0

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura – skupina

23:00Carmelita - Puntarenas FC -:-

LAOS: Liga Lao

11:00Ezra - Luangprabang United 1:1
11:00Lao Army FC - Young Elephant 0:1

LATVIJA: Optibet Virslīga

PolčasSpartaks - BFC Daugavpils 0:0

LATVIJA: 1. liga

12:00Jelgava - Alberts 2:0
88'Smiltene - Rezekne 3:3
17:00Dinamo Riga - Grobina -:-

LATVIJA: Latvijski pokal

11:00DSVK Traktors - JFK Daugava 2:12
13:30Priekuli - Riga United -:-
14:00Plavinas - Betsafe -:-
14:30Lielupe - Madona Kvarcs -:-
15:00Beitar - Bebri -:-
16:00Alberts - LSPA -:-
17:30Upesciems - Dobele Allegro -:-

LITVA: A Lyga

90'Šiauliai FA - Banga Gargzdai 1:1
16:30Žalgiris - Kauno Žalgiris -:-

LITVA: I Lyga

12:00BE1 NFA - Neptunas 2:1
90+'Dainava Alytus - Babrungas 3:2

LUKSEMBURG: Nacionalna divizija

16:00Benfica - Jeunesse Esch -:-
16:00Differdange - Niedercorn -:-
16:00Fola - Mondorf -:-
16:00Hesperange - Racing Luxembourg -:-
16:00Rodange - US Hostert -:-
16:00UNA Strassen - Union Titus Petange -:-
16:00Victoria Rosport - Ettelbruck -:-
16:00Wiltz - Dudelange -:-

MADŽARSKA: Liga Merkantil Bank

20'Vasas - Soroksar 0:2
18:00Bekescsaba - III. Keruleti -:-
18:00Csakvari - Ajka -:-
18:00Diosgyor - Budafoki -:-
18:00Gyor - Dorogi -:-
18:00Kecskemeti - Szentlorinc -:-
18:00Nyiregyhaza - Szeged -:-
18:00Pecsi - Tiszakecske -:-
18:00Siofok - Budaorsi -:-
18:00Szolnoki - Haladas -:-

MADŽARSKA: NB III - vzhod

11:00Bekescsaba II - Hajduszoboszloi SE 2:5
11:00Diosgyor II - Putnok VSE 2:2
11:00Ujpesti TE II - Kisvarda II 2:0
17:00Debrecen II - Eger SE -:-
17:00Fuzesgyarmati SK - Kazincbarcika -:-
17:00SBTC - Jaszberenyi -:-
17:00Senyo Carnifex - DEAC -:-
17:00Tallya - Elore -:-
17:00Tiszafuredi - Tiszaujvaros -:-
17:00Torokszentmiklos - Hidasnemeti VSC -:-

MADŽARSKA: NB III - center

11:00Paks II - Ferencvaroš II 0:3
17:00Dabas-Gyon - Honved II -:-
17:00Hodmezovasarhely - Kozarmisleny -:-
17:00Ivancsa - Dabas -:-
17:00MTK II - Dunaujvaros -:-
17:00Makoi - Gerjeni -:-
17:00Monori - Balassagyarmat -:-
17:00Rakosmenti KSK - Cegledi -:-
17:00Szekszardi UFC - Mohacsi -:-
17:00Vac - ESMTK Budimpešta -:-

MADŽARSKA: NB III - zahod

11:00Gyirmot II - Tatabanya 2:2
11:00Puskas Akademia II - BVSC-Zuglo 2:1
11:00ZTE II - Kaposvar 1:4
14:00Gyor II - SC Sopron 4:0
17:00Gardony Varosi - Andrashida -:-
17:00Kelen - Papai Perutz -:-
17:00Komaromi VSE - Erdi -:-
17:00Mosonmagyarovari TE - Balatonfuredi 3:0
17:00Veszprem FC - MOL Fehervar II -:-
18:00Bicskei - Nagykanizsa -:-

MADŽARSKA: NB I ženske

16:00Soroksar Ž - Astra Hungary Ž -:-

MALAVI: Superliga

14:30PreloženaMighty Wanderers - Red Lions -:-
53'Moyale Barracks - Dedza Dynamos 1:1
55'Rumphi United - Mighty Wanderers 0:2
61'Sable Farming - Silver Strikers 1:0
54'TN Stars - Big Bullets 0:2

MALEZIJA: Premier League

75'Selangor 2 - Kelantan 0:1

MALI: Premiere Division

18:00AS Douanes de Sikasso - Duguwolofila de Babanba -:-
18:00Bakaridjan - Stade Malien -:-
19:00Onze Createurs - AS Police -:-

MAROKO: Botola Pro

19:15Wydad - Olympique Khouribga -:-

MAROKO: Botola 2

18:00Ittihad Khemisset - Renaissance Zemamra -:-
18:00Kawkab Marakeš - Sale -:-
18:00Moghreb Tetouan - Jeunesse Massira -:-
18:00Raja Beni Mellal - Dcheira -:-
18:00Stade Marocain - Chabab Atlas Khenifra -:-
18:00TAS Casablanca - RAC Casablanca -:-
18:00USM Oujda - Chabab Benguerir -:-
18:00Wydad Fes - Union Touarga -:-

MAVRETANIJA: Ligue 1

23:30SNIM - ASAC Concorde 3:2

MEHIKA: Liga MX - Clausura – skupina

03:00Tigres - Atlas 4:2

MEHIKA: Liga de Expansion MX - Superfinale

23:00Atl. Morelia - Atlante -:-

MEHIKA: Liga Premier Serie B - Clausura – skupina

23:00Uruapan - Alebrijes de Oaxaca 2 4:1

MONGOLIJA: Premier liga

07:00Falcons - Athletic 220 0:2
10:00Tuv Buganuud - Deren 2:1
13:00Ulaanbaatar City - Khangarid 3:3

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Black Bulls - Incomati Xinavane -:-
15:00ENH Vilankulo - Ferroviario Beira -:-
15:00Ferroviario Lichinga - Ferroviario -:-
15:00Ferroviario Nacala - Costa -:-
15:00Ferroviario Nampula - Matchedje Mocuba -:-

NEMČIJA: Regionalliga Sever - Skupina za napredovanje

90+'Delmenhorst - Hamburger SV II 4:1

NEMČIJA: Regionalliga Sever - Skupina za obstanek

90'St. Pauli II - BSV Rehden 1:2
45+'Drochtersen/Assel - Jeddeloh 0:0
45+'Hannoverscher SC - Phonix Lubeck 0:0

NEMČIJA: Oberliga NOFV-Nord

14:00PreloženaBlau Weiss Berlin - Mahlsdorf -:-
14:00PreloženaBrandenburger - CFC Hertha -:-
14:00PreloženaGreifswald - Schwerin -:-
14:00PreloženaHansa Rostock II - Ludwigsfelder -:-
14:00PreloženaMSV Neuruppin - Torgelower Greif -:-
14:00MSV Neuruppin - Rostocker FC -:-
14:00PreloženaNeustrelitz - Staaken -:-
14:00PreloženaPampow - Stern -:-
14:00PreloženaRostocker FC - Seelow -:-
14:00Seelow - CFC Hertha -:-
14:00PreloženaStendal - RSV Eintracht -:-
14:00Zehlendorf - Schwerin -:-

NEMČIJA: Oberliga NOFV- Süd

14:00PreloženaAn der Fahner Hohe - Bischofswerdaer -:-
14:00PreloženaArnstadt - Martinroda -:-
14:00PreloženaEinheit Wernigerode - Erfurt -:-
14:00Erfurt - An der Fahner Hohe -:-
14:00PreloženaHalle - Nordhausen -:-
14:00PreloženaInter Leipzig - Grimma -:-
14:00PreloženaJena II - Plauen -:-
14:00PreloženaKrieschow - Bautzen -:-
14:00PreloženaOberlausitz - Blau-Weiss Zorbau -:-

NEMČIJA: Oberliga Schleswig-Holstein - Skupina za napredovanje

14:00Eichede - Inter Turkspor Kiel -:-
14:00Todesfelde - Eckernforder SV -:-

NEMČIJA: Oberliga Schleswig-Holstein - Skupina za obstanek

15:00Frisia Risum-Lindholm - Dornbreite Lubeck -:-

NEMČIJA: Oberliga Westfalen - Skupina za napredovanje

15:00Gutersloh - Schermbeck 2020 -:-
15:00Kaan-Marienborn - Eintracht Rheine -:-
15:00Paderborn II - ASC 09 Dortmund -:-
15:00Wattenscheid - Siegen -:-
15:00Westfalia Rhynern - Erndtebruck -:-

NEMČIJA: Oberliga Westfalen - Skupina za obstanek

15:00Hammer SpVgg. - Clarholz -:-
15:00RSV Meinerzhagen - Munster 2 -:-
15:00Sprockhovel - Vreden -:-
15:00TuS Haltern - Finnentrop/Bamenohl -:-

NEMČIJA: Oberliga Hessen - Skupina za napredovanje

15:00Neuhof - TUS Dietkirchen -:-

NEMČIJA: Oberliga Hessen - Skupina za obstanek

15:00SV Steinbach - Ginsheim -:-

NEMČIJA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Skupina za napredovanje

14:00Dudenhofen - TuS Koblenz -:-

NEMČIJA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Skupina za obstanek

15:30PreklicanaKaiserslautern II - Rochling -:-
16:00Pfeddersheim - Salmrohr -:-

NEMČIJA: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Lorrach-Brombach - Walldorf II -:-

NEMČIJA: Oberliga Mittelrhein

15:00Bergisch Gladbach - Alfter -:-
15:00Eilendorf - Pesch -:-
15:00FC Viktoria 08 - Glesch-Paffendorf -:-
15:00Freialdenhoven - Duren -:-
15:00Hurth - Hennef -:-
15:30Frechen - Fortuna Köln II -:-
15:30Siegburger - Breinig -:-
15:30VfL Vichttal - Wesseling-Urfeld -:-

NEMČIJA: Oberliga Niederrhein - Skupina poražencev

15:00Cronenberger - DJK Teutonia St.Tonis -:-
15:00Niederwenigern - SC Velbert -:-
15:15SpVgg Sterkrade-Nord - Kray -:-
15:30TuRU Düsseldorf - Jahn Hiesfeld -:-
16:00Union Nettetal - Duisburg -:-

NEMČIJA: Oberliga Niederrhein - Skupina zmagovalcev

15:00FC Monheim - Bocholt -:-
15:00SW Essen - Meerbusch -:-
15:00TVD Velbert - Germania Ratingen -:-
16:00Kleve - Hilden -:-

NEMČIJA: 2. Bundesliga ženske

11:001.FC Nürnberg Ž - Wolfsburg II Ž 3:3
11:00Borussia Bocholt Ž - Eintracht II Ž 2:8
11:00Elversberg Ž - Bayern II Ž 1:2
11:00Henstedt-Ulzburg Ž - Duisburg Ž 1:3
14:00Andernach Ž - Meppen Ž -:-
14:00Ingolstadt Ž - Hoffenheim II Ž -:-
14:00RB Leipzig Ž - Gutersloh Ž -:-

NIGER: Liga 1

17:15PreloženaPolice - Sahel -:-
17:15PreloženaRacing FC de Boukoki - ASGNN -:-

NIGERIJA: NPFL

17:00Akwa - Niger Tornadoes -:-
17:00Gombe United - Kwara -:-
17:00Kano Pillars - Heartland -:-
17:00Katsina Utd - Enyimba -:-
17:00Lobi Stars - Sunshine Stars -:-
17:00Nasarawa - Wikki -:-
17:00Rivers United - Remo Stars -:-
17:00Shooting Stars - MFM FC -:-

NIGERIJA: NNL

17:00Ekiti United - Ikorodu City -:-

NIKARAGVA: Liga Primera - Clausura – Zmagovalci

02:00Diriangen - Ferretti 1:211m

NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Clausura – skupina

23:00Managua FC U20 - Esteli U20 -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie - Conference League - končnica

59'Alkmaar - Heerenveen 1:0
18:00Vitesse - Utrecht -:-

NIZOZEMSKA: Derde Divisie

90'ADO 20 Heemskerk - Hsc 21 4:1
88'Blauw Geel - DEM 2:0
86'GVV Unitas - Dongen 1:2
85'Gemert - Hoogland 2:1
14:00HV & CV Quick - Groene Ster -:-
81'Westlandia - Watergraafsmeer 2:1
14:30EVV - Oostzaan -:-
14:30Oss - USV Hercules -:-

NORVEŠKA: Eliteserien

18:00Haugesund - Bodo/Glimt -:-
18:00Jerv - Odd -:-
18:00Sarpsborg 08 - Aalesund -:-
18:00Stromsgodset - Valerenga -:-
18:00Tromso - Viking -:-
20:00Ham-Kam - Rosenborg -:-

NORVEŠKA: OBOS liga

45+'Raufoss - Stabaek 0:1
PolčasSogndal - Asane 1:2

NORVEŠKA: Divizija 2 - Skupina 1

63'Egersunds - Ullern 4:3
PolčasArendal - Oygarden 1:0
PolčasFlekkeroy - Moss 0:1
PolčasStaal Jorpeland - Vard Haugesund 4:2
17:00Strommen - Notodden -:-

NORVEŠKA: Divizija 2 - Skupina 2

13:00Alta - Levanger 2:1
90+'Baerum Sportsklubb - Hodd 0:1
PolčasBrattvag - Kjelsas 0:0
16:00SK Gjovik-Lyn - Asker -:-
18:15Traeff - Frigg -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 1

87'Nordstrand - OS 4:0
14:00Skeid 2 - Froya 6:1
45+'Lyn - Fyllingsdalen 2:0
PolčasSandviken - Kjelsås 2 1:0
18:00Lokomotiv Oslo - Grei -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 2

13:00Molde 2 - Toten 11:0
13:00Volda - Forde 2:0
16:00Elverum - Kongsvinger 2 -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 3

87'Djerv 1919 - Stord 5:2
45+'Bremnes - Fana 2:1
45+'Vidar - Bjarg 1:2
16:00Lysekloster - Brann 2 -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 4

88'Pors Grenland - Mandalskameratene 4:2
PolčasEik-Tonsberg - Jeloy 1:1
45+'Fram - Halsen 0:0
45+'Vindbjart - Follo 0:2

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 5

45+'Bodo/Glimt 2 - Rana FK 0:0
16:00Junkeren - Trygg/Lade -:-
16:30Steinkjer - Innstrandens -:-

NORVEŠKA: Divizija 3 - Skupina 6

87'Harstad - Funnefoss/Vormsund 1:2
45+'Lorenskog - Lillestrom 2 1:0
16:00Skjervoy - Floya -:-

NORVEŠKA: Toppserien ženske

45+'Avaldsnes Ž - Rosenborg Ž 0:1
PolčasKolbotn Ž - Brann Ž 0:1
45+'Roa Ž - Stabaek Ž 0:2
PolčasValerenga Ž - Arna-Bjørnar Ž 5:0
16:00LSK Kvinner Ž - Lyn Ž -:-

NORVEŠKA: 1. Divizija ženske - Prva stopnja

13:00Kil/Hemne Ž - Klepp Ž 0:1
45+'Honefoss Ž - Tromso Ž 0:3
45+'Ovrevoll Hosle Ž - Asane Ž 1:0

PANAMA: LPF - Apertura – skupina

03:00Chiriqui - Alianza 1:1

PARAGVAJ: Primera Division - Apertura

01:00General Caballero JLM - Guarani 0:4
22:30Olimpia - Cerro Porteno -:-

PARAGVAJ: Division Intermedia

16:00Pastoreo - Rubio Nu -:-
16:00Sportivo Trinidense - Atyra -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

02:00Universitario Lima - Sporting Cristal 1:1
18:00Dep. Municipal - A. Lima -:-
20:00Grau - Alianza Atl. -:-
20:15Sport Boys - Carlos Mannucci -:-
22:00PreloženaADT Tarma - A. Lima -:-
22:00PreloženaAlianza Atl. - Melgar -:-
22:00PreloženaAyacucho - AD Cantolao -:-
22:00PreloženaBinacional - Carlos Stein -:-
22:00PreloženaCarlos Mannucci - Sporting Cristal -:-
22:00PreloženaCienciano - U. San Martin -:-
22:00PreloženaDep. Municipal - Cesar Vallejo -:-
22:00PreloženaSport Boys - Sport Huancayo -:-
22:00PreloženaUniversitario Lima - Cajamarca -:-
22:30Ayacucho - Melgar -:-

PERU: Liga 2 - Apertura

20:00Santos - Cusco -:-
22:00Llacuabamba - Chavelines -:-
22:30Juan Aurich - Alianza Huanuco -:-
22:30Los Chankas - Alfonso Ugarte -:-
22:30Union Huaral - Comerciantes Unidos -:-

PERU: Liga ženske

21:00U. San Martin Ž - Sport Boys Ž -:-

POLJSKA: Divizija 1

12:40Arka - Sandecja 2:1
12:40Chrobry Glogow - Sosnowiec 4:0
12:40Katowice - LKS Lodz 2:0
12:40Odra Opole - R. Rzeszow 0:3
12:40Polkowice - Legnica 0:1
12:40Skra - Jastrzebie 1:1
12:40Stomil Olsztyn - Puszcza 1:0
12:40Tychy - Korona 1:1
12:40Widzew Lodz - Podbeskidzie 2:1

POLJSKA: Divizija 2

12:30Elblag - Slask 2 0:0
12:30KKS Kalisz - Chojniczanka 2:3
12:30Ostroda - Garbarnia 4:7
12:30Pruszkow - Pogon Siedlce 0:1
12:30Ruch - Hutnik Krakow 1:0
12:30S. Rzeszow - Lech 2 2:2
12:30Suwalki - Grodzisk M. 4:0
12:30Wisla Pulawy - Motor Lublin 3:0
15:00Stezyca - Belchatow 3:0

POLJSKA: III. Liga - skupina I

12:00Jagiellonia II - Pilica Bialobrzegi 3:1
16:00Skierniewice - Pelikan -:-
17:00Swit - Legia II -:-

POLJSKA: III Liga - skupina II

12:00Blekitni Stargard - Pogon II 2:1
18:00Swit Skolwin - B. Gdynia -:-

POLJSKA: III Liga - skupina III

12:00Gornik Z. 2 - Brzeg 1:2
16:00Legnica 2 - Gwarek Tarnowskie Gory -:-

POLJSKA: III Liga - skupina IV

13:00Cracovia 2 - LKS Lagow 0:1
16:00Sokol Sieniawa - Biala Podlaska -:-
17:00Wolka Pelkinska - Korona Rzeszow -:-

POLJSKA: Ekstraliga ženske

10:15Gdansk Ž - Medyk Konin Ž 0:1
10:15Gornik Leczna Ž - Czarni Sosnowiec Ž 3:0
10:15Katowice Ž - Rekord Bielsko-Biala Ž 0:1
10:15UJ Krakow Ž - UKS SMS Lodz Ž 1:2

PORTUGALSKA: Campeonato de Portugal - Skupina za napredovanje

12:00Moncarapachense - Olhanense 0:0
16:00Sertanense - Fontinhas -:-
18:00Leca - Vilaverdense FC -:-
18:00Pero Pinheiro - OS Belenenses -:-
18:00Sao Martinho - SC Salgueiros -:-

PORTUGALSKA: Pokal Portugalske

18:15Porto - Tondela -:-

PORTUGALSKA: Liga BPI ženske - Ligaška končnica

12:00Torreense Ž - Sporting Ž 0:0
17:00Albergaria/Durit Ž - Maritimo Ž -:-

PORTUGALSKA: Liga BPI ženske - Skupina za obstanek

17:00Amora Ž - Condeixa Ž -:-
17:00Atletico Ž - Varzim Ž -:-
17:00Estoril Ž - Gil Vicente Ž -:-
17:00Ouriense Ž - Valadares Gaia Ž -:-

REUNION: Regionale 1

13:30Marsouins - Parfin -:-
13:30Saint-Denis - Jeanne d'Arc -:-
13:30Saint-Pauloise FC - Excelsior -:-
13:30Sainte-Suzanne - Capricorne -:-
13:30Tamponnaise - Sainte Rose -:-
13:30Trois Bassins - St. Louis -:-

ROMUNIJA: Liga 1 - Ligaška končnica

20:30FCSB - CFR Cluj -:-

ROMUNIJA: Liga 1 ženske - Ligaška končnica

10:00CSM Alexandria Ž - Vasas Odorhei Ž 6:1
12:00Fairplay Bukarešta Ž - Olimpia Cluj Ž 0:11
12:00Politehnica Timisoara Ž - Heniu Prundu Bargaului Ž 2:1

ROMUNIJA: Liga 1 ženske - Skupina za obstanek

10:00Banat Ž - Targu Mures Ž 3:3
10:00Universitatea Galati Ž - CSS Targoviste Ž 7:0
14:00Piros Security Ž - Baia Mare Ž 6:0

RUANDA: Premier liga

12:30Gasogi United - Musanze 2:1
45+'Rayon Sport - Etincelles 1:0
45+'Rutsiro - Police 1:1

RUSIJA: FNL 2 - skupina 1

89'Mašuk - Tuapse 1:3
14:00Nalčik - Rotor Volgograd 2 2:0
PolčasBiolog - Dinamo Stavropol 1:0
PolčasMajkop - Holding 0:0
20'Legion Dinamo - SKA Rostov 0:0
16:00Čajka - Dinamo Mahačkala -:-

RUSIJA: FNL 2 - skupina 2 - Skupina za napredovanje

13:00Zvezda St. Peterburg - Murom 1:2
90+'Leningradec - Lokomotiv-Kazanka 1:0
14:00Tver - Volna Nižegorodska 0:0
45+'Krasava - Šinik Jaroslavl 0:0
16:00Kairat Moskva - Jenisej 2 -:-
18:30Dinamo Petersburg - Dinamo Moskva 2 -:-

RUSIJA: FNL 2 - skupina 2 - Skupina za obstanek

12:00Zenit 2 - Vladimir 0:3
90'Baltika 2 - Olimp-Dolgoprudny 2 0:1
PolčasLuki-Energija - Čertanovo 2:0

RUSIJA: FNL 2 - skupina 3 - Skupina za napredovanje

07:00SKA Habarovsk 2 - Dinamo Vladivostok 0:0
12:00Himki 2 - Din. Brjansk 3:3
12:00Strogino M. - Rjazan 2:1
13:00Peresvet Podolsk - Avangard Kursk 1:3
PolčasRodina Moskva - Saljut Belgorod 0:0
17:00Saransk - Saratov -:-

RUSIJA: Divizija Supreme ženske

16:30CSKA Moskva Ž - Zenit Ž -:-
18:30FK Rostov Ž - Krasnodar Ž -:-

SALVADOR: Primera Division - Clausura – skupina

03:00Aguila - Metapan 2:1
23:15Alianza FC - Platense Municipal -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Končnica

45+'Pennarossa - La Fiorita 0:0
18:30Tre Fiori - Tre Penne -:-

SAUDOVA ARABIJA: Savdska profesionalna liga

18:00Al-Fateh - Al Taee -:-
20:00Al Ahli SC - Abha -:-

SENEGAL: Liga 1

19:00ASEC Ndiambour - Linguere -:-
19:00Diambars - Pikine -:-
19:00Excellence - Douanes -:-
19:00Teungueth - Generation F. -:-
19:00US Goree - Casa -:-

SEVERNA MAKEDONIJA: 1. MFL - Za obstanek

17:00FK Skopje - Belasica -:-
17:00Tikveš - Voska Sport -:-

SEVERNA IN SREDNJA AMERIKA: Karibsko klubsko prvenstvo - Končnica

23:00Vega Real (Dom) - Waterhouse (Jam) -:-

SINGAPUR: Premier liga

11:30Geylang - Hougang 0:0

SLONOKOŠČENA OBALA: Liga 1

17:30ASI d'Abengourou - Korhogo -:-
20:00Lys Sassandra - Sporting Gagnoa -:-
20:00PreloženaRacing d'Abidjan - ASEC Mimosas -:-
20:00PreloženaSan Pedro - Bassam -:-

SLOVAŠKA: Divizija C- zahod

17:00Crystal - Myjava -:-
17:00Galanta - Levice -:-
17:00Imel - Partizanske -:-
17:00Malženice - Nitra -:-
17:00Z. Moravce-Vrable B - Častkovce -:-

SLOVAŠKA: Divizija C- vzhod

10:30Slavia Košice - Spišska Nova Ves 1:1
17:00Raslavice - Spišske Podhradie -:-
17:00Svidnik - Giraltovce -:-

SLOVAŠKA: Divizija C Central

17:00Kovačova - Kalinovo -:-
17:00Lip. Štiavnica - Žarnovica -:-
17:00Oravske Vesele - Filakovo -:-
17:00Podkonice - Dolny Kubin -:-

SLOVAŠKA: Divizija C Bratislava

17:00Inter Bratislava - Rača -:-
17:00Malacky - Vrakuna B. -:-
17:00Nova Dedinka - Slovan Most -:-
17:00Rovinka - Rusovce -:-
17:00Tomašov - Devinska N. Ves -:-

SLOVAŠKA: 1. liga ženske - Ligaška končnica

10:00Žilina Ž - Myjava Ž 0:3

SLOVAŠKA: 1. liga ženske - Skupina za obstanek

10:00Nitra Ž - Spartak Trnava Ž 2:5
17:00Petržalka Ž - B. Bistrica Ž -:-

SLOVENIJA: 3. SNL - vzhod

10:30Videm - Zreče 4:2
17:00Posavje Krško - Cirkulane -:-

SLOVENIJA: 3. SNL - zahod

17:00Fama Vipava - Škofja Loka -:-
17:00Postojna - Brda -:-
17:00Svoboda Lj. - Brinje -:-

SLOVENIJA: 1. SŽNL ženske

11:00MSM Ptuj Ž - ŽNK Radomlje Ž 0:7
11:00Primorje Ž - ŽNK Ljubljana Ž 0:7
11:00ŽNK Krim Ž - Cerklje Ž 0:5

SRBIJA: Superliga - Ligaška končnica

18:30Bačka Topola - Vojvodina -:-
18:30Crvena zvezda - Voždovac -:-
18:30Partizan - Radnički Niš -:-

SRBIJA: Prva liga - Skupina za obstanek

17:30Budučnost Dobanovci - Rad -:-
17:30Zlatibor Čajetina - Bačka -:-

SRBIJA: Srpska liga - Beograd

10:00Borac Lazarevac - Radnički Obrenovac 0:1
17:00TEK Sloga - Usce -:-

SRBIJA: Srpska liga - Vojvodina

17:00Borac Sajkas - Tisa Adorjan -:-
17:00Hajduk 1912 - Tekstilac -:-

SRBIJA: Srpska liga - vzhod

17:00Budućnost Popovac - Vlasina -:-
17:00Radnicki Svilajnac - Hajduk Veljko -:-

SRBIJA: Srpska liga - zahod

17:00Budućnost Arilje - Sloboda -:-

SVET: Mednarodne prijateljske

22:00Francoska Gvajana - Surinam -:-

TADŽIKISTAN: Višaja liga

90+'Eskhata - Ravshan 1:1

TAJSKA: Tajski FA pokal

13:00Buriram - Nakhon Ratchasima 1:0pp

TAJVAN: Premier liga

09:00AC Taipei - Taiwan Shihu 0:2
10:00PreloženaHang Yuen - Taipower -:-
10:00Taichung - Taiwan Steel 0:0

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

PolčasGeita Gold - Simba 1:1

TOGO: Nacionalno prvenstvo - Ligaška končnica

17:00AS Togo-Port - Dynamic Togol. (Tog) -:-
17:00ASC Kara - Gomido -:-
17:00PreloženaBinah - ASC Kara -:-
17:00PreloženaDynamic Togol. (Tog) - Kara -:-
17:00PreloženaGomido - AS Togo-Port -:-
17:00Kara - Binah -:-

TUNIZIJA: Ligue Professionnelle 1 - Ligaška končnica

17:00CS Sfaxien - Esperance -:-
17:00Etoile Sahel - Ben Guerdane -:-

TURČIJA: Super Lig

PolčasBasaksehir - Trabzonspor 3:0
45+'Karagumruk - Alanyaspor 0:1
18:00Adana Demirspor - Goztepe -:-
18:00Hatayspor - Giresunspor -:-

TURČIJA: Super Lig Ženske - Končnica

45+'ALG Spor Ž - 1207 Antalyaspor Ž 2:0
45+'Karagumruk Ž - Fatih Vatanspor Ž 1:0
16:00Bešiktaš Ž - Konak Bld. Ž -:-

TURČIJA: Super Lig Ženske - Razigravanje za obstanek

13:00Altay Ž - Yabancilar Ž 2:1
13:00Dudullu Ž - Kocaeli Bayan Ž 2:0
PodaljšekHatayspor Ž - Kayseri Ž 2:0
Čakajoč
posodobitev
Sivasspor Ž - Kirecburnu Ž 2:2

URUGVAJ: Primera Division - Apertura

00:30Penarol - Boston River 1:0
18:00Liverpool M. - River Plate -:-
20:30Danubio - Defensor Sp. -:-
23:00Cerrito - Wanderers -:-

URUGVAJ: Segunda Division

45+'Progreso - Racing Montevideo 0:1

UZBEKISTAN: Superliga

PolčasNeftchi Fargona - Met. Bekobod 0:0

VENEZUELA: Primera Division

23:15Zulia - Caracas 1:0
01:30Mineros - Dep. Tachira 1:2
21:00Metropolitanos - Aragua -:-
23:15Carabobo - La Guaira -:-

VENEZUELA: Segunda Division

23:00Angostura - Bolivar 2:2
23:00Libertador - Academia Anzoategui 0:0
17:00Local Andina - Trujillanos -:-
22:00El Vigia - Urena -:-
22:00Llaneros - Heroes de Falcon -:-
23:00Academia Rey - Titanes -:-
23:00Fundacion AIFI - Dynamo Puerto -:-

ZDA: MLS

00:00Cincinnati - New England Revolution 2:3
00:30DC United - Toronto FC 2:2
01:30Nashville SC - Atlanta Utd 2:2
22:00CF Montreal - Salt Lake -:-
23:00Charlotte - Vancouver Whitecaps -:-
23:00New York City - Chicago Fire -:-
00:00Inter Miami - New York Red Bulls -:-

ZDA: USL Championship

01:00Charleston - Miami FC 0:4
01:00Indy Eleven - New York Red Bulls 2 2:0
01:30Detroit - Atlanta United 2 3:1
01:30Louisville City - Monterey Bay 0:2
01:30Tampa Bay - Pittsburgh 3:1
02:30PreloženaFC Tulsa - Hartford Athletic -:-
02:30Rio Grande - San Diego Loyal 2:1
02:30PreloženaSan Antonio - Colorado Springs -:-
04:00OC Blues - El Paso 2:2
04:00Oakland Roots - LA Galaxy 2 1:0
22:00Loudoun - Memphis -:-

ZDA: MLS Next Pro

00:00Orlando City B - Inter Miami II 6:0
00:00Rochester New York - Philadelphia II 3:0
00:00Vancouver Whitecaps 2 - Minnesota 2 2:311m
18:00Columbus Crew 2 - Toronto FC II -:-
23:00Cincinnati 2 - New England Revolution II -:-

ZDA: USL League One

01:30Tormenta - Central Valley Fuego 0:4
01:45North Carolina - Greenville 1:0
02:00Forward Madison - Charlotte Independ. 1:2

ZDA: USL League Two

23:00Kaw Valley - St. Louis 1:3
23:30South Bend Lions - Fort Wayne 1:2
00:00Glens SC - Marin 1:2
01:00Flint City - Lansing City 4:0
01:00Florida Elite - FC Florida U23 3:0
01:00Hudson Valley - New Jersey Copa 4:1
01:00Lionsbridge - Christos 3:3
01:00Reading - Philadelphia Lone Star 2:2
01:00Tampa Bay U23 - Nona 2:3
01:00Virginia Beach - Commonwealth Cardinals 2:1
01:00Wake FC - Charlotte Independ. 2 -:-
01:00West Virginia - Charlotte Eagles 6:0
01:05RC New Jersey - Ocean City 1:1
01:30East Atlanta - Tri-Cities 2:3
01:30Peachtree City MOBA - Bantams 0:2
02:00AHFC Royals - Round Rock 3:5
02:00Blue Goose - Texas United 0:1
02:00Corpus Christi FC - Houston Sur 2:0
02:00Euro New York - Westchester 2:0
02:00Houston FC - Brazos Valley Cavalry 3:2
02:00Mississippi Brilla - Little Rock Rangers 3:1
02:00Springfield - Wichita 1:0
02:30Tennessee - One Knoxville 0:1
03:00Ballard - Lane United 5:1
03:00Park City - Salt City 2:1
04:00Golden State Force - Ventura 1:2
04:00Oly Town - Portland U23 2:3
20:00St. Croix - Peoria -:-
20:00Toledo Villa - Dayton -:-
21:00St. Louis - Wichita -:-
22:00Seacoast Utd Phantoms - Vermont Green -:-
23:00North Carolina U23 - Tobacco Road -:-
00:00Project 51O - Central Valley Fuego 2 -:-

ZDA: NISA

00:00Flower City - Chattanooga 1:5
01:00Maryland Bobcats - Bay Cities 1:4
04:30Valley United - Albion San Diego 1:1

ZDA: NWSL ženske

00:00Portland Thorns Ž - Houston Dash Ž 0:2
04:30Angel City Ž - Kansas City Current Ž 1:0
20:00New York Flash Ž - San Diego Wave Ž -:-
23:00Gotham Ž - Racing Louisville Ž -:-
00:00Reign Ž - Washington Ž -:-

ZDRUŽENI ARABSKI EMIRATI: UAE Liga

16:15Ajman - Al-Ain -:-
19:00Al-Ahli Dubai - Bani Yas -:-
19:00Ittihad Kalba - Khorfakkan -:-

ZIMBABVE: Nogometna premier liga

15:00PreloženaBulawayo Chiefs - CAPS Utd -:-
15:00PreloženaDynamos (Zim) - Herentals -:-
15:00PreloženaTenax CS - Cranborne Bullets -:-

ČEŠKA: 1. liga - Za obstanek

16:00Bohemians - Opava -:-
16:00Vlašim - Teplice -:-

ČEŠKA: ČFL - skupina A

10:15Admira Praga - Motorlet Praga 1:0
10:15Slavia Praga B - Povltavska FA 2:0
10:30Plzen B - Benešov 2:0

ČEŠKA: CFL - skupina B

10:15Dukla Praga B - Mlada Boleslav B 3:6
10:15Hradec Kralove B - Usti nad Orlici 3:1
10:15Pardubice B - Liberec B 3:1
17:00Brozany - Teplice B -:-
17:00Zapy - Bohemians 1905 B -:-

ČEŠKA: MSFL

10:15Blansko - Kromeriž 1:5
10:15Uničov - Velke Meziriči 1:3
10:30Zlin B - FK Frydek-Mistek 2:2

ČEŠKA: Divizija A

17:00Myto - SK Doubravka -:-

ČEŠKA: Divizija C

17:00Benatky - Porićany -:-
17:00Dvur Kralove - Nachod -:-
17:00Hlinsko - Kutna Hora -:-
17:00Kolin - Velke Hamry -:-
17:00Časlav - Horky nad Jizerou -:-

ČEŠKA: Divizija D

10:15Brno B - Lanzhot 3:0
17:00Bistrice n. P. - Ždirec n. D. -:-
17:00Humpolec - Stara Riše -:-
17:00Polna - Velka Biteš -:-
17:00Tasovice - Ždar nad Sazavou -:-

ČEŠKA: Divizija E

10:15Slavičin - Holešov 2:1
17:00Šumperk - HFK Olomouc -:-

ČEŠKA: Divizija F

10:15Havirov - Opava B 3:0
10:15Karvina B - Frenštat p. R. 4:1
17:00Polanka nad Odrou - Bilovec -:-

ČEŠKA: Moravskoslezsky KP

15:00PreklicanaKrnov - Fulnek -:-
16:30Koberice - Petrovice -:-
16:30Moravan Oldršsov - Čeladna -:-
16:30Pusta Polom - Česky Tešin -:-

ČEŠKA: Zlinsky KP

16:30Nedašov - Kvasice -:-
16:30Nevšova - Brumov -:-
16:30Štitna nad Vlari - Bystrice pod Hostynem -:-

ČEŠKA: Jihomoravsky KP

20'Lisen B - Kurim 1:0

ČEŠKA: Vysočina KP

10:30Sapeli Polna - Bedrichov 4:0
16:30Pelhrimov - Ledec nad Sazavou -:-
16:30Pribyslav - Nova Ves -:-

ČEŠKA: Kralovehradecky KP

61'Novy Bydžov - Slavia Hradec 2:1
17:00Jaromer - Černilov -:-
17:00Trebeš - Červeny Kostelec -:-

ČEŠKA: Jihočesky KP

45+'Protivin - Tyn nad Vltavou 1:0
17:00Junior Strakonice - Blatna -:-
17:00Milevsko - SK Rudolfov -:-

ČEŠKA: Pražsky prebor

90+'Admira Praga B - Zličin 5:1
17:00Treboradice - Ujezd Prague -:-
17:00Ujezd nad Lesy - Uhelne sklady -:-
17:00Vyšehrad B - Kralovice -:-

ČEŠKA: Stredočesky KP

17:00SK Lhota - Nespeky -:-
17:00Velim - ŠK Česky Brod B -:-

ČEŠKA: Karlovarsky KP

10:00Františkovy Lazne - Nejdek 2:3

ČEŠKA: Olomoucky KP

17:00Bohunovice - Šternberk -:-
17:00Dolany - Želatovice -:-
17:00Lutin - Mohelnice -:-
17:00Medlov - Brodek u Prerova -:-
17:00SK Lipova - Jesenik -:-
17:00Velke Losiny - Litovel -:-
17:00Zabreh - Kralice na Hane -:-

ČEŠKA: Pardubicky KP

58'Luze - Litomyšl 0:3
17:00Proseč - SK Pardubicky -:-
17:00SK Holice - Tremošnice -:-
17:00Svitavy - Chrudim B -:-

ČEŠKA: 2. Liga ženske - Skupina za napredovanje

10:30Lisen Ž - Hradec Kralove Ž 5:0
14:00Ostrava Ž - Sparta Praga B Ž -:-

ČEŠKA: 2. Liga ženske - Skupina za obstanek

Čakajoč
posodobitev
Teplice Ž - Olomouc Ž 0:2

ČILE: Primera Division

23:30U. De Chile - Huachipato 3:2
02:00U. Calera - La Serena 1:1
18:00Palestino - Cobresal -:-
21:00O'Higgins - Colo Colo -:-

ČILE: Primera B

23:30Cobreloa - Ferroviario -:-
23:30Melipilla - CD Santa Cruz -:-

ČILE: Segunda Division

03:00Arica - Dep. Concepcion 1:0
18:00Valdivia - General Velasquez -:-
21:00Rodelindo - Lautaro -:-
21:30Iberia - Real San Joaquin -:-

ŠPANIJA: Primera RFEF - skupina 1

18:00Extremadura UD - Real Union 0:2

ŠPANIJA: Segunda RFEF - končnica za napredovanje

19:30Cacereno - Teruel -:-
19:30Murcia - Racing Santander B -:-
19:30Navalcarnero - Ceuta -:-
19:30Pena Deportiva - Coruxo -:-
19:30Real Sociedad C - CD Eldense -:-

ŠPANIJA: Segunda RFEF - Play Out

12:00Cerdanyola - Gimnastica Segoviana 1:3
12:00Don Benito - Aguilas FC 1:011m

ŠPANIJA: Tercera RFEF - končnica za napredovanje

12:00Beasain - Txantrea 3:0
12:00Olot - Tenerife B 1:0
19:30Quintanar - Cartagena B -:-
19:30Saguntino - Escobedo -:-

ŠPANIJA: Segunda Division ženske

11:30Alhama Ž - Santa Teresa Ž 2:2
11:30Athletic Bilbao B Ž - Pradejon Ž 4:0
11:30Atletico B Ž - Racing Santander Ž 3:4
11:30Barcelona B Ž - CA Osasuna Ž 5:2
11:30Betis B Ž - Albacete Ž 0:3
11:30Cacereno Ž - Tenerife B Ž 1:1
11:30Castellon Ž - CD Juan Grande Ž 3:2
11:30Cordoba Ž - La Solana Ž 3:2
11:30Espanyol Ž - Seagull Ž 3:2
11:30Femarguin Ž - Elche CF Ž 3:1
11:30Gijon Ž - Zaragoza CFF Ž 2:4
11:30Granada Ž - Madrid C. B Ž 4:1
11:30Logrono Ž - CD Parquesol CF Ž 1:1
11:30Real Oviedo Ž - Dep. La Coruna Ž 2:3
11:30Real Union Ž - Pozoalbense Ž 4:0
11:30SE AEM Ž - Las Planas Ž 0:2

ŠVEDSKA: Allsvenskan

45+'Elfsborg - Göteborg 2:1
45+'Hammarby - Norrkoping 1:0
PolčasVarbergs - Degerfors 1:0
17:30Kalmar - Djurgarden -:-
17:30Malmo FF - Hacken -:-

ŠVEDSKA: Superettan

13:00Dalkurd - Vasteras SK 1:2
13:00Landskrona - Brage 1:1
45+'Trelleborgs - Östers 1:2

ŠVEDSKA: Divizija 1 - Sever

13:00Taby - Sylvia 0:1
13:00Team TG FF - Forward 1:2

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Norra Svealand

14:00Forsbacka IK - Korsnas -:-
15:00Jarfalla - Sandvikens -:-
16:00Hudiksvalls - Ragsveds -:-

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Västra Götaland

16:00BK Astrio - Eskilsminne -:-
16:00Tolo - Hoganas -:-

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Södra Götaland

14:00Nosaby IF - Hogsby -:-
16:00Asarums - Rosengard -:-

ŠVEDSKA: Divizija 2 - Södra Svealand

14:00Trosa-Vagnharads - Sleipner -:-
16:00Nyköpings - Arameisk-Syrianska -:-
17:00Syrianska FC - United Nordic -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan ženske

13:00Brommapojkarna Ž - Linköpings Ž 1:5
PolčasKristianstads Ž - AIK Ž 2:0
PolčasOrebro Ž - Vittsjo Ž 0:0
45+'Pitea Ž - Hacken Ž 0:1

ŠVEDSKA: Elitettan ženske

12:00Team TG FF Ž - Lidkopings FK Ž 0:4
PolčasRavasens IK Ž - Bergdalens IK Ž 0:2

ŠVICA: Superliga

16:30Basel - Lugano -:-
16:30Sion - Servette -:-
16:30St. Gallen - Lausanne -:-
16:30Young Boys - Grasshoppers -:-
16:30Zurich - Luzern -:-

ŠVICA: Liga za napredovanje - Skupina za napredovanje

16:00Bellinzona - Etoile-Carouge -:-

OSVEŽI

Nogomet | Tenis | Košarka | Hokej | Rokomet | Odbojka | Am. nogomet | Baseball | Več športov »

Gor

m.Flashscore.si omogoča spremljanje rezultatov v živo, nogomet na vašem mobilniku. Ta mobilna različica ima iz tehničnih razlogov prilagojene parametre spletne strani Flashscore.si.